Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 176 177 178 179 180 181182 183 184 185 186 > >> >|

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6339907 czwartek, 30 marzec 2017, 07:57:57
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Odnosimy wrażenie, że na tym forum nie brakuje kpin i uszczypliwości. Nie wiem czy wynika to z zazdrości, zawiści czy po prostu te typy "tak mają". Nie zrażamy się tym jednak, bo to ich problem. Co do koszulki, to  pójdzie na wewnętrzną licytacje a kaskę przeznaczymy na cele dobroczynne a jakie, to się jeszcze zastanowimy. Tak, czy siak cieszymy się bardzo, bo jak tu ktoś wspomniał, to element integracji i świetna zabawa. Chyba nas ten maleńki sukces zachęcił to dalszego działania. A dla "szczypawek" co to piszą "jedna koszulka na taką ekipę geniuszy to nie za wiele" wiadomość: tak, ta jedna koszulka dla naszej ekipy to bardzo wiele. emotka

Ja zaś (pojedynczo i osobiście) odnoszę wrażenie, że ktoś tu cierpi na królewską przypadłość pluralis maiestaticus: "MY, z bożej łaski król Polski ogłaszamy..."  emotka
Być może jest to także zabieg manipulacyjny stosowany dla podkreślenia ważności i słuszności swojego stanowiska, czyli znane z psychologii "podpieranie się autorytetem strony trzeciej" emotka
Niemniej ogólne wrażenie wywołujecie sympatyczne, towarzyszu emotka Luzik, luzik i jeszcze raz luzik. To jest to, co ułatwia życie i czego (jeszcze) chyba wam brakuje dla osiągnięcia nirwany spokoju i zrozumienia. emotka
Ale ufam, że szybko się dotrzecie emotka

tak, a gdzie królewska mość i goniec
tam serce zawsze za gońcem
poza tym koszulki wygrywają osoby, które samodzielnie wymyślają hasła, więc - bez uszczypliwości - nie jest to jeszcze sukces. Będzie tv - będą brawa. emotka  
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6339911 czwartek, 30 marzec 2017, 08:20:02
synk napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

poza tym koszulki wygrywają osoby, które samodzielnie wymyślają hasła, więc - bez uszczypliwości - nie jest to jeszcze sukces. Będzie tv - będą brawa. emotka  

może dla ciebie sukcesem w tym konkursie nie jest wygranie koszulki...nie musisz mierzyć innych swoją miarą. Wiem ile pracy kosztuje wpasowanie się w gust Lidki, więc szacun za każdą koszulkę. To nie jest tej miary konkurs co uśmiechy - gdzie byle szit wygrywał komin. Tu trzeba mieć to coś i szczęście.

Zgadzam się, że to dużo większy wyczyn, bo koszulek jest tylko 10 dziennie, a kominów było 100. To jednak wieeelka różnica emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6339913 czwartek, 30 marzec 2017, 08:33:37
synk napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

może dla ciebie sukcesem w tym konkursie nie jest wygranie koszulki...nie musisz mierzyć innych swoją miarą. Wiem ile pracy kosztuje wpasowanie się w gust Lidki, więc szacun za każdą koszulkę. To nie jest tej miary konkurs co uśmiechy - gdzie byle szit wygrywał komin. Tu trzeba mieć to coś i szczęście.

miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces
jeśli wygra ją samodzielnie jedna osoba - jak najbardziej 
i właśnie to napisalam

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6339924 czwartek, 30 marzec 2017, 09:31:51

apoccalipsa napisał(a):

synk napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces
jeśli wygra ją samodzielnie jedna osoba - jak najbardziej 
i właśnie to napisalam

"miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces" -dziękujemy za to jakże budujące określenie naszego zespołu. Jesteśmy jednak skromnymi ludkami i nie uważamy się za mega hiper team. Po prostu bawimy się i chcemy przy tym być kreatywni. Co do haseł, to jak wspomnieliśmy, wymyśliliśmy ich sporo a wybraliśmy wg nas najlepsze i się udało. Jak wspomniał(a) cb656 na tym forum jest wielu wybitnie życzliwych więc postanowiliśmy zgodnie z jego radą wyluzować i  podjąć próby "osiągnięcia nirwany spokoju i zrozumienia". W tym celu zgłosimy więcej haseł i zobaczymy, czy rzeczywiście uda nam się wbić w gust jury. Wiemy, że to ryzykowne, bo hejterów i kpiarzy nie brakuje a w przypadku niepowodzenia będziemy obiektem "polewki", ale co tam. Do odważnych świat należy a kto nie ryzykuje szampana nie pije emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6339927 czwartek, 30 marzec 2017, 09:37:12
FBpawel4 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

"miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces" -dziękujemy za to jakże budujące określenie naszego zespołu. Jesteśmy jednak skromnymi ludkami i nie uważamy się za mega hiper team. Po prostu bawimy się i chcemy przy tym być kreatywni. Co do haseł, to jak wspomnieliśmy, wymyśliliśmy ich sporo a wybraliśmy wg nas najlepsze i się udało. Jak wspomniał(a) cb656 na tym forum jest wielu wybitnie życzliwych więc postanowiliśmy zgodnie z jego radą wyluzować i  podjąć próby "osiągnięcia nirwany spokoju i zrozumienia". W tym celu zgłosimy więcej haseł i zobaczymy, czy rzeczywiście uda nam się wbić w gust jury. Wiemy, że to ryzykowne, bo hejterów i kpiarzy nie brakuje a w przypadku niepowodzenia będziemy obiektem "polewki", ale co tam. Do odważnych świat należy a kto nie ryzykuje szampana nie pije emotka

Ja często korzystam z rad mojego team'u (mieszkającego ze mną emotka ) i wysyłam hasełko, które wszyscy uważają za genialne...i to hasełko czasem nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, wiec nie zawsze to co podoba się nam, to spodoba się jury emotka  Aha, co do polewki w moim przypadku, to ja mam często sama z siebie, więc inni są już zbędni emotka Grunt to zabawa emotka

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6339931 czwartek, 30 marzec 2017, 09:47:31
aurorcia napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Ja często korzystam z rad mojego team'u (mieszkającego ze mną emotka ) i wysyłam hasełko, które wszyscy uważają za genialne...i to hasełko czasem nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, wiec nie zawsze to co podoba się nam, to spodoba się jury emotka  Aha, co do polewki w moim przypadku, to ja mam często sama z siebie, więc inni są już zbędni emotka Grunt to zabawa emotka

aurorcia...mamy bardzo duży dystans do siebie i poczucie humoru też, często zatem "polewamy" z siebie a przy wymyślaniu haseł niektórzy trzymali się za brzuchy, żeby ze śmiechu nie pęknąć, takie absurdalne propozycje padały emotka Nie mamy żadnej królewskie manii wielkości, jak to ktoś wcześniej napisał i zdajemy sobie też sprawę, że nasze hasła nie muszą się spodobać jury. Napiszemy uczciwie, ile haseł wysłaliśmy i jaki był tego efekt. Nawet jak ktoś będzie miał temat do "kpinek" to nas to nie ruszy, bo mamy uciechę czytając wybitnie intelektualne posty niektórych forumowiczów. Uważamy, że powinni pisać książki, bo tekstów i przemyśleć mógłby im pozazdrościć sam Paulo Coleho. emotka

monisss

Cytuj wiadomość#6339932 czwartek, 30 marzec 2017, 09:52:37
kochani , wyluzujcie! emotka po co się kłócicie? fajni z Was ludzie emotka przelejcie swoje siły na konkurs! powodzenia emotka
1 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6339933 czwartek, 30 marzec 2017, 09:54:40
monisss napisał(a):

kochani , wyluzujcie! emotka po co się kłócicie? fajni z Was ludzie emotka przelejcie swoje siły na konkurs! powodzenia emotka

Może to taka burza mózgów dla niektórych emotka  Rozumiesz, teraz długopisy w dłoń i wyjdzie coś fajnego emotka  A teraz wróćmy do sedna sprawy, myślicie, że Lidia da dziś tygodniowe?

Mysia

Cytuj wiadomość#6339936 czwartek, 30 marzec 2017, 09:59:53
aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

Może to taka burza mózgów dla niektórych emotka  Rozumiesz, teraz długopisy w dłoń i wyjdzie coś fajnego emotka  A teraz wróćmy do setna sprawy, myślicie, że Lidia da dziś tygodniowe?

