Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

olunka

Cytuj wiadomość#6730070 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:03:05
melancholia napisał(a):

koala33 napisał(a):

melancholia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

melancholia napisał(a):

nikos napisał(a):

melancholia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Albedo odpisało mi na maila twierdząc, że wszyscy laureaci konkursu FA w Auchan zostali już powiadomieni. Coś tu śmierdzi! 

Ja miałam esemesa z ostatniego etapu.

Kiedy były eski?

W piatęk albo w poniedziałek, bo 14 byłam na poczcie.

a jak pytałam czy powiadamiali, to nikt nie odpisał...

A czy każdy musi Ci się tłumaczyć? Ja nawet nie widziałam Twojej wiadomości i nie śledzę każdego wątku tutaj. I mnie nie dziwi, że ludzie przestają się chwalić, jak jest takie roszczeniowe podejście do tego. 

Przepraszam, że się wtrącę, ale co jest roszczeniowego w próbie uzyskania informacji czy informowali z danego konkursu? Czy nie właśnie temu, żeby uzyskać taką informację, służy to forum? Myślę, że większość osób nie interesuje to czy wygrałaś bon czy materac - jest ponad 50 nagród na etap, nikt nic nie pisze i nie wie, to siłą rzeczy wszyscy (poza Tobą) myślą: halo, agencjo, co jest!

Raczej pretensjonalny ton, że nikt od razu nie odpowiedział. Może nie chciał, może nie widział, to zawsze dobrowolna informacja. Jak zobaczyłam dyskusję, to napisałam odpowiedź. Naprawdę muszą się teraz zgłaszać wszyscy zwycięzcy, bo inaczej kolejna teoria spiskowa, że agencja zapragnęła zostawić sobie kilka rybich ogonów?

po prostu - dopóki nikt nie napisze, że informują to jest szansa,ze dopiero będą wyniki, szczególnie gdy nagród dużo, ale fakt - to dobrowolna informacja i dobrze, że jeszcze są ludzie, którzy chetnie się dziela takimi informacjami, bo inaczej to forum nie miałoby sensu

anialistopad

Cytuj wiadomość#6730071 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:03:34
Ja yez mam smsa z ostatniego dnia, a informowali  chyba w piątek. I nie widziałam Twojego pytania, bo już dawno bym napisała
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6730073 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:11:02
anialistopad napisał(a):

Ja yez mam smsa z ostatniego dnia, a informowali  chyba w piątek. I nie widziałam Twojego pytania, bo już dawno bym napisała

ale nie trzeba komus specjalnie odpowiadac, wystarczy wpisac w watek - Informuja i sprawa załatwiona emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6730075 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:21:01
olunka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ale nie trzeba komus specjalnie odpowiadac, wystarczy wpisac w watek - Informuja i sprawa załatwiona emotka

Bardzo chętnie bym to zrobiła, ale niestety nie mogę tam nic dodać. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6730079 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:34:14
anialistopad napisał(a):

olunka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Bardzo chętnie bym to zrobiła, ale niestety nie mogę tam nic dodać. 

A jaki masz problem przy dodawaniu? Może uda Ci się pomóc:)
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6730081 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:40:01
A już pisałam do Piinasa w wątku co wam się nie podoba. Odpuściłam temat, bo ciągle ten sam problem jest

asantesana

Cytuj wiadomość#6730082 piątek, 18 wrzesień 2020, 15:40:54
melancholia napisał(a):

Raczej pretensjonalny ton, że nikt od razu nie odpowiedział. Może nie chciał, może nie widział, to zawsze dobrowolna informacja. Jak zobaczyłam dyskusję, to napisałam odpowiedź. Naprawdę muszą się teraz zgłaszać wszyscy zwycięzcy, bo inaczej kolejna teoria spiskowa, że agencja zapragnęła zostawić sobie kilka rybich ogonów?

