Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nell

Cytuj wiadomość#6738866 sobota, 24 październik 2020, 19:26:01
A ja mam pytanie o GfK: co się z nimi dzieje - ostatnią ankietę otrzymałam w grudniu, czy inni też tak mają?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6738868 sobota, 24 październik 2020, 19:28:27
nell napisał(a):

A ja mam pytanie o GfK: co się z nimi dzieje - ostatnią ankietę otrzymałam w grudniu, czy inni też tak mają?

Ja miałam dzisiaj - mniej ich jest, ok.2 miesięcznie chyba 
0 0

nell

Cytuj wiadomość#6738870 sobota, 24 październik 2020, 19:35:31
moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

2 miesięcznie to byłby luksus, ja stoję w miejscu prawie rok czasu; punktów mam za mało, żeby wymienić, ale na tyle dużo, że mi ich szkoda. To może spróbuję do nich napisać.
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6738880 sobota, 24 październik 2020, 19:58:17
nell napisał(a):

moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

2 miesięcznie to byłby luksus, ja stoję w miejscu prawie rok czasu; punktów mam za mało, żeby wymienić, ale na tyle dużo, że mi ich szkoda. To może spróbuję do nich napisać.

mnie brakowało 10 punktów do doładowania, od roku nie mam ankiety
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6738881 sobota, 24 październik 2020, 20:03:13
mama2006 napisał(a):

nell napisał(a):

moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

Mama2006 dodałaś loterię Nutelli z datą trwania do dzisiaj, co Tobą kierowało? Sory za mój wnerw, ale zostałam z 4 paragonami emotka   W temacie - też nie dostaję od daaawno ankiet od GfK
0 0

rimini74

Cytuj wiadomość#6738882 sobota, 24 październik 2020, 20:03:17
nell napisał(a):

ja trzy miesiace temu wymieniłam punkty na nagrodę ( bon do sklepu) i do tej pory nic nie otrzymałam. Napisałam do nich 4 e maile i zero odpowiedzi.
0 0

asper01

Cytuj wiadomość#6738885 sobota, 24 październik 2020, 20:18:32
pini napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nell napisał(a):

moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

Mama2006 dodałaś loterię Nutelli z datą trwania do dzisiaj, co Tobą kierowało? Sory za mój wnerw, ale zostałam z 4 paragonami emotka   W temacie - też nie dostaję od daaawno ankiet od GfK

Pewno regulamin, bo też mam zapisane, że do 24.10, więc musieli coś w trakcie namieszać...
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6738887 sobota, 24 październik 2020, 20:28:10
pini napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nell napisał(a):

moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

Dziś trudno mi powiedzieć, dlaczego w sierpniu tak napisałam. Być może się pomyliłam, być może coś zmienili. Nie miałam złych intencji, przepraszam że wprowadziłam kogoś w błąd.
0 0

nell

Cytuj wiadomość#6738890 sobota, 24 październik 2020, 20:39:43
O, czyli jednak więcej osób nie dostaje ankiet; to ciekawe, że jednak ktoś dostaje... No nic, napisałam do nich, ale to pewnie też mi nie odpiszą.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6738891 sobota, 24 październik 2020, 20:43:54
mama2006 napisał(a):

pini napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nell napisał(a):

moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

Dziś trudno mi powiedzieć, dlaczego w sierpniu tak napisałam. Być może się pomyliłam, być może coś zmienili. Nie miałam złych intencji, przepraszam że wprowadziłam kogoś w błąd.

