Reklama na e-Konkursy.info 22.10.19 08:54:16

Konkursowiczki w ciąży

|< << < 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589

mitek111

Cytuj wiadomość#6589067 czwartek, 11 kwiecień 2019, 07:41:15
Ile dałyście księdzu za chrzest? Nie mam pojęcia co w tym przypadku znaczy "co laska" emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6589134 czwartek, 11 kwiecień 2019, 11:28:14
anialistopad napisał(a):

Dziewczyny miala,ktoras z Was malo wod w 31 tygodniu? Co lekarze z tym robia?

W drugiej ciąży miałam wielowodzie, natomiast leżałam podczas 3 ciąży w szpitalu z dziewczyną co miała małowodzie i właśnie dlatego była w szpitalu na obserwacji. 
Uważaj na siebie bo wody płodowe zabezpieczają dziecko przed wstrząsami podczas wykonywania ruchów i bądź pod stałą ko kontrolą lekarza. Oczywiście nie czytaj za dużo u doktora google bo każdy przypadek jest inny i niekoniecznie Twój jest taki sam a jak lekarz wyznaczył termin wizyty na kwietnia to wie co robi emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6589137 czwartek, 11 kwiecień 2019, 11:33:33
mitek111 napisał(a):

Ile dałyście księdzu za chrzest? Nie mam pojęcia co w tym przypadku znaczy "co laska" emotka

Każda parafia jest inna i najlepiej się pytaj znajomych z Waszej parafii emotka   Choć nasz ksiądz to i za darmo daje jak wie że rodzina uboższa to koperty nie przyjmie i nawet prezent dziecku da emotka
0 0

mitek111

Cytuj wiadomość#6589147 czwartek, 11 kwiecień 2019, 11:54:01
mama-l-k-m napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Każda parafia jest inna i najlepiej się pytaj znajomych z Waszej parafii emotka   Choć nasz ksiądz to i za darmo daje jak wie że rodzina uboższa to koperty nie przyjmie i nawet prezent dziecku da emotka

To fajnego księdza macie; u mnie to nie przejdzie - wręcz przeciwnie.
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6595610 sobota, 4 maj 2019, 17:52:41
Mam nadzieję, że to może być w tym wątku  : Dziewczyny, mam tanie jeansy ciążowe z pasem elastycznym Esmara z Lidla, rozmiar 38, 40, 44, ciemnoszare, ciążową bluzkę z długim rękawem (long shirt) jasnoszarą. Spodnie 27 zł, bluzka 12 zł. Może któraś reflektuje, podam dokładne wymiary...
0 0

icotynato

1mariusz

Cytuj wiadomość#6626719 piątek, 2 sierpień 2019, 23:18:56
bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

Pierwsza miałam dokladnie taką, jak opisujesz. emotka  dlatego zero obaw przed drugą... która okazała się straszna (mało powiedziane). 

W temacie: Cieszę się, że już jest o niebo lepiej :)

Dawne cesarki też inaczej wyglądały, niż obecne. emotka  Ja bardzo ciężko przechodziłam obie (choć ta druga zaskoczyła mnie mocno emotka ), pozbieranie się po operacji stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie, bo organizm nie był w stanie sobie poradzić z tak dużą utratą krwi. Podziwiam Maa, że tak szybko się pozbierała i mogła brać leki przeciwbólowe, bo np. ja nie mogłam. 
Trzymaj się i powtarzaj sobie, że kobieta jest w stanie znieść naprawdę wszystko. Cel, jaki nam przyświeca, każe zapomnieć o niewiarygodnym bólu i przejściach cesarki.  emotka emotka emotka  

