Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

edzia21

Cytuj wiadomość#6797493 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:36:21
vivi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia?

Od następnego dnia.

25 czerwca było info o wygranej więc wg moich obliczeń czas był do 6 lipca, czy dobrze liczę? a organizator piszę że nagroda przepadła...jak myślicie da się coś zrobić?

Kiedyś spotkałam się z informacją ze strony agencji, że jeśli "od dnia" to dzień poinformowania wlicza się jako pierwszy. Wg mnie był czas do 5 lipca (tego trzymam się przy odsyłaniu danych), ale nie wiem jak to jest emotka  
0 0

oleg

Cytuj wiadomość#6797495 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:39:42
Kochani-ostatnio dodałam wpis o wygranej w loterii Gerber w godzinach nocnych-przyznaje-jako zagoniona mama dwójki bardzo pobieżnie przeczytałam regulamin nie bacząc na godziny otwarcia bramek-wprowadziłam paragon ok 3.30-bingo!bon trafiony.Jak to się stało-nie mam pojęcia.Pisze to tylko dw bo sama jestem w szoku-dzięki Waszej czujności regulamin doczytałam i fakt faktem-jest wzmianka o godzinach otwarcia.Hmm nie wiem czy komuś tak się zdarzyło-msm nadzieje,ze wygrana dotrze,bo Gerberow cała szafa,na dwa skromne wygrane bony…
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6797496 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:40:05
edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Słuchajcie jeśli regulamin mówi, że należy przesłać dane " 7 dni roboczych od dniapoinformowania o przyznaniu Nagrody" to jak to się liczy? od dnia otrzymania info o wygranej czy od kolejnego dnia?

Od następnego dnia.

25 czerwca było info o wygranej więc wg moich obliczeń czas był do 6 lipca, czy dobrze liczę? a organizator piszę że nagroda przepadła...jak myślicie da się coś zrobić?

Kiedyś spotkałam się z informacją ze strony agencji, że jeśli "od dnia" to dzień poinformowania wlicza się jako pierwszy. Wg mnie był czas do 5 lipca (tego trzymam się przy odsyłaniu danych), ale nie wiem jak to jest emotka  

biorę udział od lat w konkursach i wydaje mi się że przyjmuje się generalnie że liczy się od kolejnego dnia
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6797499 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:42:01
vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Od następnego dnia.

biorę udział od lat w konkursach i wydaje mi się że przyjmuje się generalnie że liczy się od kolejnego dnia

Nie wiem emotka  Trzeba pytać o "interpretację" danej agencji. Wg logiki - od następnego dnia. Tak jak napisałam - spotkałam się z info, że pierwszy dzień to dzień poinformowania...i cóż poradzić?  emotka
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6797500 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:44:52
edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Od następnego dnia.

Nie wiem emotka  Trzeba pytać o "interpretację" danej agencji. Wg logiki - od następnego dnia. Tak jak napisałam - spotkałam się z info, że pierwszy dzień to dzień poinformowania...i cóż poradzić?  emotka

da się jeszcze coś zrobić jak regulamin nie precyzuje liczenia tych dni? 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6797501 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:48:24
vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Od następnego dnia.

da się jeszcze coś zrobić jak regulamin nie precyzuje liczenia tych dni? 

Szczerze to nie wiem, bo nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji. Zawsze możesz porozmawiać z agencją, uzasadniając liczenie "od kolejnego dnia". A finalnie - droga reklamacyjna.
vivi 0

vivi

Cytuj wiadomość#6797502 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:51:20
edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

Szczerze to nie wiem, bo nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji. Zawsze możesz porozmawiać z agencją, uzasadniając liczenie "od kolejnego dnia". A finalnie - droga reklamacyjna.

Dziękuję za rady emotka
vivi 0

onmyown

Cytuj wiadomość#6797503 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:52:00
vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Od następnego dnia.