Melancholio, taka jest zasada dobrego życia w danym społeczeństwie - raz daję, raz biorę. ja też się nie chwalę nagrodami (bo i nie ma czym aktualnie), nie widzę też potrzeby wpisywania 15 razy "wygrałam piękny rybi ogon", ale gdy nikt nie wpisał, ze dany konkurs/etap rozwiązano, to po prostu warto napisać. Dla dobra tej grupy i żeby spokojnie moc potem brać od innych. Mogłaś nie zauważyć, że nie było wpisu, ale Twoja argumentacja, ze nie musisz się tłumaczyć jest już średnio na miejscu.  

pioge7

Cytuj wiadomość#6730084 piątek, 18 wrzesień 2020, 16:02:03
działa wam karta z bref z lewiatana?
Wczoraj dzowniłem na infolinię, aktywowali, pan powiedział, że jest 50zł na koncie i dziś w sklepie nie działała emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6730097 piątek, 18 wrzesień 2020, 16:54:53
pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

macie jakiekolwiek dokumenty gwarancyjne do słuchawek od Fortisa z BIC? 

U mnie nic nie było  emotka

Będziesz pisać do Fortisa o "dowód przekazania nagrody"??  emotka

W sumie nie wiem.

Jakie słuchawki dostaliście? Wg regulaminu miały być JBL E45BT, a dostałam LIVE 400BT emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6730100 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:03:12
anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

W sumie nie wiem.

Jakie słuchawki dostaliście? Wg regulaminu miały być JBL E45BT, a dostałam LIVE 400BT emotka

To chyba raczej zamiana na niekorzyść?!
JBL Live 400BT

JBL E45 BT 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6730101 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:05:15
anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

W sumie nie wiem.

Tak, ja też te emotka  
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6730107 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:21:31
edzia21 napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

W sumie nie wiem.

JBL Live 400BT

JBL E45 BT 

Tak, są trochę tańsze, to chyba jakiś starszy model emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6730108 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:25:40

Może nie będą takie złe, wg porównywarki te nasze są lżejsze i dłużej trzyma bateria. emotka

halliday

Cytuj wiadomość#6730110 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:48:57
pioge7 napisał(a):

Wczoraj dzowniłem na infolinię, aktywowali, pan powiedział, że jest 50zł na koncie i dziś w sklepie nie działała emotka

ale próbowałaś zapłacić całą 50zł?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6730112 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:58:34
edzia21 napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

W sumie nie wiem.

JBL Live 400BT

JBL E45 BT 

I znów ten sam błąd, przekazuje bratankowi info-jakie dostanie słuchawki. Ale przyszły inne...
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6730113 piątek, 18 wrzesień 2020, 17:59:07
anaesth napisał(a):

Może nie będą takie złe, wg porównywarki te nasze są lżejsze i dłużej trzyma bateria. emotka

buu , nie podoba mi się ich działanie.
ostatnio rower przysłali też jakiś z wyprzedaży/ekspozycji. miał być nowy, a opony koloru białego czarne od jeżdżenia, linka od hamulca pożółkła, odrapana. Nie wyglądał na nowy. Kupiony w lutym niby....
A słuchawki bez gwarancji? Ktoś pisze reklamację, że nagroda niezgodna z regulaminem? emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6730120 piątek, 18 wrzesień 2020, 18:39:16
lukasz6 napisał(a):

anaesth napisał(a):

buu , nie podoba mi się ich działanie.
ostatnio rower przysłali też jakiś z wyprzedaży/ekspozycji. miał być nowy, a opony koloru białego czarne od jeżdżenia, linka od hamulca pożółkła, odrapana. Nie wyglądał na nowy. Kupiony w lutym niby....
A słuchawki bez gwarancji? Ktoś pisze reklamację, że nagroda niezgodna z regulaminem? emotka

Ja mogę napisać emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6730131 piątek, 18 wrzesień 2020, 19:05:32
halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak 50 zł a jak nie wychodziło to pani próbowała 49.99 i też nie przeszło...
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6730133 piątek, 18 wrzesień 2020, 19:08:28
pioge7 napisał(a):

halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak 50 zł a jak nie wychodziło to pani próbowała 49.99 i też nie przeszło...

Ktoś wcześniej pisał, że za pierwszą transakcję w miesiącu pobierana jest opłata w wysokości 1zł, czyli musiałbyś zapłacić maks. 49zł emotka
bethan 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6730137 piątek, 18 wrzesień 2020, 19:15:01
Aha. Dziękuję bardzo za wiadomość.
W takim razie jutro spróbuję zaś. emotka
0 0