Dziś cieszę się z.....

|< << < 303 304 305 306 307 308309 310 311 312 313 > >> >|

moskala22

Cytuj wiadomość#6456267 czwartek, 25 stycznia 2018, 15:06:48
we wtorek ukradziono mi portfel na siłowni, dziś gdy tam przyszłam czekał na mnie w recepcji. W środku kartka "po co ci tyle paragonów?" Bo akurat w portfelu miałam TYLKO około 50+ paragonów z konkursów od września emotka

joan

Cytuj wiadomość#6456279 czwartek, 25 stycznia 2018, 15:36:22
moskala22 napisał(a):

we wtorek ukradziono mi portfel na siłowni, dziś gdy tam przyszłam czekał na mnie w recepcji. W środku kartka "po co ci tyle paragonów?" Bo akurat w portfelu miałam TYLKO około 50+ paragonów z konkursów od września emotka

Większy czubek ze złodzieja, niż z konkursowicza emotka

I trochę frayer, bo mógł zakumać, że to jakaś ważna sprawa z tymi paragonami i zażądać za nie okupu emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6456283 czwartek, 25 stycznia 2018, 15:53:36
cb656 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Poza paragonami trzymasz czasem w portfelu pieniądze? Na marginesie - zniknęły, czy portfel był kompletny?
No i ważniejsze właściwie: czy cenne paragony się ostały, czy złodziej wyrzucił?
...a tak w ogóle, jak to kartka pisana odręcznie, to jest materiał dla grafologa emotka Zgłosiłaś kradzież?

Ten portfel był tylko na paragony i w sumie jakas tam karta typu payback była. Zgłaszałam na siłowni fakt kradzieży dlatego wiedzieli ze to mój portfel
cb656 0

budryska

Cytuj wiadomość#6456342 czwartek, 25 stycznia 2018, 17:56:03
Że wczoraj po raz pierwszy zrobiłam sobie ładne paznokcie u kosmetyczki emotka
I z dzisiejszej fryzury. Dzięki temu wreszcie czuję się choć trochę zadbana. No i może w trochę lepszym humorze wrócę w poniedziałek do pracy.

mietowa

Cytuj wiadomość#6456420 czwartek, 25 stycznia 2018, 22:28:07
Och, że napiłam się dzisiaj wódki z siostrą mojej Mamy tudzież mą Ciocią. Że pogadałyśmy od serca. Że znalazłyśmy dla siebie czas. Że po raz enty usłyszałam: "dziecko, ja z nikim, z nikim na świecie nie pogadam tak szczerze, jak z Tobą" i wiem, że to prawda. Uwielbiam poznawać dorosłych na nowo. Kiedy byłam dzieckiem, była to groźna, tak strasznie dorosła ciocia, dzisiaj to kobieta, z którą mogę pogadać jak równy z równym i poznać jej punkt widzenia i dorosłe spojrzenie na sprawy z mojego dzieciństwa. Fajnie emotka

androm

Cytuj wiadomość#6456422 czwartek, 25 stycznia 2018, 22:38:13
moskala22 napisał(a):

cb656 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Poza paragonami trzymasz czasem w portfelu pieniądze? Na marginesie - zniknęły, czy portfel był kompletny?
No i ważniejsze właściwie: czy cenne paragony się ostały, czy złodziej wyrzucił?
...a tak w ogóle, jak to kartka pisana odręcznie, to jest materiał dla grafologa emotka Zgłosiłaś kradzież?

Ten portfel był tylko na paragony i w sumie jakas tam karta typu payback była. Zgłaszałam na siłowni fakt kradzieży dlatego wiedzieli ze to mój portfel

portfel na paragony:) czego to ludzie nie wymyślą
najważniejsze, że paragonów nie ukradł!:)
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6456744 piątek, 26 stycznia 2018, 17:15:22
A ja się dziś cieszę z tego, że w końcu spięłam pewną część ciała i polakierowałam mebel, który stał iczekał na lakierowanie od ponad miesiąca. emotka
donia7 0

mia

Cytuj wiadomość#6457003 sobota, 27 stycznia 2018, 22:16:36
https://sport.one...acja-na-zywo/e162z0z
Elisabeth uratowana! emotka emotka Tempo akcji szaleńcze. emotka
Teraz aby ruszyli po Tomka... I odnaleźli go żywego. I wszyscy szczęśliwie wrócili. emotka
Ileż tych życzeń... emotka

loteryjki

Cytuj wiadomość#6457006 sobota, 27 stycznia 2018, 22:21:02
mia napisał(a):

Teraz aby ruszyli po Tomka... I odnaleźli go żywego. I wszyscy szczęśliwie wrócili. emotka

50% wykonane szkoda że wczoraj nie dali rady ich tam przetransportować ale nadzieja jest więc trzeba trzymać kciuki

mia

Cytuj wiadomość#6457012 sobota, 27 stycznia 2018, 22:36:47
https://twitter.c...Fp2em%2Fr1Gvk_5Bf%2F
Chyba nie można tego lepiej ująć... emotka
0 0

ultrixx

Cytuj wiadomość#6457015 sobota, 27 stycznia 2018, 22:43:46
mia napisał(a):

Na razie idzie super. Chłopaki udowadniają, że to najlepsza obecnie dwójka himalaistów na świecie, a pamiętam jak wieszali psy na Bieleckim za Broad Peak. Oby karma do nich wróciła i w nagrodę udało im się z K2. Ale najpierw niech w komplecie zejdą do bazy.

