Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

edzia21

Cytuj wiadomość#6773032 środa, 31 marzec 2021, 16:20:59
zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Konkurs "Doładuj się na wiosnę z Orange" ma ograniczenie znaków? Nic nie widzę w regulaminie. A messenger coś podowiada? wysyłał ktoś już zgłoszenie?

wysłałam testowe zgłoszenie, przeszło ponad 1000 znaków, fajne mi hasło  emotka

Przecież wiadomość wysyłana przez messenger nie ma limitów znaków...więc można ich wysłać nawet milion.

ale bot już może mieć ograniczenie, prawda?

Nie mam pojęcia, czy w tym przypadku jest fizyczna możliwość ograniczenia wysyłanych znaków...czy jest to aż tak zaawansowane emotka  Ngdy nie sprawdzałam.
0 0

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6773033 środa, 31 marzec 2021, 16:23:26
edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Konkurs "Doładuj się na wiosnę z Orange" ma ograniczenie znaków? Nic nie widzę w regulaminie. A messenger coś podowiada? wysyłał ktoś już zgłoszenie?

Przecież wiadomość wysyłana przez messenger nie ma limitów znaków...więc można ich wysłać nawet milion.

Nie mam pojęcia, czy w tym przypadku jest fizyczna możliwość ograniczenia wysyłanych znaków...czy jest to aż tak zaawansowane emotka  Ngdy nie sprawdzałam.

boty mają wielką moc emotka  ale skoro w regu nie ma, to się biedaczki będą męczyć z czytaniem. Mam ochotę im Pana Tadeusza wkleić emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6773037 środa, 31 marzec 2021, 16:26:17
zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

boty mają wielką moc emotka  ale skoro w regu nie ma, to się biedaczki będą męczyć z czytaniem. Mam ochotę im Pana Tadeusza wkleić emotka

Myślisz, że będą się męczyć z czytaniem dłuższych tekstów?  emotka  chyba przeceniasz pracowników agencji emotka  Raczej oleją...

fiona25

Cytuj wiadomość#6773061 środa, 31 marzec 2021, 17:47:56
zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z tego co kojarzę w przypadku Pepsi w Lidlu z początku roku byl limit mimo,że odpowiedź szła przez messengera- zapadło mi to w pamięć bo limit nieźle mi zamieszał, musiałam skracać i przerabiać  emotka  Listerine też było tak zgłaszane, ale tu już limitu brak...

nitka310

Cytuj wiadomość#6773091 środa, 31 marzec 2021, 21:56:54
Z discreet jest jakieś podziękowanie na stronie? U mnie po wysłaniu, pokazal się napis gratulacje, jestes zarejestrowany na mydziewczyny.pl emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6773092 środa, 31 marzec 2021, 22:06:31
nitka310 napisał(a):

Z discreet jest jakieś podziękowanie na stronie? U mnie po wysłaniu, pokazal się napis gratulacje, jestes zarejestrowany na mydziewczyny.pl emotka

Jak to zgłaszałam, to też tak miałam i nie można było wpisać daty urodzenia emotka
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6773093 środa, 31 marzec 2021, 22:08:51
misiamarysia napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jak to zgłaszałam, to też tak miałam i nie można było wpisać daty urodzenia emotka

Tez tak miałam z datą, ale wydaje mi się ze to dlatego ze przy rejestracji podaje się datę i może oni to akurat sobie z automatu wpisuja. emotka
0 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6773094 środa, 31 marzec 2021, 22:09:20
misiamarysia napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jest OK.Ja tak miałam i  martwiłam się, ale wygrałam. Powodzenia

nitka310

Cytuj wiadomość#6773095 środa, 31 marzec 2021, 22:16:01
titinunu napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jest OK.Ja tak miałam i  martwiłam się, ale wygrałam. Powodzenia

Dziekuje za odpowiedz emotka emotka

FBsylwia18

Cytuj wiadomość#6773096 środa, 31 marzec 2021, 22:26:23
czy wam też wyskakuje błąd chcąc dodać zgłoszenie do konkursu z Lewiatana który trwa do dzisiaj??
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6773097 środa, 31 marzec 2021, 22:29:32
FBsylwia18 napisał(a):

czy wam też wyskakuje błąd chcąc dodać zgłoszenie do konkursu z Lewiatana który trwa do dzisiaj??

