Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

agakaz2

Cytuj wiadomość#6644633 wtorek, 1 październik 2019, 14:53:28
agusiac87 napisał(a):

czy działa wam tu regulamin ? 

https://www.urodzinowagra.pl/

nie mogę otworzyc a chcę wiedzieć czy muszę kupic coca cola za 5 zł czy może to również być sprite (wiem że pisze cola, ale  czasem chodzi o grupę produktów z tejże branży...) 

nie działa
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6644636 wtorek, 1 październik 2019, 14:54:07
agakaz2 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy działa wam tu regulamin ? 

https://www.urodzinowagra.pl/

nie mogę otworzyc a chcę wiedzieć czy muszę kupic coca cola za 5 zł czy może to również być sprite (wiem że pisze cola, ale  czasem chodzi o grupę produktów z tejże branży...) 

nie działa

agusiac87

Cytuj wiadomość#6644637 wtorek, 1 październik 2019, 14:54:10
odwołuję pytanie, teraz zauważyłam na stronie logo produktów viorących udział w promocji :Zakrecony:
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6644648 wtorek, 1 październik 2019, 15:10:52
ninakow7712 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kaka72 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

może znajdzie się na forum życzliwa osoba i podpowie jakie teksy lubi (albo jakich nie lubi) Los Mejores ? PW

i ja również  emotka
nic nigdy jeszcze od nich  emotka

wygrałam u nich 2 (lol!!!) razy, więc może nie powinnam nic mówić.
Jeden tekst był mega słaby. Do końca było mi za niego wstyd. Wygrałam nagrodę najniższego rzędu.
Drugi tekst-śmiało mogę powiedzieć, że napracowałam się jak wół. Tekst był idealny, słowa perfekcyjnie dobrane, grały ze sobą lepiej niż nasi siatkarze. Zdecydowanie najlepszy tekst w mojej karierze-zgarnął nagrodę wyższego rzędu. Co je łączyło? Nie były rymowane.
Może mój pogląd nie będzie popularny, ale uważam, że Los Mejores (głównie za tę drugą wygraną) to moim zdaniem najsolidniejsza agencja, na uznanie której trzeba się solidnie napracować.

Pytanie z innej beczki- czy agencja organizująca Luksję, to ta, która nie lubi wydawać głównych nagród?

No to ja jestem innego zdania, u mnie wygrywają tylko rymowane(a śle też bez rymu) i najniższych lotów, takie na odczep. Jak się przyłożę nie wpadną nawet najsłabsze nagrody emotka

u mnie też wygrywają rymowanki jeżeli chodzi o LOS MEJORES... raz nagroda II stopnia, poza tym tylko III. nie są zbyt ambitne emotka

U mnie u Los Mejores główna rymowanką...ale tylko raz - wcześniej nic, nawet niższego rzędu, więc potwierdzam - trzeba się postarać emotka
Ja nie mogę złapać porozumienia ze Smolarem, chociaż zawsze tak się staram - a tyle konkursów organizują...:-(
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6644694 wtorek, 1 październik 2019, 17:00:24
Pytanie do osób czekających na zaległe paczki z bonami Yasumi od Versusa, czy ma ktoś jakieś nowe wieści? Powinny dotrzeć do 20.08, potem odpowiadali, ze czekają na dostawę i wysyłka będzie do końca miesiąca (września), niestety nadal głucha cisza. Ktoś coś?
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6644715 wtorek, 1 październik 2019, 19:03:29
FBewelina13 napisał(a):

Kupiłam dziś 2x coca cole w jednym ze sklepów z listy regulaminu konkursu, powinnam dostać jakąś zdrapke, mam tylko paragon jak mam wziąć teraz udział w konkursie? 

Ja tak samo zrobiłam na początku promocji 12.09, ale pani powiedziała, że nie mają żadnych zdrapek.
Mam paragon-nie mam zdrapki emotka
Nie wiem jak teraz, bo już tam nie kupowałam emotka
Człowiek uczy się na błędach emotka
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6644716 wtorek, 1 październik 2019, 19:05:02
Wróciłam się do sklepu bo organizator napisał mi że powinnam od sprzedawcy dostać zdrapke, a kasjerka odpowiedziała że nie mają zdrapek, już sobie wzięła na bank 
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#6644719 wtorek, 1 październik 2019, 19:20:55
FBewelina13 napisał(a):

Wróciłam się do sklepu bo organizator napisał mi że powinnam od sprzedawcy dostać zdrapke, a kasjerka odpowiedziała że nie mają zdrapek, już sobie wzięła na bank 

