Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

domika

Cytuj wiadomość#6759012 niedziela, 17 styczeń 2021, 13:02:47
pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Jak myślicie? Bida w konkursach będzie taka, jak co roku, czyli jakoś do marca? Czy raczej przez koronę już nie wrócą dobre czasy? emotka

Kurde też się zastanawiam czy niebawem coś się ruszy, bo póki co strasznie marnie.... 

Dodatkowo im mniej konkursów tym mniejsza chęć do działania w tych, które są. Nie wiem jak u was ale u mnie tak to właśnie wygląda  emotka

harnas

Cytuj wiadomość#6759014 niedziela, 17 styczeń 2021, 13:22:48
zielonaszpilka napisał(a):

harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma. 

nie kupowałem opon, udziału nie brałem, więc w czym mam próbować?
Piszę, że na miejscu osób, które kupiły opony Nokian ze względu na konkurs dwa razy bym się nie zastanawiał i pisał reklamacje, bo takie cwaniactwo należy tępić emotka  Następnym razem może Ty będziesz na drugim miejscu, bo co druga osoba z forum zacznie w formularzach na odpowiedź pisaną wysyłać linki do zdjęć "bombelków" i filmiki emotka peace!

reniii

Cytuj wiadomość#6759015 niedziela, 17 styczeń 2021, 13:32:38
harnas napisał(a):

harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma. 

Piszę, że na miejscu osób, które kupiły opony Nokian ze względu na konkurs dwa razy bym się nie zastanawiał i pisał reklamacje, bo takie cwaniactwo należy tępić emotka  Następnym razem może Ty będziesz na drugim miejscu, bo co druga osoba z forum zacznie w formularzach na odpowiedź pisaną wysyłać linki do zdjęć "bombelków" i filmiki emotka peace!

Też nie brałam udziału, ale skoro pisało w regulaminie, że ma to być wypowiedź, to dlaczego wygrał film. Znając kreatywność niektórych to nie pierwszy raz, że co innego powinno być, a co innego  wygrywa.

pikawka

Cytuj wiadomość#6759016 niedziela, 17 styczeń 2021, 13:33:37
domika napisał(a):

pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Jak myślicie? Bida w konkursach będzie taka, jak co roku, czyli jakoś do marca? Czy raczej przez koronę już nie wrócą dobre czasy? emotka

Kurde też się zastanawiam czy niebawem coś się ruszy, bo póki co strasznie marnie.... 

Dodatkowo im mniej konkursów tym mniejsza chęć do działania w tych, które są. Nie wiem jak u was ale u mnie tak to właśnie wygląda  emotka

Ja nie pamiętam kiedy jakieś zgłoszenie wysłałam nie licząc 2 Kinder to chyba w zeszłym roku  emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6759022 niedziela, 17 styczeń 2021, 14:20:59
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

harnas napisał(a):

harnas napisał(a):

Też nie brałam udziału, ale skoro pisało w regulaminie, że ma to być wypowiedź, to dlaczego wygrał film. Znając kreatywność niektórych to nie pierwszy raz, że co innego powinno być, a co innego  wygrywa.

Nie bylo napisane, ze zadanie to ma byc "wypowiedz"  emotka Regulamin okreslil wykonanie zadania jako "odpowiedz"  emotka  bez podania formy  emotka

Nie brałem udziału w tym konkursie i nie wiem jak wyglądał formularzu zgłoszeniowy, ale jeśli w nim nie było opcji załączenia pliku z pracą konkursową, to dodawanie jej w formie linku a co więcej nagradzanie jest strasznie naciągane.. 
Regulamin nic nie mówił O FORMIE ODPOWIEDZI i jeśli było to pole tekstowe to w domyśle jest to odpowiedź pisemna.
Gdybym brał udział to bym sie mocno wkurzył. 

jantom

Cytuj wiadomość#6759023 niedziela, 17 styczeń 2021, 14:44:00
Witam wszystkich.
Mam pytanie:
Czy informują w sprawie poprawnej weryfikacji danych z loterii nestle scrabble?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6759027 niedziela, 17 styczeń 2021, 15:15:58
superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

harnas napisał(a):

harnas napisał(a):

Nie bylo napisane, ze zadanie to ma byc "wypowiedz"  emotka Regulamin okreslil wykonanie zadania jako "odpowiedz"  emotka  bez podania formy  emotka

Nie brałem udziału w tym konkursie i nie wiem jak wyglądał formularzu zgłoszeniowy, ale jeśli w nim nie było opcji załączenia pliku z pracą konkursową, to dodawanie jej w formie linku a co więcej nagradzanie jest strasznie naciągane.. 
Regulamin nic nie mówił O FORMIE ODPOWIEDZI i jeśli było to pole tekstowe to w domyśle jest to odpowiedź pisemna.
Gdybym brał udział to bym sie mocno wkurzył. 

Naciagane to sa foty na kubki Delma, haslo "pozyczone" i wycenione na 10tys zeta w Goralki, setki zdjec gdzie tylko produkty sa doklejane.

Interpretacja zadania zostala wykonana regulaminowo; orginalnie, pomyslowo i kreatywnie  emotka
Domyslnie ludzie tez powinni grac wylacznie na swoje teksty i swoje zdjecia.

