Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pikawka

Cytuj wiadomość#6739227 poniedziałek, 26 październik 2020, 14:53:40
malalama napisał(a):

https://www.konkurs.slynnemr.pl/

brał ktoś w tym udział? zauważyłam w gazetce na ostatni dzień i tak się zastanawiam czy były już wyniki..

Raczej nie było. Nikt się nie chwalił. Też czekam. W tym tyg będą informować bo kończy się czas. 
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6739237 poniedziałek, 26 październik 2020, 15:43:16
Wawel czekolady- kiedy mają informować z 1 etapu ?
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6739238 poniedziałek, 26 październik 2020, 15:49:06
Pomożecie? Karta z Okocim Lewiatan chce pin. Skąd Ja niby go mam im wziąść emotka
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6739240 poniedziałek, 26 październik 2020, 15:50:19
nataliii napisał(a):

Pomożecie? Karta z Okocim Lewiatan chce pin. Skąd Ja niby go mam im wziąść emotka

Ona nie chce PINu tylko podpisu emotka  Kasjerka musi klepnąć, że podpis jest ok i podpisujesz się na wydruku...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6739248 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:01:45
FBmarta22 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Ona nie chce PINu tylko podpisu emotka  Kasjerka musi klepnąć, że podpis jest ok i podpisujesz się na wydruku...

Dokładnie tak. U mnie też zawsze podpis był. 
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6739252 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:19:22
pikawka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

nataliii napisał(a):

No właśnie zrobiłam źle bo zrobiłam dwa razy małe zakupy. I przez te dwa razy było dokładnie tak jak mówicie- teraz za nic nie chcę przejść- chcę PIN:(
Więc jeśli ktoś nie korzystał jeszcze polecam zrobić od razu zakupy za 100zł emotka  
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6739254 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:21:54
nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

nataliii napisał(a):

No właśnie zrobiłam źle bo zrobiłam dwa razy małe zakupy. I przez te dwa razy było dokładnie tak jak mówicie- teraz za nic nie chcę przejść- chcę PIN:(
Więc jeśli ktoś nie korzystał jeszcze polecam zrobić od razu zakupy za 100zł emotka  

Zrób zakupy w innym sklepie, ja miałam z kartą problemy w Lidlu , a w innym przeszło - kasjerka musi sama zaznaczyć ,że na podpis a nie na pin

nataliii

Cytuj wiadomość#6739255 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:24:10
Monika11 napisał(a):

nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Zrób zakupy w innym sklepie, ja miałam z kartą problemy w Lidlu , a w innym przeszło - kasjerka musi sama zaznaczyć ,że na podpis a nie na pin

Dzięki -dałaś mi nadzieję emotka
Spróbuje jeszcze w innym- w biedronce i w dino nie przeszło.

Monika11

Cytuj wiadomość#6739256 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:27:29
Szukaj terminali nowszych , u nas w lidlu są stare, a na tych dużych kwadratowych od razu przechodzi 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6739258 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:33:35
nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Ja dwa razy jedna płaciłam w innych sklepach i na szczęście chcieli tylko podpis. 
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6739264 poniedziałek, 26 październik 2020, 16:58:49
Czy z Somersby pojawiaja się na stronie wyniki? Bo nie widze takowej zakładki emotka
Nie wiem czy się dalej łudzić emotka
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6739265 poniedziałek, 26 październik 2020, 17:03:02
rene napisał(a):

Czy z Somersby pojawiaja się na stronie wyniki? Bo nie widze takowej zakładki emotka
Nie wiem czy się dalej łudzić emotka

informują mailowo, nie ma wyników na stronie
rene 0

marzanna

Cytuj wiadomość#6739267 poniedziałek, 26 październik 2020, 17:20:26
Dostajecie maile zwrotne z konkursu Schwarzkopf w Kauflandzie?
0 0

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6739277 poniedziałek, 26 październik 2020, 18:03:25
Winiary weryfikacja  na jakim dniu staneli ??
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6739306 poniedziałek, 26 październik 2020, 20:01:10
Gdzie jest ten formularz z Somersby do odesłania danych ???
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6739310 poniedziałek, 26 październik 2020, 20:07:13
cleo25 napisał(a):

w mailu
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6739312 poniedziałek, 26 październik 2020, 20:23:43
stefania7 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

w mailu

Dzięki ... "pokaż obrazki" i już jest formularz emotka
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6739314 poniedziałek, 26 październik 2020, 20:26:23
cleo25 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

w mailu

Dzięki ... "pokaż obrazki" i już jest formularz emotka

też nie od razu zauważyłam, ale na szczęście funkcja "pokaż obrazki" zadziałała i u mnie emotka
cleo25 0

darog

Cytuj wiadomość#6739316 poniedziałek, 26 październik 2020, 20:50:04
pioge7 napisał(a):

darog napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

na jakie jeszcze maile przychodzi potwierdzenie z Wawel czekolady? Wiem, że na interię i onet, a na jakie jeszcze?

męczę teraz jakąś odpowiedź na skrzynkę z gmaila, to zaraz* dam znać czy doszło emotka

*jak coś uklepię emotka

jokan zgłoszenie poszło, email na gmaila przyszedł emotka

Waszym zdaniem to oznacza, że jeśli wysłałam zgłoszenie i zwrotka na Gmaila nie przyszła to oni tego zgłoszenia nie dostali? 
Uwielbiam takie konkursy  emotka Później będę się zastanawiać czy po prostu nie wygrałam czy też na mojego maila nie dochodzą od nich wiadomości  emotka

niestety nie wiem jak to wyglada od ich strony....bylo podziekowanie na strony i dodatkowo potwierdzenie na maila....jesli tylko ktos mial na stronie, to wg mnie tez powinno byc ok

nie wiem jak to jest...
jak wygrałem u nich w batonach 100 zl to na wp nic nie przyszło. pisałem do nich emaila i nic, bez odpowiedzi, napisałem z gmaila, o co chodzi i zaraz odpisali, że nie mają ode mnie zgłoszenia z zapytaniem, ale zgłoszenie wygrywające mają, lecz nie mają pojęcia czemu nie dostałem od nich wiadomości o wygranej...

? to skąd wiesz o wygranej/ skoro powiadomienie nie przyszło?

Na stronie wyświetliły się gratulacje i informacja, co trzeba zrobić, że przyjdzie na emaila. 
pozniej jak wygrałem na inną skrzynkę wiadomość już przyszła normalnie. 

No właśnie, ale potwierdzenie na mail WAWEL 2x czekolada w końcu doszły czy nie? (u nas NIE)
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6739320 poniedziałek, 26 październik 2020, 21:03:28

No właśnie, ale potwierdzenie na mail WAWEL 2x czekolada w końcu doszły czy nie? (u nas NIE)

Nie. Odpisali mi tylko na maila, że mają moje zgłoszenie w bazie.
darog 0