Ja dopiero zbieram siły po urodzinowym Jogobella emotka (z Laysami dopiero ruszę ponownie) więc nie czekam, ale 3mam za Was kciuki emotka co do tego tematu, tyle stron o jedną koszulkę.. ale przebrnęłam  emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6339937 czwartek, 30 marzec 2017, 10:00:04
aurorcia napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

niestety to prawda
genialność hasła nie gwarantuje wygranej 
smutne ale prawdziwe 

monisss

Cytuj wiadomość#6339942 czwartek, 30 marzec 2017, 10:12:12
aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

Może to taka burza mózgów dla niektórych emotka  Rozumiesz, teraz długopisy w dłoń i wyjdzie coś fajnego emotka  A teraz wróćmy do sedna sprawy, myślicie, że Lidia da dziś tygodniowe?

tak myślę! Aurorca jak wygrasz to jakie masz postanowienie?;)

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6339944 czwartek, 30 marzec 2017, 10:13:17
jak było w zeszłym tygodniu z tygodniowymi, były w środę czy czwartek?:-)

lena5_1985

Cytuj wiadomość#6339945 czwartek, 30 marzec 2017, 10:13:39
holaaolaa napisał(a):

jak było w zeszłym tygodniu z tygodniowymi, były w środę czy czwartek?:-)

W czwartek chyba

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6339951 czwartek, 30 marzec 2017, 10:16:40
no to super, trzymamy kciuki:D:D:D:D
0 0

andzianecia

Cytuj wiadomość#6339955 czwartek, 30 marzec 2017, 10:20:51
Mamy pytanie do osób, które miały uzupełnić swoje dane poprzez przesłanie kserokopii pierwszej strony dowodu osobistego przesyłką pocztową. Czytałam kiedyś, że posyłaliście scan mailem i też tak zrobiłam. Poprosiłam o potwierdzenie czy to wystarczy. Niestety do dnia dzisiejszego nie dostałam potwierdzenia, że jest ok. Czy Wy dostawaliście maila, że dziękują za przesłanie albo coś w tym stylu? Bo teraz nie wiem, czy wysyłać to jednak jeszcze pocztą, czy mailowo wystarczy? Szkoda by było jakby mi telefon przepadł emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6339956 czwartek, 30 marzec 2017, 10:21:06
monisss napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

tak myślę! Aurorca jak wygrasz to jakie masz postanowienie?;)

W związku z tym konkursem mam od początku tylko jedno postanowienie, obiecałam mężowi, że 4-ty wygrany TV w tym konkursie zostaje dla niego emotka

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6339960 czwartek, 30 marzec 2017, 10:23:47
a co sie stan8ie z 3 pierwszymi?:D:D
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6339962 czwartek, 30 marzec 2017, 10:25:13
holaaolaa napisał(a):

a co sie stan8ie z 3 pierwszymi?:D:D

zasilą budżet domowy emotka

andzianecia

Cytuj wiadomość#6339963 czwartek, 30 marzec 2017, 10:28:12
cb656 napisał(a):

andzianecia napisał(a):

Mamy pytanie do osób, które miały uzupełnić swoje dane poprzez przesłanie kserokopii pierwszej strony dowodu osobistego przesyłką pocztową. Czytałam kiedyś, że posyłaliście scan mailem i też tak zrobiłam. Poprosiłam o potwierdzenie czy to wystarczy. Niestety do dnia dzisiejszego nie dostałam potwierdzenia, że jest ok. Czy Wy dostawaliście maila, że dziękują za przesłanie albo coś w tym stylu? Bo teraz nie wiem, czy wysyłać to jednak jeszcze pocztą, czy mailowo wystarczy? Szkoda by było jakby mi telefon przepadł emotka

Sprawa skanu wygląda tak: Organizator naciska i sugeruje, że "dla bezpieczeństwa lepiej jest wysłać ten skan pocztą w kopercie", jednak AKCEPTUJE (kręcąc trochę nosem i fukając z niezadowolenia), jesli uczestnik się uprze i wybierze jednak wysyłkę skanu mailem. Nie dawaj sobie wchodzić na głowę. Ty podejmujesz decyzję, jaką drogą dostarczyć wymagane dane. W Regulaminie na szczęście tego nie precyzują. Jest tylko mowa o konieczności weryfikacji danych na żądanie.
MOIM ZDANIEM (przećwiczone w praktyce) wystarczy mailem. emotka

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź emotka  mam nadzieję, że będzie ok. Mam maila na potwierdzenie, że wysłałam, więc jakby co to się będę o swoje wykłócać.
A w ogóle co najśmieszniejsze maila o uzupełnienie otrzymałam 27.03.2017 a czas na przesłanie dali mi do 03.03.2017....hmmm mam się cofnąć w czasie? emotka
0 0

wesoyromek

Cytuj wiadomość#6340021 czwartek, 30 marzec 2017, 11:38:23
prawie "mugolskie" pytanie mam emotka  te laysy tudzież pepsi promocyjne na ten konkurs z tv i koszulkami to w dowolnym sklepie kupujemy czy w Biedronce(tu nie widziałam promocyjnych opakowań) 
0 0
|< << < 176 177 178 179 180 181182 183 184 185 186 > >> >|