szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Dyskusje o wynikach konkursu

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351008
    kamyk101

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 27
    Z nami od: 22.05.2016
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

kalinea napisał(a): A czy w ogóle konkursowicz ma prawo poznać zwycięskie odpowiedzi?
    Tak, ma prawo ale tylko wtedy, gdy jest równocześnie pracownikiem agencji emotka
    Liczba plusów to: dorothy, kalka, atyde25 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351029
    wrrrryyy

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 845
    Z nami od: 22.11.2010
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Jesli dobrze widze Douglas usunął post... I tak kończy sie temat.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351031
    kermit98

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 220
    Z nami od: 06.02.2017

Powrót do góry

Ha ha i  po kłopocie. Pyk i nie ma niewygodnych komentarzy. emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: izak1000
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351032
    cleopatra

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 337
    Z nami od: 08.03.2012

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a): Jesli dobrze widze Douglas usunął post... I tak kończy sie temat.
    i tym gestem przyznał się do winy...
    Liczba plusów to: kumulacja Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351038
    ir

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 813
    Z nami od: 23.03.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cleopatra napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a): Jesli dobrze widze Douglas usunął post... I tak kończy sie temat.
    Cwaniaki. Szkoda że nie wrzuciliśmy na FB na @Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy
    Ona opisuje takie historie....
    Ciekawe, czy Douglas Zarząd już wie o przekrętach z autami, bo sam fb to mało.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351046
    delfinka101

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4508
    Z nami od: 08.06.2009
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Z jakiego maila informują o pociagu? Bo ja spam  bez sprawdzania..kasuje
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351048
    kamyk101

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 27
    Z nami od: 22.05.2016
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

ir napisał(a):
    cleopatra napisał(a):
    Cwaniaki. Szkoda że nie wrzuciliśmy na FB na @Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy
    Komedia, znając bystrość forumowiczów ktoś pewnie porobił screeny emotka
    Liczba plusów to: kalka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351049
    iva

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4392
    Z nami od: 20.02.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

delfinka101 napisał(a): Z jakiego maila informują o pociagu? Bo ja spam  bez sprawdzania..kasuje
    zły zwyczaj... mail: pociagdonagrod@bm.pl

Prędzej czy później okazuje się, że ci, którzy wygrywają to ci, którzy myślą, że mogą wygrać.. – Richard Bach
    polecam mbank: https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto.html?numer=167821

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351051
    delfinka101

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4508
    Z nami od: 08.06.2009
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

iva napisał(a):
    delfinka101 napisał(a): Z jakiego maila informują o pociagu? Bo ja spam  bez sprawdzania..kasuje
    zły zwyczaj... mail: pociagdonagrod@bm.pl
    ech..pewnie drugi raz nie  wyślą. Pocieszam się,ze pewnie i tak nie wygrałam:)
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351052
    radosna

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2713
    Z nami od: 20.02.2007

Powrót do góry

ir napisał(a):
    cleopatra napisał(a):
    Chciałam sobie teraz w spokoju poczytać sensacyjne wiadomości i dyskusję na stronie Douglasa,
    a tu ... masz radosna babo placek! Wykasowali temat przyznania autek, co jest podejrzane!
    Liczba plusów to: ziolko, kalka, atyde25 Liczba minusów to: 0

Jestem radosna jak wiosna!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351057
    kalka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2732
    Z nami od: 08.10.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

giulietta napisał(a):... prace wybrane zgodnie z reg... lista zwycięzców też opublikowana zgodnie z reg... chciałam przejrzeć czy jest jeszcze ktoś znajomy, a tam same litery zamiast nazwisk...  
    Tiaa, litery zamiast nazwisk...  emotka  I wcale mnie nie zdziwi, jak autko zmieni teraz nawet właściciela (oczywiście tylko teoretycznie  emotka )
    np. na babcię, ciocię, czy chłopaka. Firmy, które kombinują  z wartościowymi nagrodami  najczęściej zabezpieczają się przed tego typu wpadkami,nie podając wyników lub wpisując tylko  imiona i pierwsze litery nazwiska (czasem kombinatorzy przyznają sobie nagrody na rodzinę - patrz afera z Lidlem, ale nie tylko) albo nie podając wcale wyników zasłaniając się- okazjonalnie-"dobrem laureatów"
    A tu suprajsss! emotka  Czyżby podanie prawdziwych i do tego w całości (szkoda, ze tylko na chwilę) imion i nazwisk laureatów to pomyłka przy pracy? emotka  

Liczba plusów to: radosna Liczba minusów to: 0

http://modlitwawdrodze.pl/home/ Dla pędzących przez życie-czasem warto na chwilę się zatrzymać.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351059
    radosna

