Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mia

Cytuj wiadomość#6670726 niedziela, 5 styczeń 2020, 00:27:48
FBgabriela1 napisał(a):

Dostał juz ktos smsa z wiadomością o wygranej z Carrefoura konkurs SC Johnson ? Maja 3 dni na poinformowanie od daty wytypowania, wiec powinno to byc na bieżąco generalnie emotka

I chyba to robią:
https://www.e-kon...trona/1998/#p6668983
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6670727 niedziela, 5 styczeń 2020, 00:55:12
goniurka napisał(a):

W aplikacji coli zero po wpisaniu kodu miałam komunikat brawo, ale nie dodała mi się żadna nagroda. Wcześniej po takim komunikacie wskoczył mi zestaw dla dwojga do kina. A teraz nic. Wiecie o co chodzi? 

Po wpisaniu kodu jest komunikat brawo, informujacy o poprawnym dodaniu kodu, ale zeby wygrac cos, musisz przejsc do jakby okna glownego i kliknac w obrazek pod napisem Gwiezdne wojny, a potem w taka strzalke skierowana w dol, potem jeszcze pare razy w ekran klepnac, coby ekran "popekal" i wtedy jest informacja o wygranej lub jej braku. Od razu po wpisaniu kodu nie losuje sie nagroda. W tej chwili powinnas miec jedynke obok czerwonego znaczka na samej gorze w apce, czyli dodany i niewykorzystany jeszcze kod.

FBgabriela1

Cytuj wiadomość#6670728 niedziela, 5 styczeń 2020, 01:07:19
mia napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

Dostał juz ktos smsa z wiadomością o wygranej z Carrefoura konkurs SC Johnson ? Maja 3 dni na poinformowanie od daty wytypowania, wiec powinno to byc na bieżąco generalnie emotka

I chyba to robią:
https://www.e-kon...trona/1998/#p6668983

Co za czujność dzięki wtedy jeszcze nie wiedzialam o tym konkursie. 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6670730 niedziela, 5 styczeń 2020, 02:41:35
agusiac87 napisał(a):

W jakim miejscu znajduje się woda Lidl? Byłam dziś tam i nie widzialam na stoisku z wodami ani stoisku z innymi napojami. 

u mnie regał przy kasie
0 0

goniurka

Cytuj wiadomość#6670738 niedziela, 5 styczeń 2020, 09:08:26
bezaczek7 napisał(a):

goniurka napisał(a):

W aplikacji coli zero po wpisaniu kodu miałam komunikat brawo, ale nie dodała mi się żadna nagroda. Wcześniej po takim komunikacie wskoczył mi zestaw dla dwojga do kina. A teraz nic. Wiecie o co chodzi? 

Po wpisaniu kodu jest komunikat brawo, informujacy o poprawnym dodaniu kodu, ale zeby wygrac cos, musisz przejsc do jakby okna glownego i kliknac w obrazek pod napisem Gwiezdne wojny, a potem w taka strzalke skierowana w dol, potem jeszcze pare razy w ekran klepnac, coby ekran "popekal" i wtedy jest informacja o wygranej lub jej braku. Od razu po wpisaniu kodu nie losuje sie nagroda. W tej chwili powinnas miec jedynke obok czerwonego znaczka na samej gorze w apce, czyli dodany i niewykorzystany jeszcze kod.

Dziękuję

sks900

Cytuj wiadomość#6670755 niedziela, 5 styczeń 2020, 12:30:55
edzia21 napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

as32572 napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Zwyciężczyni nagrody głównej w loterii Almette, informuje, że kody zgłosiła córką, a córka ma z 16 lat  emotka

https://www.almette.pl/loteria-2019/

I znowu do wygranej wystarczyły 2 zgłoszenia emotka

Teraz dwa, wcześniej też chyba 2...i 1 kiedyś. Ok, jestem baaardzo ciekawa jak wygląda losowanie. Wszak trochę niewygodnie puścić w świat, że Pan Zenek wygrał, bo zgłosił 5500 kodów.

