Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kreatia

Cytuj wiadomość#6655160 czwartek, 7 listopad 2019, 16:22:59
reniii napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Te konkursy schodzą na psy yps przepraszam maskotki - kolejny konkurs który na dzień dobry mnie odrzuca:
https://www.e-kon...ur.html#.XcQld9Xdi_s

1500 maskotek Chestera.... Na co to komu???

Łał!!! Chestera teraz Cheetos nam dał. Jeszcze raz łał!! emotka

No ale jak mają nie schodzić? Skoro ludzie ale rzucają na te fantastyczne nagrody?  emotka teraz Chester niedawno milka itp itd

Zamiast szyć takie barachło to lepiej już jakieś małe kocyki by dali, to by do schroniska dla zwierząt człowiek oddał i przynajmniej psy by się cieszyły i mówię to poważnie, bo u nas jest taka zbiórka karmy i koców.

Miałam kiedyś szynszyla, dość samotny był, dlatego kupowałam mu pluszowych towarzyszy w celu ykhm towarzyskim. Nie pytajcie o szczegóły. To jedyny cel tych kurzozbieraczy. 

miketyson

Cytuj wiadomość#6655173 czwartek, 7 listopad 2019, 16:32:51
kreatia napisał(a):

reniii napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Te konkursy schodzą na psy yps przepraszam maskotki - kolejny konkurs który na dzień dobry mnie odrzuca:

Łał!!! Chestera teraz Cheetos nam dał. Jeszcze raz łał!! emotka

No ale jak mają nie schodzić? Skoro ludzie ale rzucają na te fantastyczne nagrody?  emotka teraz Chester niedawno milka itp itd

Zamiast szyć takie barachło to lepiej już jakieś małe kocyki by dali, to by do schroniska dla zwierząt człowiek oddał i przynajmniej psy by się cieszyły i mówię to poważnie, bo u nas jest taka zbiórka karmy i koców.

Miałam kiedyś szynszyla, dość samotny był, dlatego kupowałam mu pluszowych towarzyszy w celu ykhm towarzyskim. Nie pytajcie o szczegóły. To jedyny cel tych kurzozbieraczy. 

Mało maskotek? To Coca-Cola dołoży pod choinkę trochę polarnych misiów XXL.
Proszę, nie grajcie o to, nie wpisujcie do bazy. Nie będzie zainteresowania to nie będzie takich nagród.
P.S. Dziś rano narzekali w radiu że nie radzimy sobie z problemem śmieci....

joan

Cytuj wiadomość#6655177 czwartek, 7 listopad 2019, 16:42:45
miketyson napisał(a):

Proszę, nie grajcie o to, nie wpisujcie do bazy. Nie będzie zainteresowania to nie będzie takich nagród.
P.S. Dziś rano narzekali w radiu że nie radzimy sobie z problemem śmieci....(...)

Mnie dziwi przekonanie rodziców, że ich dzieci nie będą się rozwijały prawidłowo bez kolejnego g* typu czajna-głodek / czajna-krówka / czajna-czitos / czajna-miś... i że taki szmelc to w ogóle jest jakiś "prezent".

fbanettt15

Cytuj wiadomość#6655181 czwartek, 7 listopad 2019, 16:49:17
No przecież żyjemy w świecie "swiezakow" które są na wagę złota, wiec agencje chcą nas uszczęśliwić maskotkami

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6655185 czwartek, 7 listopad 2019, 16:56:59
Bo Polacy to zbieracze. Obojętnie czy to maskotka, brelok, plakat czy koszulka z nazwą producenta. Dają to biorę. To samo w supermarketach na promocjach typu kup coś tam a dostaniesz gumową opaskę w gratisie. Każdy bierze, nikt nie myśli po co. Te pytanie rodzi się dopiero w domu, kiedy wyciągasz zakupy. Zastanawiasz się do czego ta opaska, w końcu nic nie wymyślasz i ląduje w szufladzie, która po roku się nie domyka. Kolejne śmieci, z których nawet szczury nie będą miały pożytku.
Teraz to samo w konkursach. Grasz dla samej idei grania. Wygram i sprzedam. Potem zastanawiasz się dlaczego nikt nie chce "głodziny" za 50zł (widziałam oferty), albo kubka termicznego z Visy za 33,33zł (dokładnie po tyle chodzą na olxie te badziewne niebieskie kubki, z których wylewa się zawartość po odwróceniu). Po jakimś czasie dopada cię frustracja bo nic nie sprzedajesz, a twój dom tonie w rzeczach.

