Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bandit

Cytuj wiadomość#6766524 środa, 24 luty 2021, 20:48:01
Witam
https://mojps.pl/ -> ktoś wie co to za konkurs ? nie palę to nie emotka  wiem nawet co kupić

pozdrawiam
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6766531 środa, 24 luty 2021, 21:26:35
koniczynka123 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
https://mojps.pl/ -> ktoś wie co to za konkurs ? nie palę to nie emotka  wiem nawet co kupić

pozdrawiam

Papierosy P&S. Nagrody 20 zl do allegro za 7 kodów dla tysiąca pierwszych zgłoszeń(juz się kończą) plus kilka drobnych nagród co tydzien

dzieki za info emotka  czyli nadal nie pale emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6766533 środa, 24 luty 2021, 21:45:01
kalinea napisał(a):

Jest teraz taka promocja przy zakupie 4 różowych jogurtów Fantasja można odebrać kod na darmowa szminkę Inglot. Nie wiem czy ktoś dodawał, dodaje tutaj bo nie wiem jak szybko się rozejdą 

www.inglot.pl/fantasia

jakiś konkretny sklep?
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6766535 środa, 24 luty 2021, 21:49:36
ivanotta napisał(a):

kalinea napisał(a):

Jest teraz taka promocja przy zakupie 4 różowych jogurtów Fantasja można odebrać kod na darmowa szminkę Inglot. Nie wiem czy ktoś dodawał, dodaje tutaj bo nie wiem jak szybko się rozejdą 

www.inglot.pl/fantasia

jakiś konkretny sklep?

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6766570 czwartek, 25 luty 2021, 09:32:37
Czy w konkursie Discreet po wysłaniu zgłoszenia powinno pojawić się jakieś podziękowanie na stronie czy coś? U mnie po wysłaniu zgłoszenia wyczyścił się formularz z odpowiedzą na pytanie i tyle... Czy tzn że zgłoszenie przeszło? 
0 0

dejzi

Cytuj wiadomość#6766573 czwartek, 25 luty 2021, 10:02:45
Czy smolar informuje o wygranej w Kubuś, czy trzeba samemu oglądać wyniki?? 
0 0

harnas

Cytuj wiadomość#6766579 czwartek, 25 luty 2021, 10:21:08
dejzi napisał(a):

lepiej sprawdz, czesto smsy nie dochodza
0 0

dejzi

Cytuj wiadomość#6766580 czwartek, 25 luty 2021, 10:22:39
harnas napisał(a):

dejzi napisał(a):

lepiej sprawdz, czesto smsy nie dochodza

Dziękuje ;)
0 0

wojteke-konkursy

Cytuj wiadomość#6766588 czwartek, 25 luty 2021, 10:39:53
Ktoś się orientuje ze zwycięzców jak sytuacja z zegarkami huawei w sensie jak z gwarancją jest, bo dzisiaj dotarły emotka
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6766590 czwartek, 25 luty 2021, 10:43:28
[quote=

ivanotta napisał(a):

kalinea napisał(a):

kalinea] Jest teraz taka promocja przy zakupie 4 różowych jogurtów Fantasja można odebrać kod na darmowa szminkę Inglot. Nie wiem czy ktoś dodawał, dodaje tutaj bo nie wiem jak szybko się rozejdą 

www.inglot.pl/fantasia

Konkurs jest w Żabce i tylko z aplikacja. Jest tylko 1000 sztuk wiec trzeba się spieszyć 

cleo25

Cytuj wiadomość#6766595 czwartek, 25 luty 2021, 10:57:04
kumulacja napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Ktoś się orientuje ze zwycięzców jak sytuacja z zegarkami huawei w sensie jak z gwarancją jest, bo dzisiaj dotarły emotka

Nawet nie pytajcie organizatorów o gwarancję, ponieważ nagród NIE MOŻNA SPRZEDAWAĆ i organizator może je odebrać, gdy stwierdzi, że nagroda została sprzedana. Nie żartuję!

Ale przecież zegarek może się zepsuć, nawet jak go nie sprzedam. To czemu mam nie skorzystać z gwarancji ?
luki28 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6766596 czwartek, 25 luty 2021, 10:57:22
kumulacja napisał(a):

Nawet nie pytajcie organizatorów o gwarancję, ponieważ nagród NIE MOŻNA SPRZEDAWAĆ i organizator może je odebrać, gdy stwierdzi, że nagroda została sprzedana. Nie żartuję! 

myślę że większość osób które wygrały te zegarki będą chciały je sprzedać. Mało kto teraz gra o nagrodę żeby ją używać - no chyba że akurat mu potrzebna ale patrząc po olx to jednak nie za bardzo wierzę w użytkowanie przez tego kto wygrał.
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6766597 czwartek, 25 luty 2021, 11:02:44

jak się coś stanie, masz się kontaktować z agencją i tyle emotka
To ich stanowisko emotka
0 0

ladyinred

Cytuj wiadomość#6766602 czwartek, 25 luty 2021, 11:30:22
Wytłumaczcie mi, bo nie umiem czytać ze zrozumieniem. Do tych figurek Kinder zgody na wizerunek wysyła kazdy, czy tylko Ci, ktorych poproszą? 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6766603 czwartek, 25 luty 2021, 11:49:11
kumulacja skąd pomysł, że nagród nie można sprzedawać i że organizator miałby jakiekolwiek prawo je odebrać? 
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6766605 czwartek, 25 luty 2021, 11:58:56
sylzab2294 napisał(a):

jak się coś stanie, masz się kontaktować z agencją i tyle emotka
To ich stanowisko emotka

Nie brałam udziału w tym konkursie, ale jeśli chodzi o agencję InCubi, to u nich nigdy nie dostajesz bezpośrednio gwarancji do ręki.
Inaczej mówiąc - jeśli chcesz sprzedać nagrodę, to sprzedajesz ją bez gwarancji.

inska

Cytuj wiadomość#6766610 czwartek, 25 luty 2021, 12:08:30
nanajka81 napisał(a):

myślę że większość osób które wygrały te zegarki będą chciały je sprzedać. Mało kto teraz gra o nagrodę żeby ją używać - no chyba że akurat mu potrzebna ale patrząc po olx to jednak nie za bardzo wierzę w użytkowanie przez tego kto wygrał.

ja gram tylko dla siebie i rodziny, nic nie sprzedaje emotka  także proszę nie generalizować,  jak mi nagroda nie pasuje to po prostu nie biorę udziału w konkursie 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6766612 czwartek, 25 luty 2021, 12:13:51
inska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja gram tylko dla siebie i rodziny, nic nie sprzedaje emotka  także proszę nie generalizować,  jak mi nagroda nie pasuje to po prostu nie biorę udziału w konkursie 

napisałam że większość osób, ty jesteś w tej mniejszości. Na olx jest jedna pani z mojego rejonu która co wygra to wystawia na olx, faktem jest że ceny ma z kosmosu i te wygrane jej tam leżą latami.

Gość iphonowiec

Cytuj wiadomość#6766614 czwartek, 25 luty 2021, 12:19:18
Witam czy do kogoś paczki od RedBulla idą do złego paczkomatu? U mnie idą do Złotów, Bliżyn, Zabrze, tarnowskie góry.

jesli to kogoś paczkomat to podam mu kod odbioru, może do kogoś idą moje paczki na paczkomat Niałek Wielki
0 0

adriannaa

Cytuj wiadomość#6766634 czwartek, 25 luty 2021, 13:17:33

kumulacja napisał(a):

Oni mieli taki zapis w regulaminie? Bo to o zakazie sprzedaży brzmi lekko abstrakcyjnie
maryam 0