Dziś nic nie wygrałem! To już było! (Strona 1607) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Dziś nic nie wygrałem! To już było!

|< << < 1602 1603 1604 1605 1606 16071608 1609 1610 1611 1612 > >> >|

stellasz

Cytuj wiadomość#6466804 piątek, 23 lutego 2018, 14:47:48
"łoł", ale porażka ostatnio. Brak słów emotka
0 0

zielona123

Cytuj wiadomość#6466815 piątek, 23 lutego 2018, 15:08:55
Ostatnio taka bieda, że aż się nie chce kupować produktów na kolejne zgloszenia. Loterie to absolutnie nie moja bajka, tyle zgłoszonych kauflandów i nic. A kolejne loterie tak kuszą nagrodami...
0 0

mamuska085

Cytuj wiadomość#6466824 piątek, 23 lutego 2018, 15:53:34
Kaufland emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6466827 piątek, 23 lutego 2018, 16:07:55
Ehh,  nawet w urodziny nic nie wygrałam  emotka  buu emotka
0 0

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6466841 piątek, 23 lutego 2018, 16:33:16
Tak ostatni raz wąteczku poproszę o jakąś fajną nagrodę a później dam Ci spokój emotka
0 0

rudawka

Cytuj wiadomość#6466881 piątek, 23 lutego 2018, 17:53:06
Wszsytlo na nie i jedno wielkie nic
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6466886 piątek, 23 lutego 2018, 18:22:55
Przyszłam się pożalić- w dalszym ciągu brak nagród i czasu. I w dalszym ciągu jest mi zimno emotka
0 0

blurb

Cytuj wiadomość#6466956 sobota, 24 lutego 2018, 09:53:00
Ja nie wiem, co jest ze mną nie tak... Koniec lutego już i ani jednej wygranej od 1 stycznia emotka
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6467024 sobota, 24 lutego 2018, 16:17:38
Kaufland Syoss  emotka
Gdzie moje słuchawki?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6467038 sobota, 24 lutego 2018, 16:55:17
andziulka21 napisał(a):

Ehh,  nawet w urodziny nic nie wygrałam  emotka  buu emotka

I ja miałam wczoraj urodziny bez nagród...  emotka

mamuska085

Cytuj wiadomość#6467040 sobota, 24 lutego 2018, 17:02:42
Luty nie jest dla mnie łaskawy emotka
0 0

infatne

Cytuj wiadomość#6467091 niedziela, 25 lutego 2018, 02:12:18
Kaufland przestan mnie olewac........
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6467116 niedziela, 25 lutego 2018, 11:14:38
W związku z polityką cięcia kosztów i nowym uchwalonym rodzinnie budżetem mąż namawia mnie do skończenia z konkursami promocyjnymi (i tak gram w zaledwie kilku). Wynegocjowałam jednak, że jeśli wygram coś fajnego/wartościowego*, to mogę czasem zagrać.
Wątku, proszę więc o jakąś fajną wygraną. 

Edit: * - w konkursach niepromocyjnych

rebelmen

Cytuj wiadomość#6467127 niedziela, 25 lutego 2018, 12:47:28
dwaburekoty napisał(a):

W związku z polityką cięcia kosztów i nowym uchwalonym rodzinnie budżetem mąż namawia mnie do skończenia z konkursami promocyjnymi (i tak gram w zaledwie kilku). Wynegocjowałam jednak, że jeśli wygram coś fajnego/wartościowego, to mogę czasem zagrać.
Wątku, proszę więc o jakąś fajną wygraną. 

Graj b.wybiorczo .

shineoff

Cytuj wiadomość#6467128 niedziela, 25 lutego 2018, 12:56:31
Czy ja dobrze rozumiem, że kupujecie zbędne rzeczy na konkursy promo? To się nie dziwię, że mąż się denerwuje- rozumiem kupić proszek do prania, czy pastę do zebów (nawet w zapasie, przecież takie rzeczy mogą stać i stać). Ale kupowcć 1000 opakowań raffaello czy innego paskudztwa, którego się później nie je, to głupota emotka

ps. A w temacie- u mnie jak nic nie było tak nic nie ma, ale w sumie to nie dziwne, bo pech to moje drugie imię emotka  
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6467129 niedziela, 25 lutego 2018, 13:04:20
shineoff napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że kupujecie zbędne rzeczy na konkursy promo? To się nie dziwię, że mąż się denerwuje- rozumiem kupić proszek do prania, czy pastę do zebów (nawet w zapasie, przecież takie rzeczy mogą stać i stać). Ale kupowcć 1000 opakowań raffaello czy innego paskudztwa, którego się później nie je, to głupota emotka

ps. A w temacie- u mnie jak nic nie było tak nic nie ma, ale w sumie to nie dziwne, bo pech to moje drugie imię emotka  

Głupota? Inność (od Twoich nawyków zakupowych) nazywasz głupotą? No ładnie  emotka  A ja bym powiedziała, że to INWESTYCJA  emotka  
Przecież to, że się nie potrzebuje danego produktu, nie znaczy, że się na nim śpi i patrzy aż się popsuje  emotka
Z takim produktem można zrobić tryliard pożytecznych rzeczy.

shineoff

Cytuj wiadomość#6467140 niedziela, 25 lutego 2018, 13:55:00
kreatia napisał(a):

shineoff napisał(a):

Głupota? Inność (od Twoich nawyków zakupowych) nazywasz głupotą? No ładnie  emotka  A ja bym powiedziała, że to INWESTYCJA  emotka  
Przecież to, że się nie potrzebuje danego produktu, nie znaczy, że się na nim śpi i patrzy aż się popsuje  emotka

Ale zbędny wydatek. Wiem, że np słodycze można rozdać ubogim dzieciakom. Chemię mozna również podarować biednym rodzinom, z pewnością się ucieszą. Ale już np napoje energetyzujące komu oddać? Przecież to jest niezdrowe jak nie wiem co!
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6467146 niedziela, 25 lutego 2018, 14:11:23
shineoff napisał(a):

zy ja dobrze rozumiem, że kupujecie zbędne rzeczy na konkursy promo?