Oczywiście nie mam nic przeciwko graniu w konkursach z tymi maskotkami jeśli ktoś to faktycznie chce np. dla dziecka - TO OKEJ. Ale o ile granie w konkursach aby wygrać niepotrzebny mi tablet po to aby go sprzedać ma jeszcze jakiś sens, to granie o stolik śniadaniowy z Belvity lub Głoda z Danio tylko po to , żeby wygrać cokolwiek i przeczytać w mejlu "gratulacje!" jest porażką.

magie1982

Cytuj wiadomość#6655192 czwartek, 7 listopad 2019, 17:08:06
Sprezentuj sobie kartę, za jakie dni macie wygrane?

darog

Cytuj wiadomość#6655198 czwartek, 7 listopad 2019, 17:21:57
magie1982 napisał(a):

Też mnie interesuje, wszystkie maile jednocześnie wysłali? czy dniami ślą?
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6655200 czwartek, 7 listopad 2019, 17:26:37
Czy do kogoś wczoraj dzwoniło Orange po raz pierwszy i nie zdążył odebrać?
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6655201 czwartek, 7 listopad 2019, 17:30:10
darog napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Też mnie interesuje, wszystkie maile jednocześnie wysłali? czy dniami ślą?

Do końca poszły.

szramus

Cytuj wiadomość#6655214 czwartek, 7 listopad 2019, 18:14:38
nanajka81 napisał(a):

0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6655218 czwartek, 7 listopad 2019, 18:20:44
kumulacja napisał(a):

joan napisał(a):

miketyson napisał(a):

P.S. Dziś rano narzekali w radiu że nie radzimy sobie z problemem śmieci....(...)

Mnie dziwi przekonanie rodziców, że ich dzieci nie będą się rozwijały prawidłowo bez kolejnego g* typu czajna-głodek / czajna-krówka / czajna-czitos / czajna-miś... i że taki szmelc to w ogóle jest jakiś "prezent".

Największym g**nem były dla mnie nagrody z konkursu Cheetos - te bluzy, T-shirty, słuchawki itd. To był najgorszy chłam Made in China. Nie chcę nikogo urazić, ale nie chciałabym Głodów za darmo. Paskudne są! Wszystkie konkursowe maskotki do mnie nie przemawiają. Chiński chłam. A jakie maskotki na przestrzeni lat naprawdę były ładne?

To wszystko niestety prawda. Sama wygrałam ten lazybag i był trefny jakiś, bo powietrze uchodziło i rozstałam się z nim bez żalu, tylko niepotrzebnie zaśmieciłam nim dodatkowo świat. Dlatego, w Prince Polo nie brałam udziału, bo takie g..... mnie nie interesują już. 

reniii

Cytuj wiadomość#6655219 czwartek, 7 listopad 2019, 18:28:09
reniii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reniii napisał(a):

martinmartinmartin napisał(a): 500 zł bon Kaufland w Adwentowym Kalendarzu Lindt. Ależ się cieszę emotka

A co to za konkurs? Przepraszam, że pytam w tym wątku.

https://www.kaufl...kalendarz-lindt.html
Takie coś znalazłam w google
Może ktoś doda do bazy bo ja nie mogę teraz emotka

Dziękuję za informację, nie wiedziałam o tej promocji. Muszę skoczyć do Kauflandu po te czekoladki, ale obawiam się , że z moim parszywym szczęściem to i tak nic nie trafię. Ale swoją drogą taka loteria, gdzie można trafić w pudełku kasę od razu (bez  nieszczęsnych bramek)jest bardzo uczciwa, bo drukarze paragonów rozbestwili się i nic nie idzie ustrzelić nigdzie.

I w Kauflandzie byłam, czekoladki zakupiłam i zgodnie z moim przewidywaniem, były w opakowaniu tylko dwa bony po 10 złotych, te gwarantowane. Dobre i to bo ten kalendarz Lindt kosztował aż 49,99. Ale co się nie robi dla konkursów, wiedzą to tylko konkursowicze. 

avanti99

Cytuj wiadomość#6655224 czwartek, 7 listopad 2019, 18:35:19
reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

joan napisał(a):

miketyson napisał(a):

Największym g**nem były dla mnie nagrody z konkursu Cheetos - te bluzy, T-shirty, słuchawki itd. To był najgorszy chłam Made in China. Nie chcę nikogo urazić, ale nie chciałabym Głodów za darmo. Paskudne są! Wszystkie konkursowe maskotki do mnie nie przemawiają. Chiński chłam. A jakie maskotki na przestrzeni lat naprawdę były ładne?

