Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

jokan

Cytuj wiadomość#6679990 środa, 5 luty 2020, 10:22:19
assal napisał(a):

Nanajka81: Więcej ciężko. Na zdjęciach te hulajnogi są oklejone reklamą Oreo, co średnio wygląda. Rower z napisem Milka koleżanka kupiła za 1/4 regulaminowej ceny, a i tak się zastanawiała, czy nie za dużo  emotka

potwierdzam, sama mialam problem ze sprzedaza roweru Milka/Oreo z logo....w koncu sprzedalam do sklepu rowerowego za dosc niska cene, ktory sobie dalej sprzeda ten rower :
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6679991 środa, 5 luty 2020, 10:24:47
belca napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

annabozena napisał(a):

Heinz BIEDRONKA. W regulaminie konkurs trwa do 05.02. Na stronie zakończono przyjmowanie zgłoszeń. Czy coś nie tak ze stroną, czy źle rozumiem zasady?

przypuszczam iż konkurs się skończył o 00:01 05.02....

Dziś ok. 8 strona działała...

też dzisiaj zgłaszałam i strona działała. 
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6679993 środa, 5 luty 2020, 10:28:21
Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy dobrze rozumuje Regulamin Wawelu "DOBRZE NADZIANE"ze zglaszajac pojedyncze szt. gdy uzbieram 5 dostane 1 los!czy musze za jednym zgloszeniem miec 5 szt na paragonie?niby proste ale wyslalam 1 i nie było info zachowaj paragon,czy zbieraj zgloszenia itp. emotka
Jakby chcialo sie komus mnie oswiecic bylabym happy emotka

Musisz mieć 5 batoników na 1 paragonie, żeby grać o samochód

Jesteś pewna? Ja w regulaminie znalazłam tylko info w punkcie 3.4., które moim zdaniem wskazuje na to, że te losy się kumulują: "Uczestnik za każde zebrane 5 Losów otrzymuje 1 los finałowy (''Los Finałowy'') uprawniający do udziału w Losowaniu Finałowym."   

Jeżeli tak by było, to nie widzę sensu pola "ilość produktów "  przy zgłoszeniu paragonu
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6679994 środa, 5 luty 2020, 10:30:11
noska81 napisał(a):

belca napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

annabozena napisał(a):

Heinz BIEDRONKA. W regulaminie konkurs trwa do 05.02. Na stronie zakończono przyjmowanie zgłoszeń. Czy coś nie tak ze stroną, czy źle rozumiem zasady?

przypuszczam iż konkurs się skończył o 00:01 05.02....

Dziś ok. 8 strona działała...

też dzisiaj zgłaszałam i strona działała. 

teraz strona sie wogle nie wlacza
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6679995 środa, 5 luty 2020, 10:30:39
@jokan u mnie działa normalnie
jokan 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6679996 środa, 5 luty 2020, 10:31:59
kreatia napisał(a):

jokan u mnie działa normalnie 

u mnie też działa -lepiej nie czekajcie do wieczora, później znowu będą cyrki emotka

Ferdia

Cytuj wiadomość#6680047 środa, 5 luty 2020, 12:41:27
Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy dobrze rozumuje Regulamin Wawelu "DOBRZE NADZIANE"ze zglaszajac pojedyncze szt. gdy uzbieram 5 dostane 1 los!czy musze za jednym zgloszeniem miec 5 szt na paragonie?niby proste ale wyslalam 1 i nie było info zachowaj paragon,czy zbieraj zgloszenia itp. emotka

Jesteś pewna? Ja w regulaminie znalazłam tylko info w punkcie 3.4., które moim zdaniem wskazuje na to, że te losy się kumulują: "Uczestnik za każde zebrane 5 Losów otrzymuje 1 los finałowy (''Los Finałowy'') uprawniający do udziału w Losowaniu Finałowym."   

Jeżeli tak by było, to nie widzę sensu pola "ilość produktów "  przy zgłoszeniu paragonu

Jeśli jest tak jak piszesz, to zapis w regulaminie wprowadza w błąd. 
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6680050 środa, 5 luty 2020, 12:44:59
Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Jednak to regulamin jest prawnie wiążący.  Najlepiej zapytać u źródła
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6680059 środa, 5 luty 2020, 12:53:14
Konkurs Schleich. W zeszłym tygodniu dodali kilka zdjęć do galerii, mojego brak. Czy ktoś z Was również nie widzi swojego zdjęcia? A może ktoś się z nimi kontaktował w tej sprawie?
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6680060 środa, 5 luty 2020, 12:55:21
jokan napisał(a):

assal napisał(a):