Ja się za każdym razem muszę domagać zdrapki, u mnie kasjerki czekają tylko aż sie wyjdzie a zdrapkę będą sobie mogły wziąć dla siebie. Jak się nie upomnę to nie dostanę.Ciekawe ile takich zdrapek biorą dla siebie od nieświadomych konsumentów.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6644721 wtorek, 1 październik 2019, 19:26:58
konkurs Barbie. ponad 200 nagród, 2wpisy na forum. co sądzicie?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6644723 wtorek, 1 październik 2019, 19:30:33
prosiaczek napisał(a):

powoli wysyłają, wg mnie jeszcze nie wszystko poszło.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6644724 wtorek, 1 październik 2019, 19:34:48
kreatia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

powoli wysyłają, wg mnie jeszcze nie wszystko poszło.

podoba mi się ta odpowiedź emotka

gizoon

Cytuj wiadomość#6644730 wtorek, 1 październik 2019, 20:00:16
Loteria Polomarketu. Zakupiłem dziś 2 sztuki Śniadanio, płyn Sidolux 500 ml i ogólnie zakupy były na ponad 30 zł i ... wydano mi paragon niefiskalny z informacją, że paragon nie bierze udziału w akcji. Zdrapek nie otrzymałem. Jestem mega wkurzony. Kazano złożyć mi reklamację do Smolara. Czy ktoś miał podobną sytuację? Użyłem Polokarty, na której naliczono rabat na miesięcznik Polomarketu i papier Velvet. Czytałem regulamin i to chyba nie powinno mieć związku z tą sytuacją.
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6644733 wtorek, 1 październik 2019, 20:12:09
Z innej beczki! Boże, co Wy kupujecie za zegarki, skoro ten voucher z tic tac nie działa przy przecenionych, a np Casio 9/10 ma przecenione emotka
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6644734 wtorek, 1 październik 2019, 20:14:00
lager napisał(a):

Z innej beczki! Boże, co Wy kupujecie za zegarki, skoro ten voucher z tic tac nie działa przy przecenionych, a np Casio 9/10 ma przecenione emotka

Nie odpowiem bo nie mam vouchera, ale czy moge prosic link do sklepu gdzie sie je realizuje? Dzieki
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6644738 wtorek, 1 październik 2019, 20:15:50
krseta napisał(a):

lager napisał(a):

Nie odpowiem bo nie mam vouchera, ale czy moge prosic link do sklepu gdzie sie je realizuje? Dzieki

timetrend.pl
krseta 0

andii

Cytuj wiadomość#6644739 wtorek, 1 październik 2019, 20:35:06
gizoon napisał(a):

Loteria Polomarketu. Zakupiłem dziś 2 sztuki Śniadanio, płyn Sidolux 500 ml i ogólnie zakupy były na ponad 30 zł i ... wydano mi paragon niefiskalny z informacją, że paragon nie bierze udziału w akcji. Zdrapek nie otrzymałem. Jestem mega wkurzony. Kazano złożyć mi reklamację do Smolara. Czy ktoś miał podobną sytuację? Użyłem Polokarty, na której naliczono rabat na miesięcznik Polomarketu i papier Velvet. Czytałem regulamin i to chyba nie powinno mieć związku z tą sytuacją.

Jeżeli się coś zrabatowało i był paragon poniżej 30zł to zdrapki nie ma
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6644758 wtorek, 1 październik 2019, 21:30:03
andii napisał(a):

gizoon napisał(a):

Być  może nie były to produkty sniadanio  i Sidolux wymienione w regulaminie..
andii 0

glodek24

Cytuj wiadomość#6644774 wtorek, 1 październik 2019, 23:27:33
wie ktoś czy można łączyć vouchery z konkursu Tic Tac?
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6644777 wtorek, 1 październik 2019, 23:36:53
glodek24 napisał(a):

wie ktoś czy można łączyć vouchery z konkursu Tic Tac?

Nie można - jest taki zapis w regulaminie
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6644778 wtorek, 1 październik 2019, 23:40:21
izak1000 napisał(a):

andii napisał(a):

gizoon napisał(a):

Być  może nie były to produkty sniadanio  i Sidolux wymienione w regulaminie..

Ewentualnie miłej Pani nie chciało się wcisnąć na kasie udziału w konkursie i wtedy wychodzi "odmowa", ale nie mam zamiaru nikogo posądzać... 
0 0