I pewnie nigdy nie zrozumiem fenomenu cesarki na żądane?!?!?! Przerabiałam oba rodzaje.W jednym boli przed i w trakcie-potem mniej.Przy drugim wariancie boli jak diabli PO...Właśnie wtedy ,gdy jesteś najbardziej potrzebna maluchowi.Ruszyć się człowiek nie może bez prochów.Ale zaraz się zastanawiasz,kurczę wezmę a jak zaszkodzę młodemu?? Na plus-po cc zero żółtaczki!!Po naturalnym mąż mogł się zastanawiać,czy nie zapatrzyłam się na kogoś baaaardzo ,,opalonego"... emotka
Ogólnie-DZIEWCZYNY POWODZENIA,BĘDZIE DOBRZE!!
bruce 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6626731 sobota, 3 sierpień 2019, 00:13:58
1mariusz napisał(a):

bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

Pierwsza miałam dokladnie taką, jak opisujesz. emotka  dlatego zero obaw przed drugą... która okazała się straszna (mało powiedziane). 

Dawne cesarki też inaczej wyglądały, niż obecne. emotka  Ja bardzo ciężko przechodziłam obie (choć ta druga zaskoczyła mnie mocno emotka ), pozbieranie się po operacji stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie, bo organizm nie był w stanie sobie poradzić z tak dużą utratą krwi. Podziwiam Maa, że tak szybko się pozbierała i mogła brać leki przeciwbólowe, bo np. ja nie mogłam. 
Trzymaj się i powtarzaj sobie, że kobieta jest w stanie znieść naprawdę wszystko. Cel, jaki nam przyświeca, każe zapomnieć o niewiarygodnym bólu i przejściach cesarki.  emotka emotka emotka  

I pewnie nigdy nie zrozumiem fenomenu cesarki na żądane?!?!?! Przerabiałam oba rodzaje.W jednym boli przed i w trakcie-potem mniej.Przy drugim wariancie boli jak diabli PO...Właśnie wtedy ,gdy jesteś najbardziej potrzebna maluchowi.Ruszyć się człowiek nie może bez prochów.Ale zaraz się zastanawiasz,kurczę wezmę a jak zaszkodzę młodemu?? Na plus-po cc zero żółtaczki!!Po naturalnym mąż mogł się zastanawiać,czy nie zapatrzyłam się na kogoś baaaardzo ,,opalonego"... emotka

u mnie po cc - 2 syn miał żółtaczkę więc chyba na to nie ma reguły.
Ja nie miałam możliwości naturalnie i nie miałam na życzenie - 1 syn waga 4900g 60cm, ułożony pośladkowo, 2 syn - 2 lata po 1cc, wielowodzie, ułożony pośladkowo, 3 córka waga 4030, 59cm - 2 lata po 2cc, prawidłowo ułożona ale doszły żylaki i tarczyca więc znowu tylko cięcie. 
I tak jak wcześniej pisałam każda cc w innym szpitalu i dużo zależy od personelu. Ale dzieci wynagradzają cały ten ból emotka

gryfnobabka

Cytuj wiadomość#6626742 sobota, 3 sierpień 2019, 08:40:26
mama-l-k-m napisał(a):

1mariusz napisał(a):

bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

Ja nie miałam możliwości naturalnie i nie miałam na życzenie - 1 syn waga 4900g 60cm, ułożony pośladkowo, 2 syn - 2 lata po 1cc, wielowodzie, ułożony pośladkowo, 3 córka waga 4030, 59cm - 2 lata po 2cc, prawidłowo ułożona ale doszły żylaki i tarczyca więc znowu tylko cięcie. 
I tak jak wcześniej pisałam każda cc w innym szpitalu i dużo zależy od personelu. Ale dzieci wynagradzają cały ten ból emotka

Nawet na naszym konkursowym forum jest gdzieś wątek "Konkursowiczki w ciąży". Myślę, że będzie on odpowiedni do dyskusji o porodach, utracie krwi, wadze dzieci itd. Wybaczcie, ale wątek "Dziś cieszę się" niekoniecznie dotyczy waszych porodów sprzed lat emotka Nie chcę nikogo urazić, ale jak każda z forumowiczek zacznie tu opisywać jak rodziła... Naprawdę nie wszystkich to interesuje. Tak wiem, że nie muszę czytać... Dlatego proponuję przeniesienie dyskusji do wątku o ciążach, który będzie odpowiedni, a osoby niezainteresowane porodami nie będą po prostu na niego wchodzić. Miłego dnia i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam.

