Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

29renata

Cytuj wiadomość#6736019 wtorek, 13 październik 2020, 18:33:48
moskala22 napisał(a):

Czy UniqueOne wysyła informację o negatywnej weryfikacji paragonu? Ewentualnie czy ktoś ma maila z pozytywną werfikacją z późniejszej  wygranej w loterii Winiary, a z wcześniejszej nie ma (mam z 23.09 ale nie mam z 19.09)?

Czy ktoś coś wie na ten temat? Ja nie potwierdzenia z 25.09.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6736022 wtorek, 13 październik 2020, 18:42:49
29renata napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy UniqueOne wysyła informację o negatywnej weryfikacji paragonu? Ewentualnie czy ktoś ma maila z pozytywną werfikacją z późniejszej  wygranej w loterii Winiary, a z wcześniejszej nie ma (mam z 23.09 ale nie mam z 19.09)?

Czy ktoś coś wie na ten temat? Ja nie potwierdzenia z 25.09.

Również nie mam z 19.09. 
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6736023 wtorek, 13 październik 2020, 18:43:44
Co ustalamy w sprawie konkursu Aperol jako rekompensatę za złamanie RODO?

soulfly

Cytuj wiadomość#6736025 wtorek, 13 październik 2020, 18:50:04
monkakk napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali w loterii Jacobs Barista są uwzględnieni na stronie w zwycięzcach?  Czy tylko moich wygranych brak???  emotka  Wygrane pod koniec loterii.

Nie
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6736029 wtorek, 13 październik 2020, 19:04:57
[quote=
fiona25 napisał(a):

marta-ziolkowska napisał(a):

hey! chciałabym sie Was poradzic odnosnie konkursu Loteria "Nutella kocha weekend", wygralam toster i 1 i 2 etapie, ale gdy chcialam odeslac dane po raz drugi wyswietlil sie komunikat ze dane juz byly podane. Gdy na liscie zwyciezcow mnie nie bylo skontaktowalam sie z oraganizatorem, ale kazali znowu wypelnic formularz. Znowu ten sam komunikat. Znowu kontakkt z oraganizatorem - nagroda mi sie nie nalazy bo nie wypelnilam formularza. Napisalam ponownie, ale brak odpowiedzi. Napisalam na fb do Nutelli, ale nie ma odpowiedzi. co radzicie? ktos mial podobny problem?

Kurcze, w tej loterii wygrałam raz ,ale w poprzedniej trafiłam toster dwa razy,tydzień po tygodniu i nie było żadnego problemu z odesłaniem drugi raz tych samych danych. Jakbym chciała odesłać drugi raz formularz z tego samego maila, to faktycznie był komunikat ,że dane już były wysłane, ale kiedy wysyłałam formularz z drugiego maila, nie było żadnego problemu. A może po prostu złożysz reklamację? Powinnaś chyba kontaktować się z agencją a nie z Nutellą. 

pikawka]
marta-ziolkowska napisał(a):

hey! chciałabym sie Was poradzic odnosnie konkursu Loteria "Nutella kocha weekend", wygralam toster i 1 i 2 etapie, ale gdy chcialam odeslac dane po raz drugi wyswietlil sie komunikat ze dane juz byly podane. Gdy na liscie zwyciezcow mnie nie bylo skontaktowalam sie z oraganizatorem, ale kazali znowu wypelnic formularz. Znowu ten sam komunikat. Znowu kontakkt z oraganizatorem - nagroda mi sie nie nalazy bo nie wypelnilam formularza. Napisalam ponownie, ale brak odpowiedzi. Napisalam na fb do Nutelli, ale nie ma odpowiedzi. co radzicie? ktos mial podobny problem?

Kurcze, w tej loterii wygrałam raz ,ale w poprzedniej trafiłam toster dwa razy,tydzień po tygodniu i nie było żadnego problemu z odesłaniem drugi raz tych samych danych. Jakbym chciała odesłać drugi raz formularz z tego samego maila, to faktycznie był komunikat ,że dane już były wysłane, ale kiedy wysyłałam formularz z drugiego maila, nie było żadnego problemu. A może po prostu złożysz reklamację? Powinnaś chyba kontaktować się z agencją a nie z Nutellą. 
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6736030 wtorek, 13 październik 2020, 19:06:34
tak, pojawiła się taka sytuacja u partnera. Wczoraj napisał informacje, że nie działa link i prosi o skorygowanie. Dziś już elegancko poszło. W emailu z gratulacjami jest email.
0 0

jola1500

Cytuj wiadomość#6736032 wtorek, 13 październik 2020, 19:07:25
...chyba nie tak opisałam info... sprawa powyżej dotyczy linku z Nutelli

mama2006

Cytuj wiadomość#6736034 wtorek, 13 październik 2020, 19:10:25
anaesth napisał(a):

monkakk napisał(a):

Jak Wam nie działa to na kompie CTRL + F i wpisujcie swoje dane. Pokaże czy jesteście w wynikach.