Tu nawet regulamin nie okreslal ilosci znakow w odpowiedzi, wiec moze samochod chcieli dac za KREATYWNOSC a nie za wierszyk /haslo, ktore pewnie by bylok"przepisem" jak to w Spolem z majonezem emotka

Zadanie Konkursowe obejmuje odpowiedź na pytanie: Jak wyobrażasz sobie najlepszą zimową podróż z oponami Nokian Tyres?2. Wykonanie Zadania Konkursowego przez każdego Uczestnika zostanie ocenione przez komisję wyłonioną spośród przedstawicieli Organizatora (dalej: „Komisja”). Członkowie Komisji wybiorą laureatów Konkursu (dalej „Laureat” lub „LaureatKonkursu”), biorąc pod uwagę następujące kryteria przy ocenie Zadań Konkursowych wykonanych przez Uczestników: (i) kreatywność, (ii) oryginalność, (iii) pomysłowość. 

Wszystko zależy od punktu widzenia i tyle.
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6759040 niedziela, 17 styczeń 2021, 17:42:02
Powie mi ktoś o jaką markę papierosów tu chodzi? Jest gdzieś już dostępny regulamin? 
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6759042 niedziela, 17 styczeń 2021, 17:58:53
P&S, a wszystkiego dowiesz się za 28 dni
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6759043 niedziela, 17 styczeń 2021, 17:59:33
rencia163 napisał(a):

Powie mi ktoś o jaką markę papierosów tu chodzi? Jest gdzieś już dostępny regulamin? 

w temacie o papierosach jest informacja że chodzi o PS
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6759045 niedziela, 17 styczeń 2021, 18:13:50
Tyskie Dino
Jest ograniczenie nagród na gospodarstwo domowe?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6759054 niedziela, 17 styczeń 2021, 20:24:51
Kiciunia21 napisał(a):

Tyskie DinoJest ograniczenie nagród na gospodarstwo domowe?

A to jakiś nowy konkurs? 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6759055 niedziela, 17 styczeń 2021, 20:25:53
pikawka napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

A to jakiś nowy konkurs? 

nie, były wyniki kilka dni temu tego konkursu, jak mi wiadomo to był limit na osobę, ale nie na adres.

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6759056 niedziela, 17 styczeń 2021, 20:29:44
pikawka napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

A to jakiś nowy konkurs? 

Przepraszam, bo mogło być niezrozumiałe emotka

dzasmina

Cytuj wiadomość#6759058 niedziela, 17 styczeń 2021, 20:37:41
ivanotta napisał(a):

psss.. nie grajcie dzisiaj w Kinder  emotka , bo ja puszczam swoje petardy, po co mają się Wam paragony zmarnować  emotka
I żeby nie było, to ostrzegałam  emotka

Kurcze, za późno przeczytałam i po dotychczasowych porażkach dziś wytoczyłam ciężkie działa  emotka
Także ten, no sorry  emotka
PS jeśli jednak jakimś cudem nic nie wpadnie, to mówię wam, że losują. No chyba, że wpadnie, to czytaja emotka

rencia163

Cytuj wiadomość#6759061 niedziela, 17 styczeń 2021, 20:56:35
Niektórzy oferują tu sprzedaż paragonów, nie kupowałam ich jeszcze ale mam chęć. Ale powiedzcie mi jak to jest? Kupuje się  zdjęcie tego paragonu? Czy odrazu wysyłkę jego? Bo mając tylko zdjęcie i trafiając jakaś główną nagrodę organizator może poprosić o wysyłkę paragonu. Skąd mam pewność czy sprzedający będzie ten paragon trzymał do wyników? 
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6759062 niedziela, 17 styczeń 2021, 21:01:47
rencia163 napisał(a):

Niektórzy oferują tu sprzedaż paragonów, nie kupowałam ich jeszcze ale mam chęć. Ale powiedzcie mi jak to jest? Kupuje się  zdjęcie tego paragonu? Czy odrazu wysyłkę jego? Bo mając tylko zdjęcie i trafiając jakaś główną nagrodę organizator może poprosić o wysyłkę paragonu. Skąd mam pewność czy sprzedający będzie ten paragon trzymał do wyników? 

Oceniasz po nicku czy konkursowicz jest uczciwy emotka  (jest też watek gdzie się nie poleca współpracy z kimś)  Kupujesz paragon (zdjęcie na poczatek), pytasz na wszelki wypadek czy ktoś Ci wyśle jak wygrasz (musi wtedy wypełnić rormularz na Twoje dane) osobno płacisz za wysyłkę.

pikawka

Cytuj wiadomość#6759063 niedziela, 17 styczeń 2021, 21:02:06
rencia163 napisał(a):

Warto sprawdzić w regulaminie w danym konkursie. Często chcą tylko zdjęcie więc kupujesz zdjęcie. Czasem chcą oryginał, wtedy warto kupić od zaufanej osoby, która w razie wygranej odeśle twój paragon do agencji. 
0 0

jantom

Cytuj wiadomość#6759064 niedziela, 17 styczeń 2021, 21:02:16
Czy nestle informuje o pozytywnej weryfikacji laureata w loterii scrabble?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6759066 niedziela, 17 styczeń 2021, 21:08:00
pikawka napisał(a):

rencia163 napisał(a):

Warto sprawdzić w regulaminie w danym konkursie. Często chcą tylko zdjęcie więc kupujesz zdjęcie. Czasem chcą oryginał, wtedy warto kupić od zaufanej osoby, która w razie wygranej odeśle twój paragon do agencji. 

Dokładnie,a najlepiej popytać na forum czy od tej osoby warto kupić . Czy w razie czego nie oszuka,bo bywało już roznie