Reklama na e-Konkursy.info

Dziś nic nie wygrałem! To już było!

kupila88

Cytuj wiadomość#6716449 piątek, 17 lipiec 2020, 15:21:32
No nic tak długo nic a tak liczyłam na kiore i tyle zgłoszeń i nic.....watku zadziałają proszę....
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6716451 piątek, 17 lipiec 2020, 15:22:51
kupila88 napisał(a):

No nic tak długo nic a tak liczyłam na kiore i tyle zgłoszeń i nic.....watku zadziałają proszę....

Spokojnie, na razie chyba tylko Xboxy poszły;) są jeszcze głośniki i książki;)
0 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6716453 piątek, 17 lipiec 2020, 15:25:29
Wąteczku zaczarowany zadziałaj...
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6716468 piątek, 17 lipiec 2020, 16:13:29
kiora 0-4  emotka
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6716472 piątek, 17 lipiec 2020, 16:19:14
Zero emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6716474 piątek, 17 lipiec 2020, 16:26:52
kiora️ znowu... tam to chyba nigdy nie wygram...
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6716475 piątek, 17 lipiec 2020, 16:28:16
Kurcze z miesiąca na miesiąc coraz gorzej emotka
I tylko wszędzie mi DZIĘKUJĄ za udział i nic z tego, od kreatywnych po Żywca, a jedyne co przychodzi na telefony to alerty RCB emotka
Kiora nawet książeczek emotka
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6716488 piątek, 17 lipiec 2020, 17:55:33
Kiora jestem zawiedziona:-(
0 0

elizam

Cytuj wiadomość#6716582 sobota, 18 lipiec 2020, 09:57:08
Już nie pamiętam, kiedy coś ostatnio wygrałam... Do tego kilka dni temu zakończyłam z przytupem związek, więc ogólnie jest bardzo kiepsko 
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6716585 sobota, 18 lipiec 2020, 10:29:03
O co chodzi z zozolami? emotka  Już chyba 8 zgłoszeń, a zależało mi tylko na kodzie do PS Store...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6716597 sobota, 18 lipiec 2020, 12:08:50
pink086 napisał(a):

ktoś się chwalił na jednym forum że rodzinnie wygrał kilka konsol... to jak tu wygrać gdy ktoś ma patent na tą agencję? Dobija mnie to że ktoś wcale tych konsol tyle nie potrzebuje a temu komu by się przydała jedna to ich nie wygra bo rysował z sercem a nie pod agencję...
0 luki28

bubba

Cytuj wiadomość#6716600 sobota, 18 lipiec 2020, 12:19:05
nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

ktoś się chwalił na jednym forum że rodzinnie wygrał kilka konsol... to jak tu wygrać gdy ktoś ma patent na tą agencję? Dobija mnie to że ktoś wcale tych konsol tyle nie potrzebuje a temu komu by się przydała jedna to ich nie wygra bo rysował z sercem a nie pod agencję...

Może nie trzeba wierzyć we wsztstko co ludzie piszą na forach. Klawiatura i papier przyjmą wszystko...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6716606 sobota, 18 lipiec 2020, 12:58:07
superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Moze ktos potrzebuje kase a nie konsole emotka  I tanio sprzedaje.
Ostatecznie zakup wody to nie taki wielki koszt.

tanio? nie spotkałam się z "tanimi" konsolami... Ludzie te wszelkie drogie wygrane sprzedają prawie w cenach sklepowych.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6716608 sobota, 18 lipiec 2020, 13:06:23
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

tanio? nie spotkałam się z "tanimi" konsolami... Ludzie te wszelkie drogie wygrane sprzedają prawie w cenach sklepowych.

Rozumie flustracje, ale podobno prawdziwy konkursowicz gra dla wygranych, ktore sprzedaje... bo ile jedna osoba sluchawek, glosnikow, pralek, hulajnog czy koszulek potrzebuje emotka
Ludzie inwestuja czas, talent i zlotowki. Jesli jednym czy 5ma zgloszeniami nie da rady, to nastepnym razem moze 10-15? Konkursy to przeciez loteria, bo nie wiesz co jury lubi emotka  
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6716610 sobota, 18 lipiec 2020, 13:08:47
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Też kiedy sama szukam jakiegoś sprzętu, to wszędzie wysokie ceny. Ale ja jak sprzedawałam wygraną elektronikę (raz, niestety pilnie potrzebowałam gotówki, a stary sprzęt jeszcze dobrze służył) to dałam znacznie niższą cenę, a i tak kupujący robili niezłe problemy z gwarancjami... emotka . A co do wygrywania... Chyba tak to już wygląda, ja wysyłam zwykle jedno zgłoszenie i tak, tym bardziej korzystam tylko ze swojego numeru telefonu, ale jak jest taka opcja i nie jest to zabronione, to trudno cokolwiek zarzucić osobom, które wygrywają kilka razy na męża, babcię, siostrę itp. 
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6716611 sobota, 18 lipiec 2020, 13:10:27
nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Nie obraź się, ale piszesz tak jakbyś była na forum od wczoraj. Nagrody za pracę "z sercem" serio? Gramy żeby wygrać, najczęściej potem sprzedać i dobrze o tym wiesz.
luki28 0

kermit

Cytuj wiadomość#6716632 sobota, 18 lipiec 2020, 16:08:30
nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Nie obraź się, ale piszesz tak jakbyś była na forum od wczoraj. Nagrody za pracę "z sercem" serio? Gramy żeby wygrać, najczęściej potem sprzedać i dobrze o tym wiesz.

