Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 247 248 249 250 251 252253 254 255 256 257 > >> >|

olunka

Cytuj wiadomość#6362360 środa, 31 maj 2017, 14:55:49
lolka182 napisał(a):

olunka napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

bardzo proszę o przesłanie maila na pw jaki wsyłało rano Avanti bo nie doszedł mi na maila emotka

musiałaś zrobić literówkę w mailu PW

hmmm możliwe choć zawsze sprawdzam 2 razy, ale myślę że to nie będzie miało znaczenia skoro jestem na liscie i mam wszystkie dokumenty

wyślij dokumenty, a oni i tak nie sprawdzają czy odebrałaś maila czy dowiedziałaś się z listy emotka

chyba, że to ktoś inny o tym samym imieniu , nazwisku i  z tego samego miasta

nie, nie to na pewno ja emotka  jestem tego pewna emotka  

no to błąd w mailu, innego wytłumaczenia nie ma
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6362372 środa, 31 maj 2017, 15:12:15
No ja to jestem dobra haha.Syn wysłał zgłoszenie w drugim etapie ja też jedno i oczekuję 2 walizek hahaha. Dobre..Lepsi puszczali po kilka i nic nie wygrali a mi się walizka marzy haha
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6362390 środa, 31 maj 2017, 15:56:53
Avanti śle maile pt: Informacja o wygranej - Etap I - uzupełnienie
Jednak prześlą walizki kurierem, a nie przelewem - szkoda  emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6362392 środa, 31 maj 2017, 16:12:28
cb656 napisał(a):

Hm... dziwne, co piszesz... chodzi o walizkowy konkurs w Żabce? Mam na dysku ściagnięty 21 maja Regulamin w pedeefie (autorstwa MMF - we właściwościach pliku) i tam takiego fragmentu nie ma. jest za to sensowna treść:

"Po prawidłowej weryfikacji wyżej wymienionych dokumentów wyślemy nagrodę przelewem, na wskazany przez Państwa w Oświadczeniu numer konta bankowego, najpóźniej do dnia 31.07.2017r. "
Taka informacja była w mailu z info o wygranej, a nie w regulaminie.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6362517 środa, 31 maj 2017, 20:20:35
To są walizki kabinowe,więc na dłuższe wakacje się nie spakujecie ( chodzi głównie o kobitki co tak marzą o wygranych wakacjach emotka P). Panowie to dadzą radę emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6362518 środa, 31 maj 2017, 20:28:08
mczarna napisał(a):

To są walizki kabinowe,więc na dłuższe wakacje się nie spakujecie ( chodzi głównie o kobitki co tak marzą o wygranych wakacjach emotka P). Panowie to dadzą radę emotka

A to zależy...mojemu elegancikowi to nawet "średnia" Puccini nie wystarczy na 3-dniowy wyjazd  emotka , a co dopiero kabinowa emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6362520 środa, 31 maj 2017, 20:31:59
mczarna napisał(a):

przecież na wakacje tylko kilka bikini i kapelusz  emotka emotka  gdzie są wymiary z reg. tych walizek w necie? to jakieś specjalne?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6362525 środa, 31 maj 2017, 20:39:29
giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

przecież na wakacje tylko kilka bikini i kapelusz  emotka emotka  gdzie są wymiary z reg. tych walizek w necie? to jakieś specjalne?

Kabinówka raczej ma standardowe chyba. PTo coś w tym stylu:https://sklep.puc...inowa-abs02c-7a.html
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6362529 środa, 31 maj 2017, 20:43:53
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

A to zależy...mojemu elegancikowi to nawet "średnia" Puccini nie wystarczy na 3-dniowy wyjazd  emotka , a co dopiero kabinowa emotka

Hehe, no i takiego komentarza się spodziewałam:P Bywają panowie co im mała walizka nie starcza ale jednak my stanowimy chyba większość.  Ja jestem z siebie dumna jak ostatnio na 2 noclegi spakowałam się w kabinówkę:P Co innego było w zeszłym roku z wyjazdem do Barcelony- na 5 dni-13 par butów ( ale nie tylko ja tak miałam z kobitek,hehe).

