Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

|< << < 310 311 312 313 314 315316 317 318 319 320 > >> >|

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6483415 piątek, 20 kwietnia 2018, 10:46:43
Dziś cieszę się, że kilka dni temu oddałem swój szpik i podarowałem komuś szansę na drugie życie  emotka  

taalvikki

Cytuj wiadomość#6483426 piątek, 20 kwietnia 2018, 11:09:49
kreatia napisał(a):

cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pisanie "pod jury", w sposób mega "komercyjny", czyt. "dodajulubieniowy" nie ma związku z moralnością 

Przecież jest związek z moralnością - jednoznacznie negatywny emotka

ha! ekonomia jest niemoralna. zlikwidujmy gospodarkę, bo istnienie podmiotów uzależnione jest od przynoszenia zysków emotka  złe firmy. złe.

ale w gospodarce też są jakies zasady etyczne. bo np. za ludzkie mięso niektórzy by byli w stanie sporo zapłacic, ale jakoś nie można go nabyć w masarniach. podobnie z futrami - niby zysk i można, ale jakoś tego nie popieram, jak i spora grupa innych osób.

poza tym fakt, ze łatwo można zarobić na idiotach, nie znaczy, że nalezy to robić i że to jest fajne oraz przyjemne. owszem, mozna pisać tandetne romansidła, ale można tez próbować wpływać swoją twórczością na to, by gust ogólny jednak wspiął się na poziom wyżej.

więc... czy pisanie więc pod jury jest samo w sobie niemoralne? nie jest (bo w sumie jakieś obiektywnie wielkiej krzywdy wprost nie robi). ale jakiś tam związek z moralnością ma, bo różnie mozemy moralnie oceniać swoje czy czyjeś działania. w ogóle, według mnie, każde ludzkie działanie ma jakiś związek z moralnością ^^

tak, czy tak, zdecydowanie jest mi niemiło, gdy wygram cos jakimś żalosnym goownem, a miło, gdy jury nagrodzi kreatywną odpowiedź - nawet jeżeli to nie jest moja odpowiedź. ale cóż, taka tam idealistka trochę ze mnie.

-------------------------------------

a dziś cieszę się z tego, że wstałam o 9, a nie o 12 i że kurier właśnie dostarczył zapas żwiru dla kotów. o.
myla, cb656 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6483648 sobota, 21 kwietnia 2018, 11:57:06
Nie mam ostatnio czasu na forum i na konkursy. Ale tą refleksją postanowiłam się podzielić.

Youtube jakoś dziwnym trafem przeniósł mnie 9 lat wstecz. Całkiem przypadkiem odtworzył: "come on and save me I'm losing my touch...". I oto widzę siebie: zakompleksioną studentkę I roku Ekonomii na UEPie jadącą przepełnioną, stara, ogórkową 9 spod Starego Browaru na Dębiec. Widzę przed sobą ciemną przyszłość, bo o ile na zbliżającym się egzaminie z Makroekonomii znajdę w tych ch*le*nych przepływach międzygałęziowych bułkę, to z twarożkiem sobie nie poradzę. I z upływem kolejnych części piosenki widzę przekrój ostatniej dekady: kolejne miłości, podróży, imprezy, zrealizowane plany (nawet te najbardziej szalone) i myślę: kurczę, ale ja miałam fenomenalne życie. Jakie ja MAM cudowne życie! I jeśli to prawda, że sukces jest wynikiem podejmowania tych dobrych decyzji, to muszę powiedzieć, że świadomie lub trochę mniej, zawsze wybierałam właściwie.
To cudowne uczucie.

jagatu

Cytuj wiadomość#6483713 sobota, 21 kwietnia 2018, 18:38:04
cieszę się z warsztatów kulinarnych z Casillero del Diablo z Grzegorzem Łapanowskim - było SUPER!!!! - a tak bardzo nie chciało mi się jechać do stolicy

agakaz2

Cytuj wiadomość#6483717 sobota, 21 kwietnia 2018, 19:04:35
Cudownej pogody i tego że po dwóch latach wsiadlam na rower uff emotka

katarynka-199

Cytuj wiadomość#6485128 czwartek, 26 kwietnia 2018, 12:30:14
Dziś dostaliśmy informację z Urzędu Miasta o zakwalifikowaniu naszego Syna do przedszkola tuż obok bloku, do którego nie dostał się w pierwszym wyborze!

Radość największa! 
Czterolatek, który rozpocznie kolejny ważny etap w swoim życiu! 

Najlepsza wygrana w kończącym się miesiącu! Nie ważne, że w świecie konkursowym zaliczyłam wiele porażek. 
Wygrałam to o czym marzyłam Ja, Mąż i Nasz Syn!!  emotka

1mariusz

Cytuj wiadomość#6486057 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 21:51:29
Że po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!!Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...   Aż się zastanawiałam ,czy nie wpisać tego w MDW ?! emotka

1mariusz

Cytuj wiadomość#6486069 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:40:58
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!! Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...

Dziś cieszę się, że mieszkam w jakimś w miarę normalnym mieście, gdzie ta procedura przebiega zwykłym trybem i bez znajomości gotowy paszport dostaję do ręki w dwa tygodnie od złożenia wniosku, jeszcze z uprzejmym powiadomieniem przez telefon "Zapraszamy do odbioru, książeczka czeka, udało się skrócić cykl". emotka

Gdy zobaczyliśmy ten kłębiący się tłum pod drzwiami.Mąż z przerażeniem stwierdził:czasem nie graj o wyjazd do Rosji!!
Cebuś-powiem tak:ZAZDROSZCZĘ!!
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6486072 poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:45:57
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!! Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...