Nie ma... emotka A oni wysyłali jakieś potwierdzenie otrzymania dokumentów, albo informowali o weryfikacji? Bo niczego nie dostałam. Czekam na kartę.

mnie też nie ma, z 22.09  emotka
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6736036 wtorek, 13 październik 2020, 19:15:37
kumulacja napisał(a):

No właśnie. Niezła zadyma szykuje się. Cała masa maili wypłynęła i co prawnie z tym robić?

kreatia

Cytuj wiadomość#6736037 wtorek, 13 październik 2020, 19:18:10
titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

No właśnie. Niezła zadyma szykuje się. Cała masa maili wypłynęła i co prawnie z tym robić?

napiszecie coś więcej? nie brałam udziału, ale jestem ciekawa  emotka
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6736039 wtorek, 13 październik 2020, 19:27:09
kreatia napisał(a):

titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

takie kwiatki... No! Szanowni Organizatorzy konkursu Aperol w Lidlu...Nagrodziliście jak leci laureatów?? Nie czytając treści zgłoszeń konkursowych???To jeszcze pełne listy z mailami wysłaliście WSZYSTKIM?> Po wysłaniu danych, otrzymał każdy pełna listę maili osób co wygrali kieliszki.

kreatia

Cytuj wiadomość#6736040 wtorek, 13 październik 2020, 19:31:54
titinunu napisał(a):

kreatia napisał(a):

titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

takie kwiatki... No! Szanowni Organizatorzy konkursu Aperol w Lidlu...Nagrodziliście jak leci laureatów?? Nie czytając treści zgłoszeń konkursowych???To jeszcze pełne listy z mailami wysłaliście WSZYSTKIM?> Po wysłaniu danych, otrzymał każdy pełna listę maili osób co wygrali kieliszki.

no, faktycznie, niezła wtopa

kumulacja

Cytuj wiadomość#6736047 wtorek, 13 październik 2020, 20:17:51
titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Głośnik i butelka dla każdego emotka A co z innymi nagrodami, tymi "lepsiejszymi"?

pikawka

Cytuj wiadomość#6736048 wtorek, 13 październik 2020, 20:21:19
Konkurs Martini. 
Czy odsyłacie dane tylko mailem? Bez paragonu i żadnych oświadczeń? Dostałam od nich wczoraj 2 maile i w drugim napisali, że proszą o dane na maila. 
Nie pamiętam, czy przy zgłoszeniu wydylslo się paragon? 
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6736050 wtorek, 13 październik 2020, 20:25:08
kumulacja napisał(a):

titinunu napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Głośnik i butelka dla każdego emotka A co z innymi nagrodami, tymi "lepsiejszymi"?

Nie widziałam, aby ktoś chwalił się. Może jeszcze czytają zgłoszenia? emotka

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6736053 wtorek, 13 październik 2020, 20:33:52
monkakk napisał(a):

anaesth napisał(a):

monkakk napisał(a):

Jak Wam nie działa to na kompie CTRL + F i wpisujcie swoje dane. Pokaże czy jesteście w wynikach.

Nie ma... emotka A oni wysyłali jakieś potwierdzenie otrzymania dokumentów, albo informowali o weryfikacji? Bo niczego nie dostałam. Czekam na kartę.

Też nic nie dostałam.

a jakiej przeglądarki używacie,bo u mnie nigdzie nie działa
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6736054 wtorek, 13 październik 2020, 20:35:41
zabcia0410 napisał(a):

monkakk napisał(a):

anaesth napisał(a):

monkakk napisał(a):

Też nic nie dostałam.

a jakiej przeglądarki używacie,bo u mnie nigdzie nie działa

Wysłałam Ci listę na PW. NA forum nie będę wklejać danych.
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6736057 wtorek, 13 październik 2020, 20:49:38
pikawka napisał(a):

Konkurs Martini. 
Czy odsyłacie dane tylko mailem? Bez paragonu i żadnych oświadczeń? Dostałam od nich wczoraj 2 maile i w drugim napisali, że proszą o dane na maila. 

odesłałam tak jak prosili czyli tylko dane

pikawka

Cytuj wiadomość#6736060 wtorek, 13 październik 2020, 21:08:06
antylopia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Konkurs Martini. 

Dziękuję 
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6736062 wtorek, 13 październik 2020, 22:15:41
pikawka napisał(a):

antylopia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Konkurs Martini. 

Dziękuję 

Ja również tylko dane