Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 201 202 203 204 205 206207 208 209 210 211 > >> >|

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6346227 czwartek, 13 kwietnia 2017, 19:16:22
rufus napisał(a):

Dużo lepszym konkursem od tych obecnych był "Marzenia ziemniaka przed końcem świata" Tam to mozna bylo się popisac kreatywnoscia i chociaz zobaczyc zwycieskie prace.  emotka

Poznanie haseł często bywa szkodliwe, człowiek zaczyna myśleć schematycznie i ogranicza sam siebie. Ciężko się później wyrwać z tego szablonu, w rezultacie Ty stoisz w miejscu, które już ktoś odkrył. W tym samym czasie Twój poprzednik jest już o 2 kroki przed Tobą emotka
Druga sprawa to doszłaby niepotrzebna ocena zwycięskich tekstów. A nie od dziś wiadomo, że ładne jest to co się komu podoba. Intuicja mi podpowiada, że forumowiczom na bank nie spodobałoby się żadne hasło emotka

trebor1

Cytuj wiadomość#6346229 czwartek, 13 kwietnia 2017, 19:19:50
Barimor napisał(a):

no to jakie hasła lubi avanti? pytanie do tych co wygrali tv, s7 i konsole

w tym wypadku to podchodzą im takie z wykopem... emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346258 czwartek, 13 kwietnia 2017, 19:59:48
rufus napisał(a):

Dzień dobry, jestem tutaj nowy.  emotka
2 koszulki z początku, potem nic. emotka

Też jestem nowa, ale czekam na wyniki po świętach bo dopiero wysłałam zgłoszenia. Wiem, że wygrać jest bardzo trudno, ale nadzieja umiera ostatnia emotka
rufus 0

rufus

Cytuj wiadomość#6346259 czwartek, 13 kwietnia 2017, 20:04:51
marycha5565 napisał(a):

rufus napisał(a):

Dzień dobry, jestem tutaj nowy.  emotka
2 koszulki z początku, potem nic. emotka

Też jestem nowa, ale czekam na wyniki po świętach bo dopiero wysłałam zgłoszenia. Wiem, że wygrać jest bardzo trudno, ale nadzieja umiera ostatnia emotka

Otoz to, tez mam jeszcze nadzieje.  emotka emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346260 czwartek, 13 kwietnia 2017, 20:04:55
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

pisalam mnostwo dobrych hasel a nie wygraly, koszulke mam za tekst moim zdaniem totalnie mugolski
oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie

Oczywiście.
A przecież mogło być też tak, że w tym, które uważasz za mugolskie, instynktownie czyli poza udziałem świadomości umieściłaś GENIALNĄ wręcz perełkę dwuznaczności, której błyskotliwa przewrotność najpierw chwyciła Jury za serce, a później za gardło i by odzyskać oddech, przyznali główną, licząc na to, że te ręce, które trzymały Jury za gardło zwolnią ucisk, bijąc brawo z radości po wygranej?
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam go o wygrywanie w Lay's i innych konkursach. Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

nelunia

Cytuj wiadomość#6346263 czwartek, 13 kwietnia 2017, 20:15:39
marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

pisalam mnostwo dobrych hasel a nie wygraly, koszulke mam za tekst moim zdaniem totalnie mugolski

Oczywiście.
A przecież mogło być też tak, że w tym, które uważasz za mugolskie, instynktownie czyli poza udziałem świadomości umieściłaś GENIALNĄ wręcz perełkę dwuznaczności, której błyskotliwa przewrotność najpierw chwyciła Jury za serce, a później za gardło i by odzyskać oddech, przyznali główną, licząc na to, że te ręce, które trzymały Jury za gardło zwolnią ucisk, bijąc brawo z radości po wygranej?
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie? Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

Owszem, ten Pan zgarnął już  to i owo w Lay's emotka ,  główne też, uwierz  mi na słowo emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346265 czwartek, 13 kwietnia 2017, 20:22:36
nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

Oczywiście.
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie? Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

Owszem, ten Pan zgarnął już  to i owo w Lay's emotka ,  główne też, uwierz  mi na słowo emotka

Wierzę, bo widzę czytam co pisze a lubię język polski. Nie sadzę, żeby jakaś "gimbaza" potrafiła tak pisać, to musi być ktoś dobrze wykształcony, z dobrą znajomością języka ojczystego i nielichym rozumem emotka
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346276 czwartek, 13 kwietnia 2017, 20:51:19
cb656 napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! 

