Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5942 5943 5944 5945 5946 59475948 5949 5950 5951 5952 > >> >|

iwona0103

Cytuj wiadomość#6649706 piątek, 18 październik 2019, 12:12:39
joan napisał(a):

Loteria Leibniz -> tak z ciekawości... sprawdzaliście może, po ile są standardowe bilety w Waszych kinach? Katowice: 14,50 zł (Helios) i 18,00 zł (kina studyjne). Skąd te regulaminowe 50,00 zł? W innych miastach ceny są wyższe? emotka

Helios Krosno: 25,50 zł pon,śr,czw, 14,50 tylko we wtoreki, 27,50 zł w pt i weekend emotka  dlaczego są aż tak duże różnice w cenach biletów emotka to już wiem dlaczego nikt nie chce ode mnie kupić biletów do heliosa, sugerowałam się krośnieńskimi cenami...  emotka
0 0

atka79

Cytuj wiadomość#6649707 piątek, 18 październik 2019, 12:15:16
joan napisał(a):

Loteria Leibniz -> tak z ciekawości... sprawdzaliście może, po ile są standardowe bilety w Waszych kinach? Katowice: 14,50 zł (Helios) i 18,00 zł (kina studyjne). Skąd te regulaminowe 50,00 zł? W innych miastach ceny są wyższe? emotka

Z ciekawości aż sprawdziłam i rzeczywiście w Heliosie w każdym kinie mają inne ceny:

A jeszcze ciekawsze jest to, że w Szczecinie, w ich drugim kinie jest cena taka jak w Kielcach, czyli 14,50 na wszystko przez cały tydzień. Zatem nie ma reguły, że to zależy od miasta.
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6649708 piątek, 18 październik 2019, 12:16:30
iwona0103 napisał(a):

Helios Krosno: 25,50 zł pon,śr,czw, 14,50 tylko we wtoreki, 27,50 zł w pt i weekend emotka  dlaczego są aż tak duże różnice w cenach biletów emotka to już wiem dlaczego nikt nie chce ode mnie kupić biletów do heliosa, sugerowałam się krośnieńskimi cenami...  emotka

Trudno powiedzieć, z czego to wynika; spodziewałabym się wyższych cen np. w Warszawie, ale widać i Krosno nie chce się tanio sprzedać emotka Dodam jeszcze, że bilet do katowickiego Multikina przez cały tydzień to koszt 14,90 zł.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6649709 piątek, 18 październik 2019, 12:16:32
iwona0103 napisał(a):

joan napisał(a):

ale raczej duzo mniej osob chodzi w tygodniu...u mnie w gre wchodza tylko weekendy, bo musze jednak tam podjechac z innego mniejszego miasta
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6649711 piątek, 18 październik 2019, 12:23:24
maribog napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Smolar miał do 18 wysyłać piwa garage i jak widać nie wywiązał się bo jeszcze nie dostałam! 

To 2 tys paczek. Dajcie im chwilę. Wczoraj rozsyłali smsy z info o pozytywnej weryfikacji danych i o tym, że piwa zostaną za chwilę wysłane. Oni naprawdę mają co robić, a my nie umrzemy z pragnienia jak na piwa poczekamy tydzień dłużej. 

Poza tym 18 jest dzisiaj. Więc, może i Twoje piwa wysłali dziś i dostaniesz je dziś albo w poniedziałek. Termin na wysyłkę jeszcze im nie minął.

Do 18.10 czyli dziś mieli je wydać dla laureatów , a nie firmie kurierskiej. Po drugie ich tak samo obowiązuje regulamin. Jeśli Ty byś coś nie regulaminowego zrobiła, przeoczyła to byś figę dostała, bo regulamin. Regulamin obowiązuje 2 strony... Smolar ostatnio wali nie powiem w co, a my dajemy mu na to przyzwolenie.

