Reklama na e-Konkursy.info 18.08.19 23:07:16

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5801 5802 5803 5804 5805 58065807 5808 5809 5810 5811 > >|

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6629889 wtorek, 13 sierpień 2019, 21:31:45
zaczytana-pola napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Dostał ktoś może smsa o nadaniu paczki DHL Express z Edynburga? emotka Nic z zagranicy nie zamawiałem, może być to coś konkursowego? Na myśl przychodzi mi jedynie Pringles ale nawet nie dostałem żadnego maila że coś wygrałem.

Ostatnio ostrzegali przed jakimiś oszustami, którzy wysyłają SMS-y podając się za firmy kurierskie...

SMS na pewno jest wiarygodny, numer paczki też (sprawdzałem na stronie DHLa). No nic, poczekam do poniedziałku, bo wtedy jest przewidziane doręczenie przesyłki emotka
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6629891 wtorek, 13 sierpień 2019, 21:33:39
olunka napisał(a):

ilona162 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy w Bic Hebe nie trzeba załączać paragonu?

nie. Mogłabyś napisać jaki komunikat się wyświetla po wysłaniu zgłoszenia?

Dziękujemy za zgłoszenie!

Mi też Dziękujemy za zgłoszenie

edit. ile zgłaszacie paragonów w uśmiechniętej loterii w jednym tygodniu?
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6629896 wtorek, 13 sierpień 2019, 21:56:13
Kolejne pytanie z serii Tchibo:
Czy ktoś tam wygrał prozą nagrodę I lub II stopnia? Pytam, bo nie wiem, czy mam rzucać perły przed wieprze... emotka
Może być PW oczywiście.

superloser

Cytuj wiadomość#6629902 wtorek, 13 sierpień 2019, 22:19:08
wilhelmzdobywca napisał(a):

kreatia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

czy zauważyliście, ze ostatnio w konkursach/loteriach same shitowe nagrody...
Jak zaczynalam swoją przygodę z konkursami pamietam pulę laptopów, pralek; zmywarek itp...
A teraz fartuszki, czapeczki....

A zgłoszeń tyle samo lub więcej  emotka

Ale też patrząc po wątku mdw, pozycja wielu forumowych konkursowiczów tkwi niezmiennie wysoko w rankingach emotka

superloser napisał(a):

Ale to NIE DOTYCZY 1500 "nagród dziennych" tylko tych 26  emotka  Bo Emikowe kody szły na Email automatycznie.
I wiem, ze wartość 1500 wzbudza "WOW, aż tyle" , ale w Kasztelanie fartuchy i koce są na wage złota, więc może Twoja interpretacja jest właściwa... Dużo konkursowiczów widzi ILOŚĆ a nie jakość ...

My bad, sorry emotka

superloser, nie wiem czy my się rozumiemy - mi nie chodzi o nieodebrane nagrody, tylko o niewydane z powodu nie wiem... zamknięcia bramki bez zgłoszenia.

Skoro zapis w regulaminie jest;
Laureatem Nagrody Puli zostaje Uczestnik, który zarejestrował Kod w najkrótszym okresie po wylosowanym wyznaczniku czasu. Laureatowi temu przysługuje prawo do Nagrody Puli (po spełnieniu pozostałych warunków Regulaminu) przypisanej w Losowaniu do danego wylosowanego wyznacznika czasu, z zastrzeżeniem dalszego zapisu. W przypadku, kiedy dany Kod spełnia warunek najkrótszego okresu rejestracji po więcej niż jednym wyznaczniku czasu Laureatowi przysługuje prawo wyłącznie do jednej Nagrody Puli najwyższego stopnia (Nagroda II Stopnia jest najwyższą Nagrodą Puli, Nagroda VI Stopnia jest najniższą Nagrodą Puli)  Nagród Puli spełniających warunek „wyznacznika czasu”. 

...to nie ma opcji "zamknięcia bramki" 
Jest kumulacja nagród, aż do "wyczyszczeni" OKNA czasowego zgodnie z zasadą, ze nagrody rozdane sa od najlepszej do najgorszej...
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6629910 wtorek, 13 sierpień 2019, 22:31:41
o co chodzi z tym głodem? Na telefonie mi nie działa.. emotka
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6629916 wtorek, 13 sierpień 2019, 22:45:40
superloser napisał(a):

superloser, nie wiem czy my się rozumiemy - mi nie chodzi o nieodebrane nagrody, tylko o niewydane z powodu nie wiem... zamknięcia bramki bez zgłoszenia.

Laureatem Nagrody Puli zostaje Uczestnik, który zarejestrował Kod w najkrótszym okresie po wylosowanym wyznaczniku czasu. Laureatowi temu przysługuje prawo do Nagrody Puli (po spełnieniu pozostałych warunków Regulaminu) przypisanej w Losowaniu do danego wylosowanego wyznacznika czasu, z zastrzeżeniem dalszego zapisu. W przypadku, kiedy dany Kod spełnia warunek najkrótszego okresu rejestracji po więcej niż jednym wyznaczniku czasu Laureatowi przysługuje prawo wyłącznie do jednej Nagrody Puli najwyższego stopnia (Nagroda II Stopnia jest najwyższą Nagrodą Puli, Nagroda VI Stopnia jest najniższą Nagrodą Puli)  Nagród Puli spełniających warunek „wyznacznika czasu”. 

Jest kumulacja nagród, aż do "wyczyszczeni" OKNA czasowego zgodnie z zasadą, ze nagrody rozdane sa od najlepszej do najgorszej...

