Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6595356 piątek, 3 maj 2019, 10:58:09
halliday napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

messi napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

A propos piwa i bramek, z czego może być cały czarny kluczyk z puszki, z 10-znakowym kodem? emotka

Odpada cola zero, heineken, żywiec, nowe EB... już nie mam pomysłu emotka

warka strong pewnie emotka

Dziękuję, ale też nie! emotka Tam jest niby 12 znaków, a mam czarny po obu stronach i kod jak wół na 10 znaków emotka Bardziej mnie wciągnęło dochodzenie niż chęć zgłoszenia kodu, nawet w sklepie podejrzliwie oglądałam puszki, ale nie widziałam nic podobnego emotka Na jakiś stary nie wygląda, a nawinął mi się pod nogi dzisiaj w dość często sprzątanym miejscu emotka

burn? Tiger, redbull?

Też nie pasuje, chyba że ktoś wypił jakiegoś starocia emotka Ale dzięki za naprowadzenie, brałam pod uwagę tylko piwa i colę, a przecież energetyki też są w puszkach emotka Chociaż... To mogłoby być to: https://www.e-kon...s/loteria-burn.html, bo widzę na zdjęciu czarną zawleczkę, hmm. Swoją drogą nie znajduje mi tego konkursu wyszukiwarka na stronie, dopiero z przekierowania google mogę się tu dostać - jest jakiś limit czasowy, kiedy widać konkurs?
0 0

Diana02

Cytuj wiadomość#6595374 piątek, 3 maj 2019, 12:14:39
Czy na loterię Koral mogę zgłosić dziś wczorajszy paragon? Przecież sklepy dziś zamknięte... emotka emotka
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6595378 piątek, 3 maj 2019, 12:25:33
Diana02 napisał(a):

Czy na loterię Koral mogę zgłosić dziś wczorajszy paragon? Przecież sklepy dziś zamknięte... emotka emotka

Tego chyba nikt nie wie, ja kupiłam dzisiaj bo nigdzie nie znalazłam jasnej odpowiedzi emotka

harnas

Cytuj wiadomość#6595391 piątek, 3 maj 2019, 13:19:07
Czy kojarzycie do kiedy są ważne kody winiary do kina Helios z zimowej akcji?
Czy przespałem termin? emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6595393 piątek, 3 maj 2019, 13:23:30
harnas napisał(a):

jakos do konca roku
harnas 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6595397 piątek, 3 maj 2019, 13:36:51
alan84 napisał(a):

harnas napisał(a):

jakos do konca roku

Do 26.11.2019
harnas 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6595475 piątek, 3 maj 2019, 22:10:20
Karty z budżetu są doładowane?
0 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6595477 piątek, 3 maj 2019, 22:32:27
czy w loterii koral do wysłania zgłoszenia potrzebny jest paragon czy tylko w razie wygranej
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6595478 piątek, 3 maj 2019, 22:33:14
anialistopad napisał(a):

Karty z budżetu są doładowane?

Nawet już wydane. emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6595482 piątek, 3 maj 2019, 23:00:25
margobb napisał(a):

Nie moge w loterii visa uzupelnic pola - wartosc transakcji ... mial ktos taki problem ?

Tak, na telefonie, na kompie poszło
0 0

marzenie16

Cytuj wiadomość#6595483 piątek, 3 maj 2019, 23:01:17
Dzisiaj wieczorem dostrzegłam datę urodzin, a paragon na lody Koral mam z wczoraj, czy musze jutro kupić lody Koral?Czy ważny jest wczorajszy?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6595485 piątek, 3 maj 2019, 23:09:47
marzenie16 napisał(a):

Dzisiaj wieczorem dostrzegłam datę urodzin, a paragon na lody Koral mam z wczoraj, czy musze jutro kupić lody Koral?Czy ważny jest wczorajszy?

Tego chyba nie wie nikt, ale moim skromnym zdaniem Twój paragon powinien być ważny... Sama zakupiłam na wszelki wypadek loda 3 dni temu i czekam na swoją datę urodzin...  emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6595488 piątek, 3 maj 2019, 23:17:55
mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Tego chyba nie wie nikt, ale moim skromnym zdaniem Twój paragon powinien być ważny... Sama zakupiłam na wszelki wypadek loda 3 dni temu i czekam na swoją datę urodzin...  emotka

Dokładnie, ja kupiłam lody dla wszystkich domowników, a teraz czekam na datę urodzin któregoś z nich emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6595489 piątek, 3 maj 2019, 23:36:02
aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Dokładnie, ja kupiłam lody dla wszystkich domowników, a teraz czekam na datę urodzin któregoś z nich emotka

A ja mam jeden paragon, a w głowie ponad 20 dat urodzin najbliższych znajomych i rodzinki... Jutro muszę dokupić lodów... 
PS. Dzisiaj 10 stycznia, a wśród moich bliskich osiem osób urodziło się w styczniu, ale nie 10-ego...  emotka
maryam 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6595491 piątek, 3 maj 2019, 23:58:44
mariolakal napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

A ja mam jeden paragon, a w głowie ponad 20 dat urodzin najbliższych znajomych i rodzinki... Jutro muszę dokupić lodów... 
PS. Dzisiaj 10 stycznia, a wśród moich bliskich osiem osób urodziło się w styczniu, ale nie 10-ego...  emotka

Pech emotka  ciężko będzie upolować swoją datę urodzin.
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6595506 sobota, 4 maj 2019, 09:11:26
Niebieskie zawleczki z jasnym kodem (12 znaków), to...?

E; dokładnie emotka  dzięki (człowiek nie ma pojemnika przed sobą to głupieje od zawleczek już emotka  )
0 0

chaber20

Cytuj wiadomość#6595508 sobota, 4 maj 2019, 09:20:22
nswe69 napisał(a):

Niebieskie zawleczki z jasnym kodem (12 znaków), to...?

Może Żywiec.
nswe69 0

masza

Cytuj wiadomość#6595523 sobota, 4 maj 2019, 10:26:54
mariolakal napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

jak dokumentujemy datę urodzenia? Skan dowodu?
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6595534 sobota, 4 maj 2019, 11:19:01
masza napisał(a):

mariolakal napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

jak dokumentujemy datę urodzenia? Skan dowodu?

Dokument potwierdzający Twoją datę urodzenia
masza 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6595536 sobota, 4 maj 2019, 11:21:45
Czy w Koralu trzeba się zgłosić jakoś wcześniej i czekać na swoją datę urodzenia, czy zgłosić się dopiero gdy tę datę wylosują? Nie mam jak zajrzeć do regulaminu teraz.  
0 0