Fakt, mam zapisaną datę: 23.10 z regulaminu, aczkolwiek na dole strony jest info: RegulaminW loterii „Nutella kocha weekend” biorą udział promocyjne słoiki Nutella 350 g oraz 600 g. Do wzięcia udziału w loterii uprawnia zakup promocyjnego produktu i zgłoszenie paragonu na stronie www.nutella.pl w terminie od 14.08.2020 r. do 24.10.2020 r. W loterii mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które zachowały paragon zakupu. Na zdjęciach przedstawiono przykładowe wizualizację nagród.

mama2006

Cytuj wiadomość#6738893 sobota, 24 październik 2020, 20:49:16
edzia21 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

pini napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nell napisał(a):

moskala22 napisał(a):

nell napisał(a):

Fakt, mam zapisaną datę: 23.10 z regulaminu, aczkolwiek na dole strony jest info: RegulaminW loterii „Nutella kocha weekend” biorą udział promocyjne słoiki Nutella 350 g oraz 600 g. Do wzięcia udziału w loterii uprawnia zakup promocyjnego produktu i zgłoszenie paragonu na stronie www.nutella.pl w terminie od 14.08.2020 r. do 24.10.2020 r. W loterii mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które zachowały paragon zakupu. Na zdjęciach przedstawiono przykładowe wizualizację nagród.

dzięki Edzia  emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6738912 sobota, 24 październik 2020, 23:35:47
Czy w loterii Winiary jest jakieś ograniczenie wygranych na osobę? Nic nie widzę, ale dzisiaj sobie nie ufam...
0 0

agniecha1985

Cytuj wiadomość#6738913 sobota, 24 październik 2020, 23:39:59
asantesana napisał(a):

Czy w loterii Winiary jest jakieś ograniczenie wygranych na osobę? Nic nie widzę, ale dzisiaj sobie nie ufam...

Uczestnik może wygrać maksymalnie 10 Nagród Dziennych

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6738914 sobota, 24 październik 2020, 23:41:32
asantesana napisał(a):

agicho

Cytuj wiadomość#6738924 niedziela, 25 październik 2020, 07:09:27
Do osób które wygrały kamerkę w Nestle.jak długi czekaliście na weryfikację bądź nagrodę?czy infomorowali o poprawności dokumentów??
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6738927 niedziela, 25 październik 2020, 07:40:21
agicho napisał(a):

Do osób które wygrały kamerkę w Nestle.jak długi czekaliście na weryfikację bądź nagrodę?czy infomorowali o poprawności dokumentów??

Wygrana z końca września. Informacja o otrzymaniu dokumentów 3 dni po wygranej. O pozytywnej weryfikacji nie poinformowali, ale nagroda dotarła bodaj w zeszły poniedziałek emotka
agicho 0

ar-mata

Cytuj wiadomość#6738929 niedziela, 25 październik 2020, 08:29:47
Cześć,

czy biorąc udział w konkursie Lecha z bluzami otrzymujecie na mail potwierdzenie wziecia udzialu? W pierwszym tygodniu normalnie dostalem, a teraz brak (bralem udzial ja i moja partnerka i widniejemy w rankingu). Mail niby wpisany poprawnie. Support niestety nie moze pomoc, poniewaz twierdza, ze nie widza adresow mailowych uczestnikow.
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6738930 niedziela, 25 październik 2020, 08:30:33
Czy dostajecie dziś zwrotki od Winiary i Nałęczowianki?

ok właśnie doszły po kilku godzinach
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6738933 niedziela, 25 październik 2020, 09:01:19
ar-mata napisał(a):

Cześć,

czy biorąc udział w konkursie Lecha z bluzami otrzymujecie na mail potwierdzenie wziecia udzialu? W pierwszym tygodniu normalnie dostalem, a teraz brak (bralem udzial ja i moja partnerka i widniejemy w rankingu). Mail niby wpisany poprawnie. Support niestety nie moze pomoc, poniewaz twierdza, ze nie widza adresow mailowych uczestnikow.

w zeszłym tygodniu takiego potwierdzenia w ogóle nie było, ale jako że wynik był wysoki to kilka dni temu mail z gratulacjami przyszedł. Niewiem czemu się tym tak przejmujesz? Jesteś w rankingu no to super!
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6738936 niedziela, 25 październik 2020, 09:29:48
Czy ktoś wie czy paragony z grześków można już wywalić tak na amen?
0 0