Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6748058 piątek, 27 listopad 2020, 20:25:45
Czy waszym zdaniem na konkurs biedronka Gliss można kupić jeden damski i jeden messki szampon Shauma??
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6748063 piątek, 27 listopad 2020, 20:36:26
sasaaabp napisał(a):

Czy waszym zdaniem na konkurs biedronka Gliss można kupić jeden damski i jeden messki szampon Shauma??

Ja myślę że można 2 dowolne - w regulaminie jest napisane - "Dokonanie zakupu min. 2 produktów marki Schauma lub Gliss znajdujących się w stałym asortymenciesieci sklepów Biedronka w  w okresie trwania Konkursu" 
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6748215 sobota, 28 listopad 2020, 22:56:18
hej, czy na gliss biedronka wysylacie sms z polskimi znakami?? nie ma o tym info w regulaminie 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6748217 sobota, 28 listopad 2020, 22:58:45
sasaaabp napisał(a):

hej, czy na gliss biedronka wysylacie sms z polskimi znakami?? nie ma o tym info w regulaminie 

A możesz zdradzić mi w tajemnicy po co Ci polskie znaki? emotka  Wątpię, że użycie (czy też nieużycie) polskich znaków będzie miało wpływ na ostateczną ocenę hasła, serio.

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie wysyłam.

mario74

Cytuj wiadomość#6748222 sobota, 28 listopad 2020, 23:21:32
macie zwrotke z gliss biedronka 
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6748224 sobota, 28 listopad 2020, 23:31:49
mario74 napisał(a):

Macie. emotka
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6748225 sobota, 28 listopad 2020, 23:31:50
mario74 napisał(a):

dzisiaj w południe wysyłałam i miałam zwrotkę
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6748229 sobota, 28 listopad 2020, 23:45:25
Czy do konkursu Unique One można napisać prośbę o usunięcie zgłoszenia? Reaguja na takie prośby?
Mama pomyliła cyfrę w paragonie...
0 0

law

Cytuj wiadomość#6748230 sobota, 28 listopad 2020, 23:46:55
sasaaabp napisał(a):

Ja użylam polskich znaków, w regulaminie była przykładowa odpowiedź i miała polskie znaki jak i duże litery emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6748233 niedziela, 29 listopad 2020, 00:27:44
edzia21 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

A możesz zdradzić mi w tajemnicy po co Ci polskie znaki? emotka  Wątpię, że użycie (czy też nieużycie) polskich znaków będzie miało wpływ na ostateczną ocenę hasła, serio.

No właśnie...Czy ten konkurs tak na serio to robi Albedo z Poznania? pod skrzydłami "firmy Krzak"? Obawiam się, że 4 moje paragony każdy po ponad 17 zł gdzieś mogę wsadzić-bo Albedo żadnej nagrody na numery które wcześniej nagrodzili nie da...
No w końcu 4 numery tel mam, bo 2 okazało się jednak za mało...na potrzeby konkursowe.
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6748234 niedziela, 29 listopad 2020, 00:30:53
edzia21 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

wysłałem bez polskich znaków, ale przyznam, że czasem jakiś wyraz bez polskich znaków, dziwnie brzmi emotka  ale może dojdą do tego co autor miał na myśli. 
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6748237 niedziela, 29 listopad 2020, 00:54:14
agusiac87 napisał(a):

Czy do konkursu Unique One można napisać prośbę o usunięcie zgłoszenia? Reaguja na takie prośby?

Podbijam... W piątek zdarzyło mi się wysłać na nałęczowiankę paragon z winiarami...  emotka emotka  Napisałam do Nich e-maila z prośbą o anulowanie zgłoszenia, ale jeszcze nie odpisali... Swoją drogą dziwne, że SMS z prefiksem "Winiary", a podziękowali za udział w nałęczowiance zamiast napisać o błędnym zgłoszeniu...  emotka emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6748238 niedziela, 29 listopad 2020, 01:01:01
mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Podbijam... W piątek zdarzyło mi się wysłać na nałęczowiankę paragon z winiarami...  emotka emotka  Napisałam do Nich e-maila z prośbą o anulowanie zgłoszenia, ale jeszcze nie odpisali... Swoją drogą dziwne, że SMS z prefiksem "Winiary", a podziękowali za udział w nałęczowiance zamiast napisać o błędnym zgłoszeniu...  emotka emotka

Mi się pomyliło z paragonem z artykułem nivea - też jest podziękowanie za sms, prośba o anulowanie napisana we wtorek rano. Do dziś bez odzewu.
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6748245 niedziela, 29 listopad 2020, 08:13:12
mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

znając tempo pracy Uniqueone mogą odpisać po zakończonym konkursie dopiero emotka

0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6748260 niedziela, 29 listopad 2020, 11:44:31
domika napisał(a):

mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

znając tempo pracy Uniqueone mogą odpisać po zakończonym konkursie dopiero emotka

oni chyba obsługiwali też loterię urodzinową w INT - napisałam maila z prośbą o usunięcie paragonu z losowania, nie odpowiedzieli w ogóle.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6748264 niedziela, 29 listopad 2020, 12:08:03
. Ja przez pomyłkę wysłałam. 2 razy ten sam paragon na Nestle płatki, nawet nie wiedziałam że go zgłosiłam już wcześniej. Wygrałam 100 zł i odesłałem dane.. A przy weryfikacji dopiero mi napisali, że ten paragon był już zgłoszony i nie wydadzą nagrody. Wcześniej pomylilam numer kasy fiskalnej, przekręcił am 1 cyfrę i do nich pisałam, nie odpowiedzieli nic
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6748279 niedziela, 29 listopad 2020, 13:56:32
ktosiek1 napisał(a):

domika napisał(a):

mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

oni chyba obsługiwali też loterię urodzinową w INT - napisałam maila z prośbą o usunięcie paragonu z losowania, nie odpowiedzieli w ogóle.

Nawet dzwoniąc do nich są"sfochowani"
0 0

mary18

Cytuj wiadomość#6748287 niedziela, 29 listopad 2020, 14:16:46
29 października wygrałam ekspres z mk cafe? Jeszcze nie dotarł do mnie, czy ktoś też tak długo jeszcze czeka? 
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6748351 niedziela, 29 listopad 2020, 21:44:20
czy z c4 z konkursu relaks przychodzą zwrotki?
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6748359 niedziela, 29 listopad 2020, 22:36:29
zgłaszam się do konkursu smolara przez formularz   i wpisuje hasło i po wcisnięciu wyślij mam:

"Twoja odpowiedź zawiera niedozwolone słowa" - o co kaman?

Wczoraj i przedwczoraj wysyłałam inne teksty i było gites 
0 0