Reklama na e-Konkursy.info 16.09.19 10:40:41

Lay's

|< << < 201 202 203 204 205 206207 208 209 210 211 > >> >|

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346260 czwartek, 13 kwiecień 2017, 20:04:55
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

pisalam mnostwo dobrych hasel a nie wygraly, koszulke mam za tekst moim zdaniem totalnie mugolski
oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie

Oczywiście.
A przecież mogło być też tak, że w tym, które uważasz za mugolskie, instynktownie czyli poza udziałem świadomości umieściłaś GENIALNĄ wręcz perełkę dwuznaczności, której błyskotliwa przewrotność najpierw chwyciła Jury za serce, a później za gardło i by odzyskać oddech, przyznali główną, licząc na to, że te ręce, które trzymały Jury za gardło zwolnią ucisk, bijąc brawo z radości po wygranej?
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam go o wygrywanie w Lay's i innych konkursach. Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

nelunia

Cytuj wiadomość#6346263 czwartek, 13 kwiecień 2017, 20:15:39
marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

pisalam mnostwo dobrych hasel a nie wygraly, koszulke mam za tekst moim zdaniem totalnie mugolski

Oczywiście.
A przecież mogło być też tak, że w tym, które uważasz za mugolskie, instynktownie czyli poza udziałem świadomości umieściłaś GENIALNĄ wręcz perełkę dwuznaczności, której błyskotliwa przewrotność najpierw chwyciła Jury za serce, a później za gardło i by odzyskać oddech, przyznali główną, licząc na to, że te ręce, które trzymały Jury za gardło zwolnią ucisk, bijąc brawo z radości po wygranej?
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie? Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

Owszem, ten Pan zgarnął już  to i owo w Lay's emotka ,  główne też, uwierz  mi na słowo emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346265 czwartek, 13 kwiecień 2017, 20:22:36
nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

Oczywiście.
No, czy jakoś tak emotka

Czytam Wasze posty i to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie? Bardzo kwiecisty język to zaiste, tylko pozazdrościć. Ja tak nie potrafię, ale cóż, nie każdemu jest to dane  emotka

Owszem, ten Pan zgarnął już  to i owo w Lay's emotka ,  główne też, uwierz  mi na słowo emotka

Wierzę, bo widzę czytam co pisze a lubię język polski. Nie sadzę, żeby jakaś "gimbaza" potrafiła tak pisać, to musi być ktoś dobrze wykształcony, z dobrą znajomością języka ojczystego i nielichym rozumem emotka
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346276 czwartek, 13 kwiecień 2017, 20:51:19
cb656 napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! 

No proszę - nowa i już poznała się na rzeczy emotka
Tak, tak - robię tu za naczelnego kosmitę emotka który albo zwiał z psychiatryka, albo w inny sposób pożegnał się z rozumiem emotka

Oj, oj...Pan ocieka inteligencją i to się nie da ukryć. A takie teksty, jak powyżej, to puszczenie oczka do forumowiczów emotka Przynajmniej ja to tak odbieram i tak czytam między wierszami emotka

nelunia

Cytuj wiadomość#6346280 czwartek, 13 kwiecień 2017, 21:00:38
cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie?

Potwierdzam owo słowo emotka Spędzilismy razem dwie połówki meczu w Madrycie na sąsiednich krzesełkach emotka własnie z Laysów.
Patrz Nela - jak ten czas leci, to już rok minął emotka

• emotka  czas jest bezwzględny, niestety. Wspomnienia są wspaniałe, wczoraj podczas meczu L.M.z rozrzewnieniem patrzyłam na chłopaków z Realu emotka . Nigdy wcześniej, przed Madrytem nie wiedziałam takich gwiazd z tak bliskiej odległości  emotka

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346285 czwartek, 13 kwiecień 2017, 21:06:26
cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

cb656 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

to co pisze Pan cb656 jest kosmiczne! Takim świetnym językiem się posługuje, że podejrzewam powygrywał w Lay's mnóstwo różności, czyż nie?