Dziś cieszę się, że mieszkam w jakimś w miarę normalnym mieście, gdzie ta procedura przebiega zwykłym trybem i bez znajomości gotowy paszport dostaję do ręki w dwa tygodnie od złożenia wniosku, jeszcze z uprzejmym powiadomieniem przez telefon "Zapraszamy do odbioru, książeczka czeka, udało się skrócić cykl". emotka

Kurcze ja jak swój wyrabiałam to bez kolejek, a odbiór po 9 dniach... Jak to mój kolega się śmieje, jedyny urząd w Polsce w którym wszystko idzie szybko i sprawnie emotka Takie miłe wspomnienie o Polsce po wyemigrowaniu emotka
cb656 0

radosna

Cytuj wiadomość#6486100 wtorek, 1 maja 2018, 08:24:06
Mało powiedziane, że się cieszę. Jestem taka radosna, ze jest maj i cudowna wiosna!
Niech maj trwa pół roku, a umrę ze szczęścia emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6486116 wtorek, 1 maja 2018, 11:24:15
cb656 napisał(a):

Cieszę się, że nadal mogę świętować Dzień Pracy, bo znalazłem na pawlaczu, po rozebraniu starej szafy, potrzebne akcesoria emotka Ech... czasy szkolne zaraz się przypomniały emotka i poczułem się znów młodo emotka

emotka precz z komuną emotka emotka emotka emotka
0 cb656

stamp2

Cytuj wiadomość#6486119 wtorek, 1 maja 2018, 11:34:56
cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Cieszę się, że nadal mogę świętować Dzień Pracy...

emotka precz z komuną emotka emotka emotka emotka

Gdzie widzisz komunę? emotka Święto Pracy jest uznawane w krajach kapitalistycznych.

w tym kole przyjaciół związku radziedzieckiego emotka emotka widze komune emotka emotka emotka
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6486121 wtorek, 1 maja 2018, 11:42:18
[quote=

cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cb656] Cieszę się, że nadal mogę świętować Dzień Pracy...

ja też się cieszę emotka
a "młode ludzie" mają widać skojarzenia "potoczne". Widać coś tam słyszeli o pochodach pierwszomajowych organizowamych dla ludu przez KC PZPR emotka

cb656 0

basiag

Cytuj wiadomość#6486124 wtorek, 1 maja 2018, 11:47:22
cb656 napisał(a):

basiag napisał(a):

ja też się cieszę emotka
a "młode ludzie" mają widać skojarzenia "potoczne". Widać coś tam słyszeli o pochodach pierwszomajowych organizowanych dla ludu przez KC PZPR

To się chyba nazywa zaślepienie czy jakoś tak emotka

raczej delikatnie mówiąc niedoinformowanie  emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6486126 wtorek, 1 maja 2018, 11:51:06
Niektórzy tylko 
basiag napisał(a):

[quote=

cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

[quote=stamp2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cb656] Cieszę się, że nadal mogę świętować Dzień Pracy...

ja też się cieszę emotka
a "młode ludzie" mają widać skojarzenia "potoczne". Widać coś tam słyszeli o pochodach pierwszomajowych organizowamych dla ludu przez KC PZPR emotka

Młode wiedzą, ze jutro jest dzień Polskiej flagi i prawdziwej radosci no i przede wszystkim 3 maja emotka emotka emotka

0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6486130 wtorek, 1 maja 2018, 12:03:19
stamp2 napisał(a):

Niektórzy tylko 

Młode wiedzą, ze jutro jest dzień Polskiej flagi i prawdziwej radosci no i przede wszystkim 3 maja emotka emotka emotka

jasne emotka  to my też wiemy emotka
nie ma się co boksować, lepiej świętować, a przy okazji doczytać toż uczymy się wszyscy całe życie emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6486132 wtorek, 1 maja 2018, 12:03:36
obiad trza gotować-powstańcie których dreczy głód... emotka emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6486222 środa, 2 maja 2018, 10:46:58
bruce napisał(a):

Magnolia zakończyła, już bzy i konwalie dookoła, lada moment ruszy wszystko pozostałe..., no i ta zieleń - niepowtarzalna! - uwielbiam maj!  emotka emotka

Jak się nie jest alergikiem  emotka  

Raduje podejscie pokolenia na emeryturze... Starszej pani, co sie nie przelewa, doradzilismy zakup w Lidlu margaryny - zwrot 12,99zl.
I Pani poszła, sama kupiła margaryne (dla gosci  emotka  ) oraz 3 kostki masła dla siebie, bo "chemią to truć się nie będzie"...  emotka  
A dziecku na kanapeczke MASEŁKO daje  emotka  naturalnle, od krowy...

Dobrze, ze zwrot nie chce opiniiiiiiiiii  emotka
bruce 0

stamp2

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6486349 środa, 2 maja 2018, 20:21:43
Dzis w Urzedzie Wojewodzkim Wroclawia stalam w kolejce do wyrobienia paszportu od 11.26 do 16.56! Nie wiem, czemu naiwnie myslalam, ze 2 maja to wszyscy pojada grzecznie na majowke i urzedy beda swiecic pustkami.

|< << < 310 311 312 313 314 315316 317 318 319 320 > >> >|