ja tak nie robię, gram po to aby mieć i używać a nie żeby handlować. Ale doskonale wiem że takich jak ja jest coraz mniej i ludzie grają głównie po to aby sprzedawać.

A ja tak robię i ważne żeby pamiętać że świat nie jest czarno-biały. Ja każdą pozyskaną złotówkę przeznaczam na kosztowne leczenie. Ktoś inny na życie, na załatanie budżetowej dziury, spłatę kredytu, utrzymanie dziecka na studiach czy babci w domu opieki. I każdy z nas wkłada w swoje zgłoszenia serce bo te pieniądze są nam zwyczajnie potrzebne.

happybee

Cytuj wiadomość#6716637 sobota, 18 lipiec 2020, 16:42:37
zero w kreatywnych i loteriach... to jakieś zło  emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6716701 niedziela, 19 lipiec 2020, 10:31:25
nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

ja tak nie robię, gram po to aby mieć i używać a nie żeby handlować. Ale doskonale wiem że takich jak ja jest coraz mniej i ludzie grają głównie po to aby sprzedawać.

A ja tak robię i ważne żeby pamiętać że świat nie jest czarno-biały. Ja każdą pozyskaną złotówkę przeznaczam na kosztowne leczenie. Ktoś inny na życie, na załatanie budżetowej dziury, spłatę kredytu, utrzymanie dziecka na studiach czy babci w domu opieki. I każdy z nas wkłada w swoje zgłoszenia serce bo te pieniądze są nam zwyczajnie potrzebne.

Gdyby tak było jak piszesz to ludzie nie sprzedawali by wygranych rzeczy za takie straszne ceny. Kilka razy miałam ochotę odkupić wygrane nagrody ale ich cena była anty-okazyjna bo "w regulaminie wartość 1350 zł" to "mniej niż za 900 zł nie sprzedam" mimo iż to samo tylko nie z wygranej można kupić za 600 zł w sklepach internetowych... Nie wiem czy tak każdy wkłada serce, raczej Ci co potrafią coś fajnego stworzyć to to robią i grają na pół rodziny bo w sumie czemu nie...  Wiadomo, kasa każdemu potrzebna ale kiedyś konkursy to była po prostu zabawa a teraz to już jest wyścig szczurów i po plagiatach do celu...

Moim zdaniem to wina agencji,że nie zastrzegają(czasem jednak to robią), że np. jedna osoba i osoby z jednego gospodarstwa domowego mogą zdobyć tylko jedną nagrodę- ukróciłoby to granie o produkty na ,,handel".I być może zwykły konsument , który kupi jeden produkt konkursowy,jakiś  jeden zestaw promocyjny-  miałby szanse na wygraną.Ja wyznaję zasadę,że jeśli dana nagroda mi się nie przyda albo komuś z rodziny -to nie gram.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6716719 niedziela, 19 lipiec 2020, 12:30:49
nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Gdyby tak było jak piszesz to ludzie nie sprzedawali by wygranych rzeczy za takie straszne ceny. Kilka razy miałam ochotę odkupić wygrane nagrody ale ich cena była anty-okazyjna bo "w regulaminie wartość 1350 zł" to "mniej niż za 900 zł nie sprzedam" mimo iż to samo tylko nie z wygranej można kupić za 600 zł w sklepach internetowych... Nie wiem czy tak każdy wkłada serce, raczej Ci co potrafią coś fajnego stworzyć to to robią i grają na pół rodziny bo w sumie czemu nie...  Wiadomo, kasa każdemu potrzebna ale kiedyś konkursy to była po prostu zabawa a teraz to już jest wyścig szczurów i po plagiatach do celu...

No trochę się chyba zagalopowałaś. Jaki to ma związek z plagiatami? Uwierz - Ci którzy dużo wygrywają w kreatywnych dalecy są od tego. Sami są w stanie stworzyć dobrą pracę i dlatego wygrywają. Co do cen to też się nie zgodzę - gdyby tak było to nikt by w życiu nie sprzedał żadnej nagrody. Wycenia się na zasadzie - najniższa cena w necie + dodatkowy upust, bo  nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi rzeczy (najczęściej bez gwarancji) jeśli taniej lub za tą samą cenę może kupić w sklepie.