Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nitka310

Cytuj wiadomość#6744381 niedziela, 15 listopad 2020, 20:49:05
Mi również został paragon, nie miałam nawet czasu na wysłanie zgłoszenia, teraz mam czas ale strona nie dziala a nie chce czekać do 24 emotka
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6744384 niedziela, 15 listopad 2020, 20:53:36
Wyslalm zapytanie na maila wawel@fortunaps.pl czy moga nam pomóc ze stroną,i czy ewentualnie mozna zgłosic przez maila!zobaczymy czy odpiszą  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6744387 niedziela, 15 listopad 2020, 20:59:54
rene napisał(a):

Wyslalm zapytanie na maila wawel@fortunaps.pl czy moga nam pomóc ze stroną,i czy ewentualnie mozna zgłosic przez maila!zobaczymy czy odpiszą  emotka

ja się nie pytałam, po prostu im wysłałam ...ale nie liczę na wiele, biorąc pod uwagę to, co i jak ostatnio odpisywali odnośnie pytania czy w bazie są zgłoszenia....
0 0

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6744394 niedziela, 15 listopad 2020, 21:16:41
Kurcze ja też jak zwykle zostałam z paragonem na wawel nic się nie nauczyłam po Biedronce  emotka
A czy z Książęcego jest jakiekolwiek potwierdzenie na stronie czy na mail że przyjęli zgłoszenie? 
0 0

otter

Cytuj wiadomość#6744396 niedziela, 15 listopad 2020, 21:18:00
Czy ktoś wie gdzie w tym formularzu wpisać nr paragonu?

https://www.monst...romotion-2020-poland
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6744397 niedziela, 15 listopad 2020, 21:23:59
otter napisał(a):

Nie ma gdzie, niestety  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6744398 niedziela, 15 listopad 2020, 21:24:08
fiona25 napisał(a):

Działa Wam strona konkursu "Wawelowego" ? U mnie error permanentny chyba od godziny...ostatni dzień  na zgłoszenie- jak zwykle,brawo ja  emotka

nie "brawo Ty" tylko brawo oni
to jest pełnoprawny dzień na zgłoszenie i to oni nawalili
ja też nie mogę zgłosić co mnie wk..., bo to kolejna taka akcja, co mam jakiś paragon to strona nie działą
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6744399 niedziela, 15 listopad 2020, 21:24:50
pokrzywa30 napisał(a):

A czy z Książęcego jest jakiekolwiek potwierdzenie na stronie czy na mail że przyjęli zgłoszenie? 

Po wysłaniu zgłoszenia strona tak jakby odświeża się i pod formularzem pojawia się informacja, że zgłoszenie zostało przyjęte.

anaesth

Cytuj wiadomość#6744400 niedziela, 15 listopad 2020, 21:29:00
androm napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Działa Wam strona konkursu "Wawelowego" ? U mnie error permanentny chyba od godziny...ostatni dzień  na zgłoszenie- jak zwykle,brawo ja  emotka

ja też nie mogę zgłosić co mnie wk..., bo to kolejna taka akcja, co mam jakiś paragon to strona nie działą

Mam wrażenie, że oni to robią specjalnie. Równie dobrze mogliby zamknąć stronę na całą niedzielę, chyba że liczą, że ktoś pójdzie do całodobowego/Żabki/na stację benzynową i jeszcze kupi czekolady. Sprzedaż czekolad miała wzrosnąć, to wzrosła, bo ludzie się obkupili do soboty. A to, że nie mogą w niedzielę wieczorem, na spokojnie, po położeniu dzieci spać, siąść i napisać zgłoszenia... oj, trudno, będą mieli mniej rymowanek do czytania! Wrrrr... Najgorsze jest to, że mam napisane 2 zgłoszenia, ale nie wysyłałam ich wcześniej, bo nie lubię pisać w biegu, między zabawą, kąpielą, zupką i spacerkiem emotka

