Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5611 5612 5613 5614 5615 56165617 5618 5619 5620 5621 > >> >|

agakaz2

Cytuj wiadomość#6600305 czwartek, 16 maja 2019, 09:19:10
rutka napisał(a):

niech mi ktoś powie jak to danio wisniowe się wygrywa bo u mnie  jest zawsze komunikat nie tym razem,czyzby tak trudno było trafić?

0 0

rutka

Cytuj wiadomość#6600306 czwartek, 16 maja 2019, 09:24:31
dalej nie rozumiem  gdzie to wiśniowe
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6600307 czwartek, 16 maja 2019, 09:26:13
Podajcie proszę do kiedy trwają poszczególne etapy Robico. Szukam, szukam i moje oczęta nie potrafią się dopatrzyć  emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6600308 czwartek, 16 maja 2019, 09:28:03
rutka napisał(a):

niech mi ktoś powie jak to danio wisniowe się wygrywa bo u mnie  jest zawsze komunikat nie tym razem,czyzby tak trudno było trafić?

Ciezko sie wygrywa. Tak, trudno trafic nawet w danio.
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6600311 czwartek, 16 maja 2019, 09:41:26
bezaczek7 napisał(a):

rutka napisał(a):

Ciezko sie wygrywa. Tak, trudno trafic nawet w danio.

Do każdego kodu jest przypisana nagroda lub nie.Pierwszego dnia było dużo wygranych kart, chyba na zachętę emotka . Konkurs będzie jeszcze dość długo trwał, więc każdy ma szanse na otrzymanie "szczęśliwego" kodu i konkursowicz, i "mugol"
0 0

zielona-1986

Cytuj wiadomość#6600314 czwartek, 16 maja 2019, 09:44:45
Każdy napisał(a):

Podajcie proszę do kiedy trwają poszczególne etapy Robico. Szukam, szukam i moje oczęta nie potrafią się dopatrzyć  emotka

0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6600315 czwartek, 16 maja 2019, 09:45:34
rutka napisał(a):

dalej nie rozumiem  gdzie to wiśniowe

jak wygrasz to chyba sie podaje maila, dostajesz na niego kod do darmowego odbioru danio wisniowego w biedronce
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6600316 czwartek, 16 maja 2019, 09:45:57
bubba napisał(a):

Do niedzieli
bubba 0

androm

Cytuj wiadomość#6600318 czwartek, 16 maja 2019, 09:46:42
sylwika76 napisał(a):

to nikt nie dostał smsa przecież wg regulaminu  można było wysyłać @ i sms-czy ja czegoś nie doczytałam

to może to zgłoś, ale bezpośredniod auchana żeby już nigdy nie brali takiej firmy niesłownej
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6600322 czwartek, 16 maja 2019, 09:52:17
androm napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

to nikt nie dostał smsa przecież wg regulaminu  można było wysyłać @ i sms-czy ja czegoś nie doczytałam

to może to zgłoś, ale bezpośredniod auchana żeby już nigdy nie brali takiej firmy niesłownej

To jest bez sensu. Po pierwsze nie jest w stanie udowodnić, że nikt nie dostał smsa, bo co - napisze, że na forum konkursowym nikt nie dostał? Po drugie, zawsze mogą powiedzieć, że z smsów żadne hasło im nie przypadło do gustu. emotka

Po prostu trzeba przełknąć i wyciągnąć wnioski na przyszłość, z kim (jaką agencją), ma się do czynienia. emotka

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6600326 czwartek, 16 maja 2019, 09:56:46

Do każdego kodu jest przypisana nagroda lub nie.Pierwszego dnia było dużo wygranych kart, chyba na zachętę emotka . Konkurs będzie jeszcze dość długo trwał, więc każdy ma szanse na otrzymanie "szczęśliwego" kodu i konkursowicz, i "mugol"

Skad masz informacje, ze do danego kodu, ktory sie wydrukowal, jest z gory przypisana nagroda? Chodzi ci o to, ze zasada taka jak w loyd lub raffaello?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6600330 czwartek, 16 maja 2019, 10:00:30
bezaczek7 napisał(a):

Skad masz informacje, ze do danego kodu, ktory sie wydrukowal, jest z gory przypisana nagroda? Chodzi ci o to, ze zasada taka jak w loyd lub raffaello?