Wygląda to tak, jakby losowali nazwiska, a nie zgłoszenia. Czyli ilość zgłoszeń nie zwiększa szansy na dom.
0 luki28

loteryjny

Cytuj wiadomość#6670761 niedziela, 5 styczeń 2020, 13:11:18
ivanotta napisał(a):

fantagiro napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Woseba wyniki na stronie smolara do jakiego dnia sa?

a są? nie widzę aby ktoś się chwalił...
mocno liczę na ekspresa  emotka

ktoś sprawdzał i ma trafienie? Konkurs w wynikach jest od świąt podpięty, ale u mnie wygranej brak  emotka

Do 19.12 włącznie. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że dużo losowań z zaległych dni z różnych loterii, Smolar przeprowadzi 07.01 emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6670778 niedziela, 5 styczeń 2020, 14:57:26
sks900 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

as32572 napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Zwyciężczyni nagrody głównej w loterii Almette, informuje, że kody zgłosiła córką, a córka ma z 16 lat  emotka

Teraz dwa, wcześniej też chyba 2...i 1 kiedyś. Ok, jestem baaardzo ciekawa jak wygląda losowanie. Wszak trochę niewygodnie puścić w świat, że Pan Zenek wygrał, bo zgłosił 5500 kodów.

Wygląda to tak, jakby losowali nazwiska, a nie zgłoszenia. Czyli ilość zgłoszeń nie zwiększa szansy na dom.

Ależ macie teorie spiskowe, ja brałam udział we wszystkich edycjach tej loterii, w 2 i 4 wygrałam 1000zł, w 1 i 3 nic nie wygrałam- zgłoszeń wysyłam zawsze tyle samo, bo ileż mogę tego serka zjeść, a wyrzucać  i marnować nie potrafię.Loteria , to loteria.Przypadek i tyle.Gdyby córka tej pani nie zgłosiła kodów, ktoś inny by wygrał.Teoretycznie ilość zgłoszeń powinna zwiększać prawdopodobieństwo wygranej, ale myślę,że w przypadku dużej ilości zgłoszeń, można nawet  nic nie wygrać jak się ma ,,szczęście".

soulfly

Cytuj wiadomość#6670783 niedziela, 5 styczeń 2020, 15:44:34
FBbeata7 napisał(a):

sks900 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

as32572 napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ależ macie teorie spiskowe, ja brałam udział we wszystkich edycjach tej loterii, w 2 i 4 wygrałam 1000zł, w 1 i 3 nic nie wygrałam- zgłoszeń wysyłam zawsze tyle samo, bo ileż mogę tego serka zjeść, a wyrzucać  i marnować nie potrafię.Loteria , to loteria.Przypadek i tyle.Gdyby córka tej pani nie zgłosiła kodów, ktoś inny by wygrał.Teoretycznie ilość zgłoszeń powinna zwiększać prawdopodobieństwo wygranej, ale myślę,że w przypadku dużej ilości zgłoszeń, można nawet  nic nie wygrać jak się ma ,,szczęście".

Czasami pewne rzeczy które są oczywiste, wcale nie są tak jak myślimy.
0 0

marlena083

Cytuj wiadomość#6670787 niedziela, 5 styczeń 2020, 15:55:38
czy w Colgate Lidl jest limit znaków? bo nie mogę otworzyć regulaminu
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6670793 niedziela, 5 styczeń 2020, 16:18:13
magdalena-chili napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Tak. Jest limit, trzeba sie zmiescic w 160 znakach, numer paragonu tez sie liczy do tej liczby. Odpowiedz tez ma byc bez polskich znakow typu ą, ę. 

Gdzie jest taki zapis w regulaminie?
http://webcontent...100751146.1577540318
Moim zdaniem nie ma ograniczenia do 1 smsa.

jorunn2010

Cytuj wiadomość#6670794 niedziela, 5 styczeń 2020, 16:21:49
picola napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Tak. Jest limit, trzeba sie zmiescic w 160 znakach, numer paragonu tez sie liczy do tej liczby. Odpowiedz tez ma byc bez polskich znakow typu ą, ę. 

ja też zrozumiałam z regulaminu, że nie ma ograniczenia. jedynie ostrzeżenie że operator moze naliczyć opłatę za więcej smsów w przypadku użycia polskich znaków
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670795 niedziela, 5 styczeń 2020, 16:26:34
picola napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Oj. Przepraszam za wprowadzenie w blad. Spojrzalam w telefonie na stary regulamin emotka teraz nie ma tego zapisu. 
picola 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6670796 niedziela, 5 styczeń 2020, 17:15:48

picola napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Oj. Przepraszam za wprowadzenie w blad. Spojrzalam w telefonie na stary regulamin emotka teraz nie ma tego zapisu. 

