Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

reniii

Cytuj wiadomość#6737151 niedziela, 18 październik 2020, 08:51:56
pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

W Develey za ten pakiet Unikalne Napakowany wychodziło wam, na końcu zamówienia, do zapłaty 6 groszy?

tak jakieś grosze były do zapłaty

Dziękuję. Trochę to słabe, tak jakby się strasznie wzbogacili takimi groszami.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737153 niedziela, 18 październik 2020, 08:53:42
pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

W Develey za ten pakiet Unikalne Napakowany wychodziło wam, na końcu zamówienia, do zapłaty 6 groszy?

a za wysylke placiliscie dukatami?
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6737155 niedziela, 18 październik 2020, 09:03:13
jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

tak
jokan 0

venix

Cytuj wiadomość#6737160 niedziela, 18 październik 2020, 09:24:59
takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

Wprawdzie samochodu jeszcze nie wygrałam, ale parę ładnych rzeczy wpadło. Ostatnio hulajnoga z eti na 2 zgłoszenia. Dają tylko 1 na tydzień, więc nawet nie liczyłam. Da się , trzeba po prostu być w puli, dać sobie szansę. 

anaesth

Cytuj wiadomość#6737162 niedziela, 18 październik 2020, 09:54:42
-Violka- napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

Wprawdzie samochodu jeszcze nie wygrałam, ale parę ładnych rzeczy wpadło. Ostatnio hulajnoga z eti na 2 zgłoszenia. Dają tylko 1 na tydzień, więc nawet nie liczyłam. Da się , trzeba po prostu być w puli, dać sobie szansę. 

Ja wychodzę z założenia, że najważniejsze, to WZIĄĆ UDZIAŁ, choćby jednym zgłoszeniem. Można zarówno trafić jednym, gdy wszystkich jest milion, jak i nie trafić, mając 1000 losów przy 1001 zgłoszeniach emotka Kiedyś trafiłam bon na 9000zł na zakup sukni ślubnej wysyłając 1 sms. Po prostu rok później brałam ślub i taka nagroda spadła mi z nieba. Moja mama zawsze powtarza, że wygrywam to, co jest mi potrzebne emotka Skoro do tej pory nie wygrałam dużych pieniędzy czy samochodu to znaczy, że nie są mi potrzebne  emotka

venix

Cytuj wiadomość#6737164 niedziela, 18 październik 2020, 10:01:52
anaesth napisał(a):

-Violka- napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Ja wychodzę z założenia, że najważniejsze, to WZIĄĆ UDZIAŁ, choćby jednym zgłoszeniem. Można zarówno trafić jednym, gdy wszystkich jest milion, jak i nie trafić, mając 1000 losów przy 1001 zgłoszeniach emotka Kiedyś trafiłam bon na 9000zł na zakup sukni ślubnej wysyłając 1 sms. Po prostu rok później brałam ślub i taka nagroda spadła mi z nieba. Moja mama zawsze powtarza, że wygrywam to, co jest mi potrzebne emotka Skoro do tej pory nie wygrałam dużych pieniędzy czy samochodu to znaczy, że nie są mi potrzebne  emotka

Racja. Przy takich ilościach zgłoszeń nie roi większej różnicy , czy masz 1 los, czy wiele. Staram się w każdej zgłosić choć ten 1, bo bez tego na pewno nie wygram

reniii

Cytuj wiadomość#6737169 niedziela, 18 październik 2020, 10:33:25
jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

Tak, na prośbę uzupełnili mi dukaty na koncie na darmową dostawę do paczkomatu. 
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737172 niedziela, 18 październik 2020, 10:49:21
reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

a ile ci brakowalo? 5 czy mniej?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6737174 niedziela, 18 październik 2020, 11:10:44
rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

takaja86 napisał(a):

polecam przeliczyć liczbę Lewiatanów w całej Polsce, następnie wyciągnąć z każdego średnią osób które zagrają w loterię spełniając wymogi ( nawet po 1 paragonie na osobę, chociaż jeden kupi na jeden inny na -naście,potem dodać liczbę osob z każdego Lewiatana do siebie.Następnie z tej liczby odjąć 4 ( to właśnie te osoby wygrywające Toyoty) no i taka własnie jest szansa na wygranie... emotka  aczkolwiek... czasami 1 paragonem się cos "ustrzeli"... kwestia farta... chociaż na tyle grających osob wygrać obecnie coś wartościowego w loterii to hmmm realna szansa to  emotka

Realna szansa to bardziej nie wygrać niż wygrać...  emotka w ostatnim czasie wygrać w loterii " batona, słuchawki czy inną pierdołe to cud" a co dopiero auto i "realna szansa"  emotka

A ja tam wierzę, że jakieś autko w końcu wygram. W tym roku, no może w 2021  emotka

Ja też wierze, ale to bedzie takie niespodziewane a nie wyczekiwane. emotka

Ja gram dość regularnie w różnych konkursach i loteriach od 20 lat;za ten czas tylko 1 auto wpadło.Żeby wygrać , trzeba grać- jak to mówią w reklamie.

tadziowa

Cytuj wiadomość#6737187 niedziela, 18 październik 2020, 12:19:24
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

ja miałam zero na koncie, doładowali mi 11.
jokan 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6737192 niedziela, 18 październik 2020, 12:56:41
Czy przechodzą Wam zgłoszenia sms na konkurs Polo Schweppes? 
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6737193 niedziela, 18 październik 2020, 13:03:46
tadziowa napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

