Reklama na e-Konkursy.info 22.09.19 13:59:41

Lay's

|< << < 111 112 113 114 115 116117 118 119 120 121 > >> >|

kemli

Cytuj wiadomość#6313141 sobota, 21 styczeń 2017, 12:43:48
mundek2004 napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

synk napisał(a):

taak napisał(a):

mattadore napisał(a):

Widzę, że Kaja C. wróciła do gry emotka  czyli główna wiadomo do kogo trafi emotka

a kto to taki? emotka  

wrzuć sobie w google osobę z poz.5 w drugim tygodniu to zobaczysz jaka kreatywna

nawet bardzo kreatywna. Brawa dla niej emotka

ale jej uśmiech nie powala

może i masz racje- kwestia gustu. ale kreatywność już tak! emotka
bruce 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6313143 sobota, 21 styczeń 2017, 12:56:14
W Prince Polo (konkurs z gifami) też zgarnęła główną - chyba 50 tysięcy zł. Ale gif to była miazga emotka  naprawdę niesamowity talent. Ale ktoś kiedyś pisał, że jej zawód ma coś wspólnego z reklamą? Nie pamiętam już dokładnie. Ja nie mogę sobie niestety pozwolić na takie oddanie konkursom - praca na pełen etat, dom, obowiązki. Ale z drugiej strony może rzucić pracę w ch***rę i utrzymywać się z konkursów? W końcu takie 50 tysięcy to przecież roczna pensja  emotka

monisss

Cytuj wiadomość#6313159 sobota, 21 styczeń 2017, 14:31:59
cb656 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

jej uśmiech nie powala

marzena2210 napisał(a):

no widziałam ładniejsze.

Pokażcie cwaniaczki swoje uzębienie dla porównania/wyszydzenia emotka

Zdjecia i pomysly sa ladne i ciekawe, ale widzialam lepsze prace;) i od razu mowie - moja tworczosc na pewno P.Kaji nie dorowna:P po prostu pisze obiektywnie:) co do zebow i usmiechu. Ma ladne zeby i usmiech ale zgodze sie ze sa ladniejsze. I tak moj usmiech jest gorszy;) nie sadze jednak zeby 1 osoba nagle wykosila wszystkie konkursy:)
bruce 0

bethan

Cytuj wiadomość#6313171 sobota, 21 styczeń 2017, 15:13:15
luko922 napisał(a):

Mógłby to ktoś wrzucić na pierwszą stronę wątku?

Wrzucone  emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6313184 sobota, 21 styczeń 2017, 16:09:29
cb656 napisał(a):

O tym mówię. I powtórzę, bo to ważne: negatywna ocena kogoś za sam wygląd, to najgorsze dno.

ale w Lays też nas teraz oceniają ... emotka  i to za wygląd... emotka

avanti99

Cytuj wiadomość#6313190 sobota, 21 styczeń 2017, 16:29:42
a ja tam sie ciesze, ze oceniaja wyglad. Wiecie czemu???? Wreszcie. Przede wszystkim jak wygrywacie w konkursach na teksty to przechwalacie sie nagrodami i ja szczerze gratuluje Wam talentu oraz pracy nad haslami/Waszymi dzielami. Dostaliscie cos od Pana Boga i to szlifujecie - super. Tak samo konkursy gdzie liczy sie inwencja plasyczna, ktorej nie mam. Lub kulinarne - tez srednio mi to idzie. Fotograficzne - prosze bardzo, nigdy nie kwestionuje umiejetnosci. Te z dzieciakami - nie posiadam emotka I nagle cos dla mnie!!! Jestem ładną, bardzo fotogeniczna dziewczyna z pieknymi zebami. Prosze wiec przestancie mowic, ze to nie jest fair! Mozecie powiedziec: startuj w wyborach miss. Tak samo ja moge powiedziec: piszcie ksiazki, gotujcie w tv albo wezcie udzial w World Press Photo. Wreszcie konkurs w ktorym czuje, ze byc moze bede miala szanse na fajna nagrode (wreszcie mam nadzieje) a Wasze komentarze, ze to niesprawiedliwe...Jaka jest sprawiedliwosc, ze w konkursach opisowych wygrywaja najlepsze, w konkursach plastycznych - tez, w kulinarnych -rowniez, rodzinnych - kolejne. Tutaj jest konkurs na usmiech! 

