szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Dziś cieszę się z.....

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359891
    cb656

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 41
    Z nami od: 14.06.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 75

Powrót do góry

Jestem w szoku! emotka Moje hasło z 24 kwietnia DlaczegoPepsi i Lay’s to idealny zestaw kibica? znalazło się na banerze reklamowym!! emotka W oryginale napisałem co prawda nieco więcej: "Na trybunach czy na kanapie, za Lays i Pepsi każdy się łapie,
    bo zapewniają smak radości w tym przerywniku codzienności. Mecz jest chwilą – przeżyjmy ją miło!"
    A teraz zmienili baner reklamowy:
    Liczba plusów to: izak1000, pini, nkba, igulek, cudaczek121 [więcej] Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359910
    bezaczek7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1255
    Z nami od: 17.07.2011
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Kolezanka po przebojach w trakcie ciazy urodzila dzis zdrowe dzieciatko emotka
    Liczba plusów to: kermit98, @gnieszk@, joasiunia Liczba minusów to: 0

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 2-3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Rossmann,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359912
    synk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 647
    Z nami od: 29.12.2012
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

cb656 napisał(a): Jestem w szoku! emotka Moje hasło z 24 kwietnia DlaczegoPepsi i Lay’s to idealny zestaw kibica? znalazło się na banerze reklamowym!! emotka W oryginale napisałem co prawda nieco więcej: "Na trybunach czy na kanapie, za Lays i Pepsi każdy się łapie,
    bo zapewniają smak radości w tym przerywniku codzienności. Mecz jest chwilą – przeżyjmy ją miło!"
    Nie jest to na 100% to samo hasło - więc możliwe że ktoś inny takież hasło podał emotka
    Liczba plusów to: 109317 Liczba minusów to: 0

Lay's i pepsi nas wspomaga, po nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359913
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

synk napisał(a):
    cb656 napisał(a): Jestem w szoku! emotka Moje hasło z 24 kwietnia DlaczegoPepsi i Lay’s to idealny zestaw kibica? znalazło się na banerze reklamowym!! emotka W oryginale napisałem co prawda nieco więcej: "Na trybunach czy na kanapie, za Lays i Pepsi każdy się łapie,
    Nie jest to na 100% to samo hasło - więc możliwe że ktoś inny takież hasło podał emotka
    Nie szkodzi emotka I tak czuję się autorem. Radio też zostało wynalezione niezależnie przez dwóch róznych wynalazców emotka a spory o autorstwo toczyły się dziesiątkami lat.
    Zauważ, że forumowicze wytaczają działa w sprawach dużo mniejszych podobieństw - polecam lekturze wątek PLAGIATY, gdzie cała III Rzesza zastanawia się, "czy to już plagiat, czy tylko inspiracja?"
    emotka
    Liczba plusów to: synk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359916
    giulietta

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2485
    Z nami od: 04.09.2012
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

synk napisał(a):
    przecież to hasła z pepsi  emotka https://www.pepsi.pl/pepsichwile/
    Liczba plusów to: kokosanka, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka chętnie poznam inne 33 z forum emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359938
    kermit98

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 134
    Z nami od: 06.02.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Dokładnie, to jest ich hasło z pepsichwile. Tylko słowo przygoda zmienione na football
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359939
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

giulietta napisał(a):
    synk napisał(a):
    cb656 napisał(a): Moje hasło z 24 kwietnia DlaczegoPepsi i Lay’s to idealny zestaw kibica? znalazło się na banerze reklamowym!! emotka W oryginale napisałem co prawda nieco więcej: \"Na trybunach czy na kanapie, za Lays i Pepsi każdy się łapie,
    bo zapewniają smak radości w tym przerywniku codzienności. Mecz jest chwilą – przeżyjmy ją miło!\"
    przecież to hasła z pepsi  emotka https://www.pepsi.pl/pepsichwile/
    Nie zgadzam się emotka Na stronie Pepsi jest \"PRZYGODA jest chwilą. Przeżyj ją.\"
    A meczu nie było emotka
    Patrzę na kolejność - najpierw (24 kwietnia) było moje MECZ jest chwilą, a dopiero teraz zmienili mi MECZ na FOOTBOL emotka
    Ewidentny plagiat emotka ...a przynajmniej inspiracja. emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359942
    kermit98

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 134
    Z nami od: 06.02.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Tylko kto tu się zainspirował ? emotka Bo chyba nie pepsi ? emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359943
    cb656

Ranga numer 2

Powrót do góry

kermit98 napisał(a): Tylko kto tu się zainspirował ? emotka Bo chyba nie pepsi ? emotka
    Oczywiście, że Pepsi. emotka Zainspirowała się moim hasłem, zainspirowanym hasłem wcześniejszym Pepsi. Tak to było emotka
    Inspiracja to już jak plagiat, czy jeszcze nie? emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.