Reklama na e-Konkursy.info

Jogobella

|< << < 114 115 116 117 118 119120 121 122 123 124 > >|

kermit

Cytuj wiadomość#6361380 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:07:52
anneks1 napisał(a):

Ale pani Monik P. nic nie wygrała emotka emotka

Patrząc na to co zostało nagrodzone to z pewnością jej prace były o niebo lepsze i na pewno o wiele bardziej zasługiwały na sztabki.

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6361386 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:16:35
bamfarfe22 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

A teledysk disco polo? A dzieci umazane? masakra

Nie oglądałam wszystkich wygranych filmików, nie czytałam życzeń bo zwyczajnie mi się nie chce. Cieszę się że wygrałam, zwłaszcza że tylko jedną kartę wygrałam na to samo zresztą zdjęcie.  A moje dzieci przedstawiają Superbohaterow Jogobelli i wcale nie są moim zdaniem umazane, mają tylko "wąsy" z jogurtów za którymi przepadają.. gratuluję pozostałym wyróżnionym sztabkami zwycięzcom  emotka

na prawdę uważasz że Twoje zdjęcie zasługują na sztabkę? Zdjęcie słabych lotów... wykorzystywanie dzieci w Pani zdhjęciach konkursowych to norma... a tutaj to nawet życzeń nie ma... 

Nie wykorzystuję dzieci, chętnie biorą udział w moich pomysłach. A jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to proszę daruj sobie komentowanie  emotka

Mam inne zdanie. Jedno ze slabszych zdjec... dzieci sa przstraszone a nie zadowolone. Dla mnie slabe zdjecie. Badzmy szczerzy. Dzieci dla Ciebie zawsze beda wyjatkowe ale to zdjecie noe jest jakos kreatywne. Dla mnie sro lat to nie zyczenia

Jak już nauczysz się czytać to możemy polemizować  emotka  bo ja tam życzeń Stu lat jednak nie widzę (aż musiałam spojrzeć bo myślałam że mi się zdjęcia pomyliły) tak czy siak Twoją opinię przyjmuję na przysłowiową "klatę" 

bamfarfe22
- tak z ciekawosci, dlaczego sobie nie zrobiłaś takiego zdjęcia - czyli wieczka na oczy, "wąsy" z jogurtu, superkoszulka? Dlaczego na zdjęciu nie widzę Ciebie w ośmieszającym wdzianku, powiedzmy małżonka, tylko dzieci, które dla mamy zrobią wszystko?

Skąd myśl że i moich zdjęć w tym konkursie nie było? Mąż akurat kilka kart wygrał emotka

teraz to już sama sobie zaprzeczasz emotka  Twoja wypowiedź----> "Nie oglądałam wszystkich wygranych filmików, nie czytałam życzeń bo zwyczajnie mi się nie chce. Cieszę się że wygrałam, zwłaszcza że tylko jedną kartę wygrałam na to samo zresztą zdjęcie." 

No jakby nie było to JA = jedna osoba , a moj maz nie jest mną.  I tak wygralam raz a wrzuciłam kilka zgloszen o tym zapomniałam napisać... kłaniam się...

Spowiadac nikomu sie nie musisz , sama pracujesz na swój sukces emotka  
Jednak trzeba przyznać "loteryjne jury"Cie lubi, Belvita i Alpy , Jogobella i Sztabka,Bolsius i jedna z głównych itp. osobiście żadna z Twoich prac mnie nie zachwyciła ale mnie nie musi emotka  ważne że jury się "spodobała".

anneks1

Cytuj wiadomość#6361390 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:22:10
kermit napisał(a):

anneks1 napisał(a):

Ale pani Monik P. nic nie wygrała emotka emotka

Patrząc na to co zostało nagrodzone to z pewnością jej prace były o niebo lepsze i na pewno o wiele bardziej zasługiwały na sztabki.

Ale ja naprawdę jestem rozczarowana, włożyła tyle pracy, pomysłów. Jej prace z wygranymi to arcydzieła sztuki.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6361391 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:22:33
giulietta napisał(a):

ten nagrodzony filmik z plasteliny też świetny  emotka  nie widziałam go wcześniej, a co do pani od puzzli chyba nie wiem o co chodzi... 

Zawsze dodaje charakterystyczne zdjęcia tego typu:
https://tofflairs...bd28944a4c89b311a4a2
Swoją drogą w konkursach dodają zdjęcie twarzy nazywa się jeszcze "Adrian" i "Krystyna"  emotka
Ale puzzli w jej wykonaniu chyba wcześniej nie widziałam emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6361395 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:26:42
kinzao napisał(a):

(...) jury pokazało tym jak bardzo jest niekompetentne. (...)

