Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anaesth

Cytuj wiadomość#6736001 wtorek, 13 październik 2020, 17:50:09
monkakk napisał(a):

pikawka napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali w loterii Jacobs Barista są uwzględnieni na stronie w zwycięzcach?  Czy tylko moich wygranych brak???  emotka  Wygrane pod koniec loterii.

A gdzie sprawdzisz wyniki ? Ja na stronie nie mogę przesunąć ani w dół ani w górę tej listy z danymi 

https://www.loteriajacobs.pl/zwyciezcy
Nie sprawdzasz przypadkiem na telefonie? Na kompie działa bez problemu.

U mnie nie działa ani na telefonie, ani na kompie na dwóch przeglądarkach emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6736002 wtorek, 13 październik 2020, 17:56:28
marta-ziolkowska napisał(a):

hey! chciałabym sie Was poradzic odnosnie konkursu Loteria "Nutella kocha weekend", wygralam toster i 1 i 2 etapie, ale gdy chcialam odeslac dane po raz drugi wyswietlil sie komunikat ze dane juz byly podane. Gdy na liscie zwyciezcow mnie nie bylo skontaktowalam sie z oraganizatorem, ale kazali znowu wypelnic formularz. Znowu ten sam komunikat. Znowu kontakkt z oraganizatorem - nagroda mi sie nie nalazy bo nie wypelnilam formularza. Napisalam ponownie, ale brak odpowiedzi. Napisalam na fb do Nutelli, ale nie ma odpowiedzi. co radzicie? ktos mial podobny problem?

Napisz oficjalna reklamację. Załącz screeny maili.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6736003 wtorek, 13 październik 2020, 17:59:05
Jacobs barista u mnie lista z kartami kończy się na Monika L
0 0

agnike

Cytuj wiadomość#6736004 wtorek, 13 październik 2020, 18:05:32
I u mnie Jacobs nie działa emotka ..ani na kompie ani na telefonie ani na tablecie...:/ 
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6736005 wtorek, 13 październik 2020, 18:05:50

hey! chciałabym sie Was poradzic odnosnie konkursu Loteria "Nutella kocha weekend", wygralam toster i 1 i 2 etapie, ale gdy chcialam odeslac dane po raz drugi wyswietlil sie komunikat ze dane juz byly podane. Gdy na liscie zwyciezcow mnie nie bylo skontaktowalam sie z oraganizatorem, ale kazali znowu wypelnic formularz. Znowu ten sam komunikat. Znowu kontakkt z oraganizatorem - nagroda mi sie nie nalazy bo nie wypelnilam formularza. Napisalam ponownie, ale brak odpowiedzi. Napisalam na fb do Nutelli, ale nie ma odpowiedzi. co radzicie? ktos mial podobny problem?

Kurcze, w tej loterii wygrałam raz ,ale w poprzedniej trafiłam toster dwa razy,tydzień po tygodniu i nie było żadnego problemu z odesłaniem drugi raz tych samych danych. Jakbym chciała odesłać drugi raz formularz z tego samego maila, to faktycznie był komunikat ,że dane już były wysłane, ale kiedy wysyłałam formularz z drugiego maila, nie było żadnego problemu. A może po prostu złożysz reklamację? Powinnaś chyba kontaktować się z agencją a nie z Nutellą. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6736007 wtorek, 13 październik 2020, 18:12:21
monkakk napisał(a):

pikawka napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali w loterii Jacobs Barista są uwzględnieni na stronie w zwycięzcach?  Czy tylko moich wygranych brak???  emotka  Wygrane pod koniec loterii.

A gdzie sprawdzisz wyniki ? Ja na stronie nie mogę przesunąć ani w dół ani w górę tej listy z danymi 

Tak. Na telefonie  emotka  zaraz zobaczę na tablecie 
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6736008 wtorek, 13 październik 2020, 18:17:28
pikawka napisał(a):

monkakk napisał(a):

pikawka napisał(a):

monkakk napisał(a):

Tak. Na telefonie  emotka  zaraz zobaczę na tablecie 

Jak Wam nie działa to na kompie CTRL + F i wpisujcie swoje dane. Pokaże czy jesteście w wynikach.

anaesth

Cytuj wiadomość#6736016 wtorek, 13 październik 2020, 18:30:14
monkakk napisał(a):

Jak Wam nie działa to na kompie CTRL + F i wpisujcie swoje dane. Pokaże czy jesteście w wynikach.