avanti99

Cytuj wiadomość#6313193 sobota, 21 styczeń 2017, 16:33:09
i mam nadzieje, ze pokonam ta dziewczyne o ktorej wspominacie! emotka  po raz pierwszy to moge szczerze napisac i stanac do nierownej walki - bo natura mnie obdarzyla wygladem, ja z drugiej strony kreatywnoscia. Cos sie jednak ruszylo w moim sercu...

monisss

Cytuj wiadomość#6313195 sobota, 21 styczeń 2017, 16:36:29
bruce napisał(a):

monisss napisał(a):

Zdjecia i pomysly sa ladne i ciekawe, ale widzialam lepsze prace;) i od razu mowie - moja tworczosc na pewno P.Kaji nie dorowna:P po prostu pisze obiektywnie:) co do zebow i usmiechu. Ma ladne zeby i usmiech ale zgodze sie ze sa ladniejsze. I tak moj usmiech jest gorszy;) nie sadze jednak zeby 1 osoba nagle wykosila wszystkie konkursy:)

Fakt faktem jednak, że ma ciekawe pomysły, do tego pokazuje siebie, a nie - z całym szacunkiem dla każdego kartonu na tym globie - głowę w pudełkach. emotka Mnie akurat twarz i uśmiech Pani Kai bardzo się podobają. emotka Jeżeli do tego jeszcze jest pomysł oraz kreatywność - to o to właśnie chodzi! emotka I tylko żal człowiekowi, że sam nie miał pomysłu przynajmniej takiego samego... emotka emotka

Moj wpis nie mial byl negatywny:) po prostu ktos napisal ze bedzie wygrywac wszystkie konkursy:) mysle ze na rynku jest sporo konkurencji. oj tak nie powiem - ze zal ze pomyslow brak
bruce 0

monisss

Cytuj wiadomość#6313197 sobota, 21 styczeń 2017, 16:41:45
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

cb656 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

jej uśmiech nie powala

marzena2210 napisał(a):

no widziałam ładniejsze.

Pokażcie cwaniaczki swoje uzębienie dla porównania/wyszydzenia emotka

...po prostu pisze obiektywnie:) co do zebow i usmiechu. Ma ladne zeby i usmiech ale zgodze sie ze sa ladniejsze. 

NIE. Ta ocena jest SUBIEKTYWNA. Jak każda inna. Obiektywnie to można powiedzieć, że temperatura wynosi 5,5 stopnia, pod warunkiem, że ma się certyfikowany termometr emotka Ocena w rodzaju: jest zimno" czy "wcale nie jest tak zimno" są ocenami subiektywnymi.
Nie potrafię pogodzić się z tym, że tak wiele osób jest tak łatwo skłonnych OCENIAĆ NEGATYWNIE innych!
DNEM za to jest dla mnie ocena ludzi na podstawie ich wyglądu... emotka Dopuszczam wyjątkowo taką ocenę, gdy ktoś sobie robi krzywdę na własną prośbę i oszpeca się operacjami plastycznymi, by upodobnić do lalki Barbie czy innego bohatera kreskówek emotka
W przypadku obsmarowywanej ZA PLECAMI dziewczyny ten przypadek raczej nie występuje, jest bardzo naturalna.
Chodzi o pewne ZASADY, których na tym forum po prostu BRAK emotka
Ciekawe, czy spotykając kogoś na ulicy, też krzyczą temu komuś prosto w twarz: "O rety, babo, aleś ty brzydka!" No ciekaw jestem strrrasznie, czy mają jaja na tyle, by to zrobić. Za to w necie, w poczuciu totalnej bezkarności i pozornej anonimowości, to huzia na Józia, bo "MNIE się nie podoba". No litości... emotka