Oczywiście, obowiązuje ich regulamin. Jednocześnie warto być człowiekiem. Smolar zazwyczaj trzyma się terminów. 2 tys paczek to mnóstwo roboty. Zwłaszcza, że prawdopodobnie bardzo późno otrzymali te piwa od sponsora - pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie rozumiem tego oburzenia, gdy organizator spóźni się z wysyłką nagród, bo często naprawdę nie ma na to wpływu. Naprawdę myślicie, że ktoś coś po złości robi albo z lenistwa? Myślicie, że Smolarowi pasuje mieć 2 tys kartonów z piwami u siebie? Bo rozsyła je Smolar, nie sponsor - paczki przychodzą oklejone taśmą Smolara. Jestem przekonana, że Smolar został już zasypany lawiną maili z pytaniami o to, kiedy w końcu dostanę moje wygrane piwa!!! chociaż termin mają do dzisiaj;) Dzisiaj jeszcze się nie skończyło;) Zawsze mnie zadziwia, po co ludzie wypisują do organizatorów z tyloma, w mojej ocenie, bzdurnymi pytaniami. Maglują ich o to, kiedy wyniki, kiedy wysyłka, wysyłają pytania o kwestie, które jasno opisuje regulamin. Jasne, jak jesteś bardzo spragniony i potrzebujesz tych piw na już, to poczekaj chociaż do tego 19 z wysłaniem pytania. Ludzie mają teorie spiskowe na temat tego, że niektóre agencje blokują ich numery - zaczynam myśleć, że może i tak jest emotka  może blokują właśnie takich wiecznie problemowych  emotka  Jest wiele nagonki na forum na różne agencje i szczerze mówiąc ja zawsze jestem tym zaskoczona. Wygrywam praktycznie w każdej agencji i nigdy z żadną nie miałam problemów. Smolar, po tym jak kurier bez kontaktu ze mną, zwrócił do nich paczkę z adnotacją "rezygnacja klienta z przesyłki"  po moim mailu wysłali ją jeszcze raz tego samego dnia. Albedo samo z siebie po tym jak nieodebrany bon na 100 do biedry do nich wrócił (dwukrotna awizacja, bo nikogo nie było, a potem paczka trafiła do punktu odbioru 80 km od nas i nie opłacało nam sie jechać, więc spisaliśmy bon na straty) pisało do nas z prośbą o numer telefonu dla kuriera i samo z siebie wysłalo bon ponownie. Kamikadze po tym jak nie otrzymałam nerki Somersby i poprosiłam ich o sprawdzenie (pomimo pogmatwania sporego z mojej strony;) sprawę szybko wyjaśniło - nie mieli moich danych w bazie (chociaż mi się wydaje, że wypełniałam formularz), ale nie robili żadnego problemu i wysłali nerkę z kolejną edycją wysyłki... przykładów mam mnóstwo, ale zawsze jak piszę z czymś do agencji, robię to w sposób kulturalny i grzeczny i to samo otrzymuję w drugą stronę.

Dla mnie kluczowe terminy to termin zakończenia konkursu - ten jest bezwzględny i dla mnie i dla agencji i termin rozwiązania (tutaj mam tolerancję dla agencji kilka dni;). Terminu wysyłki nagród nie monitoruje - dopiero jak minął wysyp info o przesyłce na forum (albo jeśli nagród było mało albo jedna;) a termin wysyłki dawno minął) to dopiero wtedy kontaktuje się z agencją. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka z nagrodą prędzej czy później nie dotarła. A w przypadku Garage info jest - wszyscy dostali smsy z informacją o tym, że za chwilę wyślą piwa - więc czekajcie cierpliwie zamiast truć cenzura Smolarowi a potem płakać, że nic się u nich nie wygrywa (po tym jak wpiszą na czarną mityczną listę  emotka

To mi się ulało emotka  

xpac

Cytuj wiadomość#6649716 piątek, 18 październik 2019, 12:33:30

maribog napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Smolar miał do 18 wysyłać piwa garage i jak widać nie wywiązał się bo jeszcze nie dostałam! 

To 2 tys paczek. Dajcie im chwilę. Wczoraj rozsyłali smsy z info o pozytywnej weryfikacji danych i o tym, że piwa zostaną za chwilę wysłane. Oni naprawdę mają co robić, a my nie umrzemy z pragnienia jak na piwa poczekamy tydzień dłużej. 

Poza tym 18 jest dzisiaj. Więc, może i Twoje piwa wysłali dziś i dostaniesz je dziś albo w poniedziałek. Termin na wysyłkę jeszcze im nie minął.

Do 18.10 czyli dziś mieli je wydać dla laureatów , a nie firmie kurierskiej. Po drugie ich tak samo obowiązuje regulamin. Jeśli Ty byś coś nie regulaminowego zrobiła, przeoczyła to byś figę dostała, bo regulamin. Regulamin obowiązuje 2 strony... Smolar ostatnio wali nie powiem w co, a my dajemy mu na to przyzwolenie.