FBdominika

Cytuj wiadomość#6362533 środa, 31 maj 2017, 20:46:20
Mam pytanie, czy dokumenty trzeba wysyłać pocztą, czy można przesłać mailem?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6362536 środa, 31 maj 2017, 20:48:24
mczarna napisał(a):

giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

Kabinówka raczej ma standardowe chyba. PTo coś w tym stylu:https://sklep.puc...inowa-abs02c-7a.html

widziałam to  emotka  tylko te wymiary z reg. są inne
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6362571 środa, 31 maj 2017, 21:58:11
FBdominika napisał(a):

Mam pytanie, czy dokumenty trzeba wysyłać pocztą, czy można przesłać mailem?

W celu odbioru nagrody prosimy w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania tej wiadomości przesłać przesyłką rejestrowaną na adres:AVANTI Lidia Rasztawicka,ul. Reymonta 4A,05-070 Sulejówekz dopiskiem „Wakacje z Lay’s – Żabka i Freshmarket”,
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6362576 środa, 31 maj 2017, 22:01:30
giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

widziałam to  emotka  tylko te wymiary z reg. są inne

Może na konkurs jakieś mniejsze dla nas przygotowali? Tylko na bikini? Kapelusza nie wciśniesz emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6362578 środa, 31 maj 2017, 22:11:40
edzia21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja się kiedyś cieszyłam z wygranej średniej Puccini i cóż ładna, ale sprzedałam, za mało miejsca emotka
0 0

xjustx

Cytuj wiadomość#6362580 środa, 31 maj 2017, 22:15:19
mczarna napisał(a):

giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

Żaden standard. Np Ryanair ma sporo większe kabinówki niż wizzair. Potem koszą ludzi na lotnisku i muszą dopłacać za duży bagaż podręczny, bo wzięli zwykłą kabinówkę emotka
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6362588 środa, 31 maj 2017, 22:25:10
xjustx napisał(a):

mczarna napisał(a):

giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

Żaden standard. Np Ryanair ma sporo większe kabinówki niż wizzair. Potem koszą ludzi na lotnisku i muszą dopłacać za duży bagaż podręczny, bo wzięli zwykłą kabinówkę emotka

To kto kogo kosi?Kto ma większe? Generalnie przyjęło się do 5 kg, z tego co ode mnie latają.
0 0

xjustx

Cytuj wiadomość#6362592 środa, 31 maj 2017, 22:31:19
mczarna napisał(a):

xjustx napisał(a):

mczarna napisał(a):

giulietta napisał(a):

mczarna napisał(a):

To kto kogo kosi?Kto ma większe? Generalnie przyjęło się do 5 kg, z tego co ode mnie latają.

nie, ważne są wymiary, walizek raczej nikt nie waży emotka  A każda linia ustala sobie sama takie wymiary
Głównie wizzair kosi - bo ludzie przyzwyczajeni są do większych standardów kabinówek a przecież bagażu nie zostawią na lotniusku emotka  I w wizzair jak masz walizkę to już torebka nie przejdzie. Tylko jedna sztuka bagażu. 
Nie wiem jakie dokładnie wymiary ma ta walizka z Lay's ale warto sprawdzać takie rzeczy przed wylotem. 
bruce 0

kermit

Cytuj wiadomość#6362606 środa, 31 maj 2017, 23:18:17
magnus napisał(a):

cb656 napisał(a):

"wymiary z Regulaminu" są na przykład tutaj w necie.

I to jest TA emotka
Podawałem link do niej, to jest kabinowa size
https://www.skapi.../10881319#techniczne

Czyli to maleństwo jest. Walizeczka raczej niż walizka emotka

rafi323raf

Cytuj wiadomość#6362618 środa, 31 maj 2017, 23:58:27
Ale na darmowy wizzaira wciąż za duża, dlatego wolę latać z plecakiem, nawet jak za wielki to nie sprawdzają emotka
bruce 0

luko922

Cytuj wiadomość#6363458 piątek, 2 czerwiec 2017, 21:47:52
Czy ktoś próbował wysyłać zgłoszenie dziś na Lays Tesco? U mnie wyskakuje, że podczas wysyłania wystąpił błąd i proszę spróbować później. :X
0 0

|< << < 247 248 249 250 251 252253 254 255 256 257 > >> >|