To wszystko niestety prawda. Sama wygrałam ten lazybag i był trefny jakiś, bo powietrze uchodziło i rozstałam się z nim bez żalu, tylko niepotrzebnie zaśmieciłam nim dodatkowo świat. Dlatego, w Prince Polo nie brałam udziału, bo takie g..... mnie nie interesują już. 

Chodze do Biedronki tylko jak musze, prawie niczego tam nie kupuje, slyszalam historyjki o tych zwierzakach darmowych za jakies punkty czy naklejki. Kiedys miałam okazje je zobaczyc emotka )), az z ciekawosci zapytalam ekspedientki czy to te zwierzaki, a ona potwierdzila. Matko, ja nawet bym nie pomyslala zeby tak obrzydliwa rzecz zabrac do domu - nawet jakby mi ja za darmo wciskali. Ale jak widac ludziom sie podobaja.

ivanotta

Cytuj wiadomość#6655234 czwartek, 7 listopad 2019, 18:54:31
loteria nivea ktoś jeszcze ma problem z wysłaniem zgłoszenia online? u mnie cały czas "Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie."  emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6655237 czwartek, 7 listopad 2019, 19:04:13
ivanotta napisał(a):

loteria nivea ktoś jeszcze ma problem z wysłaniem zgłoszenia online? u mnie cały czas "Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie."  emotka

pisałam do nich w tej sprawie. wyczyść ciastka i sprobuj z innej przeglądarki. z chroma nie szlo

ivanotta

Cytuj wiadomość#6655238 czwartek, 7 listopad 2019, 19:06:59
prosiaczek napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pisałam do nich w tej sprawie. wyczyść ciastka i sprobuj z innej przeglądarki. z chroma nie szlo

akurat chroma używam. Może to jest jakiś patent emotka
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6655242 czwartek, 7 listopad 2019, 19:18:23
Jest Aneks to konkursu w C4:
Aneks z dnia 05.11.2019do Regulamin konkursu promocyjnego pod nazwą „Z Head&Shoulders wakacje trwają cały rok!” w sklepach Carrefour („Regulamin”)Na podstawie pkt 33 Regulaminu Organizator dokonuje następujących zmian w regulaminie1.Pkt 6 Regulaminu zmienia dotychczasowe brzmienie na: „Sprzedażą promocyjną objęte są wyłącznie szampony i odżywki marki Head&Shoulders dostępne w Sklepach("Produkt Promocyjny”, „Produkty Promocyjne).”2.Pkt 9 ppkt a zmienia dotychczasowe brzmienie na: „w czasie Sprzedaży Promocyjnej dokonać zakupu na jednym paragonie dwóch następujących produktów: 1szamponu i 1 odżywkiHead&Shoulders w sklepach Carrefour wymienionych w Załączniku nr 1”3.Pozostałe postanowienia Regulaminu pozostają bez zmian

nanajka81

Cytuj wiadomość#6655254 czwartek, 7 listopad 2019, 19:43:45
avanti99 napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

joan napisał(a):

miketyson napisał(a):

Chodze do Biedronki tylko jak musze, prawie niczego tam nie kupuje, slyszalam historyjki o tych zwierzakach darmowych za jakies punkty czy naklejki. Kiedys miałam okazje je zobaczyc emotka )), az z ciekawosci zapytalam ekspedientki czy to te zwierzaki, a ona potwierdzila. Matko, ja nawet bym nie pomyslala zeby tak obrzydliwa rzecz zabrac do domu - nawet jakby mi ja za darmo wciskali. Ale jak widac ludziom sie podobaja.

Mi osobiście wszelkie maskotki tyłkiem wychodzą ale 4 głody mam bo akurat serki danio dzieci jedzą i moja konkursowa dusza kazała mi nie marnować paragonów. Na 30 zgłoszeń 5 brzydali trafiłam, dzieci się raz bawią częściej nie. O krowę milki nie grałam, o misie z Coli napewno nie będę nie wspominając że na Chestera też się nie rzucam. Słodziaki z biedronki dzieciom się podobają więc temu zbierałam aczkolwiek też już się walają...  
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6655278 czwartek, 7 listopad 2019, 20:52:42
Czy po zgłoszeniu się do konkursu świątecznego z delikartą przez formularz na stronie dostaliście jakieś potwierdzenie na telefon lub mail?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6655279 czwartek, 7 listopad 2019, 20:54:04
ewelcia753 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu się do konkursu świątecznego z delikartą przez formularz na stronie dostaliście jakieś potwierdzenie na telefon lub mail?

Ja nic nie dostałam.
0 0