mi się udało wysłać godzinę temu
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6773098 środa, 31 marzec 2021, 22:29:42
FBsylwia18 napisał(a):

Nie, wszystko ok, zgłoszenie wyszło, podziękowanie przyszło (tekst).
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6773099 środa, 31 marzec 2021, 22:30:12
Na czym stanelo z vanishem w biedronce? Jakos nie dopilnowalam i ja w ogole inne produkty kupilam, bo mam spray i zel, a nie plyn lub proszek. Czy ktos z was sle odp na taki paragon? Z produktem nie z zapisu z reg ze strony agencji? Moje w ogole sie tu nie łapią, bo ani to plyn, ani proszek  emotka  takze taaak. A odpowiedz bym juz miala. Trudno  emotka
0 0

madllen

Cytuj wiadomość#6773100 środa, 31 marzec 2021, 22:37:18
FBsylwia18 napisał(a):

U mnie wszystko OK. Wysłane przed momentem (tekst). Potwierdzenie na stronie plus mail. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6773101 środa, 31 marzec 2021, 22:39:00
bezaczek7 napisał(a):

Na czym stanelo z vanishem w biedronce? Jakos nie dopilnowalam i ja w ogole inne produkty kupilam, bo mam spray i zel, a nie plyn lub proszek. Czy ktos z was sle odp na taki paragon? Z produktem nie z zapisu z reg ze strony agencji? Moje w ogole sie tu nie łapią, bo ani to plyn, ani proszek  emotka  takze taaak. A odpowiedz bym juz miala. Trudno  emotka

Uczestnik konkursu nie ma obowiązku nigdzie sprawdzać, jakie są dostępne wersje regulaminu akcji promocyjnej. Zapisujesz regulamin na pulpicie i ślesz, co masz. Logicznym prawnie postępowaniem jest, że w razie sporu sprawę rozpatruje się na korzyść uczestnika konkursu.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6773107 środa, 31 marzec 2021, 23:06:04
joan napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Uczestnik konkursu nie ma obowiązku nigdzie sprawdzać, jakie są dostępne wersje regulaminu akcji promocyjnej. Zapisujesz regulamin na pulpicie i ślesz, co masz. Logicznym prawnie postępowaniem jest, że w razie sporu sprawę rozpatruje się na korzyść uczestnika konkursu.

W obu regulaminach jest info o płynie lub proszku, tylko w jednym z nich jest jeszcze konkretna lista produktów. Dla mnie żel ani spray nie łapią się na żaden z tych regulaminów. Ale jakbym miała już taki paragon, to bym słała, bo może przymkną na to oko emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6773116 środa, 31 marzec 2021, 23:28:06
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

W obu regulaminach jest info o płynie lub proszku, tylko w jednym z nich jest jeszcze konkretna lista produktów. Dla mnie żel ani spray nie łapią się na żaden z tych regulaminów. Ale jakbym miała już taki paragon, to bym słała, bo może przymkną na to oko emotka

Żel to zageszczony plyn
Spray to plyn w butelce z rozpylaczem

Można by się tak dochodzić z agencją, ale jak sam zauważyłeś, paragon ładuje się w momencie zgłoszenia emotka  Jak będę chcieli tak interpretować swój regulamin, to nagrodzą zgłoszenie z paragonem na żel czy spray. Jak będą się trzymać regulaminu ze swojej strony to nie nagrodzą. Ale jak już ktoś ma taki paragon, to nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba słać emotka  Bo konkurs do dziś i dzisiaj już nic innego się nie wymyśli.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6773121 czwartek, 1 kwiecień 2021, 08:08:12
Co GLS dziś wozi?
0 0

eee2021

Cytuj wiadomość#6773122 czwartek, 1 kwiecień 2021, 08:29:03
brał ktoś udział w loterii playa?
jak z szansa na wygraną?
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6773125 czwartek, 1 kwiecień 2021, 09:12:51
anialistopad napisał(a):

Co GLS dziś wozi?

Karty przedpłacone 10 000 zł z konkursu Wedla "Wymarzony weekend".
0 0