Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

Claudia77

Cytuj wiadomość#6701882 piątek, 8 maj 2020, 14:18:11
zostałam doceniona w pracy.)))

bruce

Cytuj wiadomość#6701883 piątek, 8 maj 2020, 14:35:00
ludzka_istota napisał(a):

Dziś cieszę się z tego, że udało mi się znaleźć dentystę, który mi pomógł (od dwóch dni nieprzerwany ból, zeżarte tony leków przeciwbólowych, brak snu). Sa jeszcze dobrzy ludzie. Jest nadzieja.
Swoją drogą- dlaczego ból zęba i inne tego typu rzeczy przytrafiają się właśnie w takich momentach- urlop, święta, pobyt za granicą, koronaizolacja...

emotka emotka emotka

Co do przytrafiania się - mam te same odczucia, zęby to wredne potwory.  emotka
0 0

forrrum

Cytuj wiadomość#6701911 piątek, 8 maj 2020, 16:48:27
bruce napisał(a):

zęby to wredne potwory.  emotka

Tak, tak, a wredne potwory to głównie zęby właśnie emotka
edit - no i jeszcze szpony emotka
P.S. Czasem też ogień z pyska emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6703564 poniedziałek, 18 maj 2020, 09:46:31
Cieszę się, że mój syn mieszkający na Filipinach przejrzał na oczy i sam z siebie stwierdził że corona to ściema. O dziwo w te stronę nawet jego dziewczyna się przechyliła, a mieszka w Chinach. Nie zawracają mi głowy straszeniem, zakładaniem maseczek itp. Od razu mówię że nie przejmuje się opiniami innych! Po prostu bardzo się cieszę! 

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6703654 poniedziałek, 18 maj 2020, 13:11:40
FBilona napisał(a):

Cieszę się, że mój syn mieszkający na Filipinach przejrzał na oczy i sam z siebie stwierdził że corona to ściema. O dziwo w te stronę nawet jego dziewczyna się przechyliła, a mieszka w Chinach. Nie zawracają mi głowy straszeniem, zakładaniem maseczek itp. Od razu mówię że nie przejmuje się opiniami innych! Po prostu bardzo się cieszę! 

Czy koronawirus to ściema, czy nie, cieszę się, że ten czas izolacji pozwolił mi otworzyć oczy na kilka spraw, ciągnących się za mną i pozwolił mi przepracować kilka tematów związanych z relacjami z moim rodzeństwem. Wnioski smutne, ale kamienie na sercu trochę lżejsze.

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6704062 środa, 20 maj 2020, 09:47:43
Dziś cieszę się z kartonów Warki - właśnie dotarły. Dokładnie z KARTONÓW nie z piwa... są świetne! już mam plan je okleić i postawić na szafie a w nich drobiazgi emotka  jeden w gorszym stanie ale da się go uratować emotka  Szkoda, że na tyle zgłoszeń tylko raz wygrałam - no ale i tak się MEGA cieszę! emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6704735 piątek, 22 maj 2020, 21:25:44
Ta torba z Żywca jest ogromna.Dawno się tak nie uśmiałam:)Ktoś dał zdjęcie ale nie było widać ,że to taka wielka torba.Spodziewałam się takiej normalnej eco siatki.Nawet mi mniej smutno ,że nawet jednej 30 zł zniżki nie trafiłam:P Bo czekam jeszcze na 2 takie torby.Z 30 kg ziemniaków się w niej zmieści bez jaj:)