Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

kajeczka

Cytuj wiadomość#6315383 sobota, 28 styczeń 2017, 18:00:50
bruce napisał(a):

emotka Cały FB się od rana rozpisuje, jaki to szkodliwy wpływ ma smog na naszą delikatną cerę. emotka

dlatego komin zarzucam i wio na miasto - zawsze to jakiś filtr  emotka cera pod szpachlą też się jakoś trzyma  emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6315390 sobota, 28 styczeń 2017, 18:16:38
bruce napisał(a):

wekt0r napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

wekt0r napisał(a):

Czy jest chociaż jedna osoba (konkretnie mam na myśli zgłoszenie wysłane na tą samą osobę), która wygrała komin i telefon? Przepraszam jeśli ta kwestia była już poruszana ale nie jestem w stanie przebrnąć przez tyle postów.

nie da się inaczej, najpierw tzreba wygrać komin, żeby wygrać telefon emotka

Skąd taki pomysł? Sprawdziłem przed chwilą pierwszy etap i losowo 2 osoby z tych, które wygrały telefony - żadna z nich nie wygrała komina.

emotka Serio? Myślałam, że to niemożliwe w Lay'sach... emotka

Nie jeden raz, nie dwa...w konkursach Avanti zwycięzca nagrody GŁÓWNEJ nie był laureatem ani dziennej, ani tygodniowej  emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6315396 sobota, 28 styczeń 2017, 18:27:33
bruce napisał(a):

wekt0r napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

wekt0r napisał(a):

Czy jest chociaż jedna osoba (konkretnie mam na myśli zgłoszenie wysłane na tą samą osobę), która wygrała komin i telefon? Przepraszam jeśli ta kwestia była już poruszana ale nie jestem w stanie przebrnąć przez tyle postów.

Skąd taki pomysł? Sprawdziłem przed chwilą pierwszy etap i losowo 2 osoby z tych, które wygrały telefony - żadna z nich nie wygrała komina.

Ooo, ciekawe!
bruce 0

chasia

Cytuj wiadomość#6315398 sobota, 28 styczeń 2017, 18:30:21
bruce napisał(a):

wekt0r napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

wekt0r napisał(a):

Może jakos inaczej szukam, ale całą 10 z pierwszego etapu widzę, wśród nagrodzonych kominami emotka
bruce 0

bandit

Cytuj wiadomość#6315406 sobota, 28 styczeń 2017, 18:53:53
Witam
tak mamy wygramy telefon i komin ale to był pierwszy tydzien.
Następne próby kominowe 4 sztuki i i lipa emotka  - no ale to następne tygodnie
bruce 0

marla

Cytuj wiadomość#6315407 sobota, 28 styczeń 2017, 19:03:46
Czy do gwarancji do Konsoli PS4 z ostatniego konkursu Lays potrzebny jest protokół przekazania nagrody? Czy oni sobie to sprawdzają po numerze seryjnym? I oni liczą czas gwarancji od włączenia konsoli czy od daty zakupu przez agencję? Kurcze, gdzieś posiałam ten świstek. 
0 0

marla

Cytuj wiadomość#6315410 sobota, 28 styczeń 2017, 19:09:53
bruce napisał(a):

marla napisał(a):

Czy do gwarancji do Konsoli PS4 z ostatniego konkursu Lays potrzebny jest protokół przekazania nagrody? Czy oni sobie to sprawdzają po numerze seryjnym? I oni liczą czas gwarancji od włączenia konsoli czy od daty zakupu przez agencję? Kurcze, gdzieś posiałam ten świstek. 

Wiem, że tu ktoś pisał na forum podczas wysyłki tych nagród, że gwarancja jest ważna rok od uruchomienia i protokół nie jest konieczny, bo to na stronie producenta się aktywuje konsolę poprzez jej pierwsze uruchomienie (chyba niczego nie pogmatwałam... emotka emotka ).

