Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

roksana2802

Cytuj wiadomość#6712768 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 19:10:25
hrabinka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Z którego etapu Magnesii informują dzisiaj? 

U Męża info za zgłoszenie z 15 czerwca  emotka

4 etap

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6712804 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 22:52:01
Kochani, czy ktoś z Was dostał dzisiaj info o wygranej z WIOSENNY KONKURS BIC, a nie brał w nim udziału?????
Mnie się to dzisiaj przytrafiło, może dlatego, że grałam w innych, wcześniejszych konkursach z tym produktem i wygrałam, może nałożyły im się jakieś dane??? Będę wdzięczna za odpowiedź tutaj lub na priv.

androm

Cytuj wiadomość#6712807 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 23:08:16
misiamarysia napisał(a):

Kochani, czy ktoś z Was dostał dzisiaj info o wygranej z WIOSENNY KONKURS BIC, a nie brał w nim udziału?????
Mnie się to dzisiaj przytrafiło, może dlatego, że grałam w innych, wcześniejszych konkursach z tym produktem i wygrałam, może nałożyły im się jakieś dane??? Będę wdzięczna za odpowiedź tutaj lub na priv.

ale jaja

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6712808 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 23:18:13
androm napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

ale jaja

Ja nie.ale dostałam kiedyś wniosek urlopowy z jednej agencji... Nigdy tam oczywiście nie pracowałam a w konkursie grałam z rok wcześniej 

adriannaa

Cytuj wiadomość#6712809 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 23:21:43
misiamarysia napisał(a):

To już druga dziwna sytuacja w tym konkursie o której słyszę, to chyba znaczy, że ewidentnie coś popieprzyli z wynikami

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6712811 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 23:31:37
prosiaczek napisał(a):

androm napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

ale jaja

Ja nie.ale dostałam kiedyś wniosek urlopowy z jednej agencji... Nigdy tam oczywiście nie pracowałam a w konkursie grałam z rok wcześniej 

Skorzystałaś????? emotka emotka emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6712813 wtorek, 30 czerwiec 2020, 00:11:38
as32572 napisał(a):

Hej, co kupujecie w Leroy Merlin? Nie mam potrzeby na konkretne zakupy tam.

Róże-będę upiększać ogród.Jest też dużo kwiatów- ogrodowych oraz doniczkowych.
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6712814 wtorek, 30 czerwiec 2020, 00:13:20
pikawka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy w konkursie Kiory  "Rodzinna zabawa" przychodziły wczoraj na maila potwierdzenia? 

Nie 

Dzięki za odpowiedź emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6712823 wtorek, 30 czerwiec 2020, 06:38:47
jokan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

activia ma dzisiaj jakiś error?

dzisiaj też:(, może jutro naprawią?

kilka nagród w ten sposób będzie do dyspozycji organizatora? Od piątku chyba jest ten błąd

no wlasnie sie nad tym zastanawialam czy tak nie bedzie, to moze napiszmy do nich? powinni o te kilka dni przedluzyc konkurs:)

Gdzie pisać co pisać? Ja napiszę 

w regulaminie jest taki adres help@navagency.com

I weekendowe rowery przeszly do Nav (jako niewydane) czy ktos dwa wczoraj wygral, zaraz po naprawie serwera?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6712824 wtorek, 30 czerwiec 2020, 07:04:49
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kilka nagród w ten sposób będzie do dyspozycji organizatora? Od piątku chyba jest ten błąd

no wlasnie sie nad tym zastanawialam czy tak nie bedzie, to moze napiszmy do nich? powinni o te kilka dni przedluzyc konkurs:)

I weekendowe rowery przeszly do Nav (jako niewydane) czy ktos dwa wczoraj wygral, zaraz po naprawie serwera?

tego sie nie dowiesz...wczoraj jeden ktos wygral bo sie chwalil
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6712830 wtorek, 30 czerwiec 2020, 08:21:57
wiem, że gdzieś było o tym n forum, ale nie mogę znaleźć.
Proszę napiszcie mi, gdzie mam zgłosić, by bilety z Tymbarka do kina ważne do 30.06.2020 zostały przedłużone?
dziękuję
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6712833 wtorek, 30 czerwiec 2020, 08:26:42
Czy ktoś ma maila do sieci kin kindas? chciałam przedłużyć bilety z cherrissimo.
0 0

marfiusza

Cytuj wiadomość#6712835 wtorek, 30 czerwiec 2020, 08:34:53
monia0303 napisał(a):

Czy ktoś ma maila do sieci kin kindas? chciałam przedłużyć bilety z cherrissimo.