mia

Cytuj wiadomość#6457024 niedziela, 28 stycznia 2018, 06:52:17
Już się nie cieszę. Przed pracą chciałam zobaczyć wiadomości... emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6457025 niedziela, 28 stycznia 2018, 08:13:11
mia napisał(a):

Już się nie cieszę. Przed pracą chciałam zobaczyć wiadomości... emotka

:(((
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6457026 niedziela, 28 stycznia 2018, 08:23:45
Mi też jest bardzo przykro emotka
0 0

inter81

Cytuj wiadomość#6457052 niedziela, 28 stycznia 2018, 10:58:33
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że tylu ludzi poprawia mi nastrój, dostarczając powody do radosnego szczerzenia się i suszenia zębów emotka emotka
Konkurs na ZDJĘCIE PSA, a taka masa przysyła... KOTY emotka
I nieważne, że kilkadziesiąt wpisów powyżej jest komentowanych przez Organizatora, który przypomina z anielską cierpliwością, tłumacząc zasady łagodnie, jak dziecku w przedszkolu - to i tak następny nie czyta tego wszystkiego i wrzuca kolejną fotkę ukochanego kiciusia emotka UWIELBIAM TO! emotka

no i dobrze po 1. dyskryminacja po 2. kot fajniejszy jak spi a po 3. tak zwane zdjecia pokazowe nie biorące udziału od fanatyków
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6457286 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 12:36:52
Wczoraj pokłóciłam się z mężem, praktycznie ani ja, ani on nie spaliśmy całą noc, ale jak to uparciuchy - żadne się nie odezwało. Ciężko znoszę kłótnie, do tego przyszły dzisiaj wyniki konkursu, na którym mi zależało. Niestety nie zostałam laureatem. Rano czułam się zdołowana i już miałam w Internecie czytać o domowych lekarstwach na minidepresję. Ale....Na poniedziałkowe otarcie łez: DOSTAŁAM PRACĘ!!!!!!! MATKA POLKA wraca do biura! Co więcej, zwrócą mi koszty dojazdu!!!! Co więcej 2, to jest TA praca: między Kaufem, a Biedą, na rogu Tesco i Carrefoura, przed Żabką, po drugiej stronie Castoramy i Leroy Merlin.

PS. Żeby nie było tak kolorowo, już w maju wysyłają mnie na tydzień w delegację do Niemiec emotka   emotka  

Edit: PS2. Mąż się odobraził.

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6457380 poniedziałek, 29 stycznia 2018, 17:04:40
A ja się dziś cieszę, że zmobilizowałam się, ruszyłam 4 litery i pozałatwiałam sprawy, które sie za mną ciągnęły  spać nie dawały. Jaka ulga w głowie emotka

joan

Cytuj wiadomość#6457912 wtorek, 30 stycznia 2018, 22:55:01
Od mniej więcej drugiego kwartału 2017 banuję plastikowe reklamówki / siatki (i takież opakowania, o ile się da). Całe zakupy ładuję do siatek z materiału, a produkty luzem np. do woreczków na pranie. W związku z tym zostałam taką jakby lokalną dziwaczką i "Panią co nigdy nie chce plastikowej jednorazówki". Minęło kilka miesięcy i wprowadzono odgórne podwyżki cen dla większości plastikowych reklamówek.

Malkontenci mówili, że to nic nie da, bo cebulaki będą pakowały wielkie kosze zakupów do cienkich siateczek na warzywa. Że sprzedawcy plastikowego szmelcu już znaleźli dziurę w przepisach i produkować będą grubsze reklamówki; koleś od plastikowej unii czy czego podobnego przekonywał nawet, że to będzie hit, a zwierzęta nie będą połykały grubych reklamówek (ydiota do kwadratu).

Tymczasem styczeń dobiega końca, a ja przy kasach przeważnie widzę zmiany na lepsze. Nagle panie pakują wszystko do siatki wielorazowej. Nawet nastolatki się ogarnęły! W Biedrze widziałam dziś kolesia z niebieską siatką z tkaniny z napisem Decathlon. Świat wariował. A ja przypadkowo z wariatki stałam się przeciętną obywatelką. Wielka radość emotka

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6457948 środa, 31 stycznia 2018, 08:57:49
Wczoraj przygarnelismy psa. Cały dzień był w domu, ale na noc zaprowadzilismy go do babci (w domu dziecko, 2 koty, inny pies - nie chcieliśmy ich zostawiać samych z nowym, nieznajomym zwierzakiem). Późnym wieczorem mąż poszedł jeszcze do babci a psa nie ma - uciekł. Poszedł na miasto szukać, zadzwonił z informacją. Ubrałam się z myślą, że pójdę mu pomóc. Otwieram drzwi a tam Pimpuś. Uciekł babci i przybiegl do nas. No to już został.
PS. Noc spokojna, wszyscy się polubili emotka  

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6458098 środa, 31 stycznia 2018, 14:11:14
Może nie do końca jest to nagroda sensu stricto, ale byłam wczoraj rano u siebie koło pracy w aptece i zaniosłam Pani w woreczku foliowym monety jednogroszowe.Pani mnie wcale nie zbyła, przyjęła pakunek z uśmiechem na ustach, podziękowała i stwierdziła,że zostanie to przez pracownika apteki przeliczone i mogę się zgłosić jak skończę pracę.No i rzeczywiście czekało na mnie po kilku godzinach 8 zł i 62 grosze emotka Niby tak niewiele,ale cieszę się,że moje grosiki, trzymane w wygranym kubku z mleka się komuś na coś przydały i nie zostałam wyśmiana emotka

|< << < 303 304 305 306 307 308309 310 311 312 313 > >> >|