Reklama na e-Konkursy.info 22.09.19 14:27:15

Lay's

|< << < 185 186 187 188 189 190191 192 193 194 195 > >> >|

ksantypa

Cytuj wiadomość#6341941 wtorek, 4 kwiecień 2017, 13:38:15
krseta napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Mam pytanie -udało sie mi wygrać pierwsza koszulkę[email protected] to przysyłają od razu czy po jakimś czasie od ogłoszenia wyników?

ja otrzymałem po kilku minutach od ogłoszenia wyników (zeszły tydzien)

dzięki u mnie na wp jeszzce nie ma
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6341946 wtorek, 4 kwiecień 2017, 13:47:14
są już wyniki emotka
0 0

mvrcia

Cytuj wiadomość#6341949 wtorek, 4 kwiecień 2017, 13:56:45
holaaolaa napisał(a):

są już wyniki emotka

Do 21 dnia czy jakieś nowsze?  emotka
1 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6341952 wtorek, 4 kwiecień 2017, 13:58:56
ksantypa napisał(a):

krseta napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Mam pytanie -udało sie mi wygrać pierwsza koszulkę[email protected] to przysyłają od razu czy po jakimś czasie od ogłoszenia wyników?

ja otrzymałem po kilku minutach od ogłoszenia wyników (zeszły tydzien)

dzięki u mnie na wp jeszzce nie ma

no i dowaliłam-nie dośc ze jedna jedna jedyna koszulka to pomylilam emaile-napislam do nich , zalaczym prsc mojego zgloszenia ( dobrze ze zrobilam ) i czekam na odpowiedz.Koszulke to bym jeszzce przeżyła ale ( w co za bardzo nie wierze) wygram telewizor i co wtedy emotka
0 0

Pitach

Cytuj wiadomość#6341959 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:13:59
Dla mnie ten konkurs to takie "szczęście w nieszczęściu".Wysłałam tylko 2 zgłoszenia - na oba wpadły koszulki,ale Tv przeszedł mi koło nosa.Tak blisko i tak daleko...
Kody są,pomysły są,tylko nazwisk już brak - jak żyć? emotka  
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6341961 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:14:48
Pitach napisał(a):

Dla mnie ten konkurs to takie "szczęście w nieszczęściu".Wysłałam tylko 2 zgłoszenia - na oba wpadły koszulki,ale Tv przeszedł mi koło nosa.Tak blisko i tak daleko...

to jest właśnie wada tego konkursu że kończy się w momencie gdy się wygra koszulkę a telewizora nie 
mia, bethan 0

krseta

Cytuj wiadomość#6341962 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:14:52
aurorcia napisał(a):

A u mnie mail "weryfikacyjny", czyli prośba o skan dowodu emotka  dodam, że jedna wygrana na to nazwisko, a nawet na adres!

Weryfikacja rozumiem po.odeslaniu formularza z danymi? Czy jednoczesnie chca formularz i skan
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6341963 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:16:49
krseta napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A u mnie mail "weryfikacyjny", czyli prośba o skan dowodu emotka  dodam, że jedna wygrana na to nazwisko, a nawet na adres!

Weryfikacja rozumiem po.odeslaniu formularza z danymi? Czy jednoczesnie chca formularz i skan

ode mnie nie chcieli skanu dowodu
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6341964 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:17:23
apoccalipsa napisał(a):

Pitach napisał(a):

to jest właśnie wada tego konkursu że kończy się w momencie gdy się wygra koszulkę a telewizora nie 

Postanowilem dzis sobie za cel.obalic te.teze i wygrac Tv na dane z pierwszego.dnia konkursu gdzie wpadla koszulka:)

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6341966 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:21:49
krseta napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Pitach napisał(a):

Postanowilem dzis sobie za cel.obalic te.teze i wygrac Tv na dane z pierwszego.dnia konkursu gdzie wpadla koszulka:)

legenda mówi, że kiedyś komuś się to udało emotka

Pitach

Cytuj wiadomość#6341967 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:22:17
krseta napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Pitach napisał(a):

I słusznie emotka  piłka w grze emotka  trzymam kciuki
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6341969 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:24:46
krseta napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Weryfikacja już po otrzymaniu koszulki a przed otrzymaniem TV emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6341976 wtorek, 4 kwiecień 2017, 14:33:40
armiz napisał(a):

Wysyłaj zgłoszenia na ,, słupa '' emotka

Tylko słup musi istnieć  i w razie weryfikacji być chętny na wysłanie skanu swojego dowodu! emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6342019 wtorek, 4 kwiecień 2017, 15:49:23
apoccalipsa napisał(a):

Pitach napisał(a): Dla mnie ten konkurs to takie "szczęście w nieszczęściu".Wysłałam tylko 2 zgłoszenia - na oba wpadły koszulki,ale Tv przeszedł mi koło nosa.Tak blisko i tak daleko...

ale jak to?? Nie można wygrac jednej nagrody II stopnia i potem jednej I stopnia? W poprzednim miałam tak, ze najpierw był komin, nie wygrałam tygodniowej. Wyslalam wiec w następnym tyg - kominu już nie mogłam mieć, ale wygrałam S7. Czy tu jest inaczej??
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6342023 wtorek, 4 kwiecień 2017, 15:54:12
cb656 napisał(a):

armiz napisał(a):

Wysyłaj zgłoszenia na ,, słupa '' emotka

A co zrobisz, jak słup się uprze i zechce zatrzymać nagrodę?
Taaa... jakiś dajmy na to słup-menel emotka (tu nawiążę do ostatnich wpisów) nie tylko nie ma gdzie podłączyć telewizora, bo nie płaci rachunków za prąd i energetyka go odcięła, nie dość, że zabiera tlen, to jeszcze zabiera nagrody! No jak żyć, pani premier?! emotka

Kiedyś była akcja ZABIERZ DOWÓD BABCI emotka

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6342028 wtorek, 4 kwiecień 2017, 15:58:17
lubiemakaron napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Pitach napisał(a): Dla mnie ten konkurs to takie "szczęście w nieszczęściu".Wysłałam tylko 2 zgłoszenia - na oba wpadły koszulki,ale Tv przeszedł mi koło nosa.Tak blisko i tak daleko...

ale jak to?? Nie można wygrac jednej nagrody II stopnia i potem jednej I stopnia? W poprzednim miałam tak, ze najpierw był komin, nie wygrałam tygodniowej. Wyslalam wiec w następnym tyg - kominu już nie mogłam mieć, ale wygrałam S7. Czy tu jest inaczej??

Regulamin tego nie wyklucza. Mało osób wygrało w ten sposób, ale może też dlatego, że po wygraniu koszulki/komina/piłki więcej na te dane się z reguły nie wysyła. Niewiele osób ryzykuje emotka
bethan 0

kwadracik

Cytuj wiadomość#6342083 wtorek, 4 kwiecień 2017, 18:14:58
Czy mozna wysłać zdjęcie oświadczenia  czy koniecznie musi być skan ?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6342086 wtorek, 4 kwiecień 2017, 18:18:18
kwadracik napisał(a):

Można wysłać zdjęcie oświadczenia emotka  
0 0

kwadracik

Cytuj wiadomość#6342089 wtorek, 4 kwiecień 2017, 18:20:17
defed napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Można wysłać zdjęcie oświadczenia 

Dzięki, bo mój skaner odmówił posłuszeństwa .
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6342097 wtorek, 4 kwiecień 2017, 18:43:00
Jest fajna aplikacja skaner na smartfona emotka  robisz zdjęcie a masz skan emotka  
|< << < 185 186 187 188 189 190191 192 193 194 195 > >> >|