Nie znasz się - nie jesteś madkom! emotka

Swoją drogą: mam nadzieję, że w końcu zwiększy się w agencjach ilość zatrudnionych mężczyzn, żeby nie trzeba było w każdą pracę wciskać wątku dziecięcego emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6361400 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:37:11
joan napisał(a):

kinzao napisał(a):

(...) jury pokazało tym jak bardzo jest niekompetentne. (...)

Nie znasz się - nie jesteś madkom! emotka

Swoją drogą: mam nadzieję, że w końcu zwiększy się w agencjach ilość zatrudnionych mężczyzn, żeby nie trzeba było w każdą pracę wciskać wątku dziecięcego emotka

Co Ty kochana ja już szkicuje projekty i szykuję mojemu dziecku stroje, dajcie mi jeszcze chwilkę emotka
ps. zapraszam na kawę, pożyczę Ci też dziecko do fotki emotka
A tak serio, to pewnie wyślę focie na konkurs, ale tam gdzie będzie on dotyczył dzieci emotka co do sztabek dużo szczęścia niektórzy mieli, ale tak jest w wielu konkursach np: mój mąż kiedyś zgarnął główną gorszym zgłoszeniem od mojego, ja wtedy nic nie wygrałam emotka szczęście chłop miał..
bruce 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361401 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:38:38
LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Nie oglądałam wszystkich wygranych filmików, nie czytałam życzeń bo zwyczajnie mi się nie chce. Cieszę się że wygrałam, zwłaszcza że tylko jedną kartę wygrałam na to samo zresztą zdjęcie.  A moje dzieci przedstawiają Superbohaterow Jogobelli i wcale nie są moim zdaniem umazane, mają tylko "wąsy" z jogurtów za którymi przepadają.. gratuluję pozostałym wyróżnionym sztabkami zwycięzcom  emotka

na prawdę uważasz że Twoje zdjęcie zasługują na sztabkę? Zdjęcie słabych lotów... wykorzystywanie dzieci w Pani zdhjęciach konkursowych to norma... a tutaj to nawet życzeń nie ma... 

Nie wykorzystuję dzieci, chętnie biorą udział w moich pomysłach. A jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to proszę daruj sobie komentowanie  emotka

Mam inne zdanie. Jedno ze slabszych zdjec... dzieci sa przstraszone a nie zadowolone. Dla mnie slabe zdjecie. Badzmy szczerzy. Dzieci dla Ciebie zawsze beda wyjatkowe ale to zdjecie noe jest jakos kreatywne. Dla mnie sro lat to nie zyczenia

Jak już nauczysz się czytać to możemy polemizować  emotka  bo ja tam życzeń Stu lat jednak nie widzę (aż musiałam spojrzeć bo myślałam że mi się zdjęcia pomyliły) tak czy siak Twoją opinię przyjmuję na przysłowiową "klatę" 

bamfarfe22
- tak z ciekawosci, dlaczego sobie nie zrobiłaś takiego zdjęcia - czyli wieczka na oczy, "wąsy" z jogurtu, superkoszulka? Dlaczego na zdjęciu nie widzę Ciebie w ośmieszającym wdzianku, powiedzmy małżonka, tylko dzieci, które dla mamy zrobią wszystko?

Skąd myśl że i moich zdjęć w tym konkursie nie było? Mąż akurat kilka kart wygrał emotka

teraz to już sama sobie zaprzeczasz emotka  Twoja wypowiedź----> "Nie oglądałam wszystkich wygranych filmików, nie czytałam życzeń bo zwyczajnie mi się nie chce. Cieszę się że wygrałam, zwłaszcza że tylko jedną kartę wygrałam na to samo zresztą zdjęcie." 

No jakby nie było to JA = jedna osoba , a moj maz nie jest mną.  I tak wygralam raz a wrzuciłam kilka zgloszen o tym zapomniałam napisać... kłaniam się...

Jednak trzeba przyznać "loteryjne jury"Cie lubi, Belvita i Alpy , Jogobella i Sztabka,Bolsius i jedna z głównych itp. osobiście żadna z Twoich prac mnie nie zachwyciła ale mnie nie musi emotka  ważne że jury się "spodobała".

