Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6737221 niedziela, 18 październik 2020, 15:06:18
takaja86 napisał(a):

Dziekuje za Wasze odpowiedzi, dokładnie tez uwazam ze aby wygrać trzeba grac i choć nigdy nic w loterii nie wygralam to mimo to ciągle próbuje  emotka

to i ja dorzucę od siebie: hochlandy i almette zgłaszałam w sporych ilościach, i zwłaszcza w hochlandzie nic, kompletnie nic. A ostatnio kupiłam i zgłosiłam dosłownie 2 danio (jakoś nie jestem fanką tego serka) carrefour, i wpadła nagroda dzienna (może nie  jest to dom w górach, ale piechotą 1000pln nie chodzi). Dwoma zgłoszeniami! co jest potwierdzeniem na to, że trzeba grać i czasem się człowiek pozytywnie zaskoczy  emotka  ale zagrałam "dla spokoju sumienia", nawet byłam zaskoczona co wygrałam, bo nie skojarzyłam na początku co tam jest wygraną. 

la-princessa

Cytuj wiadomość#6737235 niedziela, 18 październik 2020, 17:23:02
Czy wasze karty z konkursu Tchibo w Intermarche od Smolara też są puste? Coś trzeba zrobić, żeby je zasilili?

kerocna

Cytuj wiadomość#6737240 niedziela, 18 październik 2020, 17:45:38
la-princessa napisał(a):

Czy wasze karty z konkursu Tchibo w Intermarche od Smolara też są puste? Coś trzeba zrobić, żeby je zasilili?

Trzeba poczekać  emotka  Przysłali smsa w którym napisali, że aktywują w przeciągu 3 dni roboczych.
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6737243 niedziela, 18 październik 2020, 18:21:59
No ja też gram w te wszystkie loterie ale nic mnie ostatnio pozytywnie nie zaskoczyło ani kasy na co nie liczyłam,nawet sznurówki nie wpadły.Ferrero 2 pudła i pasuję,Winiary po 3 razach się poddałam, lubię majonez ale bez przesady 3 słoiki to już dużo:( Haribo 0 na zgłoszeń myślę,że dobrze ponad 20.W Kinder Bueno pokładałam spore nadzieje bo mi smakują i co 3 stopień raz jedyny.Tictac następne porażki też ponad 20 zgłoszeń jak nie lepiej.Zbliżam się do etapu rzucenia loterii a one tak kuszą.Muszę kupić totka tylko chyba nie od 10 do 12 tej a akurat mam tylko takie godziny wolne.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6737245 niedziela, 18 październik 2020, 18:24:10
atyde25 napisał(a):

No ja też gram w te wszystkie loterie ale nic mnie ostatnio pozytywnie nie zaskoczyło ani kasy na co nie liczyłam,nawet sznurówki nie wpadły.Ferrero 2 pudła i pasuję,Winiary po 3 razach się poddałam, lubię majonez ale bez przesady 3 słoiki to już dużo:( Haribo 0 na zgłoszeń myślę,że dobrze ponad 20.W Kinder Bueno pokładałam spore nadzieje bo mi smakują i co 3 stopień raz jedyny.Tictac następne porażki też ponad 20 zgłoszeń jak nie lepiej.Zbliżam się do etapu rzucenia loterii a one tak kuszą.Muszę kupić totka tylko chyba nie od 10 do 12 tej a akurat mam tylko takie godziny wolne.

Graj on line  emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6737248 niedziela, 18 październik 2020, 18:28:48
superloser napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Graj on line  emotka

to dopiero musi kusić.. 
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6737253 niedziela, 18 październik 2020, 18:48:00
FBbeata7 napisał(a):

rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

polecam przeliczyć liczbę Lewiatanów w całej Polsce, następnie wyciągnąć z każdego średnią osób które zagrają w loterię spełniając wymogi ( nawet po 1 paragonie na osobę, chociaż jeden kupi na jeden inny na -naście,potem dodać liczbę osob z każdego Lewiatana do siebie.Następnie z tej liczby odjąć 4 ( to właśnie te osoby wygrywające Toyoty) no i taka własnie jest szansa na wygranie... emotka  aczkolwiek... czasami 1 paragonem się cos "ustrzeli"... kwestia farta... chociaż na tyle grających osob wygrać obecnie coś wartościowego w loterii to hmmm realna szansa to  emotka

Realna szansa to bardziej nie wygrać niż wygrać...  emotka w ostatnim czasie wygrać w loterii " batona, słuchawki czy inną pierdołe to cud" a co dopiero auto i "realna szansa"  emotka

A ja tam wierzę, że jakieś autko w końcu wygram. W tym roku, no może w 2021  emotka

Ja też wierze, ale to bedzie takie niespodziewane a nie wyczekiwane. emotka

Ja gram dość regularnie w różnych konkursach i loteriach od 20 lat;za ten czas tylko 1 auto wpadło.Żeby wygrać , trzeba grać- jak to mówią w reklamie.