A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) 
Jest tam mowa o 160 znakach 
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670798 niedziela, 5 styczeń 2020, 17:23:05
kameleon1982 napisał(a):

A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) '

Kameleon, ale tu jest o tym, że sms może być droższy, np jeśli ktoś będzie używał polskich znaków... bo polskie znaki "zjadają" więcej treści z smsa

"5. Opłata z tytułu wysłania wiadomości SMS zależy od stawek operatora Uczestnika. Uwaga – z uwagi na indywidualne ustawienia telefonu Uczestnika, użycie polskich znaków diakrytycznych może powodować zmniejszenie liczby znaków w jednej wiadomości SMS poniżej standardowych 160 znaków. Za znak uznaje się litery, cyfry, znaki specjalne, spacje oraz znaki interpunkcyjne."
luki28 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6670799 niedziela, 5 styczeń 2020, 17:36:32

kameleon1982 napisał(a):

A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) '

Kameleon, ale tu jest o tym, że sms może być droższy, np jeśli ktoś będzie używał polskich znaków... bo polskie znaki "zjadają" więcej treści z smsa

"5. Opłata z tytułu wysłania wiadomości SMS zależy od stawek operatora Uczestnika. Uwaga – z uwagi na indywidualne ustawienia telefonu Uczestnika, użycie polskich znaków diakrytycznych może powodować zmniejszenie liczby znaków w jednej wiadomości SMS poniżej standardowych 160 znaków. Za znak uznaje się litery, cyfry, znaki specjalne, spacje oraz znaki interpunkcyjne."

Ja juz wczesniej pytałam o to na forum i uzyskalam odpowiedz ze jest ograniczenie do 160 znakow 
Pozniej dotarłam do regulaminu i znalazłam ten zapis cytowany wyzej
nie wiem jak to interpretowac 
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6670801 niedziela, 5 styczeń 2020, 17:43:13
a moze to chodzi o to, ze na odpowiedz standardowo jest 160 znakow a w przypadku uzycia polskich znakow opetator moze naliczyc wyzszą opłatę
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670802 niedziela, 5 styczeń 2020, 17:52:13
kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Ja juz wczesniej pytałam o to na forum i uzyskalam odpowiedz ze jest ograniczenie do 160 znakow 

To ja przez pomyłkę podałam stary regulamin, gdzie było ograniczenie, że sms musi mieć nie więcej niż 160 znaków, bo po 160 znakach "przestają czytać", 
Obecnie jest wyżej zacytowany zapis, gdzie ja to tak rozumiem (!): dopuszczają dłuższe niż 160 znaków smsy, ale ryzyko wyższej opłaty jest po naszej (konkursowiczów) stronie i musimy się z tym liczyć, 

Pewnie poprzednio ludzie się nie wyrabiali w 160 znakach, płacili wyższe opłaty i organizator nie uznawał dłuższej odpowiedzi. Teraz organizator dopuszcza dłuższe wypowiedzi, jednak tym zapisem "przestrzega"  nas przed wyższą opłatą za takiego sms. 

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6670803 niedziela, 5 styczeń 2020, 17:56:16

kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

To ja przez pomyłkę podałam stary regulamin, gdzie było ograniczenie, że sms musi mieć nie więcej niż 160 znaków, bo po 160 znakach "przestają czytać", 
Obecnie jest wyżej zacytowany zapis, gdzie ja to tak rozumiem (!): dopuszczają dłuższe niż 160 znaków smsy, ale ryzyko wyższej opłaty jest po naszej (konkursowiczów) stronie i musimy się z tym liczyć, 

Pewnie poprzednio ludzie się nie wyrabiali w 160 znakach, płacili wyższe opłaty i organizator nie uznawał dłuższej odpowiedzi. Teraz organizator dopuszcza dłuższe wypowiedzi, jednak tym zapisem "przestrzega"  nas przed wyższą opłatą za takiego sms. 

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

harnas

Cytuj wiadomość#6670804 niedziela, 5 styczeń 2020, 18:00:29
kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka