Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5459 5460 5461 5462 5463 54645465 5466 5467 5468 5469 > >> >|

kate87

Cytuj wiadomość#6581708 poniedziałek, 18 marca 2019, 21:37:36
Czy brał ktoś z Was udział w poprzednich konkursach BLIKOMANI.
Tak się zastanawiam, po co im PESEL??
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6581709 poniedziałek, 18 marca 2019, 21:45:05
czy w formularzu zwycięzcy konkursu Smak muzyki trzeba dodać zdjęcie paragonu?
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6581711 poniedziałek, 18 marca 2019, 21:47:04
A co z Milką z C4? 
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6581714 poniedziałek, 18 marca 2019, 21:50:11
andziabid7 napisał(a):

Tak głupio w mejlu napisali ale nawet nie ma gdzie. Ja dawałam tylko zdjęcie pudełka z kodem
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6581716 poniedziałek, 18 marca 2019, 21:53:53
prosiaczek napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Tak głupio w mejlu napisali ale nawet nie ma gdzie. Ja dawałam tylko zdjęcie pudełka z kodem

Mi chodzi o coca colę a nie tictaca  emotka emotka emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6581724 poniedziałek, 18 marca 2019, 22:14:56
andziabid7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Mi chodzi o coca colę a nie tictaca  emotka emotka emotka

aaa, no to nie dodawaj pudełka z kodem emotka   (sorki, pół dnia byłam na oddziale laryngologicznym z dwulatkiem, to mnie chyba tłumaczy) emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6581726 poniedziałek, 18 marca 2019, 22:22:06
kate87 napisał(a):

Weryfikacja wieku. Oraz, ze nie chomik gra.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6581727 poniedziałek, 18 marca 2019, 22:22:20
soulfly napisał(a):

A co z Milką z C4? 

w zaspę wpadła emotka
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6581730 poniedziałek, 18 marca 2019, 22:31:32
jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

A co z Milką z C4? 

w zaspę wpadła emotka

Milka z C4 zaginiona w akcji jak Chuck Norris emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6581746 poniedziałek, 18 marca 2019, 23:19:16
soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

A co z Milką z C4? 

w zaspę wpadła emotka

Milka z C4 zaginiona w akcji jak Chuck Norris emotka

Nie wiem dlaczego, ale mam zaznaczone, że mają czas do piątku  emotka
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6581750 poniedziałek, 18 marca 2019, 23:36:22
ciotkaklotka napisał(a):

wysyłam na konkurs loreal w carefour.
w regulaminie piszą że jeszcze będzie sms o treści zgoda
nic takiego mi nie przyszło 
a Wam?
odsyłacie ta zgodę mimo braku prośby?

chciałam o to samo spytać , u mnie tylko przyjęcie zgłoszenia bez pytania o zgodę.
PS: ja nic ekstra nie odsyłałam.
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6581755 wtorek, 19 marca 2019, 00:11:18
superloser napisał(a):

kate87 napisał(a):

czy w tej dziwnej loterii potrzebne sa jakieś kwitki? paragony? na jakiej podstawie oni losuja ktoś wie i podpowie?
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6581757 wtorek, 19 marca 2019, 00:38:08
deva napisał(a):

superloser napisał(a):

kate87 napisał(a):

czy w tej dziwnej loterii potrzebne sa jakieś kwitki? paragony? na jakiej podstawie oni losuja ktoś wie i podpowie?

rejestrujesz aplikację - oni przypisujĄ do tego jakiś tam numer, później z puli tych zarejestrowanych aplikacji losują zwycięskie i kontaktujĄ się z bankiem, by sprawdzić czy danego dnia wykonano danĄ aplikacjĄ transakcję blik
czyli wystarczy jedna transakcja blik dziennie danĄ aplikacjĄ, im masz więcej kont w bankach i więcej aplikacji, tym i szanse na wygranĄ większe
żadnych paragonów nie trzeba
jeżeli się mylę, niech ktoś mnie poprawi emotka
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6581758 wtorek, 19 marca 2019, 00:42:16
zielonooka85 napisał(a):

deva napisał(a):

superloser napisał(a):

kate87 napisał(a):

rejestrujesz aplikację - oni przypisujĄ do tego jakiś tam numer, później z puli tych zarejestrowanych aplikacji losują zwycięskie i kontaktujĄ się z bankiem, by sprawdzić czy danego dnia wykonano danĄ aplikacjĄ transakcję blik
czyli wystarczy jedna transakcja blik dziennie danĄ aplikacjĄ, im masz więcej kont w bankach i więcej aplikacji, tym i szanse na wygranĄ większe
żadnych paragonów nie trzeba
jeżeli się mylę, niech ktoś mnie poprawi emotka

dziękuje ślicznie emotka

bingo9842

Cytuj wiadomość#6581768 wtorek, 19 marca 2019, 07:22:31
Wygram wczoraj rezerwę z Tymbarku. Grałem kilka razy na samym początku konkursu. Skąd mam teraz wiedzieć który paragon załączyć? 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6581769 wtorek, 19 marca 2019, 07:25:06
bingo9842 napisał(a):

Wygram wczoraj rezerwę z Tymbarku. Grałem kilka razy na samym początku konkursu. Skąd mam teraz wiedzieć który paragon załączyć? 

