Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

olunka

Cytuj wiadomość#6732096 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 12:07:56
dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6732111 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 12:57:03
olunka napisał(a):

dostałam własnie sms z Konkursu vanish od agencji Addicters, i nie wiem czy to rezerwa z Tesco czy rozwiązany ITM, czy ktoś może wie?

Itm ma jeszcze czas do 7.10,  coś by to było szybko. 
I nikt inny się nie chwali 
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6732112 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 12:59:09
FBed napisał(a):

Wystarczy skan. Zostaw sobie oryginał na wszelki wypadek tak aby mieć dowód. W razie czego będą się do Ciebie odzywali jeśli będą chcieli oryginał.

Swoją drogą juz raz udało mi się wygrać w aktualnej loterii w sklepach Netto. Raz wygrałem paczkę ciastek, a raz dość spore opakowanie kabanosów (przy zakupach w sklepach dają zdrapki, wystarczy zrobić zakupy na minimum 50 zł i można dostać zdrapkę, ktorą się zdrapuje oraz na miejscu mozna coś wygrać).

Potem na ich stronie jest możliwość zarejestrowania paragonu oraz grania o nagrody główne ( są rowery elektryczne oraz koszulki). 

Loteria netto zakończyła się 26.09
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6732113 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 12:59:46
-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

czyli chyba rezerwa Tesco
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6732114 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:00:17
Czy grzeski przewidują losowanie nie wydanych nagród??
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6732115 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:01:05
olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

Najlepiej się jeszcze z nimi skontaktować,  bo tutaj to każdy mądry  emotka  
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6732116 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:02:10
-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

napisali Konkurs vanish - a tak sie nie nazywa ani jeden ani drugi konkurs
0 0

amastowa

Cytuj wiadomość#6732117 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:03:29
-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

zdecydowsnie Tesco, do mnie też dzisiaj napisali, a w ITM nie brałam udziału.
venix 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6732118 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:04:04
-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

Tylko, że w ITM nie było konkursu Vanisha, tylko "Superbohaterowie prania" z wieloma innymi markami (w przeciwieństwie do Tesco, gdzie był tylko Vanish) i nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisał by tego "Konkurs Vanish"
venix 0

olunka

Cytuj wiadomość#6732124 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:14:21
FBmarta22 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

Tylko, że w ITM nie było konkursu Vanisha, tylko "Superbohaterowie prania" z wieloma innymi markami (w przeciwieństwie do Tesco, gdzie był tylko Vanish) i nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisał by tego "Konkurs Vanish"

w Tesco był Vanish i Calgon, a konkurs sie nazywał "Back to School", dlatego miałam watpliwosci
venix 0

venix

Cytuj wiadomość#6732126 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:24:57
olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

napisali Konkurs vanish - a tak sie nie nazywa ani jeden ani drugi konkurs

Tak pisali w Tesco . Ale nie wiadomo jak itm 
olunka 0

venix

Cytuj wiadomość#6732127 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:26:17
FBmarta22 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

Brak im kreatywności  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6732140 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 14:15:02
Znalazł ktoś info o konkursie Predator w sklepach? 
na tyle sklepów nigdzie nie było a nie wiem czy kupować w pierwszym lepszym czy jednak oni mają jakąś listę sklepów, której nie chcą ujawnić ?
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6732153 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 14:55:38
flinta_13 napisał(a):

Czy grzeski przewidują losowanie nie wydanych nagród??

tak, bodajże I stopnia

Claudia77

Cytuj wiadomość#6732154 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 14:58:56
itm - do wartości paragonu nie wlicza się wyrobów np. alkoholowych - czyli: odliczam to od kwoty całkowitej i wpisuję np. 100-20 czyli 80 zł, czy podaję końcową wartość 100?
0 0

sylwijka

Cytuj wiadomość#6732159 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 15:09:47
Konkurs ALMETTE zgłosiłam kod na stronce, a tam napis: KOD ZOSTAŁ WYKORZYSTANY ! Dzwoniąc do Firmy, prosili abym wysłała kod + paragon listem poleconym do weryfikacji i będzie brał udział w konkursie nagrody głównej. Dlaczego ja mam ponieś koszty? Chciałam wysłać emaila zeskanowanego kodu, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Zamiast wysłać list polecony to wolę kupić 2 serki, chociaż straciłam zaufanie do tej firmy. Piszę abyście wiedzieli jak się taka sytuacja komuś zdarzy.

FBmagdalena21

Cytuj wiadomość#6732195 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 16:19:14
Czy ktos wie do kiedy mozna realizować bony paliwowe wygrane w konkursie Monster Mule Zabierz Monstera w trase
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6732200 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 16:34:06
Kolejny raz nie dotarł mi sms od Smolara a w wynikach jest: GRATULUJEMY , ciekawe czy to wina operatora (nie dochodzą na nju czy Smolara)Kurcze nie zawsze sprawdzam na stronie wyniki.Nie mam pojęcia ile nagród przez to mnie ominęło
mia 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6732202 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 16:43:22
renatak0 napisał(a):

Kolejny raz nie dotarł mi sms od Smolara a w wynikach jest: GRATULUJEMY , ciekawe czy to wina operatora (nie dochodzą na nju czy Smolara)Kurcze nie zawsze sprawdzam na stronie wyniki.Nie mam pojęcia ile nagród przez to mnie ominęło

Miałam taka sytuację i raczej problem leży po stronie agencji. 2 tyg wcześniej w innym konkursie smolara normalnie dostałam smsa o wygranej a potem już SMS w innym konkursie nie dotarł a też wygrałam. 

edzia21

Cytuj wiadomość#6732203 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 16:55:27
pikawka napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Miałam taka sytuację i raczej problem leży po stronie agencji. 2 tyg wcześniej w innym konkursie smolara normalnie dostałam smsa o wygranej a potem już SMS w innym konkursie nie dotarł a też wygrałam. 

Raczej sieć, a nie agencja emotka
0 0