O widzisz szkoda że Kauflandu z konkursem na 200 sklep nie wymienilas, Disneyland tam wygrałam, a nie sorry galerii tam nie było, to skąd mogłaś wiedzieć ale Spoko, miło być rozpoznawalną, bo ja np. Nie potrafię wymienić żadnej Twojej nagrody...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6361406 poniedziałek, 29 maja 2017, 21:44:29
Mysia napisał(a):

Co Ty kochana ja już szkicuje projekty i szykuję mojemu dziecku stroje, dajcie mi jeszcze chwilkę emotka
ps. zapraszam na kawę, pożyczę Ci też dziecko do fotki emotka
A tak serio, to pewnie wyślę focie na konkurs, ale tam gdzie będzie on dotyczył dzieci emotka co do sztabek dużo szczęścia niektórzy mieli, ale tak jest w wielu konkursach np: mój mąż kiedyś zgarnął główną gorszym zgłoszeniem od mojego, ja wtedy nic nie wygrałam emotka szczęście chłop miał..

Nie biorę udziału w konkursach, gdzie zamieszcza się fotki dzieci. A przynajmniej nie wiem, że biorę emotka

Mój facet tak raz na rok bierze udział w jakimś konku, ale każdorazowo ja stwierdzam, że na bank nie wygra, bo mu np. na fotce koszula z gaci wystaje i... wygrywa. Nie ma sprawiedliwości na świecie! emotka

joasia20

Cytuj wiadomość#6361420 poniedziałek, 29 maja 2017, 22:12:11
Mnie najbardziej zaszokowało zdjecie wygranych dzieci w masakch.. każdy pisze dzieci i dzieci w konkursy wrzucacie.. ja pierwszy raz wrzuciłam zdciecie swoich dzieciaków w konkurs i jest mi smutno wytlumactyc takiemu 3 lątkowi. Ze nie wygrał nawet karty, a maluszek dopiero 3.5 mc jeszcze nic nie rozumie to najgorsze emotka  
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6361423 poniedziałek, 29 maja 2017, 22:13:41
joasia20 napisał(a):

maluszek dopiero 3.5 mc jeszcze nic nie rozumie to najgorsze

Odwrotnie! Całe szczęście, że nic nie rozumie.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6361432 poniedziałek, 29 maja 2017, 22:22:41
FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

Twoj maz wygral. Mama tez wygrala ale tylko dzieci ubralas w wieczka i ubrudzilas jogurtem. Czemu Ty nie wykapalas sie w jogurcie?  Czemu maz nie ma wasow z jogurtu? Odpowiadasz tylko na wygodne pytania

Czy to spowiedź? Może miałam śmieszne wdzianko? Jesteś pewien że obejrzales całą galerie? A moja mama w tym konkursie nie grała...

Nie spowiedz ale galeria jest jawna. To pokaz siebie jako jogobohaterke . Ale nie pokazesz bo Ciebie nie ma na zdjeciach. Lepiej wykorzustac dzieci

Ale coś Ty jej się tak uczepił! To nie Twoje dzieci są na tej fotce "wykorzystywane". Do pewnego etapu w życiu dziecka, to rodzice decydują czy upubliczniają wizerunek dziecka w Internecie i w jakiej to się odbywa formie.I to ci właśnie RODZICE potem będą ewentualnie się tłumaczyć przed swoimi dziećmi, gdy te za jakiś czas będą obiektem kpin ze strony rówieśników.Osobiście czułabym się zażenowana i zniesmaczona, gdyby ktoś w galerii umieścił nagie zdjęcie pociechy i na dodatek ta fotka by cokolwiek wygrała.Powiem tak- sama bym pewnie lepszych prac na ten konkurs nie wykonała  i nie zrobiłam tego, skoro nawet karty nie wygrałam.Ale skoro szanowne jury podjęło taką a nie inną decyzję, nagradzając te konkretne prace, to tak widocznie musiało być i trzeba się z tym pogodzić.Widocznie w niektórych, a może i we wszystkich nagrodzonych sztabkami pracach, zamysłem jury konkursowego było nagrodzić swojski lud, a nie znój i trud!
0 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6361440 poniedziałek, 29 maja 2017, 22:32:02
bamfarfe22 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

bamfarfe22

O widzisz szkoda że Kauflandu z konkursem na 200 sklep nie wymienilas, Disneyland tam wygrałam, a nie sorry galerii tam nie było, to skąd mogłaś wiedzieć ale Spoko, miło być rozpoznawalną, bo ja np. Nie potrafię wymienić żadnej Twojej nagrody...