Alez ja sie z Toba zgadzam:) samej mi daleko do tworczosci wielu osob i wygladu;P uwierz ze mam slabo opinie na swoj temat  Moja odpowiedz byla taka ze zycze wszystkiego najlepszego p. Kai ale jest konkurencja taka jak wiekszosc konkursowiczow:) z poprzednich postow wynikalo ze nie ma juz co startowac bo juz sie nic nie ugra. 
P.s. nie bede sie z Toba klocic ale czekalam az mnie zaatakujesz;) 

monisss

Cytuj wiadomość#6313199 sobota, 21 styczeń 2017, 16:46:59
cb656 napisał(a):

emotka Gdzie napisałem, że wszyscy??!
"Czepiam się" tylko tych, którzy tacy są emotka
No widzisz, ja też podziwiam i zazdroszczę kreatywności dziewczynie emotka Ale nie zazdroszczę jej nagród, nie czepiam się wyglądu, nie porównuję z innymi "na pewno ładniejszymi, lepszymi" emotka

Czepiasz sie slow. Nooo emotka  moze i faktycznie nie powinno byc takich dyskusji. Wiadomo ze najpiekniejszy usmiech to bedzie taki zrobiony w calosci u dentysty;) a teraz takich coraz wiecej... 
bruce 0

monisss

Cytuj wiadomość#6313202 sobota, 21 styczeń 2017, 16:51:20
bruce napisał(a):

monisss napisał(a):

P.s. nie bede sie z Toba klocic ale czekalam az mnie zaatakujesz;) 

Cóż, niedoczekanie Twoje emotka , kotek z pepeszą zawsze atakowany jest najpierw i to - jak widać na powyższym obrazku - na wielu frontach równocześnie... emotka emotka

Ale najlepsze ze w Twoich postach ja nie widze nic negatywnego.... wiec tym bardziej nie rozumiem.
Ale nie powiem cb656 intrygujesz mnie:P chcialabym Cie spotkac i jestem pewna ze jestes innym czlowiek ma zywo. P.s. to nie byla zadna propozycja zeby nie bylo;P 
bruce 0

avanti99

Cytuj wiadomość#6313205 sobota, 21 styczeń 2017, 16:56:53
Nikogo nie atakuje. Tylko chciałam zwrocic uwage na to, ze każdy patrzy na świat własnym spojrzeniem i miałam potrzebe przedstawienia mojego punktu widzenia. Bede probowała swoich sił w tym konkursie.

dolly

Cytuj wiadomość#6313217 sobota, 21 styczeń 2017, 17:36:19
Czy w laysach jest galeria wygranych zdjęć? Nie gram, wiec nie wiem, nie bić,  jestem delikatna   emotka
bruce 0

monisss

Cytuj wiadomość#6313221 sobota, 21 styczeń 2017, 17:39:18
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

P.s. nie bede sie z Toba klocic ale czekalam az mnie zaatakujesz emotka  

O ja... emotka Tak, to na pewno ATAK.
Nowa definicja ataku od dziś: odpowiedź na forum, przedstawiającą zdanie, którego "atakowany" nie oczekiwał, czyli każde odmienne. I nie ma znaczenia, że przedstawione rzeczowo i poparte czytelnymi argumentami. Atak to atak. No pewnie. emotka
P.S. (edit) Mnie także marzy się udział w zlocie, by zobaczyć własnymi oczami niektórych. Nie mam pojęcia, jak się takie spotkanie zakończy, czy wszyscy przeżyją, ale ciekawość jest emotka

Niewazne co napisze bedzie zle emotka  mam w domu to samo hehe. 
Co do spotkania to mysle ze wszyscy by przezyli. 
bruce 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6313248 sobota, 21 styczeń 2017, 19:00:25
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Czy w laysach jest galeria wygranych zdjęć? Nie gram, wiec nie wiem, nie bić,  jestem delikatna   emotka

Nie ma podglądu nagrodzonych prac. I chwała za to Organizatorowi emotka

chała prędzej. emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6313441 niedziela, 22 styczeń 2017, 18:37:52
bruce napisał(a):

monisss napisał(a):

