Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

inska

Cytuj wiadomość#6769014 środa, 10 marzec 2021, 11:30:02
kalinea napisał(a):

Czy w Monini można wygrać hasełkiem czy tylko zdjęciem?

zestaw zdjęciem wygrałam, ale w hasełka nawet nie próbuje jak jest wybór bo słabo piszę
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6769019 środa, 10 marzec 2021, 11:33:31
inska napisał(a):

kalinea napisał(a):

zestaw zdjęciem wygrałam, ale w hasełka nawet nie próbuje jak jest wybór bo słabo piszę

Ja wygrałam zestaw tekstem emotka

domika

Cytuj wiadomość#6769023 środa, 10 marzec 2021, 11:52:53
Tak też  sie zbiera głosy w Sielskim...
0 0

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6769040 środa, 10 marzec 2021, 12:14:18
domika napisał(a):

Ciekawe czy ktoś to serio wpłaci. 
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6769042 środa, 10 marzec 2021, 12:16:35
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

domika napisał(a):

No ciekawa jestem - tym bardziej że post dodany z totalnie fejkowego konta ...
Mam odnośnik z linka do zgłoszenia emotka Po konkursie wyślę organizatorowi moze raz na zawsze odechce im się organizacji takich konkursów.

jokan

Cytuj wiadomość#6769043 środa, 10 marzec 2021, 12:17:25
domika napisał(a):

domika napisał(a):

Mam odnośnik z linka do zgłoszenia emotka Po konkursie wyślę organizatorowi moze raz na zawsze odechce im się organizacji takich konkursów.

a na jakiej to grupie?
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6769045 środa, 10 marzec 2021, 12:20:06
jokan napisał(a):

domika napisał(a):

domika napisał(a):

a na jakiej to grupie?

Licytacyjnej dla dziecka chorego na SMA - Rycerze Oliwki
jokan 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6769050 środa, 10 marzec 2021, 12:39:21
domika napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

domika napisał(a):

a na jakiej to grupie?

Myślę, że wpłaci. 4 tys. głosów kosztowałoby go 2 tys. złotych. Przy cenie auta to nieduży koszt emotka  Myślę, że Sielski nic z tym nie zrobi. Widziałam w komentarzach zarzuty ludzi, że ktoś tam zbiera na grupach studentów czy innych a odpowiedź Sielskiego była, że każdy może wrzucić taką prośbę na swoje grupy i tak zbierać głosy. Szczerze mówiąc, gdyby mnie do reszty porąbało i wpadłabym na taki pomysł, żeby wziąć udział w ich konkursie, to zbierałabym głosy dokładnie tak samo emotka

domika

Cytuj wiadomość#6769052 środa, 10 marzec 2021, 12:40:36
zielonaszpilka napisał(a):

domika napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

domika napisał(a):

a na jakiej to grupie?

Myślę, że wpłaci. 4 tys. głosów kosztowałoby go 2 tys. złotych. Przy cenie auta to nieduży koszt emotka  Myślę, że Sielski nic z tym nie zrobi. Widziałam w komentarzach zarzuty ludzi, że ktoś tam zbiera na grupach studentów czy innych a odpowiedź Sielskiego była, że każdy może wrzucić taką prośbę na swoje grupy i tak zbierać głosy. Szczerze mówiąc, gdyby mnie do reszty porąbało i wpadłabym na taki pomysł, żeby wziąć udział w ich konkursie, to zbierałabym głosy dokładnie tak samo emotka

Tylko ze tu jest wiesz kupowanie lajków. Jedyny plus że dziecko na tym skorzysta.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6769053 środa, 10 marzec 2021, 12:42:56
domika napisał(a):

domika napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

domika napisał(a):

a na jakiej to grupie?

Tylko ze tu jest wiesz kupowanie lajków. Jedyny plus że dziecko na tym skorzysta.

A zabronili tego w regulaminie? emotka  Możesz kupić kurczaka i rejestrować paragony i tak dodawać punktów, a możesz też zapłacić za lajki na charytatywnej grupie. Jak dla mnie wszyscy, którzy jeszcze zbierają głosy powinni szturmem rzucić się na grupy licytacyjne dla chorych dzieciaczków i tak zbierać głosy - pod warunkiem oczywiście, że wywiążą się ze zobowiązania i zrobią wpłatę bez względu na to czy wygrają czy nie. Dzieciaki by zyskały, a może organizatorzy ogarnęliby, że taki konkurs to idiotyzm.

Tylko nie wiem, co pan Rafał, który zbiera te głosy chce osiągnąć, bo obecnie jest 11 w rankingu, ma trochę ponad 300 głosów, a na tej grupie napisał, że limit głosów, za które zapłaci to 600. Więc będzie miał w sumie niecały 1000 głosów, gdzie osoba w czołówce ma już blisko 3 tys. emotka  No chyba, że zbiera na kilku grupach, ale jakoś słabo to wygląda póki co, nie wróżę mu sukcesu.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6769055 środa, 10 marzec 2021, 12:54:41

domika napisał(a):

domika napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

domika napisał(a):

a na jakiej to grupie?

A zabronili tego w regulaminie? emotka  Możesz kupić kurczaka i rejestrować paragony i tak dodawać punktów, a możesz też zapłacić za lajki na charytatywnej grupie. Jak dla mnie wszyscy, którzy jeszcze zbierają głosy powinni szturmem rzucić się na grupy licytacyjne dla chorych dzieciaczków i tak zbierać głosy - pod warunkiem oczywiście, że wywiążą się ze zobowiązania i zrobią wpłatę bez względu na to czy wygrają czy nie. Dzieciaki by zyskały, a może organizatorzy ogarnęliby, że taki konkurs to idiotyzm.