Potwierdzam słowa FBbeata7

marzyłam o talonie za 500 zł a dostałam dużo dużo więcej
0 0

rajstopek22

Cytuj wiadomość#6737257 niedziela, 18 październik 2020, 19:36:22
Ja też popieram, że nawet 1 los może dać wygraną. Kiedyś w fortis zgarnąłem iphone 1 zgłoszeniem.  Ale co raz trudniej ostatnio. Chyba więcej osób gra, albo agencje nie do końca fair grają. Choć taki smolar, w którym trzeba tylko podać imię i nazwisko i nr paragonu to PORAŻKA!

monikar

Cytuj wiadomość#6737259 niedziela, 18 październik 2020, 19:52:43
Ja kiedys w loterii zgarnęłam 5 tys zł gdzie to była nagroda II stopnia a I stopnia było auto. Tak niewiele brakowało. A wygrałam kupując jedna mała paczkę chusteczek w Żabce.

fantagiro

Cytuj wiadomość#6737262 niedziela, 18 październik 2020, 20:10:40
rajstopek22 napisał(a):

Ja też popieram, że nawet 1 los może dać wygraną. Kiedyś w fortis zgarnąłem iphone 1 zgłoszeniem.  Ale co raz trudniej ostatnio. Chyba więcej osób gra, albo agencje nie do końca fair grają. Choć taki smolar, w którym trzeba tylko podać imię i nazwisko i nr paragonu to PORAŻKA!i

imię nazwisko i nr paragonu ? gdzie ?? emotka
bez chociaż tel lub mail..
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6737290 niedziela, 18 październik 2020, 22:48:25
Lewiatan - masło roślinne. Czy macie na mailu potwierdzenie zgłoszenia? Ma być do 24 h ...
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6737291 niedziela, 18 październik 2020, 22:50:34
Wysylalam 13.10! potwierdzenia do dzis Brak! emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6737296 poniedziałek, 19 październik 2020, 02:18:51
darog napisał(a):

Lewiatan - masło roślinne. Czy macie na mailu potwierdzenie zgłoszenia? Ma być do 24 h ...

Zgłaszałam ostatniego dnia, brak maila.
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6737311 poniedziałek, 19 październik 2020, 08:55:44
czy z łaciatego trzeba zachować cały karton czy można wyciąć fragment z kodem?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737313 poniedziałek, 19 październik 2020, 08:58:04
ninakow7712 napisał(a):

czy z łaciatego trzeba zachować cały karton czy można wyciąć fragment z kodem?

oni chca tylko wyciety fragment z kodem i paragon

reniii

Cytuj wiadomość#6737362 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:19:57
Wszyscy dostali zwrotki z konkursu E w Lidlu? U mnie zgłoszenie w ostatni dzień i do tej pory brak potwierdzenia.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6737364 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:23:55
reniii napisał(a):

Wszyscy dostali zwrotki z konkursu E w Lidlu? U mnie zgłoszenie w ostatni dzień i do tej pory brak potwierdzenia.

Też nie dostałam...
reniii 0

reniii

Cytuj wiadomość#6737367 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:28:18
mariolakal napisał(a):

reniii napisał(a):

Też nie dostałam...

Już raczej nie dostaniemy. Pytanie tylko czy będą brały udział takie zgłoszenia? Masakra. Mogłam nie czekać na ostatnią chwilę z wysyłaniem.
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6737374 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:57:44
andii napisał(a):

Hello,co to oznacza w praktyce... zreg Winiary---Uczestnikami Loterii nie mogą być osoby wydające paragony fiskalne potwierdzające zakup Produktów Promocyjnych oraz osoby nabywające
Produkty Promocyjne w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej
lub zawodowej.

Jak masz swój sklep spożywczy to nie możesz u siebie kupić majonezu i wysłać zgłoszenia, a także przywłaszczyć cudzego paragonu i wysłać na siebie  emotka  
andii 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737376 poniedziałek, 19 październik 2020, 12:01:40
izkak napisał(a):

andii napisał(a):

Hello,co to oznacza w praktyce... zreg Winiary---Uczestnikami Loterii nie mogą być osoby wydające paragony fiskalne potwierdzające zakup Produktów Promocyjnych oraz osoby nabywające
Produkty Promocyjne w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej
lub zawodowej.

Jak masz swój sklep spożywczy to nie możesz u siebie kupić majonezu i wysłać zgłoszenia, a także przywłaszczyć cudzego paragonu i wysłać na siebie  emotka  

no ok, pierwsze to latwo sprawdzic....a drugie? 
0 0