Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

siewcazamieszania

Cytuj wiadomość#6790474 środa, 23 czerwiec 2021, 14:52:26
ivanotta napisał(a):

muzasa88 napisał(a):

Hej zna ktoś jakiś konkurs z typowaniem wyniku dzisiejszego meczu Szwecja-Polska?

Na fb pelno. Wystarczy wpisac w wyszukiwarke "wynik meczu" posty od najnowszych i jest tam ich sporo

Teufel audio w newsletterze wysyła pytania dotyczące meczów na mistrzostwa w ramach konkursu.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6790482 środa, 23 czerwiec 2021, 15:08:25
domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a): Kurcze ze Smolarem też się nie lubimy... Niby tylko jedno zgłoszenie
poszło, ale boli bardziej, bo zmywarka akurat zaczęła nawalać  emotka

w rossmannie jest konkurs i tam lepsza zmywarka niż ta z auchana. W sumie nawet nie wiadomo co to z Auchana jest bo żadnego
konkretnego modelu, ja po wszelkich tego typu wygranych wyleczyłam się z
grania o bliżej nieznane rzeczy i mega się dziwię że ludzie odkupują
wygraną. Takie kupowanie kota w worku. Fotel z Euro tak fajnie wyglądał
na zdjęciu - w realu nie jest to nic specjalnego, na dodatek przyszedł z
opóźnieniem i odrapany.

Piszę tu bo nie chcę karniaka emotka
Szukałam info odnośnie modelu zmywarki i nie znalazłam.
Grałam bo chciałam dla mamy ( nie udało się ) i zastanawiałam się nad
kupnem. Ale ponieważ agencje bardzo często lubią sobie zawyżać ceny to w
ciemno na pewno nie kupię. Często rozbieżność cenowa sięga rzędu
kilkuset złotych (albo jak w przypadku rowerów z Nestle ITM nawet kilku
tysięcy)

U smolata akurat ceny nie są zawyżane. Można zadzwonić do Agencji podadzą model.

ziolko

Cytuj wiadomość#6790485 środa, 23 czerwiec 2021, 15:15:10
muzasa88 napisał(a):

Hej zna ktoś jakiś konkurs z typowaniem wyniku dzisiejszego meczu Szwecja-Polska?

Popatrz w "szybkich konkursach na fb" - sporo tego 
0 0

wygryw-sportowy

Cytuj wiadomość#6790573 środa, 23 czerwiec 2021, 22:49:25
Nie wiem czy w dobrym miejscu, ale mam pytanie. Czy ktoś już był w Budapeszcie z konkursu pyszne.pl? Albo wybiera się w sobotę? Proszę o kontakt emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6790585 środa, 23 czerwiec 2021, 23:18:29
Nie odebrałam jeszcze bonów do Auchan. Czy ktoś wie czy w niedzielę handlową można to zrobić? 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6790597 czwartek, 24 czerwiec 2021, 07:27:07
maa napisał(a):

domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a): Kurcze ze Smolarem też się nie lubimy... Niby tylko jedno zgłoszenie

w rossmannie jest konkurs i tam lepsza zmywarka niż ta z auchana. W sumie nawet nie wiadomo co to z Auchana jest bo żadnego
opóźnieniem i odrapany.

tysięcy)

U smolata akurat ceny nie są zawyżane. Można zadzwonić do Agencji podadzą model.

Może i u smolara ceny nie są zawyżone ale zauważyłam że w ostatnim czasie agencje uwielbiają rozdawać w nagrodę produkty które są pozostałościami magazynowymi albo takimi które za bardzo nie mają brania na rynku. Fitbit 3, JBL (który jak się przekonałam wcale super nie jest) jakieś słuchawki, tanie tablety, power banki, choinki, które nie zeszły z rynku... Najlepiej to wygrać kasę i kupić sobie taki sprzęt jaki pasuje, no ewentualnie ten sprzęt wygrać ale z odkupywaniem pewnych rzeczy nawet w promocyjnej cenie to bym się mocno zastanawiała. 
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6790598 czwartek, 24 czerwiec 2021, 07:32:55
iwona0103 napisał(a):

Nie odebrałam jeszcze bonów do Auchan. Czy ktoś wie czy w niedzielę handlową można to zrobić? 

