Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 133 134 135 136 137 138139 140 141 142 143 > >> >|

travelair

Cytuj wiadomość#6328264 piątek, 3 marca 2017, 12:43:56
Dzięki wielkie, a wiesz może jak to działa jak ktos w tygodniu zgarnał komin to wybieraja z tych osób i daja telefony czy nie ma reguły?
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6328265 piątek, 3 marca 2017, 12:44:43
travelair napisał(a):

Dzięki wielkie, a wiesz może jak to działa jak ktos w tygodniu zgarnał komin to wybieraja z tych osób i daja telefony czy nie ma reguły?

Tak, z tych osób wybierają telefony emotka
0 0

julia1264

Cytuj wiadomość#6328345 piątek, 3 marca 2017, 14:50:11
Powiedzcie jaki kolor telefonu dostaliście ? są różne czy jeden ?
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6328372 piątek, 3 marca 2017, 15:21:33
U mnie cztery kominy wpadły za zwykłe - roześmiane zdjęcia z wakacji, na których za każdym razem było widać całą twarz emotka
No ale takie zdjęcia raczej szans na telefon nie mają emotka

Swoją drogą cieszę się, że udało mi się zdobyć 4 kominy bo pierwszy, w którym całkiem sporo chodziłam, trochę się pozaciągał i sterczą z niego nitki  emotka  Przy takim "zużyciu" lepiej mieć kilka w zapasie emotka
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6328373 piątek, 3 marca 2017, 15:22:16
bruce napisał(a):

Dopiszę, bo mam pytania na PW po moim powyższym wpisie, a nie wiedziałam, że wspomniany przeze mnie post został usunięty. emotka Jak się zorientowałam - zdjęcie należy wstawiać z uśmiechem i tylko dolną częścią twarzy, tak, jak to pokazuje sama paczka Lay'sów. Nad napisem z logo "Lay's" ma być tylko uśmiech i tylko dolna część twarzy (może być co najwyżej chyba tylko do czubka nosa). Przynajmniej u mnie tak zadziałało (zastosowałam się ściśle do zamieszczonych tu wskazówek ze zdjęć z psami). emotka

Chyba nie do końca u mnie różne wygrywały i całe i sam uśmiech i cała kufa psa włącznie z czubkami uszu z tym że tylko na kominy. Niech ktoś lepiej pochwali na jakie foto trafił s7

paula9891

Cytuj wiadomość#6328374 piątek, 3 marca 2017, 15:23:24
rpk napisał(a):

bruce napisał(a): Dopiszę, bo mam pytania na PW po moim powyższym wpisie, a nie wiedziałam, że wspomniany przeze mnie post został usunięty. emotka Jak się zorientowałam - zdjęcie należy wstawiać z uśmiechem i tylko dolną częścią twarzy, tak, jak to pokazuje sama paczka Lay'sów. Nad napisem z logo "Lay's" ma być tylko uśmiech i tylko dolna część twarzy (może być co najwyżej chyba tylko do czubka nosa). Przynajmniej u mnie tak zadziałało (zastosowałam się ściśle do zamieszczonych tu wskazówek ze zdjęć z psami). emotka

Chyba nie do końca u mnie różne wygrywały i całe i sam uśmiech i cała kufa psa włącznie z czubkami uszu z tym że tylko na kominy. Niech ktoś lepiej pochwali na jakie foto trafił s7

Dziś tu ktoś pisał, że na S7 był sam uśmiech (bez paczki, bez uszu  emotka ).

Edit.: Tak mi się wydawało, że bez uszu, ale teraz już nie mam pewności, czy ktoś faktycznie o tym pisał... emotka Możliwe, że sama to wymyśliłam.

hehatka31

Cytuj wiadomość#6328412 piątek, 3 marca 2017, 16:08:02
rpk napisał(a):

bruce napisał(a):

Dopiszę, bo mam pytania na PW po moim powyższym wpisie, a nie wiedziałam, że wspomniany przeze mnie post został usunięty. emotka Jak się zorientowałam - zdjęcie należy wstawiać z uśmiechem i tylko dolną częścią twarzy, tak, jak to pokazuje sama paczka Lay'sów. Nad napisem z logo "Lay's" ma być tylko uśmiech i tylko dolna część twarzy (może być co najwyżej chyba tylko do czubka nosa). Przynajmniej u mnie tak zadziałało (zastosowałam się ściśle do zamieszczonych tu wskazówek ze zdjęć z psami). emotka

Cała sylwetka emotka  zdjęcie z wakacji z synem

pakowa

Cytuj wiadomość#6328428 piątek, 3 marca 2017, 16:39:31
nasze zdjęcia bądź zdjęcia laureatów będzie można gdzieś obejrzeć po zakończeniu konkursu ?:)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6328487 piątek, 3 marca 2017, 18:48:45
Prawda jest taka ze telefony wygrywają różne zdjęcia.
bruce 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6328535 piątek, 3 marca 2017, 19:48:18
pakowa napisał(a):

nasze zdjęcia bądź zdjęcia laureatów będzie można gdzieś obejrzeć po zakończeniu konkursu ?:)

Oby nie na paczkach  emotka

a tak na serio to raczej nigdy nie praktykowali upubliczniania zwycięskich prac emotka
bruce 0

travelair

Cytuj wiadomość#6328539 piątek, 3 marca 2017, 19:54:41
Jak jest teraz w Lays? jak już wygra się komin i wysyła się dalej zgłoszenia to  na te same dane można wygrać kolejne kominy czy już zostaje tylko telefon i główna do wygrania? emotka
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6328565 piątek, 3 marca 2017, 20:55:45
travelair napisał(a):