Chodziło mi bardziej o to, że kupuję np. serek konkretnej firmy, bo akurat na niego jest konkurs, a nie serek drugiej firmy, do której jesteśmy przyzwyczajeni i który często jest tańszy.
Lub np. kupuję mrożoną herbatę w Żabce (a w żabce wiadomo, że ceny są wyższe), a nie w supermarketach, gdzie ceny są inne. 
To nie są zbędne rzeczy, tylko często droższe alternatywy. 
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6467148 niedziela, 25 lutego 2018, 14:41:22
shineoff napisał(a):

kreatia napisał(a):

shineoff napisał(a):

Ale zbędny wydatek. Wiem, że np słodycze można rozdać ubogim dzieciakom. Chemię mozna również podarować biednym rodzinom, z pewnością się ucieszą. Ale już np napoje energetyzujące komu oddać? Przecież to jest niezdrowe jak nie wiem co!

Mam w otoczeniu kilka osób, które lubią zaglądać mi do portfela. Komentować i zamartwiać się moimi wydatkami. Np. dlaczego kupuję czekoladę za 14 złotych... dla nich to realny problem, bo przecież można za 2 złote kupić, bo ta moja na pewno nie jest zdrowsza, a ja jestem głupia, że wierzę, że ona jest bez cukru i z lepszej jakości surowców... Mnie te ich uwagi nie dotykają, ale widzę, że oni na poważnie się tym przejmują. No umówmy się każdy ma swoje problemy, po co sobie cudze dokładać i o czyjś budżet zamartwiać? Nikt do nikogo po chleb nie zastuka (no chyba, że to jakaś bliska rodzina emotka ). Ale tak na serio, uważam, że nie powinno się nawet próbować zrozumieć cudzych wydatków. Każdy ma swoje priorytety. Jeden będzie ciułał grosz do grosza, a drugi żył chwilą. To taka skromna uwaga, żaden atak emotka  Lepiej się śpi, kiedy nie przejmuje się tak bardzo innymi. Wiadomo - każdy ma swój styl życia i nie będzie go zmieniał, bo my byśmy tak nie postąpili. A i my nie mamy się co zadręczać, że ktoś postępuje inaczej, chociażby ze swoimi wydatkami.

shineoff

Cytuj wiadomość#6467261 poniedziałek, 26 lutego 2018, 03:00:47
Niebieska_Laguna napisał(a):

shineoff napisał(a):

Mam w otoczeniu kilka osób, które lubią zaglądać mi do portfela. Komentować i zamartwiać się moimi wydatkami. Np. dlaczego kupuję czekoladę za 14 złotych... dla nich to realny problem, bo przecież można za 2 złote kupić, bo ta moja na pewno nie jest zdrowsza, a ja jestem głupia, że wierzę, że ona jest bez cukru i z lepszej jakości surowców... Mnie te ich uwagi nie dotykają, ale widzę, że oni na poważnie się tym przejmują. No umówmy się każdy ma swoje problemy, po co sobie cudze dokładać i o czyjś budżet zamartwiać? Nikt do nikogo po chleb nie zastuka (no chyba, że to jakaś bliska rodzina emotka ). Ale tak na serio, uważam, że nie powinno się nawet próbować zrozumieć cudzych wydatków. Każdy ma swoje priorytety. Jeden będzie ciułał grosz do grosza, a drugi żył chwilą. To taka skromna uwaga, żaden atak emotka  Lepiej się śpi, kiedy nie przejmuje się tak bardzo innymi. Wiadomo - każdy ma swój styl życia i nie będzie go zmieniał, bo my byśmy tak nie postąpili. A i my nie mamy się co zadręczać, że ktoś postępuje inaczej, chociażby ze swoimi wydatkami.

Ale ta osoba sama napisała, że ma kłopoty z budżetem emotka  Nie martwię się o cudze wydatki, wręcz uważam, że lepiej się żyje nie zaglądając innym do portfela (tak jak moi sąsiedzi, którzy ostatnio pytali czy nie mamy kłopotów finansowych, bo nie mamy firanek - ciężko było mi utrzymać powagę, ale rozumiem że dla takich starszych pań firanki to absolutny must have i do głowy im nie przyjdzie, że mogę ich po prostu nie chcieć  emotka ). Po prostu zastanawia mnie to wszystko, bo jak jest konkurs promo to kupuję jedynie rzeczy, których na serio potrzebuję, albo lubię, zjem itp. Jedyne co mnie zastanawiało to to, czy rzeczywiście ktoś kupuje np. 10000 batonów, albo 20 opakowań czekoladek. Już uzyskałam odpowiedź, spoko, dziękuję!  
0 0
|< << < 1602 1603 1604 1605 1606 16071608 1609 1610 1611 1612 > >> >|