Jeśli organizator nie określił sposobu obliczania biegu terminu, to stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Zgodnie z art. 111 k.c. termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia. Jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie (tu: info o wygranej), nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło. Czyli miałaś czas do 6 lipca włącznie, ja bym walczyła

androm

Cytuj wiadomość#6797504 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:53:56
vivi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Od następnego dnia.

w ogóle w życiu się tak przecież liczy
co to za agencja jakichś nieuków?

vivi

Cytuj wiadomość#6797505 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:54:25
onmyown napisał(a):

vivi napisał(a):

vivi napisał(a):

Od następnego dnia.

Jeśli organizator nie określił sposobu obliczania biegu terminu, to stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Zgodnie z art. 111 k.c. termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia. Jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie (tu: info o wygranej), nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło. Czyli miałaś czas do 6 lipca włącznie, ja bym walczyła

Bardzo dziękuję za rady emotka emotka emotka
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6797507 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:55:58
androm napisał(a):

K2 - konkurs Jack Daniel's
androm 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6797509 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 17:58:34
Pytanie do osób które wygrały rower romet angel z hortexu w auchan, jaki ma jest rozmiar ramy?
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6797515 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 18:12:09
vivi napisał(a):

androm napisał(a):

K2 - konkurs Jack Daniel's

Ktoś tu się nie zna na swojej robocie. Oficjalna reklamacja do nich, a jak to nic nie da to do sponsora. Powołaj się na to co pisze onmyown, a dodatkowo wklej im cytat z ich regulaminu "W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego."

ladylisa

Cytuj wiadomość#6797517 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 18:18:38
pytanie do osób grających w konkursach SMS. Czy to się w ogóle opłaca?Wysłałam kilka SMS najczęściej w konk o książki ale nic nie wpadło. Gracie w takie konkursy czy odpuszczacie?
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6797518 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 18:20:36

vivi napisał(a):

androm napisał(a):

Ktoś tu się nie zna na swojej robocie. Oficjalna reklamacja do nich, a jak to nic nie da to do sponsora. Powołaj się na to co pisze onmyown, a dodatkowo wklej im cytat z ich regulaminu "W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego."

Dziękuję! Tak zrobię! emotka

nswe69

Cytuj wiadomość#6797519 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 18:36:07
Konkurs "Nakręć się na nagrody" Hebe

czy tu wchodzą mydła ? bo w regulaminie tylko tyle, że dowolny produkt i nic o wykluczeniu ich nie ma jak to bywa czasami...
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6797527 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 18:50:51
nswe69 napisał(a):

Konkurs "Nakręć się na nagrody" Hebe

czy tu wchodzą mydła ? bo w regulaminie tylko tyle, że dowolny produkt i nic o wykluczeniu ich nie ma jak to bywa czasami...

Wychodzi na to że wchodzą...:) emotka
Mnie dziś zmylił ten zapis o skorzystaniu z promocji 40...
I jakoś się zgubiłam bo mydła nie mają takiej promocji.
A potem doczytałam, że chodzi o promocje "DO 40%"
nswe69 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6797530 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 19:10:42
ladylisa napisał(a):

pytanie do osób grających w konkursach SMS. Czy to się w ogóle opłaca?Wysłałam kilka SMS najczęściej w konk o książki ale nic nie wpadło. Gracie w takie konkursy czy odpuszczacie?

Może grasz na stronie DlaLejdis, tam decyduje ilość SMSow, taniej już kupić sobie tę książkę.

olivkap

Cytuj wiadomość#6797582 wtorek, 27 lipiec 2021, 08:05:14
Szukam informacji na jakiego maila odsyłacie dane z konkursu "Kompleksowa ochrona i świeżość" (Colgate w Lidl)
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6797598 wtorek, 27 lipiec 2021, 10:00:09
olivkap napisał(a):

Szukam informacji na jakiego maila odsyłacie dane z konkursu "Kompleksowa ochrona i świeżość" (Colgate w Lidl)

w wiadomości zwrotnej
0 0