Jak jest teraz w Lays? jak już wygra się komin i wysyła się dalej zgłoszenia to  na te same dane można wygrać kolejne kominy czy już zostaje tylko telefon i główna do wygrania? emotka

Na te same można wygrać tylko jeden komin, itd...
0 0

pancetta

Cytuj wiadomość#6328716 sobota, 4 marca 2017, 17:38:15
Witajcie  emotka
Czy moglibyście mi powiedzieć jak to jest na 100%, bo cofnęłam się do wcześniejszych postów i zdania są podzielone. Czy jeśli wygrałam komin (ale w tym etapie nie wygrałam telefonu), to czy teraz mogę wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina - skoro na 1 użytkownika 1 komin)? Czy już nie mam szans na telefon? Z jednej strony to trochę dziwne, żebym nie mogła już wygrać telefonu, ale z drugiej strony niektórzy piszą, że telefony wybierają tylko spośród nagród dziennych z danego tygodnia.
Mam nadzieję, że za bardzo nie zamieszałam emotka  Z góry dzięki za odpowiedź  emotka
0 0

taak

Cytuj wiadomość#6328735 sobota, 4 marca 2017, 18:51:57
cb656 napisał(a):

pancetta napisał(a):

Czy jeśli wygrałam komin (ale w tym etapie nie wygrałam telefonu), to czy teraz mogę wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina - skoro na 1 użytkownika 1 komin)? Czy już nie mam szans na telefon? 

Nie masz już szans na telefon. emotka

podobno niektórzy tak wygrywali emotka  np. Sylwia Z. wygrała komin w jakimś etapie z początku, a ostatnio telefon emotka
0 0

taak

Cytuj wiadomość#6328739 sobota, 4 marca 2017, 19:35:37
cb656 napisał(a):

taak napisał(a):

cb656 napisał(a):

pancetta napisał(a):

Czy jeśli wygrałam komin (ale w tym etapie nie wygrałam telefonu), to czy teraz mogę wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina - skoro na 1 użytkownika 1 komin)? Czy już nie mam szans na telefon? 

Nie masz już szans na telefon. emotka

podobno niektórzy tak wygrywali emotka  np. Sylwia Z. wygrała komin w jakimś etapie z początku, a ostatnio telefon emotka

Taak?! emotka Słowo "podobno" jest tu kluczowe emotka

potwierdzone zostało przykładem emotka  
0 0

pancetta

Cytuj wiadomość#6328743 sobota, 4 marca 2017, 19:49:16
cb656 napisał(a):

taak napisał(a):

No widzisz - typowy przykład konfrontacji - jedna strona mówi tak, druga mówi nie. Pozostaje po ostateczną wykładnię zgłosić się do Organizatora. Pani M., która podpisuje się pod każdym mailem wysłanym w sprawie tego konkursu, udziela chętnie i w miarę szybko bardzo rzetelnych informacji w sprawach organizacji i regulaminowych. emotka

Czyli jednak nie ma jednej wersji emotka Chociaż trochę prześledziłam wyniki i nie wszyscy zwycięzcy tygodniowi są w zwycięzcach dziennych z danego tygodnia. Więc mimo wszystko myślę, że można wygrać tygodniową nie wygrywając dziennej. Dzięki za wszystkie odpowiedzi emotka  
1 0

Gość

Cytuj wiadomość#6328763 sobota, 4 marca 2017, 21:32:25
pancetta napisał(a):

cb656 napisał(a):

taak napisał(a):

No widzisz - typowy przykład konfrontacji - jedna strona mówi tak, druga mówi nie. Pozostaje po ostateczną wykładnię zgłosić się do Organizatora. Pani M., która podpisuje się pod każdym mailem wysłanym w sprawie tego konkursu, udziela chętnie i w miarę szybko bardzo rzetelnych informacji w sprawach organizacji i regulaminowych. emotka

Czyli jednak nie ma jednej wersji emotka Chociaż trochę prześledziłam wyniki i nie wszyscy zwycięzcy tygodniowi są w zwycięzcach dziennych z danego tygodnia. Więc mimo wszystko myślę, że można wygrać tygodniową nie wygrywając dziennej. Dzięki za wszystkie odpowiedzi emotka  

0 0

hehatka31

Cytuj wiadomość#6328810 niedziela, 5 marca 2017, 11:11:09
pancetta napisał(a):

Witajcie  emotka
Czy moglibyście mi powiedzieć jak to jest na 100%, bo cofnęłam się do wcześniejszych postów i zdania są podzielone. Czy jeśli wygrałam komin (ale w tym etapie nie wygrałam telefonu), to czy teraz mogę wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina - skoro na 1 użytkownika 1 komin)? Czy już nie mam szans na telefon? Z jednej strony to trochę dziwne, żebym nie mogła już wygrać telefonu, ale z drugiej strony niektórzy piszą, że telefony wybierają tylko spośród nagród dziennych z danego tygodnia.
Mam nadzieję, że za bardzo nie zamieszałam emotka  Z góry dzięki za odpowiedź  emotka

Teraz możesz wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina). Ja taką sytuację miałam emotka
bruce 0

szala

Cytuj wiadomość#6328820 niedziela, 5 marca 2017, 13:10:32
Hmmm.... To smartfony wygraliście całą twarzą, czy uśmiechem?
0 0

pancetta

Cytuj wiadomość#6328828 niedziela, 5 marca 2017, 13:51:57
hehatka31 napisał(a):

pancetta napisał(a):

Witajcie  emotka

Teraz możesz wygrać telefon nowym zdjęciem (bez wygrywania komina). Ja taką sytuację miałam emotka

Dziękuję, tak właśnie myślałam emotka  
0 0
|< << < 133 134 135 136 137 138139 140 141 142 143 > >> >|