1mariusz

Cytuj wiadomość#6626878 sobota, 3 sierpień 2019, 21:06:15
mama-l-k-m napisał(a):

1mariusz napisał(a):

bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

Moje cc było ratujące życie.Leżałam 11 dni w szpitalu a i tak do domu bym wróciła sama...
Przy pierwszym porodzie ,gdy już było po wszystkim  .Zmęczona ,spocona,zajechana jak koń po westernie  ale szczęśliwa,że wszystko z młodym ok.Leżę jeszcze na porodówce ,nagle drzwi z hukiem się otwierają- wjeżdża rozbawiona ,rozszczebiotana grupa personelu.Na wózku leży zrelaksowana ,,zrobiona"pani.Misternie ułożone wlosy, makijaż!!!! .Przejeżdżają obok i znikają za sąsiednimi drzwiami.Zaskoczona pytam sąsiadki-kto to i dokąd jadą?Ona zdziwiona,że nie znam tej pani.No,jak to nie znam??To przecież synowa ordynatora jedzie na cesarkę!!!!
Kurtyna opadła.

mitek111

Cytuj wiadomość#6640848 wtorek, 17 wrzesień 2019, 22:20:57
Jakie polecacie fajne sklepy online z ubrankami dla niemowlaka?
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6640853 wtorek, 17 wrzesień 2019, 22:52:25
mitek111 napisał(a):

Ładne rzeczy są w 5.10.15 i Smyku. emotka
Allegro czasem też pozytywnie zaskoczy. 

margobb

Cytuj wiadomość#6640902 środa, 18 wrzesień 2019, 08:31:17
bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jeszcze H&M, Zara i Reserved. Jeżeli chodzi o 2 pierwsze sklepy to nie zawiodłam się jeszcze jakością emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6640903 środa, 18 wrzesień 2019, 08:34:07
[quote=

bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

mitek111] Jakie polecacie fajne sklepy online z ubrankami dla niemowlaka?

moje ulubione to H&M, NEXT, Kappahl, Zara i TAO czyli TAPE A LOEIL - w tych dwóch ostatnich uwielbiam kurtki i bluzy bo super jakość zwłaszcza Tao - młodszy syn nosi wszystkie jesienne i zimówki po starszym i wyglądają jak nowe i łatwo z zary lub tao odsprzedać emotka
bruce 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6641064 środa, 18 wrzesień 2019, 12:55:21
margobb napisał(a):

bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jeszcze H&M, Zara i Reserved. Jeżeli chodzi o 2 pierwsze sklepy to nie zawiodłam się jeszcze jakością emotka

W H&M jedynie nie polecam strojów kąpielowych dla dziewczynek i chłopięcych kąpielówek. W tym roku chłopcy chcieli z dinozaurami więc im kupiłam przy okazji zamówienia od razu córce wzięłam strój i niestety w połowie lata do wyrzucenia - od piasku, wody siatki się zrobiły a drugie które im kupiłam w pepco są ok po 3 miesiącach częstego używania.
bruce 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6641905 piątek, 20 wrzesień 2019, 22:19:24
Mam pytanie odnośnie butów dla dzieci GEOX - czy mają rozmiarówkę normalną czy zawyżoną? 
bo na eobuwie jest teraz promocja -30% i nie pamiętam jak to jest u nich z rozmiarami a zamawiać 8 par..
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6641960 sobota, 21 wrzesień 2019, 12:26:26
mama-l-k-m napisał(a):

Mam pytanie odnośnie butów dla dzieci GEOX - czy mają rozmiarówkę normalną czy zawyżoną? 
bo na eobuwie jest teraz promocja -30% i nie pamiętam jak to jest u nich z rozmiarami a zamawiać 8 par..

moim zdaniem normalną, zgodna z tabelą rozmiarów geoxa

|< << < 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589