Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 196 197 198 199 200 201202 203 204 205 206 > >> >|

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6344923 wtorek, 11 kwiecień 2017, 13:56:49
ja właśnie też czekam, w zeszłym tygodniu były we wtorek:D

marycha5565

Cytuj wiadomość#6344958 wtorek, 11 kwiecień 2017, 14:48:34
specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

Witam, kiedy można się spodziewać wyników z dni:wczorajszego i dzisiejszego? Wrzuciłam parę zgłoszeń ale nie mogę się doczytać jaki jest cykl ogłaszania zwycięzców...Pozdrawiam.

pkt.20 regulaminu (str.4), warto się czasem postarać emotka

Przeczytałam...Staram się jak mogę emotka Z tego wynika, że około piątku dowiem się, czy moje hasełka zostały docenione emotka
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6344965 wtorek, 11 kwiecień 2017, 15:06:07
synk napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

Witam, kiedy można się spodziewać wyników z dni:wczorajszego i dzisiejszego? Wrzuciłam parę zgłoszeń ale nie mogę się doczytać jaki jest cykl ogłaszania zwycięzców...Pozdrawiam.

Przeczytałam...Staram się jak mogę emotka Z tego wynika, że około piątku dowiem się, czy moje hasełka zostały docenione emotka

raczej po świętach. 3 dni robocze na wybór i 3 dni robocze na publikację.

Dziękuję za informację. Teraz mam jasność. Pozdrawiam emotka
0 0

claudia

Cytuj wiadomość#6344975 wtorek, 11 kwiecień 2017, 15:17:56
Ale weekend chyba się zmiłują dzisiaj? Czekam i czekam, choć pewno znów na próźno emotka
0 0

specjal

Cytuj wiadomość#6345131 wtorek, 11 kwiecień 2017, 18:26:03
synk napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

3 dni robocze dotyczą wyboru (tzw. publikacja), kolejne 3 dni to czas na info dla laureata (mail) i ostatnie 3 dni to termin na odp. (oświadczenie). W praktyce zdarza się obsuwa przy wyborze nagród II stopnia tak jak to miało miejsce przy okazji nagród głównych. Przy dzisiejszej obstrukcji w tabeli wyników jutro regulaminowo powinny puścić zwieracze zamykając ostatni tydzień (I st.)....lub z poślizgiem pojutrze (razem z II st.).

marycha5565

Cytuj wiadomość#6345354 środa, 12 kwiecień 2017, 09:53:53
specjal napisał(a):

synk napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

3 dni robocze dotyczą wyboru (tzw. publikacja), kolejne 3 dni to czas na info dla laureata (mail) i ostatnie 3 dni to termin na odp. (oświadczenie). W praktyce zdarza się obsuwa przy wyborze nagród II stopnia tak jak to miało miejsce przy okazji nagród głównych. Przy dzisiejszej obstrukcji w tabeli wyników jutro regulaminowo powinny puścić zwieracze zamykając ostatni tydzień (I st.)....lub z poślizgiem pojutrze (razem z II st.).

Dziękuję za jeszcze bardziej szczegółowe wyjaśnienie. Chyba polubię to forum, bo przychodziłam tu z "pewną taka nieśmiałością". Miałam złe doświadczenia w innych konkursach i wiem, że nowych traktuje się po macoszemu. Tu spotkałam się z życzliwością, co mnie cieszy. Gratuluję tym, którzy wygrali koszulki, telewizory i życzę dalszych sukcesów. Ja powalczę, choć widzę, że szansę będą znikome. Kto jednak nie gra, nigdy nie wygra. Pozdrawiam emotka

specjal

Cytuj wiadomość#6345363 środa, 12 kwiecień 2017, 10:15:40
marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

synk napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

Dziękuję za jeszcze bardziej szczegółowe wyjaśnienie. Chyba polubię to forum, bo przychodziłam tu z "pewną taka nieśmiałością". Miałam złe doświadczenia w innych konkursach i wiem, że nowych traktuje się po macoszemu. Tu spotkałam się z życzliwością, co mnie cieszy. Gratuluję tym, którzy wygrali koszulki, telewizory i życzę dalszych sukcesów. Ja powalczę, choć widzę, że szansę będą znikome. Kto jednak nie gra, nigdy nie wygra. Pozdrawiam emotka

Powiem tak, lepszego dnia do rejestracji nie mogłaś wybrać emotka

madlette

Cytuj wiadomość#6345417 środa, 12 kwiecień 2017, 12:11:07
armiz napisał(a):

Ale się z wynikami ociągają.... emotka

Czekamy cierpliwie, może w końcu tę koszulkę się uda wygarnąć, chociaż chyba już i tak jej wartość przewyższyła sumę pieniędzy, jaką wydałam na kody emotka
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6345429 środa, 12 kwiecień 2017, 12:27:11
armiz napisał(a):

madlette napisał(a):

armiz napisał(a):

Czekamy cierpliwie, może w końcu tę koszulkę się uda wygarnąć, chociaż chyba już i tak jej wartość przewyższyła sumę pieniędzy, jaką wydałam na kody emotka

oj tam, oj tam emotka     Teraz masz już za połowę ceny kody emotka

A czy taka koszulka ma jakąkolwiek wartość? Z tego co czytałam to nawet nie da się jej ubrać, bo autograf może spłynąć z deszczem lub potem. Sądzę, że to tylko gratka dla kolekcjonerów, ale raczej nie do sprzedania....
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6345430 środa, 12 kwiecień 2017, 12:30:24
Przyznawać się kto się nie zgłosił po S7 z Lay's  :D:D:D  Pierwszy raz w życiu wpadła rezerwa i to jaka emotka

Jasminum

Cytuj wiadomość#6345436 środa, 12 kwiecień 2017, 12:35:47
Dlaczego tv wybierają z koszulek choć w regulaminie pisze, że niby ze wszystkich zgłoszeń w danym tygodniu?
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6345448 środa, 12 kwiecień 2017, 12:48:07
Jasminum napisał(a):

Dlaczego tv wybierają z koszulek choć w regulaminie pisze, że niby ze wszystkich zgłoszeń w danym tygodniu?