Nanajka81: Więcej ciężko. Na zdjęciach te hulajnogi są oklejone reklamą Oreo, co średnio wygląda. Rower z napisem Milka koleżanka kupiła za 1/4 regulaminowej ceny, a i tak się zastanawiała, czy nie za dużo  emotka

potwierdzam, sama mialam problem ze sprzedaza roweru Milka/Oreo z logo....w koncu sprzedalam do sklepu rowerowego za dosc niska cene, ktory sobie dalej sprzeda ten rower :

ja z większością rzeczy jak sprzedaję to mam problem emotka allegro bierze prowizje straszne, olx z kolei ma takie kijowe wyszukiwanie że też ciężko coś tam sprzedać za w miarę normalną ceną... 
bruce 0

aneti1

Cytuj wiadomość#6680061 środa, 5 luty 2020, 12:55:51
Napisałam do agencji zajmującej się Fantasją w spr podawania numeru dowodu w obecności kuriera. Moim zdaniem zmienią protokół, bo odpisali, że jeżeli kurier nie wydał nagrody wyślą ją ponownie, a wymagane będzie podanie jedynie adresu pocztowego.

jokan

Cytuj wiadomość#6680069 środa, 5 luty 2020, 13:10:07
nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

assal napisał(a):

ja z większością rzeczy jak sprzedaję to mam problem emotka allegro bierze prowizje straszne, olx z kolei ma takie kijowe wyszukiwanie że też ciężko coś tam sprzedać za w miarę normalną ceną... 

poza tym na olx same janusze biznesu emotka emotka

karolkas

Cytuj wiadomość#6680070 środa, 5 luty 2020, 13:18:14
aneti1 napisał(a):

Napisałam do agencji zajmującej się Fantasją w spr podawania numeru dowodu w obecności kuriera. Moim zdaniem zmienią protokół, bo odpisali, że jeżeli kurier nie wydał nagrody wyślą ją ponownie, a wymagane będzie podanie jedynie adresu pocztowego.

Ja wczoraj wieczorkiem odbierałam bransoletkę od kuriera i dając mi protokół powiedział od razu żebym tylko imie i nazwisko wpisała, może już coś kurierzy wiedzieli wieczorem żeby nie żądać nr dowodu
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6680077 środa, 5 luty 2020, 13:37:28
Czy dotarly DO Was bilety Energylandia z konkursu w Selgrosie ( smolar) ?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6680078 środa, 5 luty 2020, 13:38:17
agusiac87 napisał(a):

Czy dotarly DO Was bilety Energylandia z konkursu w Selgrosie ( smolar) ?

nie cisza

wg regulaminu

Nagrody dzienne zostaną wydane najpóźniej do dnia 11.02.2020 r

Ferdia

Cytuj wiadomość#6680101 środa, 5 luty 2020, 14:16:48
Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Jednak to regulamin jest prawnie wiążący.  Najlepiej zapytać u źródła

Chyba tak, trochę to niejasne. Moja pierwsza myśl to było dokładnie tak jak ty piszesz, ale ten zapis z regulaminu sugeruje co innego. Wyślę maila, ciekawe czy odpiszą. 

roksana2802

Cytuj wiadomość#6680115 środa, 5 luty 2020, 15:00:51
Smolar dodał zakładkę w wynikach - Lidl sensodyne i aquafresh. Ktoś może sprawdzić czy są już naniesione?
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6680122 środa, 5 luty 2020, 15:15:59
roksana2802 napisał(a):

Smolar dodał zakładkę w wynikach - Lidl sensodyne i aquafresh. Ktoś może sprawdzić czy są już naniesione?

Zakładka była już wczoraj o czym pisałam w wątku czy informowali. Jeden z forumowiczów twierdzi, że były już nawet smsy
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6680124 środa, 5 luty 2020, 15:17:22
magie1982 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Zakładka była już wczoraj o czym pisałam w wątku czy informowali. Jeden z forumowiczów twierdzi, że były już nawet smsy

On pisał o Drogerii Natura, a zakładka Lidla pojawiła się dzisiaj popołudniu emotka Nie chce mi się sprawdzać paragonów, zmęczyłam się walką z wiatrem, żeby nie pofrunąć ku niebu jak latawiec emotka

olunka

Cytuj wiadomość#6680125 środa, 5 luty 2020, 15:19:52
joan napisał(a):

magie1982 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

On pisał o Drogerii Natura, a zakładka Lidla pojawiła się dzisiaj popołudniu emotka Nie chce mi się sprawdzać paragonów, zmęczyłam się walką z wiatrem, żeby nie pofrunąć ku niebu jak latawiec emotka

u mnie 0/3
0 0