Oczywiście, obowiązuje ich regulamin. Jednocześnie warto być człowiekiem. Smolar zazwyczaj trzyma się terminów. 2 tys paczek to mnóstwo roboty. Zwłaszcza, że prawdopodobnie bardzo późno otrzymali te piwa od sponsora - pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie rozumiem tego oburzenia, gdy organizator spóźni się z wysyłką nagród, bo często naprawdę nie ma na to wpływu. Naprawdę myślicie, że ktoś coś po złości robi albo z lenistwa? Myślicie, że Smolarowi pasuje mieć 2 tys kartonów z piwami u siebie? Bo rozsyła je Smolar, nie sponsor - paczki przychodzą oklejone taśmą Smolara. Jestem przekonana, że Smolar został już zasypany lawiną maili z pytaniami o to, kiedy w końcu dostanę moje wygrane piwa!!! chociaż termin mają do dzisiaj;) Dzisiaj jeszcze się nie skończyło;) Zawsze mnie zadziwia, po co ludzie wypisują do organizatorów z tyloma, w mojej ocenie, bzdurnymi pytaniami. Maglują ich o to, kiedy wyniki, kiedy wysyłka, wysyłają pytania o kwestie, które jasno opisuje regulamin. Jasne, jak jesteś bardzo spragniony i potrzebujesz tych piw na już, to poczekaj chociaż do tego 19 z wysłaniem pytania. Ludzie mają teorie spiskowe na temat tego, że niektóre agencje blokują ich numery - zaczynam myśleć, że może i tak jest emotka  może blokują właśnie takich wiecznie problemowych  emotka  Jest wiele nagonki na forum na różne agencje i szczerze mówiąc ja zawsze jestem tym zaskoczona. Wygrywam praktycznie w każdej agencji i nigdy z żadną nie miałam problemów. Smolar, po tym jak kurier bez kontaktu ze mną, zwrócił do nich paczkę z adnotacją "rezygnacja klienta z przesyłki"  po moim mailu wysłali ją jeszcze raz tego samego dnia. Albedo samo z siebie po tym jak nieodebrany bon na 100 do biedry do nich wrócił (dwukrotna awizacja, bo nikogo nie było, a potem paczka trafiła do punktu odbioru 80 km od nas i nie opłacało nam sie jechać, więc spisaliśmy bon na straty) pisało do nas z prośbą o numer telefonu dla kuriera i samo z siebie wysłalo bon ponownie. Kamikadze po tym jak nie otrzymałam nerki Somersby i poprosiłam ich o sprawdzenie (pomimo pogmatwania sporego z mojej strony;) sprawę szybko wyjaśniło - nie mieli moich danych w bazie (chociaż mi się wydaje, że wypełniałam formularz), ale nie robili żadnego problemu i wysłali nerkę z kolejną edycją wysyłki... przykładów mam mnóstwo, ale zawsze jak piszę z czymś do agencji, robię to w sposób kulturalny i grzeczny i to samo otrzymuję w drugą stronę.

Dla mnie kluczowe terminy to termin zakończenia konkursu - ten jest bezwzględny i dla mnie i dla agencji i termin rozwiązania (tutaj mam tolerancję dla agencji kilka dni;). Terminu wysyłki nagród nie monitoruje - dopiero jak minął wysyp info o przesyłce na forum (albo jeśli nagród było mało albo jedna;) a termin wysyłki dawno minął) to dopiero wtedy kontaktuje się z agencją. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka z nagrodą prędzej czy później nie dotarła. A w przypadku Garage info jest - wszyscy dostali smsy z informacją o tym, że za chwilę wyślą piwa - więc czekajcie cierpliwie zamiast truć cenzura Smolarowi a potem płakać, że nic się u nich nie wygrywa (po tym jak wpiszą na czarną mityczną listę  emotka

To mi się ulało emotka  

łoo mato, że też chciało Ci się pisać emotka  
BTW gdzie moje piwa !!! emotka  regulamin regulamin regulamin 

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6649730 piątek, 18 październik 2019, 12:58:52
FBanna28 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

Masz mnie ! Aż się sama dziwie ze tak  napisałam .   emotka  zacytuję klasyka .....  celowo popełniam błędy  bo wiąże się to z większym zainteresowaniem emotka  

No to ja z kolei w pracy jak sprawdzam umowy siostry i koleżanek i są jakieś tam błędy, niekoniecznie ortograficzne akurat, to się śmieję, że jak coś błędnego wynajdę, to przynajmniej każdy widzi,że ja te umowy faktycznie wnikliwie zczytuję.

emotka To może już lepiej nie poprawiaj... I nie "zczytuj" pls...
https://edytornia...zczytac-czy-sczytac/