Lepiej się wcześniej dowiedz. Bony przynosi Pani z biura, więc pytanie czy biura w niedzielę handlową też będą pracować?  emotka

asper01

Cytuj wiadomość#6790599 czwartek, 24 czerwiec 2021, 07:35:28
nelunia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Lepiej się wcześniej dowiedz. Bony przynosi Pani z biura, więc pytanie czy biura w niedzielę handlową też będą pracować?  emotka

A przypomni ktoś do kiedy można je odebrać?
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6790600 czwartek, 24 czerwiec 2021, 07:45:22
asper01 napisał(a):

nelunia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

A przypomni ktoś do kiedy można je odebrać?

Do 17 lipca emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6790609 czwartek, 24 czerwiec 2021, 09:29:42
nanajka81 napisał(a):

maa napisał(a):

domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

opóźnieniem i odrapany.

tysięcy)

Może i u smolara ceny nie są zawyżone ale zauważyłam że w ostatnim czasie agencje uwielbiają rozdawać w nagrodę produkty które są pozostałościami magazynowymi albo takimi które za bardzo nie mają brania na rynku. Fitbit 3, JBL (który jak się przekonałam wcale super nie jest) jakieś słuchawki, tanie tablety, power banki, choinki, które nie zeszły z rynku... Najlepiej to wygrać kasę i kupić sobie taki sprzęt jaki pasuje, no ewentualnie ten sprzęt wygrać ale z odkupywaniem pewnych rzeczy nawet w promocyjnej cenie to bym się mocno zastanawiała. 

Gdyby dawali wybór to pewnie każdy z nas wolałby wziąć kasę i kupić dokładnie ten model, który sie chce - realia są takie,że nagrody pieniężne nawet jeśli są, to w ilości wiadomej - trafić większą gotówkę to niezły wyczyn. Ja sie jeszcze nie nacięłam i moze dlatego cieszę sie z każdej rzeczy, którą wygram. Wczoraj wpadła zmywarka i jaka by nie była to baaardzo sie z niej cieszę. Kiedyś wygrałam konsolę (Nintendo) , też ktoś napisał, że mogli dać inną bo ta to słaba ... służy nam do dzisiaj i daje meega dużo radości .Kolejna wygrana konsola (PS4) - nóweczka ,oryginalnie zapakowana - skończyła jako prezent dla chłopca, który marzył o takiej od dawna. Pewnie często jest tak jak piszesz, że upychają w konkursach coś co jest "mniej" chodliwe , ale to nie  znaczy ,że jest beznadziejne. Inna kwestia to rzeczy zniszczone - jak rzeczone fotele z Euro - to już jest nie fair i gdybym taki dostała to nie zostawilabym tego bez odzewu. 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6790660 czwartek, 24 czerwiec 2021, 12:56:39
fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

maa napisał(a):

domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

opóźnieniem i odrapany.

tysięcy)

Gdyby dawali wybór to pewnie każdy z nas wolałby wziąć kasę i kupić dokładnie ten model, który sie chce - realia są takie,że nagrody pieniężne nawet jeśli są, to w ilości wiadomej - trafić większą gotówkę to niezły wyczyn. Ja sie jeszcze nie nacięłam i moze dlatego cieszę sie z każdej rzeczy, którą wygram. Wczoraj wpadła zmywarka i jaka by nie była to baaardzo sie z niej cieszę. Kiedyś wygrałam konsolę (Nintendo) , też ktoś napisał, że mogli dać inną bo ta to słaba ... służy nam do dzisiaj i daje meega dużo radości .Kolejna wygrana konsola (PS4) - nóweczka ,oryginalnie zapakowana - skończyła jako prezent dla chłopca, który marzył o takiej od dawna. Pewnie często jest tak jak piszesz, że upychają w konkursach coś co jest "mniej" chodliwe , ale to nie  znaczy ,że jest beznadziejne. Inna kwestia to rzeczy zniszczone - jak rzeczone fotele z Euro - to już jest nie fair i gdybym taki dostała to nie zostawilabym tego bez odzewu. 