No proszę - nowa i już poznała się na rzeczy emotka
Tak, tak - robię tu za naczelnego kosmitę emotka który albo zwiał z psychiatryka, albo w inny sposób pożegnał się z rozumiem emotka

Oj, oj...Pan ocieka inteligencją i to się nie da ukryć. A takie teksty, jak powyżej, to puszczenie oczka do forumowiczów emotka Przynajmniej ja to tak odbieram i tak czytam między wierszami emotka

nelunia

Cytuj wiadomość#6346280 czwartek, 13 kwietnia 2017, 21:00:38
cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie?

Potwierdzam owo słowo emotka Spędzilismy razem dwie połówki meczu w Madrycie na sąsiednich krzesełkach emotka własnie z Laysów.
Patrz Nela - jak ten czas leci, to już rok minął emotka

• emotka  czas jest bezwzględny, niestety. Wspomnienia są wspaniałe, wczoraj podczas meczu L.M.z rozrzewnieniem patrzyłam na chłopaków z Realu emotka . Nigdy wcześniej, przed Madrytem nie wiedziałam takich gwiazd z tak bliskiej odległości  emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346285 czwartek, 13 kwietnia 2017, 21:06:26
cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie?

Potwierdzam owo słowo emotka Spędzilismy razem dwie połówki meczu w Madrycie na sąsiednich krzesełkach emotka własnie z Laysów.
Patrz Nela - jak ten czas leci, to już rok minął emotka

• emotka  czas jest bezwzględny, niestety. Wspomnienia są wspaniałe, wczoraj podczas meczu L.M.z rozrzewnieniem patrzyłam na chłopaków z Realu emotka . Nigdy wcześniej, przed Madrytem nie wiedziałam takich gwiazd z tak bliskiej odległości  emotka

No to rzućmy okiem raz jeszcze emotka wspomnieniowo - tak to było przed pierwszym gwizdkiem:

Ojej, ale cudne wspomnienia! Nie zazdroszczę nikomu, ale w tym przypadku troszkę emotka Fajnie emotka

andzi18

Cytuj wiadomość#6346310 czwartek, 13 kwietnia 2017, 22:51:25
No, no. Gratuluję emotka . Też mi się taki wyjazd marzy emotka

mia

Cytuj wiadomość#6346316 czwartek, 13 kwietnia 2017, 23:01:02
magnus napisał(a):

Działa Wam strona Lay's ?

Nie. emotka
1 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346327 czwartek, 13 kwietnia 2017, 23:45:10
magnus napisał(a):

mia napisał(a):

magnus napisał(a):

Działa Wam strona Lay's ?

Nie. emotka

Kręci się jak g... w przeręblu emotka  

U mnie jak bąk w tulipanie emotka

specjal

Cytuj wiadomość#6346361 piątek, 14 kwietnia 2017, 09:04:34
marycha5565 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

Oczywiście.
No, czy jakoś tak emotka

Wierzę, bo widzę czytam co pisze a lubię język polski. Nie sadzę, żeby jakaś "gimbaza" potrafiła tak pisać, to musi być ktoś dobrze wykształcony, z dobrą znajomością języka ojczystego i nielichym rozumem emotka

Reasumując...

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6346363 piątek, 14 kwietnia 2017, 09:11:44
specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

Oczywiście.
No, czy jakoś tak emotka

Reasumując...

cb656 gdzie ta szafa? Chciałabym się nagrać emotka  
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346369 piątek, 14 kwietnia 2017, 09:39:43
cb656 napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

magnus napisał(a):

Kręci się jak g... w przeręblu emotka  

U mnie jak bąk w tulipanie emotka

Zanim do przerębla wpadnie to, co powinno, jego pojawienie zazwyczaj zwiastuje własnie bąk... mniej, lub bardziej zakręcony emotka emotka

emotka emotka emotka

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6346377 piątek, 14 kwietnia 2017, 10:00:12
Będą dziś wyniki tygodniowych? Jak myślicie?:D
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6346378 piątek, 14 kwietnia 2017, 10:00:39
Dzisiaj nie mogę  wejść wcale emotka
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6346380 piątek, 14 kwietnia 2017, 10:03:42
holaaolaa napisał(a):

Będą dziś wyniki tygodniowych? Jak myślicie?:D

mysle ze tak:)

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346383 piątek, 14 kwietnia 2017, 10:05:20
delfinka101 napisał(a):

Dzisiaj nie mogę  wejść wcale emotka

Ja mogę wejść, ale tylko do łazienki emotka Do systemu natomiast już nie a coś bym chętnie rzuciła na szal emotka Właściwie to na szalę bym rzuciła to co wg. mnie najlepsze emotka
|< << < 201 202 203 204 205 206207 208 209 210 211 > >> >|