Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

assal

Cytuj wiadomość#6645875 piątek, 4 październik 2019, 22:22:04
Pikawka: Moje słabiutkie zdjęcia po raz kolejny Smolar docenił. Niestety, takie są często konkursy. Przeciętność i bylejakość lepiej na siebie od dawna zarabiają emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6645877 piątek, 4 październik 2019, 22:31:12
assal napisał(a):

Pikawka: Moje słabiutkie zdjęcia po raz kolejny Smolar docenił. Niestety, takie są często konkursy. Przeciętność i bylejakość lepiej na siebie od dawna zarabiają emotka

Wiesz jak to jest. Raz na wozie raz pod... Nie udało się tu za dwa dni uda się gdzieś indziej  emotka emotka  

magalan83

Cytuj wiadomość#6645892 sobota, 5 październik 2019, 06:51:05
W tym Prince polo da się cos wygrać? Nigdy jeszcze mi się nie udało tam wygrać ale wafelki i tak kupuje bo dobre emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6645894 sobota, 5 październik 2019, 07:52:44
magalan83 napisał(a):

W tym Prince polo da się cos wygrać? Nigdy jeszcze mi się nie udało tam wygrać ale wafelki i tak kupuje bo dobre emotka

Też się zastanawiam, za każdym razem kupuje sporo PP na ich loterie i jeszcze nigdy nie wygrałam. Już sobie obiecywalam że olewam ale cena wzięcia udziału jest niska i nadal w ostatniej chwili przy kasie biorę wafelek łudząc się że może tym razem
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6645895 sobota, 5 październik 2019, 07:54:28
patyk napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Też się zastanawiam, za każdym razem kupuje sporo PP na ich loterie i jeszcze nigdy nie wygrałam. Już sobie obiecywalam że olewam ale cena wzięcia udziału jest niska i nadal w ostatniej chwili przy kasie biorę wafelek łudząc się że może tym razem

witam w klubie przegranych PP - mam tak samo jak WY
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6645897 sobota, 5 październik 2019, 08:47:53
do.ta.3 napisał(a):

reniii napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

czy ktoś wygrał z forum na loterii Zozole organizowanym przez agencje Kropka Bordo?!
proszę o informację 

5 czy 6 zgłoszeń, zero wygranych

ja mam jedną wygraną ale coś sie nie spieszą z wysyłką, zero kontatku do  nich  emotka

Tam wygrywały osoby z dziwnymi imionami np. KOLA, BOLEK, KOSMA, REMI ......, a więc my z normalnymi imionami nie mamy szans.  emotka
Ja puściłam ponad 10 zgłoszeń i nic. Dla mnie osobiście ta agencja to niewypał.

ja puściłam jedno i  ku mojemu zdziwieniu wstrzeliłam się,po jakimś czasie sprawdzając właśnie kiedy będzie ta "nagroda" zobaczyłam że jakoś tak dziwnie to wygląda ale 
dzisiaj otrzymałam maila o nagrodzie także  się udało ufff

Suuuuper.Gratki moja droga.U mnie na twórcze ostatnio weny brak.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6645899 sobota, 5 październik 2019, 08:55:23
udało mi się 2 razy wygrac w PP - raz 500 zl - mialam jakies przeczucie ze bramka sie otworzy o 14:00, drugi raz w ostatni dzien lazy bag - bylam przekonana ze nie trafie. Poza tym to slabo. Na kazdy z konkursow kupilam dosc sporo tych ciastek.
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6645905 sobota, 5 październik 2019, 09:33:11
A dosyć dużo w PP powinno być bramek bo 50 dziennie więc nie wiem w jakie godz trzeba strzelać u mnie już 6 raz pudło a próbowałam o różnych godz 
0 0

ZetZ

Cytuj wiadomość#6645912 sobota, 5 październik 2019, 10:15:13
majonez napisał(a):

Kody spod kapsli Heineken do czegoś aktualnie potrzebne?

Aktualnie-susza Heniowa ale warto zbierać kapsle, by w grudniu wymienić je na karton piwa z konkursu na życzenia
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6645914 sobota, 5 październik 2019, 10:21:46
ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Aktualnie-susza Heniowa ale warto zbierać kapsle, by w grudniu wymienić je na karton piwa z konkursu na życzenia

to Heineken ma kody tak po prostu i stosuje się je na kolejne konkursy?
0 0

ZetZ

Cytuj wiadomość#6645916 sobota, 5 październik 2019, 10:29:24
prosiaczek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Jeśli to nie jest kod z butelki dedykowanej na konkretny konkurs np.Euro itp to tak.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6645918 sobota, 5 październik 2019, 11:07:39
ZetZ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Jeśli to nie jest kod z butelki dedykowanej na konkretny konkurs np.Euro itp to tak.

dzięki. Idę do parku na łowy P.S. miałam latem i powywalałam...:/
ZetZ 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6645919 sobota, 5 październik 2019, 11:08:37
czy na tiktakowym Nintendo Switch można grać w Wiedźmina? (nie śmiejcie się)
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6645920 sobota, 5 październik 2019, 11:09:02
ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Do konkursu z życzeniami nigdy kody nie były potrzebne emotka
ZetZ 0

ZetZ

Cytuj wiadomość#6645922 sobota, 5 październik 2019, 11:18:15
@[email protected] napisał(a):

ZetZ napisał(a):

majonez napisał(a):

Do konkursu z życzeniami nigdy kody nie były potrzebne emotka

A no tak, słusznie...kody z kartonów za życzenia wbijać można było na inne loterie emotka Tak czy siak warto Henia kapsle zbierać, ja zawsze po Henia na spacerku z psem się schylę.

melancholia

Cytuj wiadomość#6645930 sobota, 5 październik 2019, 12:18:15
Czy słyszał ktoś o tegorocznej edycji konkursu Bajka i Papier? Czyżby zrezygnowali? Bo cisza, a w ubiegłych latach o tej porze konkurs już trwał. 
0 0

Vivacia

Cytuj wiadomość#6645936 sobota, 5 październik 2019, 12:48:40
Nie mogę wysłać zgloszenia na prince polo - ciągle mi wywala nieprawidłowy NIP emotka  wpisywałam i z kreskami, i bez kresek, i z kreskami tak rozłożonymi, jak u nich w przykładzie, i nic to nie daje emotka  Jakieś pomysły? emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6645938 sobota, 5 październik 2019, 12:52:58
Vivacia napisał(a):

Nie mogę wysłać zgloszenia na prince polo - ciągle mi wywala nieprawidłowy NIP emotka  wpisywałam i z kreskami, i bez kresek, i z kreskami tak rozłożonymi, jak u nich w przykładzie, i nic to nie daje emotka  Jakieś pomysły? emotka

Same cyfry, bez żadnych myślników trzeba wpisać.
0 0

Vivacia

Cytuj wiadomość#6645939 sobota, 5 październik 2019, 12:54:05
kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Tak też próbowałam emotka  Na 2 różnych przeglądarkach emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6645940 sobota, 5 październik 2019, 12:55:21
Vivacia napisał(a):

kermit napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Tak też próbowałam emotka  Na 2 różnych przeglądarkach emotka

A możesz tu napisać ten NIP jaki masz na paragonie? Może coś ucięło?