Ja dostałam taką odpowiedź:

Zgodnie z informacją na stronie kody są ważne do 31.08 (przedłużone). https://kinads.pl/ekody/

superloser

Cytuj wiadomość#6712837 wtorek, 30 czerwiec 2020, 08:35:32
jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tego sie nie dowiesz...wczoraj jeden ktos wygral bo sie chwalil

Regulamin nie podaje opcji alternatywnego losowania niewydanych nagrod z winy organizatora. Skoro nikt tego “kramu” w weekend nie pilnuje, to powinni robic loterie od poniedzialku do piatku, miedzy 9 a 17.
Coraz gorzej te promocje wygladaja. Nawet Avanti na 2 paczki podbiło stawke, by nagrodzic chinskim soft toy. 
jokan 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6712839 wtorek, 30 czerwiec 2020, 08:41:04
Oj, to teraz sie wkurzylam. Od kiedy w reg konkursu nastopy.pl jest zapis, ze w uwagach trzeba wpisac jakas zgode i haslo reklamowe? Czytalam tyle razy regulamin, zrobilam 2 osobne zamowienia, a tu doopa? Dlaczego myslalam, ze to losowanie?????  emotka emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6712843 wtorek, 30 czerwiec 2020, 08:53:06
bezaczek7 napisał(a):

Oj, to teraz sie wkurzylam. Od kiedy w reg konkursu nastopy.pl jest zapis, ze w uwagach trzeba wpisac jakas zgode i haslo reklamowe? Czytalam tyle razy regulamin, zrobilam 2 osobne zamowienia, a tu doopa? Dlaczego myslalam, ze to losowanie?????  emotka emotka

>>???
A czytałaś regulamin "ten pierwszy"?
LOSOWANIE - na jakiej podstawie? Zamówienia? A to wszyscy którzy zamówili: chcieli czy nie mieli brać udział w losowaniu?
Nie wiem kiedy zmienili regulamin w każdym razie loterie zgłasza się do "skarbówki" jest w regulaminie cokolwiek o podatku, jest info o wartości nagród etc..

Oto odp z nastopy.pl
"Dzień Dobry,
Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi.
Pragniemy poinformować, że niestety w tej sytuacji zawiódł czynnik ludzki.
Ze względu na panującą sytuację z wirusem zatrudniliśmy nowych, młodych
pracowników, którzy byli odpowiedzialni za przeprowadzenie konkursu.

Niestety nie wszystko udało się zrobić tak by nie wzbudzało wątpliwości.
Celem naszego konkursu było docenienie naszych lojalnych Klientów.
Jesteśmy na etapie przywracania poprawnej formy regulaminu.
Jeszcze raz przepraszamy.

--
Pozdrawiam
Bernard Piekara
Marketing
Tel. 508 250 853
E-mail: [email protected]
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6712848 wtorek, 30 czerwiec 2020, 09:00:06
darog napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

>>???
LOSOWANIE - na jakiej podstawie? Zamówienia? A to wszyscy którzy zamówili: chcieli czy nie mieli brać udział w losowaniu?
Nie wiem kiedy zmienili regulamin w każdym razie loterie zgłasza się do "skarbówki" jest w regulaminie cokolwiek o podatku, jest info o wartości nagród etc..

Oto odp z nastopy.pl
"Dzień Dobry,

--
Pozdrawiam
Bernard Piekara
Marketing
Tel. 508 250 853

REGULAMIN "PIERWSZY"

Regulamin konkursu – 11 NAGRÓD NA 11 URODZINY

Z dnia 30.05.2020r.

