Reklama na e-Konkursy.info

Jogobella

|< << < 112 113 114 115 116 117118 119 120 121 122 > >|

Gość

Cytuj wiadomość#6361313 poniedziałek, 29 maja 2017, 18:55:35
A teledysk disco polo? A dzieci umazane? masakra
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6361319 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:29:22
asantesana napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

asantesana napisał(a):

Możecie podać link do wyników? Nie wchodzi mi strona.

Nie wchodź... Albo wejdź - humor Ci sie poprawi, że Twoje prace były za dobre na nagrodę.
https://konkursjogobella.pl/

Nie, nie poprawił mi się emotka  Było mi przykro, ze truskawka nie wygrała, ale teraz jest mi tylko gorzej emotka
I żal mi autora filmiku z plasteliną.

widocznie reprezentowała za wysoki poziom emotka  
z całym szacunkiem dla laureatów galeria jest szokująco słaba

kermit

Cytuj wiadomość#6361324 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:41:32
apoccalipsa napisał(a):

asantesana napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

asantesana napisał(a):

Możecie podać link do wyników? Nie wchodzi mi strona.

Nie wchodź... Albo wejdź - humor Ci sie poprawi, że Twoje prace były za dobre na nagrodę.
https://konkursjogobella.pl/

Nie, nie poprawił mi się emotka  Było mi przykro, ze truskawka nie wygrała, ale teraz jest mi tylko gorzej emotka
I żal mi autora filmiku z plasteliną.

widocznie reprezentowała za wysoki poziom emotka  
z całym szacunkiem dla laureatów galeria jest szokująco słaba

Zgadzam się, aż za pierwszym razem myślałam, że coś źle kliknęłam i jest to po prostu jakaś strona z wyników II stopnia. Nie ogarniam...

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361325 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:44:30
lubiemakaron napisał(a):

Nie oglądałam wszystkich wygranych filmików, nie czytałam życzeń bo zwyczajnie mi się nie chce. Cieszę się że wygrałam, zwłaszcza że tylko jedną kartę wygrałam na to samo zresztą zdjęcie.  A moje dzieci przedstawiają Superbohaterow Jogobelli i wcale nie są moim zdaniem umazane, mają tylko "wąsy" z jogurtów za którymi przepadają.. gratuluję pozostałym wyróżnionym sztabkami zwycięzcom  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6361327 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:53:22
bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Nie oglądałam wszystkich wygranych filmików, nie czytałam życzeń bo zwyczajnie mi się nie chce. Cieszę się że wygrałam, zwłaszcza że tylko jedną kartę wygrałam na to samo zresztą zdjęcie.  A moje dzieci przedstawiają Superbohaterow Jogobelli i wcale nie są moim zdaniem umazane, mają tylko "wąsy" z jogurtów za którymi przepadają.. gratuluję pozostałym wyróżnionym sztabkami zwycięzcom  emotka

na prawdę uważasz że Twoje zdjęcie zasługują na sztabkę? Zdjęcie słabych lotów... wykorzystywanie dzieci w Pani zdhjęciach konkursowych to norma... a tutaj to nawet życzeń nie ma... 

bethan

Cytuj wiadomość#6361328 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:54:40
bamfarfe22 napisał(a):

A moje dzieci przedstawiają Superbohaterow Jogobelli

No ale właśnie... To nie są życzenia. Wiem, wiem (i nawet rozumiem), że kreatywność niczym nieograniczona. No ale żeby komisja nagradzała prace nie na temat, to już jest d z i w n e.
1 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361329 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:56:42
FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

na prawdę uważasz że Twoje zdjęcie zasługują na sztabkę? Zdjęcie słabych lotów... wykorzystywanie dzieci w Pani zdhjęciach konkursowych to norma... a tutaj to nawet życzeń nie ma... 

Nie wykorzystuję dzieci, chętnie biorą udział w moich pomysłach. A jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to proszę daruj sobie komentowanie  emotka
0 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361330 poniedziałek, 29 maja 2017, 19:59:04
bethan napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

A moje dzieci przedstawiają Superbohaterow Jogobelli

No ale właśnie... To nie są życzenia. Wiem, wiem (i nawet rozumiem), że kreatywność niczym nieograniczona. No ale żeby komisja nagradzała prace nie na temat, to już jest d z i w n e.

