Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 183 184 185 186 187 188189 190 191 192 193 > >> >|

mczarna

Cytuj wiadomość#6341684 poniedziałek, 3 kwiecień 2017, 21:30:03
synk napisał(a):

heh widzę że biznes z kodami na allegro ostro idzie bo od rana już ponad 1000 zgłoszeń. W takiej "ciżbie" to i najlepszy tekst zostanie przegapiony - więc grać powinni raczej ci co w loteriach mają szczęście emotka

synk-Ty lepiej napisz skąd masz wiedzę o ilości zgłoszeń,bo już o to było pytanie...

mczarna

Cytuj wiadomość#6341715 poniedziałek, 3 kwiecień 2017, 22:16:35
synk napisał(a):

mczarna napisał(a):

synk napisał(a):

heh widzę że biznes z kodami na allegro ostro idzie bo od rana już ponad 1000 zgłoszeń. W takiej "ciżbie" to i najlepszy tekst zostanie przegapiony - więc grać powinni raczej ci co w loteriach mają szczęście emotka

synk-Ty lepiej napisz skąd masz wiedzę o ilości zgłoszeń,bo już o to było pytanie...

pisałem skąd mam tą wiedzę.  To nie jest wiedza tajemna. To nie są żadne układy z Lidką. To umiejętność "czytania między wierszami" w tym co jest na stronie internetowej.

synk- jedyne co mi przychodzi do głowy to "wylukanie" nr swojego zgłoszenia po stronie (link) ale,że na to ani razu nie zerknęłam to proszę o podpowiedź.
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6341719 poniedziałek, 3 kwiecień 2017, 22:24:36
cb656 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Obstawiam wtorek skoro dziś jeszcze nie ma...

Z piątku?! A trzy dni robocze gdzie się podziały? emotka

To jest wołanie o litość dla czekających przecież emotka pobożne życzenie jak wolisz emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6341720 poniedziałek, 3 kwiecień 2017, 22:27:34
ewikewikk napisał(a):

cb656 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Obstawiam wtorek skoro dziś jeszcze nie ma...

Z piątku?! A trzy dni robocze gdzie się podziały? emotka

To jest wołanie o litość dla czekających przecież emotka pobożne życzenie jak wolisz emotka

Z jakiego znów piątku? Przecież chyba jeszcze z czwartku nie bylo... emotka

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6341726 poniedziałek, 3 kwiecień 2017, 22:43:58
Nie dobijaj! emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6341777 wtorek, 4 kwiecień 2017, 09:03:01
[quote=
synk napisał(a):

mczarna] heh widzę że biznes z kodami na allegro ostro idzie bo od rana już ponad 1000 zgłoszeń. W takiej "ciżbie" to i najlepszy tekst zostanie przegapiony - więc grać powinni raczej ci co w loteriach mają szczęście emotka
eeee...skoro tak to faktycznie szanse słabe. Mi się wydawało że mam fajne hasła i nawet koszulki nie zgarnęłam. Ale przy takiej ilości to musi być jakieś mega wyróżniające się...Zdjęcia mi łatwiej było robić i dwie S7 wpadły niż tutaj wymyślanie jakichś hasełek. Zwłaszcza, że ja jestem taka "piłkarska", że do dziś mam problem ze zrozumieniem spalonego:P
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6341792 wtorek, 4 kwiecień 2017, 09:33:39
lubiemakaron napisał(a):

Zwłaszcza, że ja jestem taka "piłkarska", że do dziś mam problem ze zrozumieniem spalonego:P

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i próbujesz upolowaćupragnioną sukienkę. Masz już całe naręcze ciuchów, z którymi biegniesz do
kasy, ale nie masz jeszcze tej upragnionej. Dookoła mnóstwo innych klientek,
podobnie jak ty, poluje na tę samą kieckę. Nagle z przymierzalni wychyla się
przyjaciółka, wołając, że właśnie ma tę jedyną. Biegnie do ciebie, chcąc ci ją
podać.

I teraz:Jeśli w momencie rzucenia do nas sukienki, będziemy miały zasobą pozostałe klientki, a przed sobą tylko kasę i ewentualnie ekspedientkę,
wtedy będzie spalony i nie kupimy sukienki.Jeśli jednak w trakcie kiedy przyjaciółka będzie rzucała namsukienkę, przed nami będą inne klientki polujące na tę sukienkę, wystarczy, że
ją złapiemy, przyśpieszymy, wyminiemy inne dziewczyny i…sukienka będzie nasza!

ta wersja wytłumaczenia do mnie przemówiła ze zrozumieniem emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6341803 wtorek, 4 kwiecień 2017, 09:54:51
Claudia77 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Zwłaszcza, że ja jestem taka "piłkarska", że do dziś mam problem ze zrozumieniem spalonego:P

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i próbujesz upolowaćupragnioną sukienkę. Masz już całe naręcze ciuchów, z którymi biegniesz do
podać.