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6744401 niedziela, 15 listopad 2020, 21:37:45
anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam wrażenie, że oni to robią specjalnie. Równie dobrze mogliby zamknąć stronę na całą niedzielę, chyba że liczą, że ktoś pójdzie do całodobowego/Żabki/na stację benzynową i jeszcze kupi czekolady. Sprzedaż czekolad miała wzrosnąć, to wzrosła, bo ludzie się obkupili do soboty. A to, że nie mogą w niedzielę wieczorem, na spokojnie, po położeniu dzieci spać, siąść i napisać zgłoszenia... oj, trudno, będą mieli mniej rymowanek do czytania! Wrrrr... Najgorsze jest to, że mam napisane 2 zgłoszenia, ale nie wysyłałam ich wcześniej, bo nie lubię pisać w biegu, między zabawą, kąpielą, zupką i spacerkiem emotka

Ja też mam napisane i wysyłałam im na maila. Zapewne nie wygram no ale przynajmniej spróbowałam.  Zawsze wysyłam wcześniej no ale tym razem jakoś zeszło. Bardzo nie fajne zachowanie ze strony agencji. Uch najpierw seria piątkowych porażek a teraz jeszcze to emotka
0 0

otter

Cytuj wiadomość#6744402 niedziela, 15 listopad 2020, 21:38:40
pikawka napisał(a):

otter napisał(a):

Czyli nie wpisywać i liczyć że rozpatrzą pozytywnie? Regulamin mówi że bez nr paragonu zgłoszenie jest nieważne, więc jestem w kropce
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6744405 niedziela, 15 listopad 2020, 21:45:44
androm napisał(a):

fiona25 napisał(a):

w sumie racja...wiedziałam, że ten dzień spokojnie mogę poświecić na klecenie odpowiedzi ,więc jakoś bardzo się nie uwijałam... no a teraz jestem zła - idę zjeść miętową, może na nerw pomoże  emotka
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6744407 niedziela, 15 listopad 2020, 21:50:17
To najlepiej na jakiego maila wysłać zgłoszenie w Wawel i jakie dane tam wpisać? Ograniczenie tam było na znaki?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6744411 niedziela, 15 listopad 2020, 21:59:39
otter napisał(a):

pikawka napisał(a):

otter napisał(a):

Czyli nie wpisywać i liczyć że rozpatrzą pozytywnie? Regulamin mówi że bez nr paragonu zgłoszenie jest nieważne, więc jestem w kropce

Ale tam nie ma gdzue wpisać więc nie wiem gdzie mielibyśmy to zrobić  emotka  ja wysłałam bez 

vivi

Cytuj wiadomość#6744412 niedziela, 15 listopad 2020, 22:15:03
nitka310 napisał(a):

To najlepiej na jakiego maila wysłać zgłoszenie w Wawel i jakie dane tam wpisać? Ograniczenie tam było na znaki?

[email protected]
nie ma ograniczenia znaków
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6744414 niedziela, 15 listopad 2020, 22:16:19
vivi napisał(a):

nitka310 napisał(a):

[email protected]

Napisać też numer paragonu czy telefon?
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6744417 niedziela, 15 listopad 2020, 22:25:15
nitka310 napisał(a):

vivi napisał(a):

nitka310 napisał(a):

[email protected]

W zgłoszeniu był email i numer telefonu ... no i paragonu oczywiście też
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6744418 niedziela, 15 listopad 2020, 22:27:27
bluszczowelove napisał(a):

anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Ja też mam napisane i wysyłałam im na maila. Zapewne nie wygram no ale przynajmniej spróbowałam.  Zawsze wysyłam wcześniej no ale tym razem jakoś zeszło. Bardzo nie fajne zachowanie ze strony agencji. Uch najpierw seria piątkowych porażek a teraz jeszcze to emotka

Ja też wysłalam na maila,ale chyba tylko żeby mieć poczucie,że zrobiłam wszystko co mogłam...nie wierzę w wygraną - taką tym bardziej  emotka
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6744419 niedziela, 15 listopad 2020, 22:27:50
Wysyłaiście zgloszenia na nutelle?
 https://www.e-kon...wieta-z-nutella.html
w regulaminie jest napisane - " kompletne zgłoszenie składa się ze zdjęcia/zdjęć wraz z ich opisem (min 100 znaków)" 
a w formularzu nie ma miejsca na opis a zdjecie tylko 1 można wstawic emotka
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6744421 niedziela, 15 listopad 2020, 22:32:08
fiona25 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

vivi napisał(a):

nitka310 napisał(a):

[email protected]

W zgłoszeniu był email i numer telefonu ... no i paragonu oczywiście też

Dziękuję emotka
0 0