smolar nic nie odpisał na podrapany fotel a mi szkoda zachodu aby się domagać idealnego, już był duży problem z dowozem więc dziękuję za dalsze użeranie się. 3 lata temu wygrałam tablet w Kiorze - to co doszło to model z kilka lat wstecz na którym nic nie działa, w zeszłym roku słuchawki z JBL discreet - padają jak muchy od leżenia (!!!) a niby warte 400 zł, power bank - ładuje się milion godzin, też jakiś "leżak magazynowy", fitbit 3 - nic specjalnego, miBand za 100 zł lepiej działa niż FitBit którego tutaj sprzedawano po 300 zł. Gdybym to kupiła od kogoś z forum to bym się mocno denerwowała ale wiadomo nagroda wygrana samodzielnie to tak nie wkurza.
0 0

kasia31a1

Cytuj wiadomość#6790669 czwartek, 24 czerwiec 2021, 13:09:38
Dostał już ktoś e-bon do Smyka z Gerbera?
0 0

eee2021

Cytuj wiadomość#6790683 czwartek, 24 czerwiec 2021, 14:04:45
kasia31a1 napisał(a):

Dostał już ktoś e-bon do Smyka z Gerbera?

też czekam, dość długo to weryfikuja. jutro mija tydzień
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6790688 czwartek, 24 czerwiec 2021, 14:29:56
Moj znajomy zagrał w Lay’s w pierwszym etapie. Na pewno nie grał od tego czasu a dzisiaj dostał e-mail o wygranym kodzie Canal+ 

Oni chyba chcą jak najwięcej naiwnych, którzy dla canal+ podadzą dane karty i znając życie 80% tychże zostanie naciągnięte na kolejne 50zl bo wątpie, że anulują subskrypcje, pewno dopiero wtedy jak zniknie 50 zl z konta
lager, joan 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6790690 czwartek, 24 czerwiec 2021, 14:38:43
magisterek napisał(a):

Moj znajomy zagrał w Lay’s w pierwszym etapie. Na pewno nie grał od tego czasu a dzisiaj dostał e-mail o wygranym kodzie Canal+ 

Oni chyba chcą jak najwięcej naiwnych, którzy dla canal+ podadzą dane karty i znając życie 80% tychże zostanie naciągnięte na kolejne 50zl bo wątpie, że anulują subskrypcje, pewno dopiero wtedy jak zniknie 50 zl z konta

Podobnie było z Tidal- trzeba było anulować na czas, także to nie nowość, że takie subskrypcje dają.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6790692 czwartek, 24 czerwiec 2021, 14:43:14
magisterek napisał(a):

raz nie zagrałam w Lay's a przysłali mi kod, a dziś 3 kody dostałam, a wysłałam jedno
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6790693 czwartek, 24 czerwiec 2021, 14:50:40
Smakowita - może mi ktoś powiedzieć czy jest limit znaków?  emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6790695 czwartek, 24 czerwiec 2021, 14:55:32
androm napisał(a):

magisterek napisał(a):

raz nie zagrałam w Lay's a przysłali mi kod, a dziś 3 kody dostałam, a wysłałam jedno

ja dostałam już ze dwa przypomnienia o tym by aktywować kod z pierwszego etapu  emotka . A TV kiedy informują? Razem z kodami idą maile zawszE?
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6790700 czwartek, 24 czerwiec 2021, 15:18:01
W sprawie koszulek od Olewnika:

Cześć Pawle! Koszulki zostały od razu po skompletowaniu zgłoszeń przekazane do realizacji przez sklep firmowy Nike. Jest nam bardzo przykro z powodu tak długiego czasu oczekiwania, za co bardzo przepraszamy, ale niestety nie jest to zależne od nas. Przekazałam ponownie pytanie działowi, który zajmuje się wysyłką nagród, ale nie dostałam odpowiedzi. Zapewniam, że koszulki zostaną wysłane jak tylko dostaniemy je spersonalizowane przez sklep Nike.

Także musimy jeszcze chwilę poczekać. Ja nawet nie brałem personalizacji koszulki więc myślałem że szybciej dotrze nagroda. emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6790713 czwartek, 24 czerwiec 2021, 15:54:20
Na ręcznik z Fa ( Albedo ITM ) jest jakieś ograniczenie na gospodarstwo ? Czytam regulamin i nic nie widzę
0 0