I teraz:Jeśli w momencie rzucenia do nas sukienki, będziemy miały zasobą pozostałe klientki, a przed sobą tylko kasę i ewentualnie ekspedientkę,
wtedy będzie spalony i nie kupimy sukienki.Jeśli jednak w trakcie kiedy przyjaciółka będzie rzucała namsukienkę, przed nami będą inne klientki polujące na tę sukienkę, wystarczy, że

emotka
0 0

mundek2004

Cytuj wiadomość#6341808 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:12:19
Claudia77 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

podać.

woow, szkoda że mam żonę bo bym się z Tobą ożenił emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6341814 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:18:39
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i próbujesz upolować upragnioną sukienkę. Masz już całe naręcze ciuchów, z którymi biegniesz do kasy, ale nie masz jeszcze tej upragnionej. Dookoła mnóstwo innych klientek, podobnie jak ty, poluje na tę samą kieckę. Nagle z przymierzalni wychyla się przyjaciółka, wołając, że właśnie ma tę jedyną. Biegnie do ciebie, chcąc ci ją podać...

Nie gmatwajmy sytuacji emotka Mam na myśli owo niepotrzebne naręcze. Bijemy się o miejsce przy kasie, bo za 5 minut zamykają sklep, a obsługa jest bezlitosna - obsłuży tylko tych, którzy zdążą przed godziną zero emotka (to moja autorska wersja)
Piłka to jest ta sukienka. Cel: dotrzeć do kasy przed innymi. Kasa to bramka.
Póki jest tak, że ze wszystkich przymierzalni biegną klientki w kierunku kasy, jest uczciwie, bo wszystkie mają teoretycznie te same szanse i powinna zwyciężyć ta, która jest najsprytniejsza, ominie zwinnie pozostałe i najszybciej stanie przy kasie.
I teraz sytuacja spalonego (nieuczciwe zagranie). Blisko kasy jest koleżanka bez żadnej sukienki. Ty jej swoją sukienkę rzucasz nad głowami innych klientek, kolezanką ją łapie i blokuje innym dotarcie do kasy.
To jest zagranie nie fair, "spalony" emotka

Spalony jest wtedy gdy chcesz  kupić kody pepsi na allegro klikasz "kup teraz " i wyskakuje informacja brak towaru, bo ktoś właśnie wykupił 1000 sztuk emotka  hahaha

Claudia77

Cytuj wiadomość#6341817 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:21:58
cb656 napisał(a):

Nie gmatwajmy sytuacji Mam na myśli owo niepotrzebne naręcze. Bijemy się o miejsce przy kasie, bo za 5 minut zamykają sklep, a obsługa jest bezlitosna - obsłuży tylko tych, którzy zdążą przed godziną zero (to moja autorska wersja)Piłka to jest ta sukienka. Cel: dotrzeć do kasy przed innymi. Kasa to bramka.
Póki jest tak, że ze wszystkich przymierzalni biegną klientki w kierunku kasy, jest uczciwie, bo wszystkie mają teoretycznie te same szanse i powinna zwyciężyć ta, która jest najsprytniejsza, ominie zwinnie pozostałe i najszybciej stanie przy kasie.
I teraz sytuacja spalonego (nieuczciwe zagranie). Blisko kasy jest koleżanka bez żadnej sukienki. Ty jej swoją sukienkę rzucasz nad głowami innych klientek, kolezanką ją łapie i blokuje innym dotarcie do kasy.
To jest zagranie nie fair, "spalony"

może mogłoby być trochę inaczej ale to jest moja wersja i jej się trzymam, a najważniejsze wiem o co biega... emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6341821 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:39:37
cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Spalony jest wtedy gdy chcesz  kupić kody pepsi na allegro klikasz "kup teraz " i wyskakuje informacja brak towaru, bo ktoś właśnie wykupił 1000 sztuk emotka  hahaha

Tego fenomenu nie rozumiem. Ile taki kod kosztuje? No niech będzie, że złotówkę (tyle chyba jest minimum na Allegro?)
Faktycznie, kupujący zaoszczędzi, bo paczka chipsów z kodem nawet najmniejsza, to kilka złotych.
Ale moje nierozumienie dotyczy ilości. Tysiąc złotych wydać na kody, gdzie nagroda warta jest 4 tysiące? I nie masz żadnej "gwarancji" wygranej, bo jak już dowiedli towarzysze z YouTube, masówka niczego nie daje emotka jesli nie ma się pomysłu/szczęścia.
No qrczę, do jakiej kwoty taka zabawa jest opłacalna?
Czy to nie jest już najgorsze stadium HAZARDU? emotka