Tylko nie wiem, co pan Rafał, który zbiera te głosy chce osiągnąć, bo obecnie jest 11 w rankingu, ma trochę ponad 300 głosów, a na tej grupie napisał, że limit głosów, za które zapłaci to 600. Więc będzie miał w sumie niecały 1000 głosów, gdzie osoba w czołówce ma już blisko 3 tys. emotka  No chyba, że zbiera na kilku grupach, ale jakoś słabo to wygląda póki co, nie wróżę mu sukcesu.

jak dobrze że się na ten konkurs nie nabrałam uff!
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6769062 środa, 10 marzec 2021, 13:01:32
superloser napisał(a):

Jesli sie zastanowic, to jednak zaden to idiotyzm  emotka
Jesli ludzie z charytatywnych grup musza wejsc na strone Sielskiego i podac mail, odebrac mail ... kliknac a potem KASA WPLYWA NA ICH CEL, to kurczak Sielski wzbudza w nich pozytywne reakcje ... wiec i w sklepie po niego siegac beda, bez zadnych negatywow w stosunku do sponsor, organizatora czy tez laureata nagrody glownej.

Generalnie chodzi o zasieg - a 2 tys adresow mail i zmienne ip to jednak wysilek uczestnika  emotka  
Porazka, jak za lajki kasa nie wplynie to Sielski straci "dobre imie" i wtopa ale nastepnym razem mozna loterie z bramkami od 8 do 20ej zrobic  emotka

Nie wydaje mi się, żeby zbieranie głosów na tych grupach w jakikolwiek sposób się przyczyniło na zainteresowanie Sielskim, bo to nie Sielski płaci za te lajki, a uczestnicy konkursu. I o ile wpłacą zadeklarowaną kwotę, to będzie ok i będzie na grupach cisza. Ale jak zbiorą głosy i nie zrobią przelewu to zrobi się szum i to negatywny, a wszystko to w tle z Sielskim. Jestem na kilku takich grupach i często jakieś firmy nabijają sobie tak klientów płacąc za lajki na swojej stronie na fb. Lajkuję i zapominam o tym, w żaden sposób nie przekłada się to dla mnie na zainteresowanie tą firmą. Jak mi potem za mocno czymś spamują tablicę to blokuję ich posty i tyle naszej fejsbukowej miłości.

inska

Cytuj wiadomość#6769085 środa, 10 marzec 2021, 14:24:09
flinta_13 napisał(a):

inska napisał(a):

kalinea napisał(a):

Ja wygrałam zestaw tekstem emotka

o i doczytałam, ze nie poprawię się w tym konkursie bo można tylko raz wygrać w pierwszym etapie emotka

"5. Każdy Uczestnik może zgłosić w okresie trwania Konkursu dowolną liczbę Zgłoszeń, zzastrzeżeniem, że jeden paragon (bądź faktura) upoważnia do złożenia jednego
Zgłoszenia Konkursowego. W przypadku kiedy Uczestnik dokonał zakupów
wielokrotnie i posiada kilka różnych paragonów (bądź faktur), każdy dowód zakupu
uprawnia do kolejnego Zgłoszenia Konkursowego. Liczba Zgłoszeń Konkursowych
przesłanych przez jednego Uczestnika nie wpływa na liczbę nagród. Jeden Uczestnik
może uzyskać tylko jedną nagrodę w każdym etapie konkursu. Laureat pierwszego
etapu konkursu może uzyskać kolejną nagrodę (nagrodę główną) jedynie w drugim
etapie, jeżeli zostanie przez Organizatora wybrany Zwycięzcą Konkursu"

a tylko wygrana w 1szym etapie przenosi do rywalizacji w 2gim... bye bye vespo emotka
0 0

asper01

Cytuj wiadomość#6769087 środa, 10 marzec 2021, 14:27:56
Czy ktoś z laureatów wie coś więcej o PS5 z Jagera? Tłumaczyli się, że konsole są niedostępne. Ok, było tak. Ale od miesiąca są już dostępne i milczą...;/ A regulaminowy termin minął 28.02 ;/.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6769090 środa, 10 marzec 2021, 14:36:43
kalinea napisał(a):

100 zł za foto: osoba + potrawa włoska. 

fineessa

Cytuj wiadomość#6769114 środa, 10 marzec 2021, 16:31:05
Macie w swoim Lidlu proszek Persil?
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6769115 środa, 10 marzec 2021, 16:35:05
kalinea napisał(a):

Tak, ale w niezbyt opłacalnej cenie  emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6769118 środa, 10 marzec 2021, 16:43:00
kalinea napisał(a):

Wczoraj była mega paka XXXL za 24,99 zł. 
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6769155 środa, 10 marzec 2021, 19:09:42
Kupiłąm w Lidlu produkty Lisnera na konkurs i numer paragonu ma format 123456/1234. System nie przyjmuje mi tego.
Jak powinno się właściwie numer takiego paragonu wpisać??
0 0

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6769160 środa, 10 marzec 2021, 19:43:00
bagietkoweniebo napisał(a):

Kupiłąm w Lidlu produkty Lisnera na konkurs i numer paragonu ma format 123456/1234. System nie przyjmuje mi tego.
Jak powinno się właściwie numer takiego paragonu wpisać??

Tylko cyfry
0 0