A ja uważam że na tym zdjęciu moje dzieci " czegoś" jednak Jogobelli życzą, i tak to są moim zdaniem życzenia przedstawione za pomocą zdjęcia  emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6361331 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:01:07
bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Też bym się na Twoim miejscu cieszyła wygraną, to  zrozumiałe. To naturalne, że Tobie Twoje dzieci zawsze będą się podobać, czy są umazane, czy mają wąsy, czy maja na oczach wieczka od jogurtów czy cokolwiek innego. Jesteś mamą, kochasz je  i to jest piękne. Jury z jakiś powodów nagrodziło to zdjęcie, jednak z całym szacunkiem, nie mam pojęcia dlaczego?
I nawet mi nie chodzi o krytykowane "wykorzystywanie dzieci". Mi np. zdjęcie pani Anioła z córeczką bardzo się podoba. Widzę, że zarzuca jej się z kolei powtarzalność, ale kobieta jest śliczna, córeczka urocza i zdjęcie bardzo pozytywne.

Gość

Cytuj wiadomość#6361333 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:02:32
bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Nie wykorzystuję dzieci, chętnie biorą udział w moich pomysłach. A jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to proszę daruj sobie komentowanie  emotka

Mam inne zdanie. Jedno ze slabszych zdjec... dzieci sa przstraszone a nie zadowolone. Dla mnie slabe zdjecie. Badzmy szczerzy. Dzieci dla Ciebie zawsze beda wyjatkowe ale to zdjecie nie jest jakos kreatywne. Dla mnie sto lat to nie zyczenia

joan

Cytuj wiadomość#6361334 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:06:13
Po co ja wchodziłam w galerię laureatów emotka
Półtorej pracy mi się podoba, ale gdzież baba w kartonie, skoro na podium znalazły się nawet rymy wyklęczane w czasie pielgrzymki na Częstochowę. Takie standardowe wyniki przy huśtawce hormonalnej w jury. No bez szału.

wrrrryyy

Cytuj wiadomość#6361335 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:09:10
joan napisał(a):

Półtorej pracy mi się podoba, ale gdzież baba w kartonie, skoro na podium znalazły się nawet rymy wyklęczane w czasie pielgrzymki na Częstochowę. Takie standardowe wyniki przy huśtawce hormonalnej w jury. No bez szału.

Tez pomyslałem, że pani w kartonie świetnie pasowała by do tej galerii. Przegapiła taką okazje emotka

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361338 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:11:47
FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Mam inne zdanie. Jedno ze slabszych zdjec... dzieci sa przstraszone a nie zadowolone. Dla mnie slabe zdjecie. Badzmy szczerzy. Dzieci dla Ciebie zawsze beda wyjatkowe ale to zdjecie noe jest jakos kreatywne. Dla mnie sro lat to nie zyczenia

Jak już nauczysz się czytać to możemy polemizować  emotka  bo ja tam życzeń Stu lat jednak nie widzę (aż musiałam spojrzeć bo myślałam że mi się zdjęcia pomyliły) tak czy siak Twoją opinię przyjmuję na przysłowiową "klatę" 
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6361339 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:12:43
wrrrryyy napisał(a):

joan napisał(a):

Tez pomyslałem, że pani w kartonie świetnie pasowała by do tej galerii. Przegapiła taką okazje emotka

Hmmm ,a tam przy zgłoszeniu nie trzeba było zaznaczyć "nie jestem robotem", bo może chciała się zgłosić, ale nie przeszła captcha emotka