Potwierdzam owo słowo emotka Spędzilismy razem dwie połówki meczu w Madrycie na sąsiednich krzesełkach emotka własnie z Laysów.
Patrz Nela - jak ten czas leci, to już rok minął emotka

• emotka  czas jest bezwzględny, niestety. Wspomnienia są wspaniałe, wczoraj podczas meczu L.M.z rozrzewnieniem patrzyłam na chłopaków z Realu emotka . Nigdy wcześniej, przed Madrytem nie wiedziałam takich gwiazd z tak bliskiej odległości  emotka

No to rzućmy okiem raz jeszcze emotka wspomnieniowo - tak to było przed pierwszym gwizdkiem:

Ojej, ale cudne wspomnienia! Nie zazdroszczę nikomu, ale w tym przypadku troszkę emotka Fajnie emotka

andzi18

Cytuj wiadomość#6346310 czwartek, 13 kwiecień 2017, 22:51:25
No, no. Gratuluję emotka . Też mi się taki wyjazd marzy emotka

mia

Cytuj wiadomość#6346316 czwartek, 13 kwiecień 2017, 23:01:02
magnus napisał(a):

Działa Wam strona Lay's ?

Nie. emotka
1 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346327 czwartek, 13 kwiecień 2017, 23:45:10
magnus napisał(a):

mia napisał(a):

magnus napisał(a):

Działa Wam strona Lay's ?

Nie. emotka

Kręci się jak g... w przeręblu emotka  

U mnie jak bąk w tulipanie emotka

specjal

Cytuj wiadomość#6346361 piątek, 14 kwiecień 2017, 09:04:34
marycha5565 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

Oczywiście.
No, czy jakoś tak emotka

Wierzę, bo widzę czytam co pisze a lubię język polski. Nie sadzę, żeby jakaś "gimbaza" potrafiła tak pisać, to musi być ktoś dobrze wykształcony, z dobrą znajomością języka ojczystego i nielichym rozumem emotka

Reasumując...

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6346363 piątek, 14 kwiecień 2017, 09:11:44
specjal napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

nelunia napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

Oczywiście.
No, czy jakoś tak emotka

Reasumując...

cb656 gdzie ta szafa? Chciałabym się nagrać emotka  
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346369 piątek, 14 kwiecień 2017, 09:39:43
cb656 napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

magnus napisał(a):

Kręci się jak g... w przeręblu emotka  

U mnie jak bąk w tulipanie emotka

Zanim do przerębla wpadnie to, co powinno, jego pojawienie zazwyczaj zwiastuje własnie bąk... mniej, lub bardziej zakręcony emotka emotka

emotka emotka emotka

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6346377 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:00:12
Będą dziś wyniki tygodniowych? Jak myślicie?:D
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6346378 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:00:39
Dzisiaj nie mogę  wejść wcale emotka
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6346380 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:03:42
holaaolaa napisał(a):

Będą dziś wyniki tygodniowych? Jak myślicie?:D

mysle ze tak:)

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346383 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:05:20
delfinka101 napisał(a):

Dzisiaj nie mogę  wejść wcale emotka

Ja mogę wejść, ale tylko do łazienki emotka Do systemu natomiast już nie a coś bym chętnie rzuciła na szal emotka Właściwie to na szalę bym rzuciła to co wg. mnie najlepsze emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6346386 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:07:35
mi też nie działa
0 0

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346388 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:10:08
apoccalipsa napisał(a):

mi też nie działa

Proponuję zachować spokój! emotka

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6346391 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:11:26
a mi działa chip(s) chip(s) hurra !!!

marycha5565

Cytuj wiadomość#6346393 piątek, 14 kwiecień 2017, 10:17:44
agniehaha89 napisał(a):

a mi działa chip(s) chip(s) hurra !!!

Myślę, że w agencji mają podgląd na wpisywane hasła i jak widzą takie wypasione, na telewizor, to blokują delikwenta, bo potem nie wiedzą, które wybrać emotka
|< << < 201 202 203 204 205 206207 208 209 210 211 > >> >|