Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

viviean

Cytuj wiadomość#6646103 niedziela, 6 październik 2019, 15:46:41
kreatia napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy już dostaliscie wszystkie zniżki na allegro z loterii visa? ja nie mam bonu za wygraną z 3 września

Też mi brakuje 

mi też z początku września jeszcze nie dotarła

viviean

Cytuj wiadomość#6646104 niedziela, 6 październik 2019, 15:47:57
Pytanie odnośnie loterii z Kieleckiego-gdzie niby jest ten kod na banderoli?u mnie opakowanie promocyjne,pisze o loterii, na banderoli promocja,pod nią nie ma,pod etykietą też...
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6646112 niedziela, 6 październik 2019, 16:22:41
@[email protected] napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie TIC TAC. Czy przy nagrodach rzeczowych (aparat, czytnik, konsola) trzeba odsyłać paragon pocztą? Mam na paragonie produkty na 3 konkursy i nie wiem, czy warto zgłaszać te TIC TAC, na wypadek, gdyby udało się wygrać nagrodę rzeczową. Wiem, że przy voucherach nic się nie odsyłało. Proszę o odpowiedź.

Uzupełnia się tylko formularz z danymi do wysyłki.

Dziękuję emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6646121 niedziela, 6 październik 2019, 16:52:16
Rimmel Superpharm. 
Słuchajcie, czy w odpowiedzi na pyt. Co Cię kręci? Odniesiecie się do słowa Rimmel?? Może być na priv emotka emotka  bede wdzieczna z odp.  emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6646122 niedziela, 6 październik 2019, 16:58:16
już kiedyś było tu kilka podobnych przykładów... swoją drogą, ciekawe, czy tam również jest tyle grających osób, czy może istnieje forum konkursowe, podobne do naszego? może osoby mieszkające blisko granic, mogłyby również grać, bo miałyby okazję czasem zrobić jakieś zakupy. Już widzę te zdziwienie Niemców, że połowa laureatów to Polacy emotka
0 0

dorcia77

Cytuj wiadomość#6646123 niedziela, 6 październik 2019, 16:58:42
viviean napisał(a):

Pytanie odnośnie loterii z Kieleckiego-gdzie niby jest ten kod na banderoli?u mnie opakowanie promocyjne,pisze o loterii, na banderoli promocja,pod nią nie ma,pod etykietą też...

na duzym sloiku jest inf o promocji urodzinowej a na malym o loterii.  kody są tylko na wieczku ( u mnie oderwany ) słoików w inf o loterii  emotka  

zazdrosnica

Cytuj wiadomość#6646126 niedziela, 6 październik 2019, 17:06:46
Mam pytanie odnośnie konkursu "Dużo dobrego" Wawel z Auchan. Czy jeśli dziś wysłałam zgłoszenie to informacje o tym, czy wygrałam dostanę jutro, czy dopiero po zakończeniu konkursu? W regulaminie nie ma nic na ten temat, a w zasadach jest wspomniane jedynie, że nagrody są dzienne i nie wiem jak to rozumieć.
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6646132 niedziela, 6 październik 2019, 17:31:05
psotka napisał(a):

Mamy za to urodzaj loterii, z którymi mi nie po drodze.

A najgorsze są loterie bramkowe - szczególnie te, na które trzeba kupić np. kawę za ok. 20zł, czy czekoladki za 15-20zł. I co ja z tym później zrobię? Sama nie wypiję i nie zjem, a podarowywać już nie mam komu. Dlatego biorę udział w kreatywnych, choć weny często brak... ale przekonałam się ostatnio kilkakrotnie, że odpowiedzi pisane bez głębszego dobierania myśli, takie od serca, częściej przynoszą wygrane. Oczywiście przefiltrowane pod kątem: czy nagroda mi się przyda lub będę miała ją komu podarować, oraz czy nie muszę się nadto uzewnętrzniać na facebooku.

yonex

Cytuj wiadomość#6646134 niedziela, 6 październik 2019, 17:40:12
pikawka napisał(a):

Rimmel Superpharm. 
Słuchajcie, czy w odpowiedzi na pyt. Co Cię kręci? Odniesiecie się do słowa Rimmel?? Może być na priv emotka emotka  bede wdzieczna z odp.  emotka

Co Cię Inspiruje - takie jest pytanie
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6646141 niedziela, 6 październik 2019, 18:11:47
dorcia77 napisał(a):

viviean napisał(a):

na duzym sloiku jest inf o promocji urodzinowej a na malym o loterii.  kody są tylko na wieczku ( u mnie oderwany ) słoików w inf o loterii  emotka  

Ten duży to promocja - gratis (więcej majonezu) z okazji urodzin. Ten mały to loteria. Ale ja mam kupiony 310 ml z loterią, więc są różne opakowania.
0 0

miketyson

Cytuj wiadomość#6646156 niedziela, 6 październik 2019, 19:59:23
delvitto napisał(a):

już kiedyś było tu kilka podobnych przykładów... swoją drogą, ciekawe, czy tam również jest tyle grających osób, czy może istnieje forum konkursowe, podobne do naszego? może osoby mieszkające blisko granic, mogłyby również grać, bo miałyby okazję czasem zrobić jakieś zakupy. Już widzę te zdziwienie Niemców, że połowa laureatów to Polacy emotka

i potem przyjedzie taka albo taki na święta z Niemiec do Polski nową BMW i8 i wszystkim laczki spadną emotka

avanti99

Cytuj wiadomość#6646161 niedziela, 6 październik 2019, 20:31:53
ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza
reniii 0

caramela

Cytuj wiadomość#6646171 niedziela, 6 październik 2019, 21:38:34
Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6646172 niedziela, 6 październik 2019, 21:39:32
https://www.veltins-megachance.de
za 2 godziny ostatnie losowanie

avanti99

Cytuj wiadomość#6646173 niedziela, 6 październik 2019, 21:40:00
reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

mocny komentarz, ale niestety prawdziwy. dopoki te konkursy beda sie cieszyly powodzeniem dopoty stawki nie beda podnosic.

anaesth

Cytuj wiadomość#6646174 niedziela, 6 październik 2019, 21:41:27
caramela napisał(a):

Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka  Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka
0 0

caramela

Cytuj wiadomość#6646175 niedziela, 6 październik 2019, 21:42:54
anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka   Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka

Ja i tak mam pecha, nie ważne w jaki dzień wysyłam, ale zastanawia mnie sens puszczania zgłoszeń na szybko w niedzielę wieczorem emotka  
0 0

avanti99

Cytuj wiadomość#6646176 niedziela, 6 październik 2019, 21:44:47
avanti99 napisał(a):

reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

mocny komentarz, ale niestety prawdziwy. dopoki te konkursy beda sie cieszyly powodzeniem dopoty stawki nie beda podnosic.

dlatego serio, apeluje, masz dzieciaka i chcesz dla niego krowe? super! ale nie uprawiaj zbieractwa maniakalnego, to powazna choroba.

0 0