Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

konkursjusz

Cytuj wiadomość#6789665 niedziela, 20 czerwiec 2021, 13:44:17
Agnes napisał(a):

Monika11 napisał(a):

W Kaufland na Coca Colę - wysyłamy górny numer paragonu ? 
A w  
Loteria "EURO – Pyszne z Coca-Cola" dolny ?

matko jedyna ja wysyłam górny na Euro coca cola
zle do tej pory wysyłałam i to tyle paragonów???????????

Szkoda im nabijać kabzę, specjalnie tak robią. 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6789666 niedziela, 20 czerwiec 2021, 13:47:50
https://www.every...lympics-blix-konkurs
brał ktoś tu udział? Na 3 konta po wejściu w konkurs i akceptacji regulaminu pojawia się pytanie zamknięte i potem podziękowanie. A w reg. jest napisane, że trzeba odpowiedzieć na pytanie otwarte... miał ktoś tak?
0 0

konkursjusz

Cytuj wiadomość#6789667 niedziela, 20 czerwiec 2021, 13:51:40
aleksandra008 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

W konkursie na dania w kubku winiary trzeba wysłać sms na numer 70711 i niestety moja sieć tych smsów nie obsługuje. Nawet nie wiedziałam, że są smsy których moja sieć nie obsługuje.  emotka

A która to sieć?
edzia21 napisał(a):

W konkursie na dania w kubku winiary trzeba wysłać sms na numer 70711 i niestety moja sieć tych smsów nie obsługuje. Nawet nie wiedziałam, że są smsy których moja sieć nie obsługuje.  emotka

A która to sieć?

taka bez własnych nadajników

Piszesz na forum z problemem, a potem nie potrafisz odpowiedzieć na podstawowe pytanie, co to za operator?  emotka

Dla pozostałych czytelników: Tak, Virgin Mobile jest na tyle beznadziejną siecią, że nie obsługuje numerów premium, a nawet takich typu 4xxx. (Nie mylić oczywiście z Mobile Vikings, to MVNO na zupełnie innym poziomie).
Jednak Virgin Mobile nie jest jedyny, jeśli chodzi o brak wsparcia sms premium itp. i weryfikowałem to na infolinii. Lajt mobile też nie jest operatorem dla konkursowiczów. Zapewne znajdzie się jeszcze więcej tego typu "gwiazd".
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6789671 niedziela, 20 czerwiec 2021, 14:53:59
pioge7 napisał(a):

brał ktoś tu udział? Na 3 konta po wejściu w konkurs i akceptacji regulaminu pojawia się pytanie zamknięte i potem podziękowanie. A w reg. jest napisane, że trzeba odpowiedzieć na pytanie otwarte... miał ktoś tak?

Tak, u mnie dokładnie tak samo było jak u Ciebie.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6789672 niedziela, 20 czerwiec 2021, 15:00:39
29renata napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziwne... ciekawe jak zrobić, żeby móc napisać odpowiedź na pytanie otwarte emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6789673 niedziela, 20 czerwiec 2021, 15:03:17
pioge7 napisał(a):

29renata napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziwne... ciekawe jak zrobić, żeby móc napisać odpowiedź na pytanie otwarte emotka

U mnie było dokładnie to samo
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6789674 niedziela, 20 czerwiec 2021, 15:11:25
domika napisał(a):

pioge7 napisał(a):

29renata napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u mnie też jedni pytanie zamknięte
0 0

bocin

Cytuj wiadomość#6789685 niedziela, 20 czerwiec 2021, 16:38:03
elfinito napisał(a):

Czy komuś odpisała żabka w sprawie Bro Party? W aplikacji żappka nie ma czegoś takiego jak powiadomienia, żeby zobaczyć dokładnie co napisali.
niby mieli maila wysłać o wygranej, a raz pisze ze sami mamy wysłać adres.

Podpinam się pod to pytanie. Też dostałem powiadomienie w stylu "Damian, Twoje zgłoszenie zrobiło na nas nie małe wrażenie...", a jak klikłem to otworzyła się normalnie apka, powiadomień brak i teraz czort go wie. emotka  
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6789688 niedziela, 20 czerwiec 2021, 17:14:53
bocin napisał(a):

elfinito napisał(a):

Czy komuś odpisała żabka w sprawie Bro Party? W aplikacji żappka nie ma czegoś takiego jak powiadomienia, żeby zobaczyć dokładnie co napisali.