Człowiek uczy się przez całe życie.Kiedyś w smsie napisałam koleżance "na pewno" razem i ta mi potem powiedziała: "Kasia, zapamiętaj, piszemy na pewno, a NIE napewno, bo jest na początku o jak osobno", więc na pewno osobno.My w biurze błędów ortograficznych raczej po sobie nie poprawiamy, bardziej chodzi mi o literówki,źle sformułowane zdania,jak się komuś przemyci do umowy inne nazwisko, to należy to wyłapać.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6649799 piątek, 18 październik 2019, 16:07:04
Mam pytanie do osób, które wygrały w TicTac coś więcej niż voucher (nie ja). Ile macie dni na odesłanie swoich danych do wysyłki? I czy trzeba odsyłać paragon pocztą, czyt en zamieszczany przy zgłoszeniu scan wystarczy? Planuję 2-tygodniowy wyjazd i tak się zastanawiam, gdyby się coś przytrafiło.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6649801 piątek, 18 październik 2019, 16:08:07
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w TicTac coś więcej niż voucher (nie ja). Ile macie dni na odesłanie swoich danych do wysyłki? I czy trzeba odsyłać paragon pocztą, czyt en zamieszczany przy zgłoszeniu scan wystarczy? Planuję 2-tygodniowy wyjazd i tak się zastanawiam, gdyby się coś przytrafiło.

Paragonu już się nie wysyła, tylko uzupełnia się formularz z danymi do wysyłki.

tereniagno

Cytuj wiadomość#6649812 piątek, 18 październik 2019, 16:49:39
Czy ktoś wygrał kasę z Pudliszek? Nie widziałam, żeby ktoś chwalił się wygraną?
Czy to loteria widmo? sporo zgłoszeń wysłałam, ale wyników nigdzie nie widziałam emotka
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6649815 piątek, 18 październik 2019, 16:55:47
tereniagno napisał(a):

Czy to loteria widmo? sporo zgłoszeń wysłałam, ale wyników nigdzie nie widziałam emotka

były wpisy w MDW
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6649829 piątek, 18 październik 2019, 17:55:50
xpac napisał(a):

maribog napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

To mi się ulało emotka  

łoo mato, że też chciało Ci się pisać emotka  
BTW gdzie moje piwa !!! emotka  regulamin regulamin regulamin 

Wniosek: byłby lepsze nagrody, nie byłoby probelmu z przesyłkami OSTROŻNIE! Ciekawe ile będzie reklamacji i zbitych buteleczek... w tej całej spedycji nagród marzenie.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6649834 piątek, 18 październik 2019, 18:14:19
@[email protected] napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Paragonu już się nie wysyła, tylko uzupełnia się formularz z danymi do wysyłki.
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6649835 piątek, 18 październik 2019, 18:17:01
xpac napisał(a):

tereniagno napisał(a):

były wpisy w MDW

Ktoś wygrał, ale szału nie ma, tak jak w Kieleckim. Tam chyba nikt jeszcze się nie chwalił.
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6649844 piątek, 18 październik 2019, 18:52:34
misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

tereniagno napisał(a):

były wpisy w MDW

Ktoś wygrał, ale szału nie ma, tak jak w Kieleckim. Tam chyba nikt jeszcze się nie chwalił.

U mnie i w okolicach nawet nie ma tego kieleckiego, jak żyć?
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6649850 piątek, 18 październik 2019, 19:19:52
magie1982 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

xpac napisał(a):

tereniagno napisał(a):

były wpisy w MDW

U mnie i w okolicach nawet nie ma tego kieleckiego, jak żyć

Po wielu poszukiwaniach wreszcie dorwałam kielecki w c4
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6649865 piątek, 18 październik 2019, 20:42:30
misiamarysia napisał(a):

https://m.faceboo...&id=131971531830

Monika11

Cytuj wiadomość#6649902 sobota, 19 październik 2019, 08:04:51
Czy ktoś realizował voucher na rower Plumbike z Nałęczowianki ? U mnie pisze ,że Kod rabatowy jest nieważny, przeterminowany lub jego limit został wykorzystany!
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6649921 sobota, 19 październik 2019, 10:46:32
Do kiedy ważne są bilety z Leibniz?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6649923 sobota, 19 październik 2019, 11:15:22
ditomaso napisał(a):

Do kiedy ważne są bilety z Leibniz?

do konca grudnia 2019
0 0
|< << < 5942 5943 5944 5945 5946 59475948 5949 5950 5951 5952 > >> >|