Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

halliday

Cytuj wiadomość#6736978 piątek, 16 październik 2020, 21:34:49
anaesth napisał(a):

Zwroty Belvita - na paragonie z Lidla mam napisane po prostu "Belvita ciastka". Próbować powalczyć o zwrot, czy od razu odrzucą? Nie ma słowa o rodzaju ciastek i gramaturze emotka

to w lidlu są promocyjne ciastka? Bo u mnie tylko te pierwsze które nie biorą udziału w promocji.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6736982 piątek, 16 październik 2020, 21:55:05
halliday napisał(a):

anaesth napisał(a):

Zwroty Belvita - na paragonie z Lidla mam napisane po prostu "Belvita ciastka". Próbować powalczyć o zwrot, czy od razu odrzucą? Nie ma słowa o rodzaju ciastek i gramaturze emotka

to w lidlu są promocyjne ciastka? Bo u mnie tylko te pierwsze które nie biorą udziału w promocji.

w lidlu sa tylko zwykle, a zwroty są na ciastka miekkie soft i te nowe z ziarenkami np. chia

jokan

Cytuj wiadomość#6736984 piątek, 16 październik 2020, 22:08:11
paragony Grześki/ Haribo/ Leibniz/ Zozole/ Nestle kamerki można już wyrzucić?
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6736985 piątek, 16 październik 2020, 22:19:59
scofield napisał(a):

monikar napisał(a):

Gdzie ekspresy z Lindt maja ten numer seryjny??

sprawdz w miejscu gdzie jest modul zaparzajacy, z reguly na ekspresie tam umieszczany jest nr seryjny

albo jak wyjmiesz tackę z brudami 
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6736986 piątek, 16 październik 2020, 22:22:51
jokan napisał(a):

Losowanie samochodu z Haribo będzie 20 października.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6736990 piątek, 16 październik 2020, 22:51:36
znalazłam w biedrze paragon na nutellę 825 g, i chyba nie mogę go użyć, bo nie ma tej gramatury w loterii? I jeszcze, jeśli mam na paragonie, też z biedry, MajonezWiniary500ml, to mogę go zgłosić, jeśli nie jest napisane Dekoracyjny?
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6736992 piątek, 16 październik 2020, 23:12:27
delvitto napisał(a):

znalazłam w biedrze paragon na nutellę 825 g, i chyba nie mogę go użyć, bo nie ma tej gramatury w loterii? I jeszcze, jeśli mam na paragonie, też z biedry, MajonezWiniary500ml, to mogę go zgłosić, jeśli nie jest napisane Dekoracyjny?

Przejdzie

visserarthur

Cytuj wiadomość#6736994 piątek, 16 październik 2020, 23:29:11
jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

yyyyy, to muszę powyciągać paragonu z kosza emotka

Nie wiem, skąd u Was ta namiętność szybkiego wyrzucania paragonów/opakowań z kodami. Ja mam ustalone, że opakowania wyrzucam minimum po trzech miesiącach od zakończenia akcji, a paragony trzymam dwa lata (tak na wypadek, gdyby razem z produktami konkursowymi na paragonie była rzecz na gwarancji) i tak w 2020, zostały przeze mnie zniszczone w niszczarce paragony z segregatora z 2017.

halliday

Cytuj wiadomość#6736996 piątek, 16 październik 2020, 23:34:18
jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

anaesth napisał(a):

w lidlu sa tylko zwykle, a zwroty są na ciastka miekkie soft i te nowe z ziarenkami np. chia

no właśnie tylko takie widziałem, i dlatego się zdziwiłem że było takie pytanie o paragon z lidla.
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6736997 piątek, 16 październik 2020, 23:35:26
visserarthur napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

Nie wiem, skąd u Was ta namiętność szybkiego wyrzucania paragonów/opakowań z kodami. Ja mam ustalone, że opakowania wyrzucam minimum po trzech miesiącach od zakończenia akcji, a paragony trzymam dwa lata (tak na wypadek, gdyby razem z produktami konkursowymi na paragonie była rzecz na gwarancji) i tak w 2020, zostały przeze mnie zniszczone w niszczarce paragony z segregatora z 2017.

Ja mam podobnie, czyli ostatnio wyrzucałam z 2017 i część z 2018 roku emotka

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6737002 sobota, 17 październik 2020, 02:04:11
aurorcia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

Ja mam podobnie, czyli ostatnio wyrzucałam z 2017 i część z 2018 roku emotka

Ja dodatkowo pół roku trzymam paragony osób, które je u mnie kupiły. Gdyby przypadkiem rezerwa rezerwy się odezwała emotka

ditomaso

Cytuj wiadomość#6737003 sobota, 17 październik 2020, 02:32:07
Widziałem w dziale Informują post iż Łowicz pocztą chce aby odesłać paragon,jakiej kwoty to dt.?
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6737004 sobota, 17 październik 2020, 06:56:12
ditomaso napisał(a):

Widziałem w dziale Informują post iż Łowicz pocztą chce aby odesłać paragon,jakiej kwoty to dt.?

u mnie 50
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6737008 sobota, 17 październik 2020, 08:12:40
-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

W dobie pandemii to chyba nadgorliwość z ich strony.
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6737010 sobota, 17 październik 2020, 08:23:17
reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

u mnie strzał w 10, bo w autouzupełnianiu wskakuje mi kod miejsca zamieszkania, a ma być sklepu. Nie zawsze pamiętam, by to poprawić  emotka  Chociaż oczywiście wolałabym odsyłać skan
0 0

joaza111

Cytuj wiadomość#6737016 sobota, 17 październik 2020, 09:23:30
-Violka- napisał(a):

reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

u mnie strzał w 10, bo w autouzupełnianiu wskakuje mi kod miejsca zamieszkania, a ma być sklepu. Nie zawsze pamiętam, by to poprawić  emotka  Chociaż oczywiście wolałabym odsyłać skan

Ja dostałam maila z Tymbarka, żeby odesłać paragon bo stracę wygrane 20 zł 
venix 0

madllen

Cytuj wiadomość#6737018 sobota, 17 październik 2020, 09:42:20
reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

Z jednej strony tak ale z drugiej strony biorąc pod uwagę jakie bywają praktyki to chyba dobrze, że wyrywkowo sprawdzają paragony... 

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6737025 sobota, 17 październik 2020, 11:32:40
joaza111 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

Serio???
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6737029 sobota, 17 październik 2020, 11:36:42
misiamarysia napisał(a):

joaza111 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

Serio???

lepiej już w takim razie tej 20 stki nie wygrać gdyż na czysto wygrana to koło 14 zł hehe. Mają tupet
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6737030 sobota, 17 październik 2020, 11:37:58
ditomaso napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

joaza111 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

u mnie 50

Serio???

lepiej już w takim razie tej 20 stki nie wygrać gdyż na czysto wygrana to koło 14 zł hehe. Mają tupet

I wycieczka na pocztę, a nie każdy ma ją pod domem.
0 0