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE1. Organizatorem konkursu - 11 NAGRÓD NA 11 URODZINY (zwanym dalej “Konkursem”), jest sklep internetowy Nastopy.pl z siedzibą przy ulicy Makuszyńskiego 18 31-752 Kraków.2. Fundatorem nagrody jest Organizator.3.Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator.4. Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia przez Uczestnika do Konkursu. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.5. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa warunki Konkursu.6. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Konkursu, tj. udzielaniem informacji na temat Konkursu oraz rozpatrywaniem reklamacji sprawują pracownicy Organizatora.§ 2. UCZESTNICY KONKURSU1. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego , posiadające pełną zdolności do czynności prawnych, które zaakceptowały niniejszy Regulamin (dalej: „Uczestnik”) oraz dokonały zakupu na kwotę minimum 100 zł w okresie (1 do 30 czerwca 2020) w sklepie internetowym www.nastopy.pl2. Uczestnik oświadcza, że:a. jest osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych;b. zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursuc. wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje;d. zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu,e. wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie;3. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy i współpracownicy Organizatora.§ 3. NAGRODA1. W Konkursie przewidziano jedenaście nagród – dla osób wyłonionych w sposób wskazany w §6.2. Nagrodami  w Konkursie jest jeden rower. Pięć piłek do siatkówki MIKASA. Pięć uchwytów rowerowych na telefon 3.Informacja o Nagrodach będą zawarte w treści ogłoszenia o Konkursie opublikowanego na stronie internetowej www.nastopy.pl4. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.5. Zwycięzcy mogą zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.§ 4. MIEJSCE, CZAS I ZASADY KONKURSU1. Konkurs jest dostępny w formie ogłoszenia konkursowego na stronie internetowej www.nastopy.pl.2. Konkurs trwa od dnia 01.06.2020r. do 30.06.2020r.§ 5. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest:a) Zakupienie za minimum 100 złotych polskich w okresie od 01.06.2019r do 30.06.2019r. Przynajmniej jednego produktu w sklepie internetowym nastopy.pl2. O przyznaniu nagrody decyduje Organizator w drodze analizy poprawności wykonania zadań opisanych w § 5. Ust. 1 Regulaminu przez Uczestników Konkursu oraz w drodze losowania spośród uczestników biorących udział w konkursie.3. Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości przesłanej drogą elektroniczną, w ciągu 3 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.4. Warunkiem odebrania przez wyróżnionego Uczestnika nagrody jest przesłanie w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników Konkursu wiadomości elektronicznej z następującymi danymi:a. imię i nazwiskob. adres korespondencyjnyc. numer telefonud. adres mailowy5. Brak wysłania wiadomości, o której mowa w pkt. 3 lub przekroczenie dopuszczalnego czasu odpowiedzi lub wysłanie nieprawidłowych danych powoduje utratę przez uczestnika prawa do nagrody.6. Przyznane w Konkursie nagrody zostaną wysłane uczestnikom do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez Organizatora informacji, o której mowa w ust. 6.7. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora pocztą bądź za pomocą firmy kurierskiej na adres wskazany przez Uczestnika.8. Przyznane nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę, ani na inne rzeczy. Nagrodzonym Uczestnikom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości poszczególnych nagród.§ 7. ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI ORGANIZATORA1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność i prawdziwość danych Uczestników Konkursu, w tym za brak możliwości przekazania nagród, z przyczyny leżących po stronie Uczestnika, w szczególności, jeśli ten nie podał prawdziwego adresu do korespondencji lub podane dane są niepełne lub nieaktualne.2. Organizator oświadcza, że nie prowadzi kontroli, ani monitoringu treści umieszczanych przez Uczestników w zakresie rzetelności i prawdziwości, z zastrzeżeniem działań związanych z usunięciem naruszeń Regulaminu lub przepisów powszechnie obowiązujących.3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem lub Regulaminem.4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek.5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony.§ 8. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH1. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu.2. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przechowywane przez Organizatora tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród wyróżnionym Uczestnikom.3. Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności.4. W momencie usunięcia danych Użytkownik traci możliwość Uczestnictwa w Konkursie.§ 9. PRAWA AUTORSKIE1. Wszelkie prawa własności intelektualnej do Konkursu przysługują Organizatorowi. Uczestnictwo w Konkursie nie skutkuje w żadnym zakresie nabyciem przez Uczestników jakichkolwiek praw własności intelektualnej. Zabronione jest naruszanie w jakikolwiek sposób praw własności intelektualnej w Konkursie, w szczególności:a) kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub rozpowszechnianie w inny sposób mechanizmu Konkursu lub jego części, a także poszczególnych utworów i baz danych, bez wyraźnej pisemnej zgody Administratora;b) korzystanie z Konkursu w sposób niezgodny z Regulaminem lub powszechnie obowiązującymi przepisami.§ 10. REKLAMACJE I ZGŁOSZENIA NARUSZEŃ1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wydania Nagród.2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.4. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “Konkurs nastopy.pl"5. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.§ 11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.06.2020r2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.3. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage’u oraz na oficjalnej stronie Organizatora: www.nastopy.pl5.Regulamin Konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie Organizatora: www.nastopy.pl
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6712849 wtorek, 30 czerwiec 2020, 09:03:28
darog napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

>>???

Oto odp z nastopy.pl
"Dzień Dobry,

--
Pozdrawiam
Bernard Piekara
Marketing
Tel. 508 250 853

No i nic z tego nie wiem. Tak, myslalam, ze moze losowanie zrobia, skoro nie bylo nic napisane o innych warunkach. Czyli teraz mamy poprawna wersje regulaminu, ta z zadaniem?  emotka
0 0

Andzik

Cytuj wiadomość#6712853 wtorek, 30 czerwiec 2020, 09:12:53
Dzisiaj dotarła koszulka z konkursu " Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci". Miała być szaro-biała wartości 50 zł, ale przyszła koszulka "reklamowa"  niebieska taka jak w konkursie "Zachowaj sportowego ducha" Kaufland za 10zł, ale lipa!
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6712857 wtorek, 30 czerwiec 2020, 09:17:55
0 0