Ale załóżmy, bramka otwiera się 23:57:59. Nikt nie zgłosi już do północy kodu. Nagroda według regulaminu w takim razie po prostu przepada emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6629917 wtorek, 13 sierpień 2019, 22:46:47
ivanotta napisał(a):

o co chodzi z tym głodem? Na telefonie mi nie działa.. emotka

Bo ta animacja to głupota... niby loteria dla dorosłych a traktuja cie jak dzieciaka  emotka  
Wpisz kod ponownie, jak wygrałaś to Cię przekieruje do podania nr. tel. a jak nie to, ze kod użyty..

bruce

Cytuj wiadomość#6629918 wtorek, 13 sierpień 2019, 22:52:01
mia napisał(a):

Czy ktoś tam wygrał prozą nagrodę I lub II stopnia? Pytam, bo nie wiem, czy mam rzucać perły przed wieprze... emotka
Może być PW oczywiście.

emotka emotka Zdecydowanie poprawiłaś mi humor! emotka emotka
Nie wygrałam tam, oni chyba diamentów nie zbierają...  emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6629922 wtorek, 13 sierpień 2019, 22:59:11

superloser napisał(a):

Ale załóżmy, bramka otwiera się 23:57:59. Nikt nie zgłosi już do północy kodu. Nagroda według regulaminu w takim razie po prostu przepada emotka

Wiesz, ze mozna zrobić "ramki" do tych bramek i ostatnia bramka moze być o 23:00:00 - co daje 60 minut na rozdanie ostatniej nagrody emotka
 Regulamin nie daje klarownych info, ale wiadomo, ze kumulacja nagród przypada w ciągu dnia a nie "spania". I mozna wybrać 1000 bramek czasowych od 9ej do 18ej, 300 od 6ej do 8:59:59 a pozostał 226 na dobranoc... 
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6629925 wtorek, 13 sierpień 2019, 23:08:22
superloser napisał(a):

superloser napisał(a):

Wiesz, ze mozna zrobić "ramki" do tych bramek i ostatnia bramka moze być o 23:00:00 - co daje 60 minut na rozdanie ostatniej nagrody emotka
 Regulamin nie daje klarownych info, ale wiadomo, ze kumulacja nagród przypada w ciągu dnia a nie "spania". I mozna wybrać 1000 bramek czasowych od 9ej do 18ej, 300 od 6ej do 8:59:59 a pozostał 226 na dobranoc... 

Mimo wszystko dziwne jest, że przy takiej ilości nagród tak mało osób się chwali, bardzo mało...

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6629927 wtorek, 13 sierpień 2019, 23:11:33
superloser napisał(a):

superloser napisał(a):

No dobrze, oczywiście emotka Ale tu już wchodzimy głębiej w system, a chodziło mi tylko o istnienie lub brak rezerwy emotka Na marginesie, właśnie wpadła dyszka, nie dam się zmarnować bramkom na dobranoc emotka  

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6629950 środa, 14 sierpień 2019, 00:57:12
mia napisał(a):

Może być PW oczywiście.

Wysłałam pięć "pereł" i nic, więc chyba czas na rymy częstochowskie. emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6629952 środa, 14 sierpień 2019, 05:05:19
bandit napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Jak to jest w tej "Uśmiechniętej loterii" ? Formularz laureata trzeba odesłać mailem ? bez paragonu ?

ja odsyłałem z paragonem emotka
moim zdaniem przeoczenie w informacji zwrotnej 

nie ma żadnego info w regulaminie że ma być  paragon. w pierwszym tygodniu wygrałam nagroda już dawno u mnie. oświadczenie bez paragonu
0 0

jorunn2010

Cytuj wiadomość#6629955 środa, 14 sierpień 2019, 07:25:36
mia napisał(a):

Może być PW oczywiście.

ja wygrałam Energylandię zaraz na początku konkursu własnie prozą. Później słałam zgłoszenia w nieco podobnym stylu i nic, nawet biletów do kina

lamodella

Cytuj wiadomość#6630050 środa, 14 sierpień 2019, 12:35:39
Wiecie kiedy można się spodziewać wyników z TaoTao? emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6630052 środa, 14 sierpień 2019, 12:37:08
lamodella napisał(a):

w reg do 14.08 do godziny 15 emotka

ciotkaklotka

Cytuj wiadomość#6630066 środa, 14 sierpień 2019, 12:48:07
Orientuje się ktoś odnośnie zgłoszenia do loterii zebra pen z Tesco , który numer zgłaszać? Który to ten numer ap?
0 0

cinamoon

Cytuj wiadomość#6630070 środa, 14 sierpień 2019, 12:50:32
ciotkaklotka napisał(a):

Orientuje się ktoś odnośnie zgłoszenia do loterii zebra pen z Tesco , który numer zgłaszać? Który to ten numer ap?

Nie wiem co to jest, na moim paragonie w ogóle takiego numeru nie ma. W regulaminie jakiś lipny mail, ale napisałam do nich. Nic nie odpowiedzieli.
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6630153 środa, 14 sierpień 2019, 15:07:03
czy ktoś pytał organizatora o gwarancje na nagrody z wasy?
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6630158 środa, 14 sierpień 2019, 15:12:16
mama-l-k-m napisał(a):

lamodella napisał(a):

w reg do 14.08 do godziny 15 emotka

właśnie na stronie publikują emotka
0 0
|< << < 5801 5802 5803 5804 5805 58065807 5808 5809 5810 5811 > >|