No właśnie. To nie są po prostu bramki?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6600331 czwartek, 16 maja 2019, 10:01:03
mia napisał(a):

androm napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

To jest bez sensu. Po pierwsze nie jest w stanie udowodnić, że nikt nie dostał smsa, bo co - napisze, że na forum konkursowym nikt nie dostał? Po drugie, zawsze mogą powiedzieć, że z smsów żadne hasło im nie przypadło do gustu. emotka

Po prostu trzeba przełknąć i wyciągnąć wnioski na przyszłość, z kim (jaką agencją), ma się do czynienia. emotka

Nie to nie jest bez sensu, uczulenie Auchana czy tam Toblerone, że nie warto z nimi współpracować spowoduje, że w przyszłości nie będziesz omijać konkursu, bo zobaczysz daną agencję. Nie dali nawet wyników w terminie. Dzięki temu ty w przyszłości biorąc udział w konkursie, będziesz miała jakąś szansę na to, by regulamin był przestrzegany, a twoja odpowiedź wzięta pod uwagę i przeczytana.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6600339 czwartek, 16 maja 2019, 10:04:54
mia napisał(a):

Całkowicie się zgadzam z powyższa wypowiedzią. Niby na jakiej podstawie twierdzicie, że nie wygrał nikt za smsa? Udowodnijcie im to emotka Oni Wam się nie muszą z niczego tłumaczyć, wglądu do protokołu z wyboru laureatów też mieć nie będziecie.

Jedyna opcja, to zwyzywać ich & powytykać im błędy. Ale to i tak nic nie zmieni, może jedynie zrzucicie z siebie wqrw i tyle emotka
mia 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6600341 czwartek, 16 maja 2019, 10:06:31
masz rację mia nie  mam szans na udowodnienie,że nikt nie dostał smsa - szkoda zachodu emotka
Proszę mnie nie zrozumieć źle, że jestem rozgoryczona,że to ja nie wygrałam i przez to drążę temat-pytam dlatego, że wydaje mi się dziwne, że żadne hasło z smsów nie było na tyle dobre by zasłużyć na 100-kę

olunka

Cytuj wiadomość#6600349 czwartek, 16 maja 2019, 10:30:56
sylwika76 napisał(a):

masz rację mia nie  mam szans na udowodnienie,że nikt nie dostał smsa - szkoda zachodu emotka
Proszę mnie nie zrozumieć źle, że jestem rozgoryczona,że to ja nie wygrałam i przez to drążę temat-pytam dlatego, że wydaje mi się dziwne, że żadne hasło z smsów nie było na tyle dobre by zasłużyć na 100-kę

tak samo jak nie udowodnimy ze z Eurosklepu  nie rozdali wszystkich 4500 sztuk gier, ech, w każdym razie żadne z moich 3 zgloszeń na takową nie zaslugiwalo
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6600359 czwartek, 16 maja 2019, 10:57:42
@[email protected] napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/forum/dyskusje-o-innych-konkursach-bez-klikow/strona/5604     
post był edytowany
"Napiszę to jako rodzaj FAQ, choć zaraz zginie w pomroce postów. 

Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje. 
0 0

elizam

Cytuj wiadomość#6600363 czwartek, 16 maja 2019, 11:01:10
Nagroda jest przypisana do kodu "z góry", tak mi odpowiedzieli na zgłoszenie reklamację. 
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6600369 czwartek, 16 maja 2019, 11:14:51
azaflora napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/forum/dyskusje-o-innych-konkursach-bez-klikow/strona/5604     
post był edytowany
"Napiszę to jako rodzaj FAQ, choć zaraz zginie w pomroce postów. 

Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje. 

Może i regulamin o tym świadczy, ale chyba coś w takim razie było nie tak, że pierwszego dnia było tak dużo kart, drugiego dużo serków się trafiało, a teraz trafienie nawet serka to już wyższa szkoła jazdy  emotka

slomkab

Cytuj wiadomość#6600370 czwartek, 16 maja 2019, 11:15:10
Czy po wposaniu kodu nalexy kliknac gotowe i poprostu poruszac telefonem?wpisalam kod wstrzasnelam doslownie tel i pojawil sie komunikat przejdz dalej i potem puste okno?prosze o pomoc bo juz kilka kodow tak stracilam .Co robie nie tak?
0 0
|< << < 5611 5612 5613 5614 5615 56165617 5618 5619 5620 5621 > >> >|