Wejdź w link. Tam u dołu jest pole z uzupełnionym numerem paragonu który został zgłoszony wiec trzeba ten dołączyć.
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6581778 wtorek, 19 marca 2019, 08:00:08

pioge7 napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Wejdź w link. Tam u dołu jest pole z uzupełnionym numerem paragonu który został zgłoszony wiec trzeba ten dołączyć.

Bardzo dziękuję za pomoc 
pioge7 0

ecasso

Cytuj wiadomość#6581821 wtorek, 19 marca 2019, 09:52:22
Mam pytanie odnośnie loterii góralki...Ktoś już o tym pisał, ale muszę dopytać. Chodzi o paragon - w regulaminie nie ma wzmianki o dowodzie zakupu, ale jest taki oto zapis - Produkty promocyjne z pkt. 4.4 regulaminu mogą być dostępne w sklepach promocyjnych zarówno przed rozpoczęciem okresu sprzedaży promocyjnej, jak i po jego upływie, jednakże zakup produktu promocyjnego dokonany poza okresem sprzedaży promocyjnej nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. No więc jeśli dowód zakupu nie jest potrzebny to jak to zweryfikują? Czy dobrze mi się wydaje, że skoro jest zapis, że trzeba wafelka kupić i za niego zapłacić to jest dla nich jednoznaczne z posiadaniem paragonu? Jak to u Smolara wygląda? Nie mam niestety porównania/doświadczenia w innych konkursach przez nich organizowanych stąd moja dociekliwość  emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6581823 wtorek, 19 marca 2019, 09:57:14
ecasso napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii góralki...Ktoś już o tym pisał, ale muszę dopytać. Chodzi o paragon - w regulaminie nie ma wzmianki o dowodzie zakupu ale m w okresie trwania sprzedaży promocyjnej.Produkty promocyjne z pkt. 4.4 regulaminu mogą być dostępne w sklepach promocyjnych zarówno przed rozpoczęciem okresu sprzedaży promocyjnej, jak i po jego upływie, jednakże zakup produktu promocyjnego dokonany poza okresem sprzedaży promocyjnej nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. No więc jeśli dowód zakupu nie jest potrzebny to jak to zweryfikują? Czy dobrze mi się wydaje, że skoro jest zapis, że trzeba wafelka kupić i za niego zapłacić to jest dla nich jednoznaczne z posiadaniem paragonu? Jak to u Smolara wygląda? Nie mam niestety porównania/doświadczenia w innych konkursach przez nich organizowanych stąd moja dociekliwość  emotka  

paragon nie jest potrzebny ze względu na posiadanie kodu ze środka opakowania. Skoro go masz, to raczej go kupiłeś  emotka  no, chyba, że "pożyczyłeś", ale to już nie problem smolara  emotka  
zapis dot. zakupu przed promocją jest umowny, bo nie są w stanie sprawdzić, czy kupiłeś góralki przed rozpoczęciem konkursu emotka
0 0

ecasso

Cytuj wiadomość#6581843 wtorek, 19 marca 2019, 10:04:32
kreatia napisał(a):

ecasso napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii góralki...Ktoś już o tym pisał, ale muszę dopytać. Chodzi o paragon - w regulaminie nie ma wzmianki o dowodzie zakupu ale m w okresie trwania sprzedaży promocyjnej.Produkty promocyjne z pkt. 4.4 regulaminu mogą być dostępne w sklepach promocyjnych zarówno przed rozpoczęciem okresu sprzedaży promocyjnej, jak i po jego upływie, jednakże zakup produktu promocyjnego dokonany poza okresem sprzedaży promocyjnej nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. No więc jeśli dowód zakupu nie jest potrzebny to jak to zweryfikują? Czy dobrze mi się wydaje, że skoro jest zapis, że trzeba wafelka kupić i za niego zapłacić to jest dla nich jednoznaczne z posiadaniem paragonu? Jak to u Smolara wygląda? Nie mam niestety porównania/doświadczenia w innych konkursach przez nich organizowanych stąd moja dociekliwość  emotka  

paragon nie jest potrzebny ze względu na posiadanie kodu ze środka opakowania. Skoro go masz, to raczej go kupiłeś  emotka  no, chyba, że "pożyczyłeś", ale to już nie problem smolara  emotka  
zapis dot. zakupu przed promocją jest umowny, bo nie są w stanie sprawdzić, czy kupiłeś góralki przed rozpoczęciem konkursu emotka

I stąd właśnie ta moja wątpliwość, bo wystarczy okazać się paragonem i będzie wiadomo czy warunek został spełniony  emotka  ale to takie tam moje rozmyślania  emotka  Dziękuję za informację  emotka emotka

0 0
|< << < 5459 5460 5461 5462 5463 54645465 5466 5467 5468 5469 > >> >|