Mąż wygrał ten pakiet, próbowałam zapłacić te nieszczęsne 6 groszy swoją kartą. Pojęcia nie mam dlaczego odrzucało, bałam się, że zablokuję kartę. Anulowałam, zamówiłam ponownie z kurierem i opłatą za pobraniem, koszt 17 dukatów. Obciach płacić kurierowi takie grosze ale paczka już w domu.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6737198 niedziela, 18 październik 2020, 13:26:21
azaflora napisał(a):

tadziowa napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

pink086 napisał(a):

reniii napisał(a):

Mąż wygrał ten pakiet, próbowałam zapłacić te nieszczęsne 6 groszy swoją kartą. Pojęcia nie mam dlaczego odrzucało, bałam się, że zablokuję kartę. Anulowałam, zamówiłam ponownie z kurierem i opłatą za pobraniem, koszt 17 dukatów. Obciach płacić kurierowi takie grosze ale paczka już w domu.

Nie miałam już nic na koncie i też od Develey dostałam 11 dukatów i to wystarczyło tylko na zamówienie do paczkomatu. I te nieszczęsne grosze nie dało się też opłacić kartą, bo też mnie wywalało kilka razy. Musiałam zapłać przelewem te marne 6 groszy, tak jakby nie mogli przeżyć takich groszy i zrabatować do zera. Masakra.
0 0

takaja86

Cytuj wiadomość#6737206 niedziela, 18 październik 2020, 13:51:48
Dziekuje za Wasze odpowiedzi, dokładnie tez uwazam ze aby wygrać trzeba grac i choć nigdy nic w loterii nie wygralam to mimo to ciągle próbuje  emotka

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6737221 niedziela, 18 październik 2020, 15:06:18
takaja86 napisał(a):

Dziekuje za Wasze odpowiedzi, dokładnie tez uwazam ze aby wygrać trzeba grac i choć nigdy nic w loterii nie wygralam to mimo to ciągle próbuje  emotka

to i ja dorzucę od siebie: hochlandy i almette zgłaszałam w sporych ilościach, i zwłaszcza w hochlandzie nic, kompletnie nic. A ostatnio kupiłam i zgłosiłam dosłownie 2 danio (jakoś nie jestem fanką tego serka) carrefour, i wpadła nagroda dzienna (może nie  jest to dom w górach, ale piechotą 1000pln nie chodzi). Dwoma zgłoszeniami! co jest potwierdzeniem na to, że trzeba grać i czasem się człowiek pozytywnie zaskoczy  emotka  ale zagrałam "dla spokoju sumienia", nawet byłam zaskoczona co wygrałam, bo nie skojarzyłam na początku co tam jest wygraną. 

la-princessa

Cytuj wiadomość#6737235 niedziela, 18 październik 2020, 17:23:02
Czy wasze karty z konkursu Tchibo w Intermarche od Smolara też są puste? Coś trzeba zrobić, żeby je zasilili?

kerocna

Cytuj wiadomość#6737240 niedziela, 18 październik 2020, 17:45:38
la-princessa napisał(a):

Czy wasze karty z konkursu Tchibo w Intermarche od Smolara też są puste? Coś trzeba zrobić, żeby je zasilili?

Trzeba poczekać  emotka  Przysłali smsa w którym napisali, że aktywują w przeciągu 3 dni roboczych.
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6737243 niedziela, 18 październik 2020, 18:21:59
No ja też gram w te wszystkie loterie ale nic mnie ostatnio pozytywnie nie zaskoczyło ani kasy na co nie liczyłam,nawet sznurówki nie wpadły.Ferrero 2 pudła i pasuję,Winiary po 3 razach się poddałam, lubię majonez ale bez przesady 3 słoiki to już dużo:( Haribo 0 na zgłoszeń myślę,że dobrze ponad 20.W Kinder Bueno pokładałam spore nadzieje bo mi smakują i co 3 stopień raz jedyny.Tictac następne porażki też ponad 20 zgłoszeń jak nie lepiej.Zbliżam się do etapu rzucenia loterii a one tak kuszą.Muszę kupić totka tylko chyba nie od 10 do 12 tej a akurat mam tylko takie godziny wolne.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6737245 niedziela, 18 październik 2020, 18:24:10
atyde25 napisał(a):

No ja też gram w te wszystkie loterie ale nic mnie ostatnio pozytywnie nie zaskoczyło ani kasy na co nie liczyłam,nawet sznurówki nie wpadły.Ferrero 2 pudła i pasuję,Winiary po 3 razach się poddałam, lubię majonez ale bez przesady 3 słoiki to już dużo:( Haribo 0 na zgłoszeń myślę,że dobrze ponad 20.W Kinder Bueno pokładałam spore nadzieje bo mi smakują i co 3 stopień raz jedyny.Tictac następne porażki też ponad 20 zgłoszeń jak nie lepiej.Zbliżam się do etapu rzucenia loterii a one tak kuszą.Muszę kupić totka tylko chyba nie od 10 do 12 tej a akurat mam tylko takie godziny wolne.

Graj on line  emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6737248 niedziela, 18 październik 2020, 18:28:48
superloser napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Graj on line  emotka

to dopiero musi kusić.. 
0 0