Podpinam się pod to pytanie. Też dostałem powiadomienie w stylu "Damian, Twoje zgłoszenie zrobiło na nas nie małe wrażenie...", a jak klikłem to otworzyła się normalnie apka, powiadomień brak i teraz czort go wie. emotka  

Nadal jest cisza- nie odpisali. Choć u męża przyszły dwa razy powiadomienia „że e-mail nie został w całości  dostarczony.” Wiec polecam sprawdzić skrzynki. Ja u siebie wysłałam prawie od razu po pokazaniu się info z aplikacji i e-mail dotarł.
0 0

fizia

Cytuj wiadomość#6789689 niedziela, 20 czerwiec 2021, 17:20:33
nataliii napisał(a):

bocin napisał(a):

elfinito napisał(a):

Nadal jest cisza- nie odpisali. Choć u męża przyszły dwa razy powiadomienia „że e-mail nie został w całości  dostarczony.” Wiec polecam sprawdzić skrzynki. Ja u siebie wysłałam prawie od razu po pokazaniu się info z aplikacji i e-mail dotarł.

Zgadzam się, nadal nic; ja od razu, po zaistniałej sytuacji, napisałam do supportu, ale zero odzewu. Chyba pozostaje już czekać co z tego wyniknie  emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6789690 niedziela, 20 czerwiec 2021, 17:29:22
prosiaczek napisał(a):

domika napisał(a):

pioge7 napisał(a):

29renata napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U mnie to samo emotka
0 0

agnes111

Cytuj wiadomość#6789694 niedziela, 20 czerwiec 2021, 17:42:45
czy w konkursie Bakalland wysyła się tylko hasło bez nr paragonu?
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6789695 niedziela, 20 czerwiec 2021, 17:47:18
agnes111 napisał(a):

w regulaminie jest napisane co ma być wysłane. Jeśli dobrze kojarzę to nr paragonu imię i mail.. 

ivanotta

Cytuj wiadomość#6789696 niedziela, 20 czerwiec 2021, 17:48:20
misiamarysia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

domika napisał(a):

pioge7 napisał(a):

29renata napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U mnie to samo emotka

ja też mam to samo.. u mnie 2 dni temu przyszła paka z konkursu zimowego od nich, który był organizowany chyba w grudniu 2020.. nawet nie wiedziałam że wygrałam. A po pół roku przykulała się przesyłka z produktami  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6789698 niedziela, 20 czerwiec 2021, 18:14:42
agnes111 napisał(a):

nie trzeba
wysyłasz okrzyk kibica ba podany numer 
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6789700 niedziela, 20 czerwiec 2021, 18:21:12
czy dobrze, widzę nie da się już brać udziału w konkursie pyszne.pl ? jak składam zamówienia nie ma tej opcji do zaznaczenia, że chcę się grać o bilety. 
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6789705 niedziela, 20 czerwiec 2021, 19:16:50
sasaaabp napisał(a):

czy dobrze, widzę nie da się już brać udziału w konkursie pyszne.pl ? jak składam zamówienia nie ma tej opcji do zaznaczenia, że chcę się grać o bilety. 

Mi dzisiaj przyszedł link,ale nieaktywny emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6789714 niedziela, 20 czerwiec 2021, 20:44:35
agakaz2 napisał(a):

agnes111 napisał(a):

nie trzeba
wysyłasz okrzyk kibica ba podany numer 

Piszecie o konkursie Bakalland z okrzykiem (z Xboxami i koszulkami)?

Regulamin: 4. Zgłoszenie do Konkursu następuje poprzez wysłanie przez Uczestnika SMS na nr 4003 -treść SMS powinna zawierać: Pracę Konkursową, imię Uczestnika, numer paragonu bądź
innego dowodu zakupu oraz opcjonalnie - aktywny adres e-mail należący do Uczestnika.

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6789719 niedziela, 20 czerwiec 2021, 21:07:10
as32572 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Mi dzisiaj przyszedł link,ale nieaktywny emotka

potwierdzam, link przychodzi nieaktywny i wynika z niego, że czas na udzielenie odpowiedzi minął dziisaj chwilę po północy.. trochę lipa 
darog 0

angel24

Cytuj wiadomość#6789723 niedziela, 20 czerwiec 2021, 21:27:54
Konkurs Carlo Rossi? Pracę wysyła się w formularzu na stronie czy przez Fb? Są jakieś zapiski w regulaminie o Fb.
0 0