Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Gość

Cytuj wiadomość#5780613 wtorek, 26 listopad 2013, 22:32:35
... tego, że horror w TVP zawsze mogę sobie wyłączyć. emotka emotka
0 0

maria1980

Cytuj wiadomość#5780616 wtorek, 26 listopad 2013, 22:35:20
bruce napisał(a):

A mnie dziś cieszy, że to już końcówka ponurego listopada i że zarywam noc, bo w TVP mam dzisiaj aż dwa dobre horrory! emotka

Ja tez będę dziś je oglądać emotka

A cieszę sie z ocen córy ,dziś po wywiadówce ,same 5 i 6 emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5780669 środa, 27 listopad 2013, 05:46:36
maria1980 napisał(a):

bruce napisał(a):

A mnie dziś cieszy, że to już końcówka ponurego listopada i że zarywam noc, bo w TVP mam dzisiaj aż dwa dobre horrory! emotka

Ja tez będę dziś je oglądać emotka

A cieszę sie z ocen córy ,dziś po wywiadówce ,same 5 i 6 emotka

emotka emotka
0 0

edith

Cytuj wiadomość#5784387 poniedziałek, 2 grudzień 2013, 20:27:05
Cieszę się że autko Marioli tyle pozytywnych emocji wzbudziło na forum emotka Ostatnio nie było tutaj tak ciekawie,wiele złośliwości i gniewu emotka Tak wiec Mariola podwójna wygrana emotka
0 0

ignam

Cytuj wiadomość#5784413 poniedziałek, 2 grudzień 2013, 20:47:12
edith napisał(a):

Cieszę się że autko Marioli tyle pozytywnych emocji wzbudziło na forum emotka Ostatnio nie było tutaj tak ciekawie,wiele złośliwości i gniewu emotka Tak wiec Mariola podwójna wygrana emotka

I ja się ucieszyłam emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#5784429 poniedziałek, 2 grudzień 2013, 21:01:36
ignam napisał(a):

edith napisał(a):

I ja się ucieszyłam emotka

i ja się dołączę mimo że nie znam Marioli, tyle co z wpisów na forum. Ale cieszę się bardzo emotka
0 0

toka

Cytuj wiadomość#5784430 poniedziałek, 2 grudzień 2013, 21:02:47
edith napisał(a):

podpisuję się pod tym całkowicie
Mariola kolejnych autek życzę bo dobrze nam to robi emotka
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#5784434 poniedziałek, 2 grudzień 2013, 21:05:57
toka napisał(a):

edith napisał(a):

i ja się cieszę, że ludzie z forum potrafią się cieszyć z innymi, może to będzie pierwszy krok do tego, że człowiek nie będzie omijał wątku moje dzisiejsze wygrane emotka
Gratuluję i życzę każdemu takich emocji, bo to są chwile które się pamięta do końca życia emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5784435 poniedziałek, 2 grudzień 2013, 21:06:07
toka napisał(a):

edith napisał(a):

To może ja teraz spróbuję odczarować Wasze telefony i e-maile skoro mój "ociotowany" numer wygrał ??? Ja drugiego autka nie potrzebuję, a Wam może się przydać ! emotka
Przenoszę sie do WC w razie jakichś autofrafów... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5784710 wtorek, 3 grudzień 2013, 05:40:22
Dziś cieszy mnie cudowny widok rozgwieżdżonego nieba i mojego byka tuż nad moją głową. W dodatku nadal trwa mega potężny nów Księżyca. emotka
0 0

avatea

Cytuj wiadomość#5786035 środa, 4 grudzień 2013, 21:55:36
bruce napisał(a):

Dziś cieszy mnie cudowny widok rozgwieżdżonego nieba i mojego byka tuż nad moją głową. W dodatku nadal trwa mega potężny nów Księżyca. emotka

To fakt - pięknie widać gwiazdy! A ja się cieszę, że Loża wróciła do pisania:)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5786037 środa, 4 grudzień 2013, 21:58:01
avatea napisał(a):

bruce napisał(a):

To fakt - pięknie widać gwiazdy! A ja się cieszę, że Loża wróciła do pisania:)

Ooo to ide poczytać emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5786042 środa, 4 grudzień 2013, 22:06:27
Cieszy mnie Wasz widok, Dziewczyny! emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#5786102 czwartek, 5 grudzień 2013, 00:16:17
Cieszę się, że mój synek poszedł spac taki szczęśliwy wpatrując Mikołaja. Bo u nas Mikołajki są już dziś rano. Prezent czeka na niego obok łóżka. To jego pierwsze świadome święta i przeżywam to bardziej niz on emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#5786105 czwartek, 5 grudzień 2013, 00:20:02
cieszę się że moj kot się znalazł bo już myslałam ze coś mu się stało tak długo go nie było a on po prawie 3 tyg wrocił cały i zdrowy emotka
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#5786133 czwartek, 5 grudzień 2013, 07:56:15
Cieszę się że dziś rano na przejściu dla pieszych nie potracił mnie samochód, inny pieszy odskakiwał od auta. Ja pierdziu normalnie cała rodzina mi przed oczami przeleciała w jednej sekundzie. emotka
0 0

frodo

Cytuj wiadomość#5786135 czwartek, 5 grudzień 2013, 08:08:28
Cieszę się, że udało mi się dzisiaj obudzić a było ciężko emotka
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#5786948 piątek, 6 grudzień 2013, 12:37:30
Trochę z poślizgiem,ale strasznie się cieszę,że na wyjeździe do Brazylii poznałam taka fajna ekipę ludzi. emotka
A szczególnie nasza forumową koleżankę - iva,tak to o Tobie. emotka
Taka super z niej babka! Oby więcej takich wyjazdów... emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5787153 piątek, 6 grudzień 2013, 15:15:47
petunija1 napisał(a):

Trochę z poślizgiem,ale strasznie się cieszę,że na wyjeździe do Brazylii poznałam taka fajna ekipę ludzi. emotka
A szczególnie nasza forumową koleżankę - iva,tak to o Tobie. emotka
Taka super z niej babka! Oby więcej takich wyjazdów... emotka

też poznałam ivę, co prawda w przelocie przed hotelową windą w Poznaniu i wydała się sympatyczną osóbką.Zanim mi się przedstawiła, patrzyła na mnie takim wzrokiem, jakbym z e-konków była emotka Cieszę się,że w tym roku miałam okazję poznać osobiście kolejnych forumowiczów i z tego,że dziś jest piątek emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5787158 piątek, 6 grudzień 2013, 15:17:57
jkkp napisał(a):

toka napisał(a):

edith napisał(a):

i ja się cieszę, że ludzie z forum potrafią się cieszyć z innymi, może to będzie pierwszy krok do tego, że człowiek nie będzie omijał wątku moje dzisiejsze wygrane emotka
Gratuluję i życzę każdemu takich emocji, bo to są chwile które się pamięta do końca życia emotka

Mariola jednoczy forum, Mariola na prezydenta emotka
0 0