niewyspanamama

Cytuj wiadomość#6361340 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:13:17
bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Julita z całym szacunkiem ale Ty i twój mąż Marek w kazdym z konkursów robicie niemalże identyczne zdjęcia...To nie jest kreatywność tylko pójście na łatwiznę.Ja rozmię że Twoje dzieci będą Ci się podbac niezaleznie od tego czy są umazane jogurtem czy nie, to wkońcu Twoje dzieci i to jest zrozumiałe ale... jak dla mnie jury nie popisało się zupełnie.To miały być kreatywne życzenia! Podkreslam ŻYCZENIA a co kreatywnego jest w tekście SUPER SMAKÓW? tylko i wyłącznie w tym bo innych życzeń na zdjęciu nie widzę...oświeć mnie.Osoby które robiły napeawde rewelacyjne prace zostały pominięte.Nie mogłabym przyrównać nawet Twojej pracy do np.pracy z plasteliną z owocami gdzie ktoś wpadł na mega pomysł, poświęcił dużo czasu.Praca mega czaso i pracochłonna a w Twoim przypadku niestety ewidentnie praca na max godzinę.Jesteś przykładem jak "na farcie można wygrać sporą kasę bo inaczej tego nazwać się nie da.Z kreatywnością nie ma to nic wspólnego emotka  Myśl sobie co chcesz,wiadome że masz komentarz każdego teraz gdzieś mając "zaraz kasę" na koncie ale takie są realia,że jury spało jak wybierało.Pozdrawiam
0 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361342 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:21:32
niewyspanamama napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Julita z całym szacunkiem ale Ty i twój mąż Marek w kazdym z konkursów robicie niemalże identyczne zdjęcia...To nie jest kreatywność tylko pójście na łatwiznę.Ja rozmię że Twoje dzieci będą Ci się podbac niezaleznie od tego czy są umazane jogurtem czy nie, to wkońcu Twoje dzieci i to jest zrozumiałe ale... jak dla mnie jury nie popisało się zupełnie.To miały być kreatywne życzenia! Podkreslam ŻYCZENIA a co kreatywnego jest w tekście SUPER SMAKÓW? tylko i wyłącznie w tym bo innych życzeń na zdjęciu nie widzę...oświeć mnie.Osoby które robiły napeawde rewelacyjne prace zostały pominięte.Nie mogłabym przyrównać nawet Twojej pracy do np.pracy z plasteliną z owocami gdzie ktoś wpadł na mega pomysł, poświęcił dużo czasu.Praca mega czaso i pracochłonna a w Twoim przypadku niestety ewidentnie praca na max godzinę.Jesteś przykładem jak "na farcie można wygrać sporą kasę bo inaczej tego nazwać się nie da.Z kreatywnością nie ma to nic wspólnego emotka  Myśl sobie co chcesz,wiadome że masz komentarz każdego teraz gdzieś mając "zaraz kasę" na koncie ale takie są realia,że jury spało jak wybierało.Pozdrawiam

Każda opinia większości tutejszych forumowiczów, rozgoryczonych wynikami, jogobelli, sprawiła właśnie że odczulam jeszcze większą satysfakcję z tej wygranej... pozdrawiam, milego wieczoru  emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6361343 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:22:30
bamfarfe22 napisał(a):

rozgoryczonych wynikami, jogobelli

Nie każdy grał, za to każdy ma prawo oceniać emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6361344 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:27:40
może teraz była inna komisja, bo jak chcą to potrafią nagrodzić świetne prace  emotka  ale żeby plastelinkom nie dać sztabki? emotka  podoba mi się wywiad z pacynką  emotka super, od początku obstawiałam  emotka  i puzzle też mi się podobały emotka   
0 0

nutshell314

Cytuj wiadomość#6361345 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:27:57
FBmarek6 napisał(a):

Wyniki porażka. Jedyna praca która zasługuje na nagrodę to filmik Weroniki... A ta dwójka dzieci ubrudzonych? Co jest w tym kreatywnego? Nagroda bo dzieci? Pani Kasia ciągle te same pomysły... zero kreatywności ale jak widać córka czyni cuda. Nie wspomnę już o tym mężczyźnie co rapuje i tych maskotek z życia gwiazd. Gdzie jury miało oczy? Bardzo się cieszę że nie grałem bo tylko bym się wkurzył. Już dawno tak nisko jury nie upadło aby nagrodzić prace na poziomie przedszkolaka...

Dokładnie. Powinni uzasadnić dlaczego akurat te prace wygrały.. .  LOL
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6361346 poniedziałek, 29 maja 2017, 20:28:35
bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Mam inne zdanie. Jedno ze slabszych zdjec... dzieci sa przstraszone a nie zadowolone. Dla mnie slabe zdjecie. Badzmy szczerzy. Dzieci dla Ciebie zawsze beda wyjatkowe ale to zdjecie noe jest jakos kreatywne. Dla mnie sro lat to nie zyczenia

Jak już nauczysz się czytać to możemy polemizować  emotka  bo ja tam życzeń Stu lat jednak nie widzę (aż musiałam spojrzeć bo myślałam że mi się zdjęcia pomyliły) tak czy siak Twoją opinię przyjmuję na przysłowiową "klatę" 

Czy Wy wszyscy myślicie,że oni (tzw "żiri") siedzieli i oglądali prace i debatowali nad nimi? Ja już po 1 etapie wiedziałam,że to nie konkurs a loteria. Ich tłumaczenie o kreatywności,gdzie wygrywa gościu z czymś na głowie,bez żadnych życzeń, zdecydowanie zniechęciło mnie do brania udziału w tej szopce.
0 moura

|< << < 112 113 114 115 116 117118 119 120 121 122 > >|