Nie ma... emotka A oni wysyłali jakieś potwierdzenie otrzymania dokumentów, albo informowali o weryfikacji? Bo niczego nie dostałam. Czekam na kartę.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6736017 wtorek, 13 październik 2020, 18:31:41
anaesth napisał(a):

monkakk napisał(a):

Nie ma... emotka A oni wysyłali jakieś potwierdzenie otrzymania dokumentów, albo informowali o weryfikacji? Bo niczego nie dostałam. Czekam na kartę.

Też nic nie dostałam.
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6736019 wtorek, 13 październik 2020, 18:33:48
moskala22 napisał(a):

Czy UniqueOne wysyła informację o negatywnej weryfikacji paragonu? Ewentualnie czy ktoś ma maila z pozytywną werfikacją z późniejszej  wygranej w loterii Winiary, a z wcześniejszej nie ma (mam z 23.09 ale nie mam z 19.09)?

Czy ktoś coś wie na ten temat? Ja nie potwierdzenia z 25.09.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6736022 wtorek, 13 październik 2020, 18:42:49
29renata napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy UniqueOne wysyła informację o negatywnej weryfikacji paragonu? Ewentualnie czy ktoś ma maila z pozytywną werfikacją z późniejszej  wygranej w loterii Winiary, a z wcześniejszej nie ma (mam z 23.09 ale nie mam z 19.09)?

Czy ktoś coś wie na ten temat? Ja nie potwierdzenia z 25.09.

Również nie mam z 19.09. 
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6736023 wtorek, 13 październik 2020, 18:43:44
Co ustalamy w sprawie konkursu Aperol jako rekompensatę za złamanie RODO?

soulfly

Cytuj wiadomość#6736025 wtorek, 13 październik 2020, 18:50:04
monkakk napisał(a):

Nie
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6736029 wtorek, 13 październik 2020, 19:04:57
[quote=
fiona25 napisał(a):

Kurcze, w tej loterii wygrałam raz ,ale w poprzedniej trafiłam toster dwa razy,tydzień po tygodniu i nie było żadnego problemu z odesłaniem drugi raz tych samych danych. Jakbym chciała odesłać drugi raz formularz z tego samego maila, to faktycznie był komunikat ,że dane już były wysłane, ale kiedy wysyłałam formularz z drugiego maila, nie było żadnego problemu. A może po prostu złożysz reklamację? Powinnaś chyba kontaktować się z agencją a nie z Nutellą. 

pikawka]

0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6736030 wtorek, 13 październik 2020, 19:06:34
tak, pojawiła się taka sytuacja u partnera. Wczoraj napisał informacje, że nie działa link i prosi o skorygowanie. Dziś już elegancko poszło. W emailu z gratulacjami jest email.
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6736032 wtorek, 13 październik 2020, 19:07:25
...chyba nie tak opisałam info... sprawa powyżej dotyczy linku z Nutelli

mama2006

Cytuj wiadomość#6736034 wtorek, 13 październik 2020, 19:10:25
anaesth napisał(a):

monkakk napisał(a):

mnie też nie ma, z 22.09  emotka
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6736036 wtorek, 13 październik 2020, 19:15:37
kumulacja napisał(a):

No właśnie. Niezła zadyma szykuje się. Cała masa maili wypłynęła i co prawnie z tym robić?

kreatia

Cytuj wiadomość#6736037 wtorek, 13 październik 2020, 19:18:10
titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

No właśnie. Niezła zadyma szykuje się. Cała masa maili wypłynęła i co prawnie z tym robić?

napiszecie coś więcej? nie brałam udziału, ale jestem ciekawa  emotka
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6736039 wtorek, 13 październik 2020, 19:27:09
kreatia napisał(a):

titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

napiszecie coś więcej? nie brałam udziału, ale jestem ciekawa  emotka

takie kwiatki... No! Szanowni Organizatorzy konkursu Aperol w Lidlu...Nagrodziliście jak leci laureatów?? Nie czytając treści zgłoszeń konkursowych???To jeszcze pełne listy z mailami wysłaliście WSZYSTKIM?> Po wysłaniu danych, otrzymał każdy pełna listę maili osób co wygrali kieliszki.