Fakt faktem jednak, że ma ciekawe pomysły, do tego pokazuje siebie, a nie - z całym szacunkiem dla każdego kartonu na tym globie - głowę w pudełkach. emotka Mnie akurat twarz i uśmiech Pani Kai bardzo się podobają. emotka Jeżeli do tego jeszcze jest pomysł oraz kreatywność - to o to właśnie chodzi! emotka I tylko żal człowiekowi, że sam nie miał pomysłu przynajmniej takiego samego... emotka emotka

Ja napiszę tak, kobieta świetnie sobie radzi, naprawdę mega poziom prac emotka aleeee pomysł np: z Prince-Polo nie jest jakimś super pomysłem, a raczej inspiracją widziałam już takie motywy w reklamach kilku firm m.in wyskoczyły mi takie na instagramie emotka z drugiej strony każdy z nas gdzieś tam coś kiedyś zobaczy, przypomni sobie i sam się zainspiruje emotka przyznam że sama miałam ochotę się zainspirować takim motywem jak P. Kaja wykorzystała w PP, ale jestem zbyt leniwa w dodatku tak zdolna jak P.Kaja nie jestem emotka pewnie wyszłoby fatalnie emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6313549 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 09:08:30
szlik wygrany zdjęcem uśmiechu mojego syna bez zębów emotka  

nataszka

Cytuj wiadomość#6313562 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 09:51:19
donia7 napisał(a):

dzień 18 z lay's to czwartek? emotka

tak
donia7 0

Gość

Cytuj wiadomość#6313563 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 09:56:34
Mysia napisał(a):

Ja napiszę tak, kobieta świetnie sobie radzi, naprawdę mega poziom prac emotka aleeee pomysł np: z Prince-Polo nie jest jakimś super pomysłem, a raczej inspiracją widziałam już takie motywy w reklamach kilku firm m.in wyskoczyły mi takie na instagramie emotka z drugiej strony każdy z nas gdzieś tam coś kiedyś zobaczy, przypomni sobie i sam się zainspiruje emotka przyznam że sama miałam ochotę się zainspirować takim motywem jak P. Kaja wykorzystała w PP, ale jestem zbyt leniwa w dodatku tak zdolna jak P.Kaja nie jestem emotka pewnie wyszłoby fatalnie emotka

99% fajnych "pomysłów" jest zainspirowana ( zerżnięta) głównie z instagramu od kogoś z zagranicy emotka  :P Niejednokrotnie trafiłem na klony konkursowe kropka w kropke, tylko wersja PL (POlska ) emotka   zaledwie 1 % to ktoś usiadł, pomyślał i zaczerpnął inspiracje z własnego mózgu emotka  ale tu raczej liczy się siła przebicia i najwieksza skuteczność by dotrzeć do upodobań Jury 
1 0

Gość

Cytuj wiadomość#6313569 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 10:04:27
magnus napisał(a):

mattadore napisał(a):

99% fajnych "pomysłów" jest zainspirowana ( zerżnięta) głównie z instagramu od kogoś z zagranicy emotka  :P Niejednokrotnie trafiłem na klony konkursowe kropka w kropke, tylko wersja PL (POlska ) emotka   zaledwie 1 % to ktoś usiadł, pomyślał i zaczerpnął inspiracje z własnego mózgu emotka  ale tu raczej liczy się siła przebicia i najwieksza skuteczność by dotrzeć do upodobań Jury 

Dokladnie  emotka
i zamiast tekstu załączyć filmik, który ujmie jury emotka
Jej prace ogląda się rzeczywiście fajnie, tak jak podziwiać można wypracowane makiety, ale czy zawsze o to chodzi ?
Często złościmy się, że jury łamie własny Regulamin, bo urzekła praca .............

ale Kaja C. to osobna bajka bo widać ewidentnie, że z zawodu albo jakiś grafik, albo po prostu pracownik agencji reklamowej, bo wie co tygryski lubią najbardziej emotka  :P
|< << < 111 112 113 114 115 116117 118 119 120 121 > >> >|