Nie wymieniłam ale nie dało się tego na FB nie przyuwazyć  emotka  dlatego napisałam to w tym "itp".
I całe szczęście że nie potrafisz wymienić im mniej wiesz tym lepiej śpisz emotka  
0 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6361475 poniedziałek, 29 maja 2017, 22:57:11
LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

FBmarek6 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

bamfarfe22

Nie wymieniłam ale nie dało się tego na FB nie przyuwazyć  emotka  dlatego napisałam to w tym "itp".
I całe szczęście że nie potrafisz wymienić im mniej wiesz tym lepiej śpisz emotka  

Po prostu mam swoje życie, a co niektórzy widać bardziej interesują się moim i innych... nie ja decyduję jak spędzasz czas wolny .... uszanowanko  emotka
czeko 0

Gość

Cytuj wiadomość#6361489 poniedziałek, 29 maja 2017, 23:25:55
joasia20 napisał(a):

Mnie najbardziej zaszokowało zdjecie wygranych dzieci w masakch.. każdy pisze dzieci i dzieci w konkursy wrzucacie.. ja pierwszy raz wrzuciłam zdciecie swoich dzieciaków w konkurs i jest mi smutno wytlumactyc takiemu 3 lątkowi. Ze nie wygrał nawet karty, a maluszek dopiero 3.5 mc jeszcze nic nie rozumie to najgorsze emotka  

a nie jest Ci przykro, że maluszek nic nie rozumie, co WIDAĆ  emotka  a wykorzystujesz go jak rekwizyt do fotki.....? tyle jest ostrzeżeń i akcji żeby nie wrzucać fotek dzieci, bo te z netu nigdy nie zginą, a nie wiesz kto skopiował te ich fotki... gdzie udostępnił... kto je ogląda... nie napiszę drastyczniej, kiedyś tu pisałam i wrzucałam linki  emotka  wystarczy śledzić policyjne strony, 20 lat to też raczej urodziny niż urodzinki emotka  a tu odmiana z wikipedii 
dipi9 0

Gość

Cytuj wiadomość#6361492 poniedziałek, 29 maja 2017, 23:37:45
bruce napisał(a):

Giulietta, przerażająco zabrzmiał ten Twój wpis, brrr!... emotka , poczułam się, jak w dreszczowcu dla widzów o bardzo silnych nerwach, i - aż zaczęłam się z niepokojem zastanawiać, ile i jakich zdjęć ostatnio wklejałam na stronach netu. emotka

jest coraz więcej zwyrodnialców na świecie  emotka  trzeba być ostrożnym zwłaszcza, gdy się ponosi odpowiedzialność za innych emotka    
0 0

rudawka

Cytuj wiadomość#6361526 wtorek, 30 maja 2017, 07:39:56
emotka obejrzałam wyniki dopiero dziś i mnie zatkało, why?
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6361535 wtorek, 30 maja 2017, 08:21:00
rudawka napisał(a):

moglam nie wchodzic emotka mysle,ze niestety ale to byla loteria.. choc faktycznie ten rysunek z Jogobella przedstawiajacy wiele rodzinnych sytuacji mnie ujal odkad go zobaczylam tak inne sa dobre ale bylo mnooooostwo dobrych prac a nie wygraly emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6361829 wtorek, 30 maja 2017, 17:43:45
monisss napisał(a):

rudawka napisał(a):

moglam nie wchodzic emotka mysle,ze niestety ale to byla loteria.. choc faktycznie ten rysunek z Jogobella przedstawiajacy wiele rodzinnych sytuacji mnie ujal odkad go zobaczylam tak inne sa dobre ale bylo mnooooostwo dobrych prac a nie wygraly emotka

Ten konkurs to nieporozumienie. Jogobella w dodatku usuwa posty, ktore swiadcza na niekorzysc "komisji" konkursowej:

0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6361832 wtorek, 30 maja 2017, 17:49:01
Nie dziwię się organizatorom, że daja coraz tańsze nagrody, albo całkowicie rezygnują z konkursów.
Co wybrali, to wybrali, rzecz gustu.

Gość

Cytuj wiadomość#6361833 wtorek, 30 maja 2017, 17:52:12
paula9891 napisał(a):

Nie dziwię się organizatorom, że daja coraz tańsze nagrody, albo całkowicie rezygnują z konkursów.
Co wybrali, to wybrali, rzecz gustu.

Paula, chyba nie widzialas zwyciezcow (nie wszyscy). Serio twierdzisz, ze najlepsze prace zostaly wybrane. Nie sugeruje oszustwa, ale conajmniej niedbalstwo - niektore prace sa zalosne, z calym szacunkiem dla autorow. Zobacz na linki prac komentowanych tu na forum np. plastelinowe owoce (linki sa w usunietych postach na FB Jogobelli). Praca nie byla moja, podobnie jak pozostale dwie podlinkowane na ich FP. Szkoda gadac...
0 0
|< << < 114 115 116 117 118 119120 121 122 123 124 > >|