Ranga numer 5

Powrót do góry

kalka napisał(a):
    giulietta napisał(a):... prace wybrane zgodnie z reg... lista zwycięzców też opublikowana zgodnie z reg... chciałam przejrzeć czy jest jeszcze ktoś znajomy, a tam same litery zamiast nazwisk...  
    Tiaa, litery zamiast nazwisk...  emotka  I wcale mnie nie zdziwi, jak autko zmieni teraz nawet właściciela (oczywiście tylko teoretycznie  emotka )
    np. na babcię, ciocię, czy chłopaka. Firmy, które kombinują  z wartościowymi nagrodami  najczęściej zabezpieczają się przed tego typu wpadkami,nie podając wyników lub wpisując tylko  imiona i pierwsze litery nazwiska (czasem kombinatorzy przyznają sobie nagrody na rodzinę - patrz afera z Lidlem, ale nie tylko) albo nie podając wcale wyników zasłaniając się- okazjonalnie-"dobrem laureatów"
    A tu suprajsss! emotka  Czyżby podanie prawdziwych i do tego w całości (szkoda, ze tylko na chwilę) imion i nazwisk laureatów to pomyłka przy pracy? emotka  

Napisałam grzecznie do Douglasa na facebooku, gdzie jest temat autek, bo chciałam pokazać siostrze,
    aby ją zachęcić do konkursów. Ciekawe, co mi odpiszą.
    Liczba plusów to: kalka Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351064
    giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2551
    Z nami od: 04.09.2012

Powrót do góry

pewnie czytają forum, a może same "laureatki"  emotka  nie wiem, co się działo od 16 bo musiałam wyjechać, co do publikacji haseł to jak ktoś chce to może emotka  w tym przypadku to podstawa, chyba w garnierze po publikacji haseł o której nie było mowy w regulaminie wyszły plagiaty... szczerze? od wczoraj zbieram szczękę z podłogi, bo podkusiło sprawdzić czy kojarzymy nazwisko... oczywiście wchodząc obstawiałam te, co kojarzę.... dlatego nie grałam, bo faworytów miałam przed... chciałam jechać do tesco po nivea, ale poczekam na studio versus  emotka

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka chętnie poznam inne 33 z forum emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351073
    mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2070
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

kamyk101 napisał(a):
    ir napisał(a):
    cleopatra napisał(a):
    Komedia, znając bystrość forumowiczów ktoś pewnie porobił screeny emotka
    Nie brałam udziału ale mnie to dziś zszokowało...Na początku jeden skromny komentarz jakiegoś fcb anonima, po południu to już ze wszystkich 14 było ponad 55 i te pitolenie Douglasa,że wszystko zgodnie z regulaminem itd i włąćzenie się w to Albedo ( był tam gdzieś przez kogoś oznaczony, bo nie widziałam,więc skąd nagle takie od nich poruszenie?). Moim zdaniem wygrane hasła powinny być ujawnione,wtedy (jeśli oczywiście hasła oryginalne) byłoby po krzyku i bez afer.Teraz mam inne mniemanie i  myślę,że ten konkurs nie był fair.
    Liczba plusów to: kumulacja, kalka Liczba minusów to: 0

nie głosuję

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351078
    kalka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2732
    Z nami od: 08.10.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

radosna napisał(a):
    kalka napisał(a):

Napisałam grzecznie do Douglasa na facebooku, gdzie jest temat autek, bo chciałam pokazać siostrze,

Aaaa, to siostra pracuje w agencji organizującej konkursy?  emotka
    Liczba plusów to: radosna, iva Liczba minusów to: 0

http://modlitwawdrodze.pl/home/ Dla pędzących przez życie-czasem warto na chwilę się zatrzymać.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351091
    radosna

Ranga numer 5

Powrót do góry

kalka napisał(a):
    radosna napisał(a):
    kalka napisał(a):

Aaaa, to siostra pracuje w agencji organizującej konkursy?  emotka
    Tak, ona jest kopikorajterem w firmie Dał Glasso Małpeting.
    Liczba plusów to: ultrixx, mama190, kalka, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351095
    radosna

Ranga numer 5

Powrót do góry

Douglas odpisał mi na moje pytanie, dlaczego nie ma już na facebooku tematu przyznanych aut w konkursie:
    Witamy, niestety był to post tymczasowy, nie będzie ponownie publikowany. Przykro nam, że Pani siostra nie miała okazji go zobaczyć.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351099
    cleopatra

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 337
    Z nami od: 08.03.2012

Powrót do góry

radosna napisał(a): Douglas odpisał mi na moje pytanie, dlaczego nie ma już na facebooku tematu przyznanych aut w konkursie:
    Witamy, niestety był to post tymczasowy, nie będzie ponownie publikowany. Przykro nam, że Pani siostra nie miała okazji go zobaczyć.
    niech się już zatrzyma ta karuzela śmiechu
    Liczba plusów to: giulietta, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351100
    kalinea

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 304
    Z nami od: 11.10.2014
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

radosna napisał(a): Douglas odpisał mi na moje pytanie, dlaczego nie ma już na facebooku tematu przyznanych aut w konkursie:
    Witamy, niestety był to post tymczasowy, nie będzie ponownie publikowany. Przykro nam, że Pani siostra nie miała okazji go zobaczyć

żenuła  emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6351112
    giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2551
    Z nami od: 04.09.2012

Powrót do góry

post tymczasowy, osoby podstawione, a auta to atrapy... naprawdę tak odpisali, bo kojarzę Cie z żartów to już nie wiem  emotka  a może ktoś wie jaka agencja to organizowała nawet z poprzednich konków, na fb z braku czasu nie gram od dwóch lat, a może i więcej... 
    Liczba plusów to: radosna Liczba minusów to: 0

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka chętnie poznam inne 33 z forum emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.