Dziękuję bardzo! W ogóle się na tym nie znam, więc wolałam zapytać:)
bruce 0

marla

Cytuj wiadomość#6315412 sobota, 28 styczeń 2017, 19:29:55
Jeszcze mi się przypomniało. Czy w przypadku telewizorów samsung gwarancja działa na takiej samej zasadzie? Że wystarczy im numer seryjny? Chodzi mi oczywiście o tv wygrany z konkursu Lays. Chcę go sprzedać i może mi ktoś podpowie jak to jest z tą gwarancją.
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6315501 niedziela, 29 styczeń 2017, 06:59:53
mvrcia napisał(a):

przecież podobno można wygrać TYLKO telefon bądź TYLKO komin ..

kto takie głupoty Ci powiedział? Ostatnie konkursy Lay's co do nagród są ciągle na tych samych zasadach... z osób, które wygrały kominy w danym tygodniu wybierają osoby które wygrają telefon. Zaś z tych które wygrywają telefon wybierają osoby, które zgarniają główną.. emotka
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6315510 niedziela, 29 styczeń 2017, 10:11:24
marla napisał(a):

Jeszcze mi się przypomniało. Czy w przypadku telewizorów samsung gwarancja działa na takiej samej zasadzie? Że wystarczy im numer seryjny? Chodzi mi oczywiście o tv wygrany z konkursu Lays. Chcę go sprzedać i może mi ktoś podpowie jak to jest z tą gwarancją.

Do telewizora dostalam podbitą gwarancję, wiec raczej nie.

lager

Cytuj wiadomość#6315541 niedziela, 29 styczeń 2017, 12:21:40
marla napisał(a):

Musisz mieć podbitą gwarancję, w przypadku Lays to Avanti każdą podbitą wkładali do środka pudełka z tv razem z innymi dokumentami. Wygrałaś w lays tv i nie miałaś gwarancji w środku, bo nie rozumiem? emotka
1 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6315649 niedziela, 29 styczeń 2017, 22:19:57
ja osiągnęłam już szczyt moich najśmielszych marzeń - komin  emotka  , więc mogę teraz ewentualnie Wam pokibicować  emotka  
bruce 0

angelika1701m

Cytuj wiadomość#6315653 niedziela, 29 styczeń 2017, 22:26:41
Ja wygrałam telefon ale powiem tak... to był szczyt moich kombinatorskich możliwości fotograficznych i trafiłam go za 6 podejściem. Da się ale trzeba się nagimnastykować. Widzę tylko, że oceniają pomysłowość i robią to uczciwie, bo faktycznie poprzednie "moje" zgłoszenia zasługiwały jedynie na komin, a niektóre w mojej ocenie nawet nie.

alaalicja

Cytuj wiadomość#6315698 poniedziałek, 30 styczeń 2017, 08:17:26
Puściłam zgłoszenie Lays...ciekawe czy w komin emotka ?
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6315700 poniedziałek, 30 styczeń 2017, 08:27:01
angelika1701m napisał(a):

Ja wygrałam telefon ale powiem tak... to był szczyt moich kombinatorskich możliwości fotograficznych i trafiłam go za 6 podejściem. Da się ale trzeba się nagimnastykować. Widzę tylko, że oceniają pomysłowość i robią to uczciwie, bo faktycznie poprzednie "moje" zgłoszenia zasługiwały jedynie na komin, a niektóre w mojej ocenie nawet nie.

czyli nie tylko ladny uśmiech wygrał emotka gratulacje tak w ogóle emotka  
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6316234 wtorek, 31 styczeń 2017, 11:27:06
bruce napisał(a):

Wiem, że tu ktoś pisał na forum podczas wysyłki tych nagród, że gwarancja jest ważna rok od uruchomienia i protokół nie jest konieczny, bo to na stronie producenta się aktywuje konsolę poprzez jej pierwsze uruchomienie (chyba niczego nie pogmatwałam... ).

PS4? A skąd, trzeba mieć kartę gwarancyjną.
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6316253 wtorek, 31 styczeń 2017, 12:22:01
O co chodzi w tych Lay's? Trzeba zrobić zdjęcie z przyłożoną do twarzy paczką chipsów, czy załącza się zwykłe foto...?
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6316257 wtorek, 31 styczeń 2017, 12:24:08
visserarthur napisał(a):

O co chodzi w tych Lay's? Trzeba zrobić zdjęcie z przyłożoną do twarzy paczką chipsów, czy załącza się zwykłe foto...?

Raczej zwykłe, bo masz stworzyć paczkę podobną do tych sklepowych (powiedzmy, że podobną, znając Avanti, musisz również dołożyć coś z pomysłem od siebie).

wioleczka83

Cytuj wiadomość#6316323 wtorek, 31 styczeń 2017, 13:52:33
dziś dostałam info o nadaniu komina ale patrząc na emaila od dpd to tylko w adresie dostawy zgadza się moje imię i nazwisko i kod pocztowy - mam nadzieje ze dojdzie. czyzby Avanti mialo tyle pracy??
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6316326 wtorek, 31 styczeń 2017, 13:59:38
Wyników też nie ma emotka
0 0