Ponieważ koszulki z założenia są najlepszymi hasłami dziennymi, więc w podsumowaniu tygodnia nie dochodzi magiczną mocą hasło lepsze. Czasem może być tak, że ktoś kto już wygrał koszulkę we wcześniejszym etapie grał dalej - nagrody dziennej wygrać nie może, ale wciągnęli go do puli top10 tygodnia emotka
Niedorzeczne by było, gdyby najlepsze hasła dzienne zostały pominięte przy wyborze tygodniówek.

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6345449 środa, 12 kwiecień 2017, 12:50:29
No nie wiem, marker może pofarbować skórę emotka Po praniu może się zrobić szara a w praniu pofarbować inne rzeczy. Na szmatkę tez się nie nada bo marker wybrudzi czyszczona powierzchnię... emotka Co edycja to "fajniejsze" nagrody etapowe... a dupsko od chipsów rośnie!
stamp2 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6345452 środa, 12 kwiecień 2017, 12:51:45
specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

armiz napisał(a):

madlette napisał(a):

armiz napisał(a):

oj tam, oj tam emotka     Teraz masz już za połowę ceny kody emotka

A czy taka koszulka ma jakąkolwiek wartość? Z tego co czytałam to nawet nie da się jej ubrać, bo autograf może spłynąć z deszczem lub potem. Sądzę, że to tylko gratka dla kolekcjonerów, ale raczej nie do sprzedania....

Zastosowań jest wiele: fartuch, piżama, górna część dresu...prawdziwa gratka dla domatora emotka

Jak to...Taka cenna koszulka jako gratka dla domatora z takimi zastosowaniami? Raczej chyba w ramkę i na ścianę...
0 0

Jasminum

Cytuj wiadomość#6345454 środa, 12 kwiecień 2017, 12:53:53
zezowaty_kot napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Ponieważ koszulki z założenia są najlepszymi hasłami dziennymi, więc w podsumowaniu tygodnia nie dochodzi magiczną mocą hasło lepsze. Czasem może być tak, że ktoś kto już wygrał koszulkę we wcześniejszym etapie grał dalej - nagrody dziennej wygrać nie może, ale wciągnęli go do puli top10 tygodnia emotka
Niedorzeczne by było, gdyby najlepsze hasła dzienne zostały pominięte przy wyborze tygodniówek.

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli mam jakąś minimalną szansę na tv
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6345458 środa, 12 kwiecień 2017, 12:54:48
Mnie wygrane koszulki są wielce obojętne, ale mam gromadkę młodych kibiców, dla których taki gadżet to frajda. Na pewno młode orły zrobią tej koszulinie ołtarzyk emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6345460 środa, 12 kwiecień 2017, 12:57:12
zezowaty_kot napisał(a):

Mnie wygrane koszulki są wielce obojętne, ale mam gromadkę młodych kibiców, dla których taki gadżet to frajda. Na pewno młode orły zrobią tej koszulinie ołtarzyk emotka

To dobry kierunek. Zawsze się znajdzie się w rodzinie jakiś młody fan piłki, który będzie wdzięczny za taki gadżet. Mnie też koszulka nie kręci, no chyba, że bym ją ściągnęła osobiście z Kuby...Oj, zagalopowałam się, przepraszam emotka emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6345488 środa, 12 kwiecień 2017, 13:40:52
niunia-k napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Przyznawać się kto się nie zgłosił po S7 z Lay's  :D:D:D  Pierwszy raz w życiu wpadła rezerwa i to jaka emotka

Swoją drogą jak można grać w konkurs lays o telefon i zapomnieć odesłać dane .... No chyba , że grano na słupa , chociaż komin zapewne wygrało .... lub fotka była z neta  emotka

Czytając te posty żałuję, że dopiero teraz zaczęłam przygodę z Lay's emotka Lubię konkursy fotograficzne, więc pewnie bym powalczyła...Ale co tam, jeszcze nie jeden konkurs przede mną emotka
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6345489 środa, 12 kwiecień 2017, 13:41:08
Coś dzisiaj dalej wyników brak...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6345528 środa, 12 kwiecień 2017, 14:36:39
niunia-k napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Swoją drogą jak można grać w konkurs lays o telefon i zapomnieć odesłać dane .... No chyba , że grano na słupa , chociaż komin zapewne wygrało .... lub fotka była z neta  emotka

Też stawiam, że zapewne fotka była z neta plus lewe dane  emotka  A jak poprosili o skan dowodu do Samsung to ktoś speniał...
|< << < 196 197 198 199 200 201202 203 204 205 206 > >> >|