Jeszcze nie zakupiłam ani jednego, od początku posłałam może 6 haseł na znane avanti nazwisko.. emotka tak poza tym nie przeglądałam dokładnie regulaminu, ale ostatnio był zapis że o opakowania mogą poprosić. Wystarczy że ktoś by się wkurzył i im podesłał linki allegro i załóżmy avanti zażądałoby opakowania.. a tu problem bo ktoś zainwestował w zakup kodów i nagle traci nagrodę.. emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6341824 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:47:09
Nawet nie strasz, bo ja wszystkie puste paczki wyrzuciłam! Kod wchodzi to paczka ląduje w koszu emotka
0 0

mundek2004

Cytuj wiadomość#6341826 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:50:58
aurorcia napisał(a):

Nawet nie strasz, bo ja wszystkie puste paczki wyrzuciłam! Kod wchodzi to paczka ląduje w koszu emotka

przejrzałem szybko regulamin i nic takiego nie znalazłem

magisterek

Cytuj wiadomość#6341827 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:52:35
mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Nie ma zapisu, "wpisz kod i zachowaj opakowanie/zakrętkę" -

Mysia

Cytuj wiadomość#6341829 wtorek, 4 kwiecień 2017, 10:54:59
mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Tak rozmyślam tylko biorąc pod uwagę ostatnią promocję, ale mówię o sytuacji gdy ktoś wysyła ogromne ilości zgłoszeń i może wzbudzić tym podejrzenie agencji i chęć sprawdzenia czy rzeczywiście tyle Laysów zjadł i Pepsi wypił emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6341836 wtorek, 4 kwiecień 2017, 11:01:52
Mysia napisał(a):

chęć sprawdzenia czy rzeczywiście tyle Laysów zjadł i Pepsi wypił

Na szczęście jeszcze tego wymogu nie reguluje regulamin. Zatem oświadczam, że nie zjadłam ani pół czipsa i nie wypiłam ani mililitra Pepsi emotka Koszulki wygrałam.
Mysia 0

Gość

Cytuj wiadomość#6341837 wtorek, 4 kwiecień 2017, 11:04:16
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a): Zwłaszcza, że ja jestem taka "piłkarska", że do dziś mam problem ze zrozumieniem spalonego:P

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i próbujesz upolować upragnioną sukienkę. Masz już całe naręcze ciuchów, z którymi biegniesz do kasy, ale nie masz jeszcze tej upragnionej. Dookoła mnóstwo innych klientek, podobnie jak ty, poluje na tę samą kieckę. Nagle z przymierzalni wychyla się przyjaciółka, wołając, że właśnie ma tę jedyną. Biegnie do ciebie, chcąc ci ją podać...

Nie gmatwajmy sytuacji emotka Mam na myśli owo niepotrzebne naręcze. Bijemy się o miejsce przy kasie, bo za 5 minut zamykają sklep, a obsługa jest bezlitosna - obsłuży tylko tych, którzy zdążą przed godziną zero emotka (to moja autorska wersja)
Piłka to jest ta sukienka. Cel: dotrzeć do kasy przed innymi. Kasa to bramka.
To jest zagranie nie fair, "spalony" emotka

ahahaha jesteście najlepsi! Dziękuję Wam dobrzy ludzie emotka
1 0

specjal

Cytuj wiadomość#6341852 wtorek, 4 kwiecień 2017, 11:12:09
bethan napisał(a):

Mysia napisał(a):

chęć sprawdzenia czy rzeczywiście tyle Laysów zjadł i Pepsi wypił

Na szczęście jeszcze tego wymogu nie reguluje regulamin. Zatem oświadczam, że nie zjadłam ani pół czipsa i nie wypiłam ani mililitra Pepsi vemots/tongue.gif Koszulki wygrałam.

Mysia

Cytuj wiadomość#6341853 wtorek, 4 kwiecień 2017, 11:12:31
cb656 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Nawet nie strasz, bo ja wszystkie puste paczki wyrzuciłam! Kod wchodzi to paczka ląduje w koszu 

Ja tak samo wyrzucam emotka Bo skoro nigdy wcześniej nie chcieli opakowań to po co mam mieć górę śmieci w domu  emotka

emotka
To teraz czarny scenariusz: wyobraźcie sobie, że Organizator żąda przysłania skanu dwóch konkretnych kodów do zwycięskiego zgłoszenia. Dajmy na to, że innych nie potrzebuje.
Znajdźcie w koszu z tysiącem zachomikowanych kodów te dwa właściwe emotka Powodzenia emotka

spoko skoro regulamin sprawdzony to nie ma co sobie wyobrażać nawet emotka ale trzeba dokładnie sprawdzać te regulaminy, różnie bywa emotka
0 0
|< << < 183 184 185 186 187 188189 190 191 192 193 > >> >|